Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
C//A
zaczyna szaleć
Posty: 184
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

04-03-2024, 19:43

Zastanawiam się co czuje taki gość jak otwiera paczkę z kradzieży, a tam 2kg bezużytecznego dla niego plastiku.

Bo i sprzedać to trudno. Jak by to gdzieś wystawił to pewnie łatwo byłoby namierzyć..
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10811
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

04-03-2024, 20:06

C//A pisze:
04-03-2024, 19:43
Zastanawiam się co czuje taki gość jak otwiera paczkę z kradzieży, a tam 2kg bezużytecznego dla niego plastiku.

Bo i sprzedać to trudno. Jak by to gdzieś wystawił to pewnie łatwo byłoby namierzyć..
Penwie mysli: kurwa, znowu Szwecja, kiedy w koncu trafie na Grecję?
Chop wood. Carry water.
C//A
zaczyna szaleć
Posty: 184
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

04-03-2024, 20:32

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-03-2024, 20:06
C//A pisze:
04-03-2024, 19:43
Zastanawiam się co czuje taki gość jak otwiera paczkę z kradzieży, a tam 2kg bezużytecznego dla niego plastiku.

Bo i sprzedać to trudno. Jak by to gdzieś wystawił to pewnie łatwo byłoby namierzyć..
Penwie mysli: kurwa, znowu Szwecja, kiedy w koncu trafie na Grecję?
:D
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9284
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

29-05-2024, 14:08

16 maja został do mnie nadany list polecony priorytetowy z Krakowa. Dostałem tracking i zwyczajową informację, że poszło. Wczoraj zadzwoniłem do urzędu pocztowego, który to zazwyczaj mnie obsługuje i paczki u siebie nie mają, ale jako, że mieszkam na granicy dwóch miejscowości, pracownica poczty podpowiedziała mi żebym sprawdził w tej drugiej placówce bo tam nie mają listonosza na etacie (co by wyjaśniało, że papiery z polisą na samochód docierały 7 tygodni). Wiadomo, że poczta to zbyt wielki i zasrany chlew żeby takie sprawy ogarniać na bieżąco i np. dawać info, że w danej chwili z powodu braków kadrowych dany rejon nie jest obsługiwany. Zamiast tego zrobili, pewnie nie pierwszy i ostatni, pocztowy trójkąt bermudzki.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9284
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

03-06-2024, 18:04

Dzisiaj płytę odebrałem. Spokojnie sobie leżała i czekała (jak to priorytet). Najzabawniejsze to, że jak podałem adres to od razu panie z okienka chciały mnie odesłać z powrotem do tego pierwszego urzędu "bo to pana rejon".
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2061
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

03-06-2024, 21:40

Rejonizacja na Poczcie to jest wyższa szkoła totalnego rozpierdolu. Trzy systemy, trzy źródła prawdy, a na koniec to i tak naczelnicy pomiędzy sobą na maila ustalają w jakichś wordowych plikach. Nie wiem, czy jesteś w rejonie, gdzie sortuje maszyna, czy jest sortowane ręcznie, ale wygląda na to, że Twoim przypadku spieprzono sprawę już na etapie sortowania na rejony doręczeń. Niezrozumiałe jest tylko dlaczego z urzędu, do którego mylnie trafiła przesyłka nie została dosłana do właściwego urzędu. Tzn. "niezrozumiałe" w normalnej firmie dbającej o klienta, a nie tam, gdzie się robi łachę spełniając swoją 'misję operatora narodowego'.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
ODPOWIEDZ