Star Wars

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Star Wars

12-07-2015, 09:50

0ms pisze:Jar Jar rezyseruje, wiec tak dobrze nie bedzie na pewno. Po STID dalej czuje niesmak. Trailery poki co rowniez nakazuja duza ostroznosc.

Wieksze nadzieje wiaze z VIII.

I trzymam kciuki, ze Trevorrow nie dostanie IX (chyba, ze juz dostal).
gdzie byłeś jak Cię nie było?
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Star Wars

12-07-2015, 10:18

Ostatni maraton Blade Runner ciut sie przeciagnal.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Star Wars

12-07-2015, 11:36

:DDD
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Star Wars

11-08-2015, 23:06

Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Star Wars

23-08-2015, 02:35

w sumie powinienem zapostowac to w temacie o narkotykach, ale pokusa zeby wrzucic to tutaj byla wieksza :(

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Star Wars

23-08-2015, 13:18

manieczki pisze:w sumie powinienem zapostowac to w temacie o narkotykach, ale pokusa zeby wrzucic to tutaj byla wieksza :(

[youtube][/youtube]
All 6? Przeciez sa tylko 3.

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
zero7
zaczyna szaleć
Posty: 129
Rejestracja: 25-11-2014, 13:59

Re: Star Wars

25-11-2015, 08:40

0ms pisze:[youtube][/youtube]
mode na sukces mogli tak nadawac a nie 20 lat :D
"Moja mama zawsze powtarzała, że dobra muzyka to głośna muzyka ..."
Awatar użytkownika
zero7
zaczyna szaleć
Posty: 129
Rejestracja: 25-11-2014, 13:59

Re: Star Wars

11-12-2015, 08:01

Obrazek
obejrze :D
"Moja mama zawsze powtarzała, że dobra muzyka to głośna muzyka ..."
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Star Wars

17-12-2015, 13:04

wszedzie star wars... boje sie otwierac lodowke...

mialem czekac na jakies dobre wersje w wypozyczalniach, ale widze, ze jesli nie pojde do kina to ciezko mi bedzie nie znac fabuly przed ogladnieciem
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Star Wars

17-12-2015, 13:20

zero7 pisze:Obrazek
obejrze :D
takie plakaty to ja rozumiem :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Star Wars

17-12-2015, 20:00

Parowski nie wszedł na przedpremierowy pokaz dla najznamienitszych znawców i krytyków, ochrona nie wiedziała, kto zacz, zajęta wpuszczaniem zasłużonych wytwarzaczy kontentu z Onetu, Gazety i WP pokazała śmiesznemu dziadkowi drzwi.
Kerosene keeps me warm.
Nothingface
postuje jak opętany!
Posty: 422
Rejestracja: 05-02-2012, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Re: Star Wars

18-12-2015, 00:30

Dobry wieczór coś się coś się popsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy pojedynku GG z Kenobim to jest jakaś porażka. Ja myślę że to galaktyczne kurwa głupie społeczeństwo te kurwa banda imbecyli która głosowała na tych kurwów karakanów z Republiki to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne jak moje, gdzie postawiłem moją dziewczynę, moje prawdziwe ciało, planetę, wszystko inne i dla was znaczyło to tylko pierdolone 70 czy 80 tysięcy droidów to was powinno się jebać kurwa. Tak się powinno was jebać jak tylko was może jebać Imperium. Republika was tak nie wyruchała jak wyrucha was Imperium kurwa. Aż was kukle będą swędziały. Z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tej antyludzkiej galaktyce, w tej galaktyce gdzie media kurwa nie były w stanie powiedzieć że Generała Grievousa zbezczeszczono, że ten człowiek miał przeprowadzonych 118 operacji po zamachu na jego statek. Że te jedi'skie kurwy, powtarzam, jedi'skie kurwy, jedi'skie kurwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach ścigały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do Senatu Galaktycznego. Będzie was Imperium ruchało w dupę. Będzie was Imperium kurwa dymało tak jak was Republika nie wydymała. Ta kurwa ten mały karakan, jebany Palpatine śmieć, zniszczy was. Vadery, Pietty, Ozzele, telewizje Imperia, będą wam kurwa odbierały smak życia. Wy kurwa idioci, międzynarodowi galaktyczni idioci. Ja mam to w piździe kurwa. Będę żył kurwa tak. Wypierdolę jeszcze dzisiaj na Utapau, już bilet kupiony, na zewnętrzne rubieże i będę się z was kurwa galaktyczne frajery śmiał. Żeście takie głupie są. Tacy kurwa debile, którzy to kurewstwo Imperialne wybrali. Nie na Federację, nie na Grievousa, tylko na jakieś kurwy Organa żydów w dupę jebanych kurwa, na Binksów popierdoleńców głosowali. To właśnie jest ta kurwa galaktyka. Przez taką kurwę galaktykę przez was chuje nic się w tej przestrzeni nie zmieni. Bo jesteście chuj warci. I trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać. Bo jesteście bandą internarodowych kurwów nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, wspomagali mnie dziękuję. Bo to garstka Neimoidian, dzisiaj jest to 70 tysięcy, może 80. Wyłącz ten hologram bo ci go wyłączę na amen. Tak. Tak. Tylko to się w tej kurwie galaktyce nadaje. Powiedzieć wam w ryj weźcie wy głupie chuje, że jesteście Gunganami. Że kurwa wasze pierdolone Pałeczki Śmierci to jest wasz majestat! Wasza godność! Robota kurwa w sektorze przemysłowym Coruscant i Pałeczki Śmierci. To wy kurwa Gunganie. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic, co by się... A szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić zmiażdżonych płuc naprawdę. Ci którzyście głupie kurwy głosowali na Imperium, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście. Anty handlowcami jesteście. Dobranoc.
535

Re: Star Wars

18-12-2015, 07:38

Rozpędziłem się wczoraj spod dystrybutora na stacji benzynowej, wpadłem na takiego jednego i przypomniało mi się dramatyczne objawienie Jarosława.
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Star Wars

18-12-2015, 07:44

83koper83 pisze:Parowski nie wszedł na przedpremierowy pokaz dla najznamienitszych znawców i krytyków, ochrona nie wiedziała, kto zacz, zajęta wpuszczaniem zasłużonych wytwarzaczy kontentu z Onetu, Gazety i WP pokazała śmiesznemu dziadkowi drzwi.
I dobrze, już widzę jakby potem pierdolił że w najnowszych Star Warsach pełno aluzji, alegorii i odwołań do sierpnia 80. Sam jest zresztą sobie winien skoro nie potwierdził obecności, tak jak zrobiły to osoby, które zostały wpuszczone.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Star Wars

18-12-2015, 10:01

Plastek pisze:
83koper83 pisze:Parowski nie wszedł na przedpremierowy pokaz dla najznamienitszych znawców i krytyków, ochrona nie wiedziała, kto zacz, zajęta wpuszczaniem zasłużonych wytwarzaczy kontentu z Onetu, Gazety i WP pokazała śmiesznemu dziadkowi drzwi.
I dobrze, już widzę jakby potem pierdolił że w najnowszych Star Warsach pełno aluzji, alegorii i odwołań do sierpnia 80. Sam jest zresztą sobie winien skoro nie potwierdził obecności, tak jak zrobiły to osoby, które zostały wpuszczone.
+1

kolejna swieta krowa - niektorzy dziennikarze myla siebie z antycznymi herosami
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Star Wars

18-12-2015, 10:03

uglak pisze:
Plastek pisze:
83koper83 pisze:Parowski nie wszedł na przedpremierowy pokaz dla najznamienitszych znawców i krytyków, ochrona nie wiedziała, kto zacz, zajęta wpuszczaniem zasłużonych wytwarzaczy kontentu z Onetu, Gazety i WP pokazała śmiesznemu dziadkowi drzwi.
I dobrze, już widzę jakby potem pierdolił że w najnowszych Star Warsach pełno aluzji, alegorii i odwołań do sierpnia 80. Sam jest zresztą sobie winien skoro nie potwierdził obecności, tak jak zrobiły to osoby, które zostały wpuszczone.
+1

kolejna swieta krowa - niektorzy dziennikarze myla siebie z antycznymi herosami
No, ego ten koleś ma oooooooooooooooooogromne.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Star Wars

18-12-2015, 11:00

Żułek pisze:
zero7 pisze:Obrazek
obejrze :D
takie plakaty to ja rozumiem :P


Najlepszy automat do kawy :D
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Star Wars

18-12-2015, 16:30

uglak pisze:
Plastek pisze:
I dobrze, już widzę jakby potem pierdolił że w najnowszych Star Warsach pełno aluzji, alegorii i odwołań do sierpnia 80. Sam jest zresztą sobie winien skoro nie potwierdził obecności, tak jak zrobiły to osoby, które zostały wpuszczone.
+1

kolejna swieta krowa - niektorzy dziennikarze myla siebie z antycznymi herosami
Plastuś, pamięć mą co prawda utleniła już trochę wóda, ale z przyrodzenia mam słoniową. Podobnie zresztą przyrodzenie, ale nie o tym. Czy to nie ty przypadkiem zgłaszałeś zachwyt nad obiektywnymi walorami twórczości miernego wyrobnika Zajdla, którego to właśnie "święta krowa" Parowski wypromował na patrona polskiej fantastyki, w hiperbolach i metaforach upatrując wyznaczników jakości?
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Star Wars

18-12-2015, 18:39

Tak, to ja. Zajdel mistrz. A Parowski nie umi wysłać majla.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Star Wars

18-12-2015, 18:56

Plastek pisze:A Parowski nie umi wysłać majla.
Ale czterdzieści lat temu przypuszczał, że będzie się dało i za to powinni go byli wpuścić.
Kerosene keeps me warm.
ODPOWIEDZ