Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Heidern
starszy świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 26-04-2014, 20:12

Re: Nowe seriale

01-11-2017, 08:09

Deathhammer66 pisze:Obrazek

Zapowiada się świetnie!
Od kiedy przeczytałem „Na południe od Brazos” Larry'ego McMurtry'ego , leży mi to Lonesome Dove na dysku z kilka lat, trzeba będzie się w końcu zabrać. Przy okazji poleci ktoś coś dobrego do czytania w tym temacie?
"And from the safest places
Come the bravest words"
Awatar użytkownika
swetrwser
postuje jak opętany!
Posty: 447
Rejestracja: 24-09-2015, 18:47

Re: Nowe seriale

01-11-2017, 16:33

Obrazek
Jadę jeszcze raz i jest dużo lepiej niż za pierwszym razem, gdzie dałem chyba motzne 6/10, i nie wiem w sumie czemu. Drugi sezon czeka, ale czytając tu opinie to chyba nie zjebali....?
Hellrocker
postuje jak opętany!
Posty: 665
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: Nowe seriale

01-11-2017, 19:11

Pierwszy sezon chyba troche lepszy, aczkolwiek drugi tez potrafil mocno wciagnac. Fajnie rozbudowali ten swiat o kolejne, bardzo ciekawe postaci,poza tym bylo chyba wiecej akcji niz klimatu.
Cos jak Alien i Aliens. Tylko ten nieszczesny siodmy odcinek...mam nadzieje, ze nie pojda w taka strone przy okazji trzeciej odslony.
swetrwser pisze:Obrazek
Jadę jeszcze raz i jest dużo lepiej niż za pierwszym razem, gdzie dałem chyba motzne 6/10, i nie wiem w sumie czemu. Drugi sezon czeka, ale czytając tu opinie to chyba nie zjebali....?
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowe seriale

01-11-2017, 20:31

Siódmy odcinek bardzo dobry.
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Nowe seriale

02-11-2017, 15:39

Stranger Things 2 obejrzany, bawiłem się świetnie.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

03-11-2017, 18:03

Obrazek

Zacząłem to skończę, jednakże jest to chujoza.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Nowe seriale

04-11-2017, 08:25

https://www.theverge.com/2017/11/3/1660 ... ards-fired" onclick="window.open(this.href);return false;
“Netflix will not be involved with any further production of House of Cards that includes Kevin Spacey,” a Netflix spokesperson said in a statement. “We will continue to work with MRC during this hiatus time to evaluate our path forward as it relates to the show. We have also decided we will not be moving forward with the release of the film Gore, which was in post-production, starring and produced by Kevin Spacey."
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Nowe seriale

04-11-2017, 08:30

Rzygać się już chce widząc kolejne "ofiary" molestowania, które "przypominają" sobie o tym fakcie po 30-stu latach. Chora i bardzo niebezpieczna moda.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Nowe seriale

04-11-2017, 08:41

Plagueis pisze:Rzygać się już chce widząc kolejne "ofiary" molestowania, które "przypominają" sobie o tym fakcie po 30-stu latach. Chora i bardzo niebezpieczna moda.
Bryan Singer wciaz ma kariere, wiec nie bylbym pewien czy taka niebezpieczna...

Mysle, ze w tej konkretnej sytuacji to mniej kwestia 'przypomnienia sobie', a bardziej rozsadne wykorzystanie odpowiedniej pozycji - ten aktor grajacy taka postac, w tym serialu, ktory jest promowany w taki, a nie inny sposob vs no-name oskarzajacy jedna z bardziej prominentnych osob w branzy. Problem jest systemiczny, znany kazdemu w obrebie tego srodowiska, a jednak - znowuz - Bryan Singer wciaz ma kariere. To nie jest sytuacja prosta na tyle zeby wcisnac ja w ciasne ramy 'temu wierze, a temu nie'.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Nowe seriale

04-11-2017, 09:22

0ms pisze: Bryan Singer wciaz ma kariere, wiec nie bylbym pewien czy taka niebezpieczna...
Niebezpieczna, bo każdy może oskarżyć każdego i smród się będzie ciągnął do końca życia rzekomo molestującego. Niestety, ostatnio mamy prawdziwą inwazję "ofiar", do których parę dekad temu ktoś się nie tak odezwał lub spojrzał, a dzisiaj jest to nazywane molestowaniem. Dla mnie chore.
0ms pisze:Mysle, ze w tej konkretnej sytuacji to mniej kwestia 'przypomnienia sobie', a bardziej rozsadne wykorzystanie odpowiedniej pozycji - ten aktor grajacy taka postac, w tym serialu, ktory jest promowany w taki, a nie inny sposob vs no-name oskarzajacy jedna z bardziej prominentnych osob w branzy.
Możliwe, że masz rację, niemniej jednak i tak jest to dla mnie głęboko nienormalna sytuacja.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Nowe seriale

04-11-2017, 09:46

Plagueis pisze:
0ms pisze: Bryan Singer wciaz ma kariere, wiec nie bylbym pewien czy taka niebezpieczna...
Niebezpieczna, bo każdy może oskarżyć każdego i smród się będzie ciągnął do końca życia rzekomo molestującego. Niestety, ostatnio mamy prawdziwą inwazję "ofiar", do których parę dekad temu ktoś się nie tak odezwał lub spojrzał, a dzisiaj jest to nazywane molestowaniem. Dla mnie chore.
Zgadzam sie, ze internetowy wyrok na bazie samego oskarzenia to nie jest nic dobrego. Z drugiej strony nie wydaje mi sie aby tak desperackie oficjalne odcinanie sie od osoby tak wplywowej jak np Weinstein mialo miejsce bez solidnych podstaw (patrz: Singer, choc kwestia dyskusyjna jest tutaj kwestia braku dowodow). Smierdzi hipokryzja, ale nie indywidualna - calej branzy. Jak to ludzie ladnie wygrzebali:
" onclick="window.open(this.href);return false;

No i kolejna kwestia: ta sama branza poklepuje sie teraz zbiorowo po plecach, a co lotniejsze jednostki scigaja sie w oficjalnym jebaniu dotychczas oskarzonych kompletnie ignorujac fakt, ze jedyna znaczaca zmiana na chwile obecna jest MOZLIWOSC, ze ktos komu udowodnia niechciane macanie PRAWDOPODOBNIE nie wyjdzie z tego zupelnie bez szwanku. A systemiczny problem, ktorym malo kto sie interesuje w obliczu medialnych wojenek dotknie to w taki sposob, ze zwieksza sie srodki na trzymanie wszystkiego po cichu.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

06-11-2017, 23:35

Zobaczym co to i czy rzeczywiście spoko

Obrazek
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Nowe seriale

08-11-2017, 11:47

Obrazek
Odc 3
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

09-11-2017, 14:28

skończyłem drugi sezon zachwalanego w wielu miejscach Six Feet Under i mam mieszane uczucia. nawet to wciąga i są ciekawe momenty, jest jakaś oryginalność na pewno no i ta tematyka ciągłego obcowania ze śmiercią, ale niektóre wątki są wkurwiające/nudnawe a już ten natrętny, homoseksualny, wręcz obrzydliwy. cóż, kolejny sezon wciągnę tak czy inaczej, ale chyba jeszcze nie teraz
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

10-11-2017, 00:45

Obrazek

cdn :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

10-11-2017, 18:13

STRANGER THINGS

sprawdźmy, czy to faktycznie takie dobre
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Nowe seriale

10-11-2017, 21:57

Heretyk pisze:STRANGER THINGS

sprawdźmy, czy to faktycznie takie dobre
Właśnie dzisiaj skończyłem 1 sezon.
Dość sympatycznie sie oglądało, ale nie jest to jakieś mistrzostwo świata.
dobry kościół to kościół spalony
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

11-11-2017, 00:01

Deathhammer66 pisze:Obrazek

Zapowiada się świetnie!
co za obsada! daj znać, jak już solidnie przerobisz, z czym się to je.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowe seriale

11-11-2017, 11:18

dzik pisze:
Heretyk pisze:STRANGER THINGS

sprawdźmy, czy to faktycznie takie dobre
Właśnie dzisiaj skończyłem 1 sezon.
Dość sympatycznie sie oglądało, ale nie jest to jakieś mistrzostwo świata.
Coś w tym stylu. Jest ten serial trochę przereklamowany, ale mimo wad (nie będę jeszcze spoilerował) wciąga bardzo, ma swój klimat, ciekawą historię i chce się zobaczyć całość jak najszybciej. Przy czym w 2 sezonie za bardzo pojechali w śmieszne potworki i się ładna baja zrobiła.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: Nowe seriale

11-11-2017, 12:06

byrgh pisze:
Deathhammer66 pisze:Obrazek

Zapowiada się świetnie!
co za obsada! daj znać, jak już solidnie przerobisz, z czym się to je.
Wciągnąłem w 2 dni, tak mi się podobało :) naprawdę świetnie opowiedziana, momentami poruszająca historia, szczególnie końcówka. Mimo zupełnie przeciwnych charakterów dwóch głównych bohaterów doskonale się uzupełnia i tworzą zajebisty duet ;) no i obsada, właśnie - w szczególności Duvall zagrał genialnie. Teraz czekam aż tylko będę miał więcej czasu i zabieram się za książkę.
ODPOWIEDZ