Ostatnio oglądane filmy v.2

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

07-01-2018, 20:28

Żułek pisze:oczywiście że znam, ale nie lubie :P co poradzić ? :P
No będąc fanem sitcomów, nie lubić Frasiera, czyli najlepszego serialu z Ameryki, to dość... skandaliczne? ;)

NW:

Star Wars 1 (właściwie: IV)
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

07-01-2018, 20:38

Lamberto Bava - Demons .
Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14272
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

07-01-2018, 23:28

byrgh pisze:
Żułek pisze:oczywiście że znam, ale nie lubie :P co poradzić ? :P
No będąc fanem sitcomów, nie lubić Frasiera, czyli najlepszego serialu z Ameryki, to dość... skandaliczne? ;)
dobry kawał ;)

Obrazek

nie wiem co mnie podkusiło :P gówno do kwadratu :P

na szczęście szybko się odtrułem ;)

Obrazek

spoko tylko Lego bez Batmana jest jak tort bez wisienki ;) a jak wiadomo wisienki są najlepsze ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

08-01-2018, 11:49

Obrazek
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1947
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

08-01-2018, 14:05

kolejny ciekawy film z Rumunii:
Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14272
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

08-01-2018, 23:03

Obrazek

ale syf, w sumie najlepszy był z tego trailer
Boladz to chyba teraz nowy Karolak :P

Obrazek

łoooo matko co to było :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

08-01-2018, 23:24

Żułek pisze:Obrazek

ale syf, w sumie najlepszy był z tego trailer
Boladz to chyba teraz nowy Karolak :P
No coś Ty ;) Ale co do tej typiary, mam podobne odczucia. Wizualnie i aktorsko nie do przyjęcia. Zresztą z całego tego zestawienia oglądalni są Braciak, Herman i stary Pazura, resztę można by w zasadzie, wespół z większością polskiej sceny, zaorać.

Nienawidzę polskiego filmu od końca lat '80 wzwyż.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 00:43

byrgh pisze:
Żułek pisze:Obrazek

ale syf, w sumie najlepszy był z tego trailer
Boladz to chyba teraz nowy Karolak :P
No coś Ty ;) Ale co do tej typiary, mam podobne odczucia. Wizualnie i aktorsko nie do przyjęcia. Zresztą z całego tego zestawienia oglądalni są Braciak, Herman i stary Pazura, resztę można by w zasadzie, wespół z większością polskiej sceny, zaorać.

Nienawidzę polskiego filmu od końca lat '80 wzwyż.
Bogowie, Ostatnia Rodzina, Sztuka Kochania, Cicha Noc, Twój Vincent, Mocna Kawa Wcale Nie Jest Taka Zła, Się Macie Ludzie. A Ty nadal byrdziu siedź w swojej ciasnej grocie.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 09:54

Obrazek

Oj warto było przypomnieć...:

Obrazek

Zeżarłbym ją.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3553
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 12:02

"Ornitolog".zaczyna się jak typowy dramat z serii człowiek kontra natura ale im dalej w las tym dziwniej. jest wszystko co kochacie - piękna dzika przyroda, zwariowane turystki, demony i akty homoseksualne. a to jeszcze nie wszystko..
[youtube][/youtube]
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 13:09

Skaut pisze:
byrgh pisze:
Żułek pisze:Obrazek

ale syf, w sumie najlepszy był z tego trailer
Boladz to chyba teraz nowy Karolak :P
No coś Ty ;) Ale co do tej typiary, mam podobne odczucia. Wizualnie i aktorsko nie do przyjęcia. Zresztą z całego tego zestawienia oglądalni są Braciak, Herman i stary Pazura, resztę można by w zasadzie, wespół z większością polskiej sceny, zaorać.

Nienawidzę polskiego filmu od końca lat '80 wzwyż.
Bogowie, Ostatnia Rodzina, Sztuka Kochania, Cicha Noc, Twój Vincent, Mocna Kawa Wcale Nie Jest Taka Zła, Się Macie Ludzie. A Ty nadal byrdziu siedź w swojej ciasnej grocie.
Ale czego ma dowieść ta krótka wyliczanka? Ona nie rozwiąże mojego problemu niemożności patrzenia na gombromordy, których grymas ma symbolizować grę aktorską. Niemal trzydzieści lat podsumowałeś paroma rzeczami, w tym filmidłami żałosnego Ogrodnika (jednym o gościu, którego nie trawię), tępawej Boczarskiej o puszczalstwie (tak, wiem, że nie do końca, ale nie jestem w stanie oglądać filmu tak beznadziejnie promowanego przez aktorów) i biografię Riedla, którego mam szczerze gdzieś - a Bogów nie wyróżnię, bo już raz to robiłem (MIMO ŻE gra tu Kot, bo z pewnością o to Ci chodziło), a to jest, idąc tym tropem, dziwne, bo nie wymieniłeś ostatnich wybitnych rzeczy Smarzowskiego (w sumie to sam nie wiem dlaczego, ale najprawdopodobniej przyklejasz mi łatkę kogoś, kim sam jesteś) i znowu: w którego filmach Więckiewicz aż tak mi nie przeszkadza, ale gdy dostaje wolną rękę, jak Pod Mocnym Aniołem, jest IMHO słabo.

Reszta jest milczeniem.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

09-01-2018, 17:37

byrgh pisze:
Skaut pisze:
Bogowie, Ostatnia Rodzina, Sztuka Kochania, Cicha Noc, Twój Vincent, Mocna Kawa Wcale Nie Jest Taka Zła, Się Macie Ludzie. A Ty nadal byrdziu siedź w swojej ciasnej grocie.
Ale czego ma dowieść ta krótka wyliczanka? Ona nie rozwiąże mojego problemu niemożności patrzenia na gombromordy, których grymas ma symbolizować grę aktorską. Niemal trzydzieści lat podsumowałeś paroma rzeczami, w tym filmidłami żałosnego Ogrodnika (jednym o gościu, którego nie trawię), tępawej Boczarskiej o puszczalstwie (tak, wiem, że nie do końca, ale nie jestem w stanie oglądać filmu tak beznadziejnie promowanego przez aktorów) i biografię Riedla, którego mam szczerze gdzieś - a Bogów nie wyróżnię, bo już raz to robiłem (MIMO ŻE gra tu Kot, bo z pewnością o to Ci chodziło), a to jest, idąc tym tropem, dziwne, bo nie wymieniłeś ostatnich wybitnych rzeczy Smarzowskiego (w sumie to sam nie wiem dlaczego, ale najprawdopodobniej przyklejasz mi łatkę kogoś, kim sam jesteś) i znowu: w którego filmach Więckiewicz aż tak mi nie przeszkadza, ale gdy dostaje wolną rękę, jak Pod Mocnym Aniołem, jest IMHO słabo.

Reszta jest milczeniem.
zaczynasz jesteryzować. Czasami mam wrażenie, że nie rozumiesz słów, które wypowiadasz.
Coś tam było! Człowiek!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 17:50

Argument wart starej gwardii Masterfula, może jest jeszcze dla niego nadzieja ;)
Nostromo
postuje jak opętany!
Posty: 646
Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
Lokalizacja: Somewhere In Time

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 19:58

Niezmiennie doskonały.
Obrazek

Mimo tego, że wolę starsze filmy Gilliama i ten uważam za mocno średni to z jakiegoś powodu regularnie do niego wracam.

Obrazek
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 651
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 20:21

na razie, wieczór sportowy:

Moneyball po raz wtóry, miazga jak zwykle

Obrazek

Rush po raz pierwszy, trochę bałagan fabularny ale są momenty że zwieracz sam się zaciska, Hemsłorcz to jednak drewno jest, fajny chłopak a drewniany ;) tak czy inaczej - polecane:

Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14272
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 22:36

byrgh pisze:Ale czego ma dowieść ta krótka wyliczanka? Ona nie rozwiąże mojego problemu niemożności patrzenia na gombromordy, których grymas ma symbolizować grę aktorską.
hehe znam ten ból :P

a tym czasem małe przypomnienie
Obrazek

teraz można z czystym sumienie zabierać się za część drugą ;) ale to dopiero w sobote
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

09-01-2018, 22:42

Żułek pisze:
byrgh pisze:Ale czego ma dowieść ta krótka wyliczanka? Ona nie rozwiąże mojego problemu niemożności patrzenia na gombromordy, których grymas ma symbolizować grę aktorską.
hehe znam ten ból :P
No co Ty gadasz, przecież to klasyczne jesteryzowanie i prawdopodobnie nie rozumiesz słów, których używasz ;)))

Obrazek

Ostatecznie przełączyłem się na LW i to była dobra decyzja, pomimo mojej sympatii do Braveheart. Film fenomen.
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

10-01-2018, 08:59

Obrazek
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

11-01-2018, 10:20

Obrazek

Kolejny dowód na to, że najlepsze horrory - w tym również komediowe, jak ten - powstały w latach 80-tych i na początku 90-tych.



Obrazek

Rewelacyjne kino z Bałkanów, fani Kusturicy będą zachwyceni.



Obrazek

Obejrzany po raz drugi, tym razem ze świeżo zakupionego nośnika, utwierdza mnie w przekonaniu, że to jedna z najlepszych pozycji s-f w XXI wieku. Znakomity.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
ODPOWIEDZ