HOLANDIA (NAJ)MNIEJ ZNANA

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: HOLANDIA (NAJ)MNIEJ ZNANA

17-02-2014, 15:32

Może kogoś zainteresuje nowe wydanie albumu Mourning z koszulką autorstwa TERROR FROM HELL RECORDS.

Obrazek
Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14488
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOLANDIA (NAJ)MNIEJ ZNANA

31-07-2014, 16:06

Sineater pisze:ObrazekPERPETUAL DEMISE "Arctic" http://www.metal-archives.com/albums/Pe" onclick="window.open(this.href);return false; ... ctic/63269 taka okąłdka, logo i tekst "come on baby, brutal" z pewnością nie pomogły sprzedać płyty konserwatywnym fanom doom death metalu, zapatrzonym w mackowate potwory i powykręcane logosy. No i płyta przepadła, a szkoda, bo jest całkiem konkretna.
rzeczywiście bardzo fajna płyta, wlaśnie dorwałem kasete z Pagan i sobie słucham
"come on baby, brutal" musiałem przewinąć i przesłuchać jeszcze raz bo nie byłem pewny że dobrze słyszałem :P hehe
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14488
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HOLANDIA (NAJ)MNIEJ ZNANA

06-04-2022, 14:56

news z 2014 ale dopiero teraz odkopałem ;)
Death metalowcy z Holandii działający w latach dziewięćdziesiątych pod nazwą Morthra i zostawili po sobie dwie demówki – „Alteration of Death” z 1991 roku i „Birth Of Damnation” z 1993 roku. Teraz ukaże się płyta kompilacyjna zawierająca ten materiał, jak również nigdy nie wydane promo z dwoma numerami i sześć kawałków live – całość pod tytułem „Desecrated Toughts”. Łącznie będzie zawierała siedemnaście numerów, zremasterowanych, opatrzonych archiwalnymi zdjęciami i notkami pióra Wannesa Gubbelsa. Wydawcą będzie Vic Records
z 1 dema

z 2 dema

z promo

live
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
desexult
starszy świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 13-06-2016, 09:45

Re: HOLANDIA (NAJ)MNIEJ ZNANA

06-04-2022, 15:22

KATAFALK - "Storm of the Horde"
ODPOWIEDZ