Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:01

Sprawdzam sobie dalej ten cały Netflix. Na razie poszła seria Stranger Things i muszę przyznać, że to co najmniej dobry serial. Obejrzałem też dwa pierwsze odcinki Narcos i chyba na tym się teraz skupię, bo nieźle rokuje ta seria (głównie przez wzgląd na Wagnera Mourę) - w przeciwieństwie do Penny Dreadful, której widziałem trzy odcinki i w zasadzie żaden mnie nie przekonał. Dalej też jest tak drętwo?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:05

Tak, choć oceniam generalnie na plus całość. Chociaż Dracula po chuju w ostatnim sezonie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:15

Czy poza ST i Narcos jest w tym serwisie jakiś dobry serial - bardziej funowy, który mógłbym oglądać razem z Panią Sybirową? Myślałem wstępnie o House of Cards, ale ładniejsza połowa Sybirów wolałaby coś w klimacie Stranger Things. Te wszystkie The OA, The 100 i inne dają radę?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:18

Sybir pisze:Czy poza ST i Narcos jest w tym serwisie jakiś dobry serial - bardziej funowy, który mógłbym oglądać razem z Panią Sybirową? Myślałem wstępnie o House of Cards, ale ładniejsza połowa Sybirów wolałaby coś w klimacie Stranger Things. Te wszystkie The OA, The 100 i inne dają radę?
Nie, The OA to sraka niesamowita, a The 100 jest dla głupich nastek. Nie wiem co tam jest, nie korzystam z tego serwisu, ale sporo oglądam z innych źródeł. Jakby co zatem to rzucaj konkretnymi tytułami, a za buziaka powiem co jest dobre.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:20

nagrobek pisze:
maciek z klanu pisze:
Lukass pisze:Polecam czeską mini-serię produkcji HBO: Pustina (Pustkowie, Wasteland). Nie znałem dotąd czeskiego kina od tej strony. Ponure, biedne zadupie; ludzie niby zwyczajni, a każdy ma coś do ukrycia; do tego niezła muzyka (pojawia się i Peja), trochę zdjęć kręconych w Polsce oraz smaczek: bezwzględny kapitalista rodem z naszej ukochanej ojczyzny :D

Obrazek

szkoda tylko ze morderca okazal sie ten mlodziak, bo czekalem na ahhh final i dupa zbita. no i sporo dłużyzn ma ten serial
też czekalem na finał ale już nie muszę, dzieki za super spoiler. jestem po dwóch odcinkach i trochę się wkurwiłem. zrobiłeś to specjalnie czy po prostu jesteś upośledzony?
Haha, jak możesz pytać Maćka z klanu, czy jest upośledzony? Ty, ty, ty, nie wiem, aż z oburzenia zabrakło mi słów i zacząłem się jąkać :D Ja szczęśliwie dobrnąłem do końca, zanim przeczytałem spoiler, ale fakt: rozwadnia się trochę ta historia. Ale oglądaj, oglądaj, kolega zdradził nie tak znowu dużo. Teraz leci to:

Obrazek
Momentami zjawiskowy, no i czołówka z tą słynną polską rzeźbą z JPII i meteorytem. Cudeńko.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:22

Sybir pisze:Czy poza ST i Narcos jest w tym serwisie jakiś dobry serial - bardziej funowy, który mógłbym oglądać razem z Panią Sybirową? Myślałem wstępnie o House of Cards, ale ładniejsza połowa Sybirów wolałaby coś w klimacie Stranger Things. Te wszystkie The OA, The 100 i inne dają radę?
Penny Dreadful rozkręca się stopniowo, pierwszy sezon jest najsłabszy, ale oceniając jako całość to warto pociągnąć to dalej, chociaż jest to historia niedopowiedziana i za wcześnie zakończona.
Takie na luzie rzeczy od Netflixu to wszystko z serii Marvela o tych superbohaterach - Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage - to wszystko zajebista rozrywka i na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:34

Sybir pisze:Sprawdzam sobie dalej ten cały Netflix. Na razie poszła seria Stranger Things i muszę przyznać, że to co najmniej dobry serial. Obejrzałem też dwa pierwsze odcinki Narcos i chyba na tym się teraz skupię, bo nieźle rokuje ta seria (głównie przez wzgląd na Wagnera Mourę) - w przeciwieństwie do Penny Dreadful, której widziałem trzy odcinki i w zasadzie żaden mnie nie przekonał. Dalej też jest tak drętwo?
Penny Dreadful wytrzymalem 5 odcinkow - strasznie slabe. Narcos i House of Cards zajebiste.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 314
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:39

Lukass pisze:Momentami zjawiskowy, no i czołówka z tą słynną polską rzeźbą z JPII i meteorytem. Cudeńko.
to nie jest polska rzeżba, tylko w polsce uszkodzona:)
https://postmodernizuj.wordpress.com/20 ... elan-1999/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:40

@Plastek: Dobrze, że nie za "w buziaka" :D
OK, lecimy: Jessica Jones, The Black Mirror, Expanse, a już dla siebie Peaky Blinders. Oglądałeś?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:41

Pierec pisze:
Lukass pisze:Momentami zjawiskowy, no i czołówka z tą słynną polską rzeźbą z JPII i meteorytem. Cudeńko.
to nie jest polska rzeżba, tylko w polsce uszkodzona:)
https://postmodernizuj.wordpress.com/20 ... elan-1999/" onclick="window.open(this.href);return false;
A, ok, dzięki za info. Pamiętam po prostu tę szopkę, jak jakieś babcie próbowały to zasłonić, protesty, itepe. Jakoś automatycznie założyłem, że to dziełko Polaka.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:48

Sybir pisze:@Plastek: Dobrze, że nie za "w buziaka" :D
OK, lecimy: Jessica Jones, The Black Mirror, Expanse, a już dla siebie Peaky Blinders. Oglądałeś?
Dobre wybory. Peaky Blinders jest git, warto oglądać.
Jak podejdzie JJ to sięgnij po pozostałe, już tu wspomniane, seriale komiksowe: Daredevil i Luke Cage. Chociaż Luke jest specyficzny; sporo o problemach czarnych, ale może akurat nie jesteś biały i będzie ci to bliższe niż mnie:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:50

Czy wystarczy, jeśli mam czarne serduszko, Panie Kolego?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:55

Tak , a jeśli w dodatku masz chłodne i dostojne oblicze to będziesz wręcz zachwycony.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 21:57

W takim razie będę oglądać w T-shircie Burzum.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 23:24

jak zwykle idealny timing
[youtube][/youtube]
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Nowe seriale

20-01-2017, 23:51

ZNOWU TRAMPA SZKALUJO REŻIMOWE MEDIA OLABOGA

Zajebiście. To jest właśnie serial dla ludzi o czarnych sercach, którzy tak jak Frank Underwood są wierni ideałom black metalu.

Co do Piki Blojndes - jeśli mnie pamięć nie myli, to pierwszy sezon był znakomity, drugi też spoko, ale robiłem chyba z trzy podejścia do pierwszego odcinka sezonu nr 3 i za każdym razem zasypiałem. Czy dalej się ten sezon trochę rozkręca? Bo mam dziwne wrażenie, że im dalej w las tym bardziej zrobi się z tego melodramat z komuchami w tle, ale może intuicja mnie myli.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

21-01-2017, 16:59

Self pisze:Co do Piki Blojndes - jeśli mnie pamięć nie myli, to pierwszy sezon był znakomity, drugi też spoko, ale robiłem chyba z trzy podejścia do pierwszego odcinka sezonu nr 3 i za każdym razem zasypiałem. Czy dalej się ten sezon trochę rozkręca? Bo mam dziwne wrażenie, że im dalej w las tym bardziej zrobi się z tego melodramat z komuchami w tle, ale może intuicja mnie myli.
warto się pomęczyć dla odcinków z Hardy`m, niszczy tam wszystko i wszystkich :D

Obrazek

ufff :P póki co zaległości nadrobione pora na "nowości" ;) no i kolejne 12 sezonów Simpsonów :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

21-01-2017, 21:18

Obrazek
niedawno odkryłem i stosuje jako podstawka pod melanż; futboliści, akademiki, dupy, wóda, prochy, dymanie - ogólnie stereotypowa hameryka w stylu "college movies", ale jak ktoś szuka odmóżdżającego sitcomu w humorze rodem z American Pie do browara to szczerze polecam
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Nowe seriale

22-01-2017, 20:49

Obrazek
4 sezon epizod 8, wreszcie jakieś życie na osiedlu! szkoda, że tak późno...
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

22-01-2017, 21:03

Obrazek

bardzo nierowny ten trzeci sezon
Guilty of being right
ODPOWIEDZ