Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3559
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Nowe seriale

10-07-2017, 20:23

Żułek pisze:sezon 2 :)
Obrazek

fajna ta mamuśka Lucka ;)
Tak, no i całkiem fajny ten serial.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

10-07-2017, 23:40

Obrazek
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 00:49

Żułek pisze:sezon 2 :)
Obrazek

fajna ta mamuśka Lucka ;)
ale ze co prubójesz mi jakieś aluzje robić dziecko ? wow
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 17:55

Obrazek

Właśnie wjebałem i podobało mi się.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 18:20

Nowy odcinek Twin Peaks zajebisty. Nie ma już co prawda surrealistycznej jazdy jak w poprzednim, ale jest Chrysta Bell i jest jej dużo! I tak ma być! Scena z papierosem z Dern/Lynchem/Bell jest kurwa nieziemska:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 18:48

Obrazek

Zajebiste i w klimacie starych produkcji Cartoon Network.
sen
starszy świeżak
Posty: 15
Rejestracja: 28-02-2017, 20:01

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 19:11

Plastek pisze:Obrazek

Właśnie wjebałem i podobało mi się.
Koniecznie obczaj Texhnolyze tych samych gości, jest jeszcze lepsze. Mniej odjechane co prawda, ale nadrabia przytłaczającym klimatem
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 19:13

sen pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Właśnie wjebałem i podobało mi się.
Koniecznie obczaj Texhnolyze tych samych gości, jest jeszcze lepsze. Mniej odjechane co prawda, ale nadrabia przytłaczającym klimatem
Dzięki, zaraz spróbuje namierzyć.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1938
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 21:59

Plastek pisze:Nowy odcinek Twin Peaks zajebisty. Nie ma już co prawda surrealistycznej jazdy jak w poprzednim, ale jest Chrysta Bell i jest jej dużo! I tak ma być! Scena z papierosem z Dern/Lynchem/Bell jest kurwa nieziemska:

Obrazek
Ciekawie pociągnął te wątki i czekam na rozwinięcie zagadki z majorem Briggsem. Ten motyw z blogiem i przekraczaniem portali do Strefy to też niezły odlot.

Tak nawiasem mówiąc ta strona jest na necie :D

http://thesearchforthezone.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zastanawiam się czy to numer wykręcony przez ludzi od Twin Peaks przed emisją odcinka, czy po prostu ktoś się zainspirował.
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 22:16

Masa z tym ogromem wątków w Twin Peaks, praktycznie każdy kolejny odcinek wprowadza coś nowego do fabuły. Całkiem inaczej się to ogląda niż pierwsze dwa oryginalne sezony, gdzie jednak była to obyczajówka idąca liniowo do przodu, w której elementy surrealistyczne stanowiły tylko pewien element, głównie w kulminacji całości, tak tutaj jest mindfuck od początku i ciężko sobie wyobrazić jak to będzie gdy te wszystkie wątki spotkają się ze sobą (lub nie) w końcówce.
Specjalnie odświeżyłem sobie dwa pierwsze sezony przed zabraniem się za nowy i jak są nawiązania do 25 lat wstecz, tak całość póki co przypomina rozrzucone puzzle i ciężko wnioskować coś na podstawie przeszłości. Tutaj chłonie się bardziej pojedyncze sceny i mimo, że lektura jest trudniejsza niż poprzednio to nadal ma to coś co przyciąga na jeszcze i jeszcze.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 22:20

DST pisze:
Plastek pisze:Nowy odcinek Twin Peaks zajebisty. Nie ma już co prawda surrealistycznej jazdy jak w poprzednim, ale jest Chrysta Bell i jest jej dużo! I tak ma być! Scena z papierosem z Dern/Lynchem/Bell jest kurwa nieziemska:

Obrazek
Ciekawie pociągnął te wątki i czekam na rozwinięcie zagadki z majorem Briggsem. Ten motyw z blogiem i przekraczaniem portali do Strefy to też niezły odlot.

Tak nawiasem mówiąc ta strona jest na necie :D

http://thesearchforthezone.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zastanawiam się czy to numer wykręcony przez ludzi od Twin Peaks przed emisją odcinka, czy po prostu ktoś się zainspirował.
Kurwa mać, niezły numer. Fajny wygląd ma ta strona, poczułem się jak na modemie 17 lat temu gdy rządził numer 0202122.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1938
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 22:28

Plastek pisze:
DST pisze:
Plastek pisze:Nowy odcinek Twin Peaks zajebisty. Nie ma już co prawda surrealistycznej jazdy jak w poprzednim, ale jest Chrysta Bell i jest jej dużo! I tak ma być! Scena z papierosem z Dern/Lynchem/Bell jest kurwa nieziemska:

Obrazek
Ciekawie pociągnął te wątki i czekam na rozwinięcie zagadki z majorem Briggsem. Ten motyw z blogiem i przekraczaniem portali do Strefy to też niezły odlot.

Tak nawiasem mówiąc ta strona jest na necie :D

http://thesearchforthezone.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zastanawiam się czy to numer wykręcony przez ludzi od Twin Peaks przed emisją odcinka, czy po prostu ktoś się zainspirował.
Kurwa mać, niezły numer. Fajny wygląd ma ta strona, poczułem się jak na modemie 17 lat temu gdy rządził numer 0202122.
Materiały i linki nakierowują na współczesne teorie fizyczne, jak teoria strun i wynikająca z niej teoria "wieloświata", tj. koegzystujących i przenikających się równoległych wszechświatów. Jak przypomni mi się poprzedni odcinek i wybuch bomby atomowej, któremu towarzyszyły obrazy przypominające Wielki Wybuch to zaczyna się robić ciekawie :)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 22:32

DST pisze: Materiały i linki nakierowują na współczesne teorie fizyczne, jak teoria strun i wynikająca z niej teoria "wieloświata", tj. koegzystujących i przenikających się równoległych wszechświatów. Jak przypomni mi się poprzedni odcinek i wybuch bomby atomowej, któremu towarzyszyły obrazy przypominające Wielki Wybuch to zaczyna się robić ciekawie :)
Przypomnę co mówiłem niedawno:
Plastek pisze: Nie mam natomiast wątpliwości co do jednego - to nie Lynch tworzy surrealistyczne, pozbawione sensu obrazu; tutaj bowiem wszystko jest skonstruowane w bardzo przemyślany sposób i znajdzie swoje uzasadnienie. To po prostu percepcja niektórych widzów jest chujowa. I tu jest pies pogrzebany.
Jestem pewien, że na końcu wszystko się ładnie wyjaśni. Choć jak znam Lyncha napewno ze sporym pierdolnięciem:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1938
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

11-07-2017, 22:41

Plastek pisze:
DST pisze: Materiały i linki nakierowują na współczesne teorie fizyczne, jak teoria strun i wynikająca z niej teoria "wieloświata", tj. koegzystujących i przenikających się równoległych wszechświatów. Jak przypomni mi się poprzedni odcinek i wybuch bomby atomowej, któremu towarzyszyły obrazy przypominające Wielki Wybuch to zaczyna się robić ciekawie :)
Przypomnę co mówiłem niedawno:
Plastek pisze: Nie mam natomiast wątpliwości co do jednego - to nie Lynch tworzy surrealistyczne, pozbawione sensu obrazu; tutaj bowiem wszystko jest skonstruowane w bardzo przemyślany sposób i znajdzie swoje uzasadnienie. To po prostu percepcja niektórych widzów jest chujowa. I tu jest pies pogrzebany.
Jestem pewien, że na końcu wszystko się ładnie wyjaśni. Choć jak znam Lyncha napewno ze sporym pierdolnięciem:)
Z drugiej strony w "Inland Empire" rzekomo scenariusz był wymyślany na bieżąco na planie i sami aktorzy (i Lynch prawdopodobnie też) nie wiedzieli jak film jednoznacznie interpretować. Zresztą jego heros, Franz Kafka, miał w zwyczaju najpierw pisać opowiadania poddając się strumieniowi świadomości, a potem dopiero dorabiał do nich sam interpretację, więc wpuściłbym tam znacznie więcej przypadkowości. W żadnym wypadku nie widzę nic zdrożnego w takim podejściu do sztuki, ale nie wydaje mi się, żeby każdy, poszczególny element miał przemyślane miejsce w układance.
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Nowe seriale

13-07-2017, 15:02

DST pisze:Ciekawie pociągnął te wątki i czekam na rozwinięcie zagadki z majorem Briggsem. Ten motyw z blogiem i przekraczaniem portali do Strefy to też niezły odlot.

Tak nawiasem mówiąc ta strona jest na necie :D

http://thesearchforthezone.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zastanawiam się czy to numer wykręcony przez ludzi od Twin Peaks przed emisją odcinka, czy po prostu ktoś się zainspirował.

Kod: Zaznacz cały

Domain:
thesearchforthezone.com
Registrar:
GODADDY.COM, LLC
Registration Date:
2016-11-17
Expiration Date:
2018-11-17
Updated Date:
2017-07-07
Wygląda na zaplanowaną akcję, więc srogie propsy :D
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Nowe seriale

13-07-2017, 17:56

TheDude pisze:Obrazek
chyba najsłabsze z całej serii i wizualnie i pod względem treści, ale przyzwoity z plusem można dać.
sen pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Właśnie wjebałem i podobało mi się.
Koniecznie obczaj Texhnolyze tych samych gości, jest jeszcze lepsze. Mniej odjechane co prawda, ale nadrabia przytłaczającym klimatem
tak właśnie, Texhnolyze mega. surowy, bezkompromisowy, ciężki i depresyjny jak sam skurwysyn, nie da się nie lubić. Serial Experiments też było bdb.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

14-07-2017, 08:02

TVP realizuje oszałamiający rozmachem serial o Kazimierzu Wielkim i jego czasach. Tak rzecz ma wyglądać:

Obrazek

Czuję, że będzie hit.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1938
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

14-07-2017, 08:07

Plastek pisze:TVP realizuje oszałamiający rozmachem serial o Kazimierzu Wielkim i jego czasach. Tak rzecz ma wyglądać:

Obrazek

Czuję, że będzie hit.
Mam nadzieję, że oglądając zapierający dech rozmach z jakim będzie zrobiony ten serial znowu poczuje się dumny z bycia Polakiem.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

14-07-2017, 08:10

Oby nie, patriotyzm to zaburzenie psychiczne.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1938
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

14-07-2017, 08:18

Plastek pisze:Oby nie, patriotyzm to zaburzenie psychiczne.
Mój post to była kurewsko czarna ironia :D
ODPOWIEDZ