Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 19:55

Plastek pisze: Bardzo dobry serial! Obejrzałem trzy odcinki i mam dwa skojarzenia. Po pierwsze - "Stranger Things"; mamy tu tajemnicze zniknięcie, jest wątek science - fiction. Dalej: urzekają mnie w "Dark" realia - obskurne, brązowe meblościanki z lat 80; ludzie, którzy są brzydcy nawet, gdy chcą wyglądać modnie; jakiś taki mrok w sercach i smutek na twarzach członków małej społeczności położonej w bezpośrednim sąsiedztwie elektrowni atomowej i tajemniczych jaskiń; to wszystko kojarzy mi się ze świetną, czeską "Pustiną".
Warto oglądać; świetny "jesienny" seans. Europa po raz kolejny wygrała z cukierkami zza wielkiej wody.
no to pięknie. dzięki
pączek
postuje jak opętany!
Posty: 446
Rejestracja: 28-06-2017, 22:37

Re: Nowe seriale

03-12-2017, 12:17

Plastek pisze:
Heretyk pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Zaczynam jebanko, niby chwalą.
podziel się później wrażeniami
Bardzo dobry serial! Obejrzałem trzy odcinki i mam dwa skojarzenia. Po pierwsze - "Stranger Things"; mamy tu tajemnicze zniknięcie, jest wątek science - fiction. Dalej: urzekają mnie w "Dark" realia - obskurne, brązowe meblościanki z lat 80; ludzie, którzy są brzydcy nawet, gdy chcą wyglądać modnie; jakiś taki mrok w sercach i smutek na twarzach członków małej społeczności położonej w bezpośrednim sąsiedztwie elektrowni atomowej i tajemniczych jaskiń; to wszystko kojarzy mi się ze świetną, czeską "Pustiną".
Warto oglądać; świetny "jesienny" seans. Europa po raz kolejny wygrała z cukierkami zza wielkiej wody.
Tak jest w Europie też potrafią. Czeska Pustina rewelacja. Realia komunistyczne dosłownie. Bardzo mi się podobał. Mi podobał się jeszcze Jordskott . Skandynawsko- brytyjska produkcja kręcona w Szwecji. Fajny zimny specyficzny ich klimat
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

03-12-2017, 20:14

Obrazek

odcinek 11 (ten z wymianą) i póki co najlepszy.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

03-12-2017, 23:38

Simpsonowie + Edgar Allan Poe = masakra.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

04-12-2017, 00:13

Obrazek

niestety drugi sezon sporo slabszy od pierwszego. troche niezakonczonych watkow. jesli ktos ogladal to w ostatnim ujeciu wyjmuje bron cz nie? ogladalem 5 razy i nie mam pewnosci...
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1359
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Nowe seriale

04-12-2017, 20:08

[youtube][/youtube]

książka jest rewelacyjna mam nadzieje, że Netflix nie odwali maniany.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-12-2017, 20:09

Maro pisze:[youtube][/youtube]

książka jest rewelacyjna mam nadzieje, że Netflix nie odwali maniany.
Zgadza się, bardzo lubię książkę i mocno czekam na serial.
Właśnie zresztą wyszło wznowienie w twardej oprawie - Heretyk, jak nie masz - wiesz co robić;)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

04-12-2017, 23:10

Obrazek

obejrzane już ponad połowę i sezon pierwszy przy drugim nie istnieje!
Awatar użytkownika
z w i e r z e
zaczyna szaleć
Posty: 123
Rejestracja: 18-12-2007, 20:35

Re: Nowe seriale

04-12-2017, 23:35

Heretyk pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Zaczynam jebanko, niby chwalą.
podziel się później wrażeniami
Jedna noc. Warto!!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

05-12-2017, 08:48

Plastek pisze:
Zgadza się, bardzo lubię książkę i mocno czekam na serial.
Właśnie zresztą wyszło wznowienie w twardej oprawie - Heretyk, jak nie masz - wiesz co robić;)
wiem :)
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Nowe seriale

05-12-2017, 17:21

Altered Carbon dalej - niestety - nie przeczytałem, ale na serial się cieszę. cieszyłbym się też gdyby - trzymając się tematu cyberpunka - Netflix wziął się za zrobienie serialu Neuromancer. dzisiaj się dowiedziałem, że dalej chcą kręcić film i któremuś z kolei już reżyserowi oddają w ręce realizację tego pomysłu. padło na reżysera do bólu gównianego Deadpool, więc nic tylko płakać.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14262
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

05-12-2017, 17:58

Decapitated otworzyli puszke pandory :/
po Kevinie poleciał Hyde z Różowych lat 70-tych :/
Danny Masterson kończy prace na planie serialu "The Ranch". Wątek z graną przez niego postacią został zamknięty w poniedziałek i aktor nie będzie już z projektem związany. Decyzja ma związek z trwającym już prawie rok śledztwem w sprawie gwałtu. Cztery kobiety oskarżyły Mastersona o to, że na początku tego wieku zgwałcił je. Aktor jednak twierdzi, że seks odbywał się za obopólną zgodą.

Mimo prowadzonego śledztwa przez policję i prokuraturę Los Angeles, Netflix do wczoraj nie podejmował w sprawie Mastersona żadnych decyzji. Sytuacja zmieniła się, kiedy Huffington Post ujawnił, że szef programów dziecięcych Netfliksa, Andy Yeatman, w rozmowie z pewną kobietą stwierdził, że jego firma nie wierzy ofiarom. Nie wiedział, że kobieta jest jedną z czwórki, która oskarżyła Mastersona. Kiedy mu to powiedziała, rozmowa szybko dobiegła końca.

Masterson jest też jednym z producentów "The Ranch". Na razie nie wiadomo, jak Netflix zamierza rozwiązać tę kwestię.
co do House Of Cards wyszło że ostatni sezon będzie miał tylko 8 odcinków

a tym czasem u mnie ;)

Obrazek
3 sezon fajny chociaż szkoda że nie pociągneli wątku Roya bo lubiłem tego skurwiela
póki co Fear The Walking Dead > The Walking Dead (nowych odcinków nie wiedziałem)

Obrazek
nadrabiamy zaległości :) cdn :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

05-12-2017, 20:37

a kolega na którym sezonie zakończył maraton Simpsonów? :)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14262
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

05-12-2017, 21:51

jutro sie zabieram za 18 sezon :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 325
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: Nowe seriale

07-12-2017, 00:21

HSVV pisze: padło na reżysera do bólu gównianego Deadpool, więc nic tylko płakać.
jak dla mnie właśnie Deadpool był najfajniejszy z tego wysypu superbohaterów a już na pewno sprawnie zrobiony. chociaż rozstrzał duży, więc i wybór może nie najlepszy. ja tam liczę na serial na podstawie Hyperiona, bo wybitnie się nadaje.

Obrazek

wiele dobrego przeczytałem o tejże produkcji i po 1 odcinku jestem zachęcony jeszcze bardziej.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

07-12-2017, 12:21

Żułek pisze:jutro sie zabieram za 18 sezon :)
ładnie, ja lecę dopiero z trzecim i z sezonu na sezon jest coraz lepiej. najbardziej w tym serialu fascynuje mnie kwestia dorastania dzieciaków :D
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

07-12-2017, 12:36

Gdzie ogladacie South Park? Bo ja stanąłem chyba jakos na 12 sezonie. Wiem ze na oficjalnej stronie jest po angielsku, ale akurat tutaj przydaloby mi się napisu
Guilty of being right
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

07-12-2017, 12:44

a ja się tyle złego nasłuchałem o tym serialu, że w końcu nigdy go nie widziałem (zwłaszcza przez te porównania do polskiego Władcy Much). mimo że odcinek z WoWem był nie najgorszy.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14262
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

07-12-2017, 12:59

byrgh pisze:
Żułek pisze:jutro sie zabieram za 18 sezon :)
ładnie, ja lecę dopiero z trzecim i z sezonu na sezon jest coraz lepiej. najbardziej w tym serialu fascynuje mnie kwestia dorastania dzieciaków :D
to jest chyba problem wszystkich kreskówek ;) chociaż w kilku odcinkach dzieciaki są dorosłe ;)
uglak pisze:Gdzie ogladacie South Park? Bo ja stanąłem chyba jakos na 12 sezonie. Wiem ze na oficjalnej stronie jest po angielsku, ale akurat tutaj przydaloby mi się napisu
pożyczyłem sobie ;) ale dla sado-masochistów jest apka na telefon ze wszystkimi odcinkami po polsku
a nowy sezon leci na comedy central (zostały sie 2 albo 3 odcinki do końca) w soboty o 23:30
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Nowe seriale

07-12-2017, 14:39

Pierec pisze:
HSVV pisze: padło na reżysera do bólu gównianego Deadpool, więc nic tylko płakać.
jak dla mnie właśnie Deadpool był najfajniejszy z tego wysypu superbohaterów a już na pewno sprawnie zrobiony.
jak dla mnie był dokładnie tak samo wykalkulowany i powierzchowny jak cała reszta tych filmów, tylko zrobili go na bardziej obleśną i wulgarną modłę żeby widzów zmylić, że my tu robimy film wbrew hollywoodzkim trendom, taki bezkompromisowy. nic z tych rzeczy, tu są wszystkie składniki na to żeby zarobić flotę nie ryzykując niczym, zatem poziomem nie odstaje od Thora, Kapitana i reszty.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
ODPOWIEDZ