Ostatnio oglądane filmy v.2

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

16-12-2017, 17:10

byrgh pisze:
Plastek pisze:Obrazek

OJAPIERDOLĘ. Gdybym miał 13 lat i był niezbyt rozgarniętym gówniarzem wiecznie palcującym swojego smartfona pewnie byłbym zadowolony. Zamiast tego czuję się obrzygany. Hollywoodzka papka w najgorszym możliwym wydaniu; komercyjny produkt w którym ilość absurdów i debilizmów spowoduje raka z przerzutami u każdego, kto dysponuje mózgiem rozwiniętym bardziej niż rozwielitka. Chcę zapomnieć o tym seansie jak najszybciej.
obrzyganie, hollywoodzka papka, komercyjny, absurdalny i debilny produkt dla bezmózgów powodujący raka: seans doskonały, innymi słowy? :D
Dla przeciętnego zjadacza chleba myślę, że będzie to doskonała zabawa.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

16-12-2017, 19:05

Obrazek

eeeee takie se
Iron Man > Thor > Iron Man 2 póki co ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

16-12-2017, 19:35

Obrazek

Obrazek

2x syf jak jasny chuj.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

16-12-2017, 21:45

klasyczny box, 10 filmów, na najbliższe dni.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 00:46

Obrazek

zabicie swietego jelenia. wlasnie wrocilem z kina. mocno pokrecony, nieoczywisty obraz.
byc moze to pretensjonalny artystowski szit, ale cholernie mi sie podobal.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 09:24

Obrazek

Niesamowite, śmierdzące, nieziemskie wręcz gówno.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 14:18

Obrazek
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 20:18

Plastek pisze:Obrazek

Niesamowite, śmierdzące, nieziemskie wręcz gówno.
na nią też patrzy się coraz trudniej. w Igrzyskach jeszcze szło ją znieść, grała niekumatą wieśniarę i stworzoną przez media bohaterkę, ale odkąd robi się z niej wampa i lasię najlepszą w mieście, jej osoba wkurwia jak mało kto. zwłaszcza, że ona chyba sama w to zaczęła wierzyć. ale jej opinie można by w kiblu spuścić, więc trzeba mieć gówno zamiast oczu, by w niej dostrzec jakikolwiek urok i być niereformowalnym zjebem z kisielem pod kopułką, żeby kunszt aktorski przebierać w fatałaszki glamuru i kocicy.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 20:39

byrgh pisze:
Plastek pisze:Obrazek
Niesamowite, śmierdzące, nieziemskie wręcz gówno.
na nią też patrzy się coraz trudniej. w Igrzyskach jeszcze szło ją znieść, grała niekumatą wieśniarę i stworzoną przez media bohaterkę, ale odkąd robi się z niej wampa i lasię najlepszą w mieście, jej osoba wkurwia jak mało kto. zwłaszcza, że ona chyba sama w to zaczęła wierzyć. ale jej opinie można by w kiblu spuścić, więc trzeba mieć gówno zamiast oczu, by w niej dostrzec jakikolwiek urok i być niereformowalnym zjebem z kisielem pod kopułką, żeby kunszt aktorski przebierać w fatałaszki glamuru i kocicy.
W przeciwienstwie do wiekszosci przepromowanych "gwiazd mlodego pokolenia" przynajmniej potrafi naprawde niezle grac, a to juz cos
Guilty of being right
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2456
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 20:48

Obrazek
surowy ciężki klimat bardzo dobre aktorstwo wspaniała muzyka = wszystko to daje piorunujący efekt...
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 22:49

Obrazek

taka bajka dla dzieci
ogladało sie nawet dobrze ale promowanie tego jaki film katastroficzny to gruba przesada
kataklizm jest ale z boku i wcale nie taki ogromny jak sugerują, dużo lepiej to wygladało w 2012 z Cusackiem
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 325
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

17-12-2017, 23:18

uglak pisze:
byrgh pisze:
Plastek pisze:Obrazek
Niesamowite, śmierdzące, nieziemskie wręcz gówno.
na nią też patrzy się coraz trudniej. w Igrzyskach jeszcze szło ją znieść, grała niekumatą wieśniarę i stworzoną przez media bohaterkę, ale odkąd robi się z niej wampa i lasię najlepszą w mieście, jej osoba wkurwia jak mało kto. zwłaszcza, że ona chyba sama w to zaczęła wierzyć. ale jej opinie można by w kiblu spuścić, więc trzeba mieć gówno zamiast oczu, by w niej dostrzec jakikolwiek urok i być niereformowalnym zjebem z kisielem pod kopułką, żeby kunszt aktorski przebierać w fatałaszki glamuru i kocicy.
W przeciwienstwie do wiekszosci przepromowanych "gwiazd mlodego pokolenia" przynajmniej potrafi naprawde niezle grac, a to juz cos
tych jebanych igrzysk śmierci nienawidzę jak mało którego filmu ale w Winter's Bone zagrała całkiem nieżle, i była to chyba jej jedyna rola która przypadła mi do gustu.
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 651
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-12-2017, 01:51

Zabawy z podróżami w czasie, mały film, fajne zakręty, chociaż był moment, że musiałem zastopować seans żeby zobaczyć kogo widzę w kadrze, bo cimno w chuj. Nisko budżetówka, z fajnie nasrastająco akcjo, nawet się trochę spiąłem. ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 651
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-12-2017, 02:07

0ms pisze:
Heretyk pisze:poproszę o rozwinięcie
To - od poczatku do konca - film tego goscia:

Obrazek

A ten gosc kuma Star Wars i ma wlasny glos.

Jest napisany, nie skonstruowany przez zarzad we wspolpracy z dzialem marketingu, do tego napisany z polotem, wyobraznia, swiadomoscia spektaklu. Monolityczny narracyjnie i tematycznie w sposob, w jaki blockbustery nigdy nie byly, zwlaszcza te z ostatnich lat (ciekawe, ze wychodzi w roku BR 2049, ktory tez jest wybitnie nietypowy), do tego w cholernie inspirujacy sposob rozwija watki i postaci z VII.

TFA to byl wykalkulowany kanibalizm, tutaj nie ma tego ani sekundy. Wiecej nie powiem. Piekny film, do kina w podskokach.
To może i jest i film tego gościa ale gość jest na smyczy korporacyjnej, rżną go w dupę zawodowo i mnie obrzygał, eleganckie 20 sekundowe momenty tu i ówdzie ale z takmi zaoraniem ostatecznym Gwiezdnych że szkoda gadać, do tego dziury fabularne że można się rozpłakać, mam wymieniać tak dziury jak i grzechy? Jebać Disneya.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-12-2017, 07:14

Mother

Rzygi albo smród niemytej dupy.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-12-2017, 07:29

booshee pisze:
0ms pisze:
Heretyk pisze:poproszę o rozwinięcie
To - od poczatku do konca - film tego goscia:

Obrazek

A ten gosc kuma Star Wars i ma wlasny glos.

Jest napisany, nie skonstruowany przez zarzad we wspolpracy z dzialem marketingu, do tego napisany z polotem, wyobraznia, swiadomoscia spektaklu. Monolityczny narracyjnie i tematycznie w sposob, w jaki blockbustery nigdy nie byly, zwlaszcza te z ostatnich lat (ciekawe, ze wychodzi w roku BR 2049, ktory tez jest wybitnie nietypowy), do tego w cholernie inspirujacy sposob rozwija watki i postaci z VII.

TFA to byl wykalkulowany kanibalizm, tutaj nie ma tego ani sekundy. Wiecej nie powiem. Piekny film, do kina w podskokach.
To może i jest i film tego gościa ale gość jest na smyczy korporacyjnej, rżną go w dupę zawodowo i mnie obrzygał, eleganckie 20 sekundowe momenty tu i ówdzie ale z takmi zaoraniem ostatecznym Gwiezdnych że szkoda gadać, do tego dziury fabularne że można się rozpłakać, mam wymieniać tak dziury jak i grzechy? Jebać Disneya.
Najgorsza część cyklu bez dwóch zdań. Zrobili z tego de facto komedię i to w dodatku głupią i kiczowatą. Ilość żenujących momentów jest kurwa porażająca. W czasie i po seansie nie było praktycznie osoby w wieku 30+, która nie rzucałaby kurwami. Żenujący, pusty, skrajnie głupi filmik. Powtarzam - to jest najgorsza część cyklu, na tle której najbardziej kuriozalne i gówniarskie komediowe elementy z Jar Jarem to wyrafinowane kino. Recenzje fanów są zresztą na całym świecie miażdżące. Gnój i kto mądry niech tego gnoju nie ogląda.
Film powinien mieć tytuł "Comedy Wars" a nie "Star Wars".
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10812
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-12-2017, 11:22

Obrazek

Bardzo słaby film, głownie za sprawą katastrofalnego scenariusza. Sama tematyka miała potencjał, ale Holland z góry nakreśliła kto jest tu dobry a kto zły, bardzo tendencyjne podejście do tematu, brak wyrazistych postaci, ostentacyjne epatowanie podziałem człowiek - zwierze, kilka wątków pobocznych z dupy, totalnie niczego nie wnoszących. Postać grana przez Kota nic nie wnosi, postać księdza to podręcznikowy przykład "bad guya", a policyjny informatyk przyciskiem "Unicestw" na klawiaturze laptopa wyłącza oświetlenie w mieście... Poza dobrymi zdjęciami nic się w tym filmie nie broni moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10812
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-12-2017, 11:24

BOLEK pisze:Obrazek
surowy ciężki klimat bardzo dobre aktorstwo wspaniała muzyka = wszystko to daje piorunujący efekt...
Generalnie za dużo filmów nie oglądam, zwłaszcza polskich, ale "Dom Zły" to prawdpodobnie najlepszy polski film jaki oglądałem od czasów "Symetrii".
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

18-12-2017, 11:42

Pierec pisze:tych jebanych igrzysk śmierci nienawidzę jak mało którego filmu ale w Winter's Bone zagrała całkiem nieżle, i była to chyba jej jedyna rola która przypadła mi do gustu.
jesteś ślepo uprzedzony, miałem to samo, ale warto dać szansę, a nawet szanse. nie wiem jak książki, ale filmy bardzo fajne. no i mają u mnie taryfę ulgową za Reicha w pierwszej części ;) ostatnią widziałem ostatnio i też była ok.
ODPOWIEDZ