Wznowienia...

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1383
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Wznowienia...

22-06-2026, 20:56

Tomaszm3 pisze:
04-06-2026, 20:31
Kilgore pisze:
02-06-2026, 10:21

Obrazek
Przecież ten zespół to czysta nędza.Do zżygania pospólstwo.
Niegdyś masterulowy top trend, koszulkę zrobioną przez niejakiego Wiatra noszę do dziś, choć wygląda już jak czysta nędza :hopium:
ODPOWIEDZ