KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2571
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 19:26

fugazi pisze:
11-06-2026, 15:27
Protrusion u Karola
https://selfmadegod-store.pl/pl/p/PROTR ... n-CD/20340
No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11503
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 19:40

knaar pisze:
11-06-2026, 19:26
fugazi pisze:
11-06-2026, 15:27
Protrusion u Karola
https://selfmadegod-store.pl/pl/p/PROTR ... n-CD/20340
No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
wzięłę 25 sztuk na chandel XD
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2571
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 19:56

SODOMOUSE pisze:
11-06-2026, 19:40
knaar pisze:
11-06-2026, 19:26
fugazi pisze:
11-06-2026, 15:27
Protrusion u Karola
https://selfmadegod-store.pl/pl/p/PROTR ... n-CD/20340
No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
wzięłę 25 sztuk na chandel XD
Karol pisał na bookfejsie, że mu się trafiło 25 wybrakowanych płyt i nie wie co zrobić, bo wydawca uciekł do Naddnistrza. Sprawdź, czy Twoje ok. Podobno błędnie wytloczyli covery Aion grane przez Acid Drinkers, albo odwrotnie.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12513
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 20:08

Raz tak kupiłem parę lat temu 25 CD December's Fire po 5 zł i potem sprzedawałem Amerykanom za 5€. Za uzbierany hajs kupiłem dwie dobre czekolady!
Find your flow
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2571
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 20:20

Teraz czekolada w cenie. Jeśli ich jeszcze nie zjadłeś to możesz odkupić co najmniej 40 płyt December's Fire
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11503
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 20:20

knaar pisze:
11-06-2026, 19:56
SODOMOUSE pisze:
11-06-2026, 19:40
knaar pisze:
11-06-2026, 19:26


No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
wzięłę 25 sztuk na chandel XD
Karol pisał na bookfejsie, że mu się trafiło 25 wybrakowanych płyt i nie wie co zrobić, bo wydawca uciekł do Naddnistrza. Sprawdź, czy Twoje ok. Podobno błędnie wytloczyli covery Aion grane przez Acid Drinkers, albo odwrotnie.
Na moich sztukach, wszystko wydaje się być GUT. Na stronie A cd, mam gAION, na Be jest ACID Drunkers.
Bieda tylko, że to digi kartonowe, ale COFFINu nauczył, przepakowywać, docinać karton w plastik, także jest plan, by to ojebać jako brazylijsko LITZencję na egaju. :super:
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 22:39

brał ktoś coś z www.vinyls-shop.com ?
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Alter Ego
w mackach Zła
Posty: 735
Rejestracja: 07-02-2026, 12:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

13-06-2026, 15:01

Potężna dostawa z Xtreem Music dotarła do SMG.
Disgorger
zaczyna szaleć
Posty: 176
Rejestracja: 04-05-2007, 13:26

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

13-06-2026, 20:36

Alter Ego pisze:
13-06-2026, 15:01
Potężna dostawa z Xtreem Music dotarła do SMG.
Nareszcie jest HETSHEADS - We Hail the Possessed...brakowało mi tego.
"Something is rotten in the state of Poland"
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2571
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

14-06-2026, 17:07

Niestety w pl bieda w pewnych obszarach. Ostatnio są zaniedbania z nowościami z Memento Mori, o meksykańskim Chaos Records też nikt nie pamięta. I Voidhanger to w pl biały kruk.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2709
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

14-06-2026, 17:51

knaar pisze:
14-06-2026, 17:07
Niestety w pl bieda w pewnych obszarach. Ostatnio są zaniedbania z nowościami z Memento Mori, o meksykańskim Chaos Records też nikt nie pamięta. I Voidhanger to w pl biały kruk.
Dorzuciłby do tego Caligari Records.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17569
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-06-2026, 12:16

eeee fanik tym razem sie nie popisał, 4 miechy czekania i dupa płyta nie załatwiona
chociaż akurat tego się spodziewałem ze może tak być bo non stop co jakiś czas znikała i pojawiała się na sklepie i tak w koło macieju (nie z klanu) :roll:
ale za to inną pojebali bo inny spis utworów jest na stronie a inna przyszła :fu:
dobrze że reszta się udała ;) ale zwrot trza robić :darksidepepe:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ