Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

05-10-2017, 18:13

Bambi pisze:Ok a to całe americsn horror story to warte ? Albo penny dreadful?
Zależy jakie sezony AHS. Najlepsze są moim zdaniem 1. Murder House (świetna ruda sucz tu jest), 2. Asylum, 5. Hotel. Totalnie do dupy, zjebane jak chuj są: 3. Sabat, 6. Roanoke i najnowszy 7. Kult.
Penny Dreadful jest ok, dość lajtowe co prawda, nie będzie ciar na plecach i mosznie, ale generalnie ok. Plus, że nie ma happy endu.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Nowe seriale

05-10-2017, 20:45

Plastek pisze:Zależy jakie sezony AHS. Najlepsze są moim zdaniem 1. Murder House (świetna ruda sucz tu jest), 2. Asylum, 5. Hotel.
4. Freak Show Ci nie podszedł? Dla mnie gleba, chyba najlepszy. Sam pomysł z nawiązaniem do Freaks z 1932 roku rewelacyjny.
Plastek pisze:Totalnie do dupy, zjebane jak chuj są: 3. Sabat, 6. Roanoke i najnowszy 7. Kult.
No niestety, nie popisali się - zwłaszcza w dwóch ostatnich.
Plastek pisze:Penny Dreadful jest ok, dość lajtowe co prawda, nie będzie ciar na plecach i mosznie, ale generalnie ok. Plus, że nie ma happy endu.
Drugi plus, że Eva Green. ;)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

05-10-2017, 20:46

Plagueis pisze:
Plastek pisze:Zależy jakie sezony AHS. Najlepsze są moim zdaniem 1. Murder House (świetna ruda sucz tu jest), 2. Asylum, 5. Hotel.
4. Freak Show Ci nie podszedł? Dla mnie gleba, chyba najlepszy. Sam pomysł z nawiązaniem do Freaks z 1932 roku rewelacyjny.
Podszedł, tylko zapomniałem uwzględnić:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

05-10-2017, 23:29

Dom E03

ten serial był WYBITNY. te hamerykańskie bajki to przy tym Walt Disney przedstawia i to ten bez narkotyków!
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Nowe seriale

06-10-2017, 15:27

December pisze:Obrazek

Obejrzałem pierwszą część.Pora na kolejne dwie.Świetnie przedstawiona historia .
Dziś skończyłem oglądać 3 część.Genialny, na pewno jeszcze do niego wrócę.Rola Berengera mistrzostwo :)
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3230
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Nowe seriale

06-10-2017, 19:16

Plastek pisze: Zależy jakie sezony AHS. Najlepsze są moim zdaniem 1. Murder House (świetna ruda sucz tu jest), 2. Asylum, 5. Hotel. Totalnie do dupy, zjebane jak chuj są: 3. Sabat, 6. Roanoke i najnowszy 7. Kult.
Heh, dokładnie tak jest. 100% zgody, nic bym nie przestawił.

Obejrzałem ostatnio 1 sezon serialu o Egzorcyście i zaskoczyło mnie, jak spoko to jest zrobione.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

07-10-2017, 14:01

Vikings sezon 3

pewnie już to pisałem, ale bardzo mi pasuje ten serial. mimo oczywistych mankamentów
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Nowe seriale

07-10-2017, 15:30

Plagueis pisze:
Plastek pisze:Penny Dreadful jest ok, dość lajtowe co prawda, nie będzie ciar na plecach i mosznie, ale generalnie ok. Plus, że nie ma happy endu.
Drugi plus, że Eva Green. ;)
O, tak :)
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowe seriale

07-10-2017, 21:56

Heretyk pisze:Vikings sezon 3

pewnie już to pisałem, ale bardzo mi pasuje ten serial. mimo oczywistych mankamentów
Właśnie jestem przy końcu pierwszego sezonu i o ile nie oglądam tego typu filmów, tu się wkrecilem jak nigdy
HAILSA!!!!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

07-10-2017, 22:01

Bambi pisze:
Heretyk pisze:Vikings sezon 3

pewnie już to pisałem, ale bardzo mi pasuje ten serial. mimo oczywistych mankamentów
Właśnie jestem przy końcu pierwszego sezonu i o ile nie oglądam tego typu filmów, tu się wkrecilem jak nigdy
ma ten serial jakiekolwiek pokrycie historyczne czy to hollywodzkie bajki dla obrońców teorii płaskiej Ziemi?
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowe seriale

07-10-2017, 22:21

Raczej bajki ale ogląda się wyśmienicie
HAILSA!!!!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

08-10-2017, 14:47

tu nie o prawdę historyczną chodzi :) natomiast zdjęcia na przykład... kurwa, sam miód. zesrać się można. albo niektóre postaci w stylu Flokiego, czy głównego bohatera - pozamiatane :) i te kobiety... ach :)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

09-10-2017, 22:21

Obrazek

Cisnę jeszcze raz i nie rozumiem jak można zrobić tak zajebisty sezon pierwszy, a potem tak nieziemsko wręcz spierdolony sezon 2.
Rust przechuj jak zawsze; nawiązania do Chambersa, Ligottiego, nihilizm, szydera z religii, Teoria Opanowania Trwogi przepyszne!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Nowe seriale

09-10-2017, 22:38

Plastek pisze:Obrazek

Cisnę jeszcze raz i nie rozumiem jak można zrobić tak zajebisty sezon pierwszy, a potem tak nieziemsko wręcz spierdolony sezon 2.
Rust przechuj jak zawsze; nawiązania do Chambersa, Ligottiego, nihilizm, szydera z religii, Teoria Opanowania Trwogi przepyszne!
Trochę w oderwaniu, tak z raz na 5 lat mogły by te netflixy czy jakieś ejdżbiooo wysrac jakiś sensowny kryminał. A tak to trzeba trzepać pod takie klasyki jak 1 sezon. Dziwny jest ten świat jak śpiewał Wydrzycki.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

10-10-2017, 07:33

EatMyFuck pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Cisnę jeszcze raz i nie rozumiem jak można zrobić tak zajebisty sezon pierwszy, a potem tak nieziemsko wręcz spierdolony sezon 2.
Rust przechuj jak zawsze; nawiązania do Chambersa, Ligottiego, nihilizm, szydera z religii, Teoria Opanowania Trwogi przepyszne!
Trochę w oderwaniu, tak z raz na 5 lat mogły by te netflixy czy jakieś ejdżbiooo wysrac jakiś sensowny kryminał. A tak to trzeba trzepać pod takie klasyki jak 1 sezon. Dziwny jest ten świat jak śpiewał Wydrzycki.
Wątpię by powstało coś na miarę pierwszego sezonu "True Detective". To był doskonały strzał, doceniony przez widzów, ale jestem pewien, że w głowach telewizyjnych bossów siedzi przeświadczenie, że takie tematy są za ciężkie dla mas i nie będą windować słupków oglądalności. Osobiście znam parę osób (na czele ze mną), którym bardzo się podobały takie rozkminy i postać Rusta; znam jednakże taką samą ilość osób dla których były kompletnie niestrawne bo oczekiwały prostego śledztwa, a nie filozoficznego pierdolenia i to takiego, które przykurwi w mordę przeciętnego zjadacza chlebka żyjącego iluzjami. Zatem - 60 sezonów CSI, a nie prowokujące pytania - taka jest rzeczywistość. A w poszukiwaniu dobrych kryminałów należy udać się na Skandynawię.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

10-10-2017, 15:43

hehe... ja mam wrażenie, że true detective nie podobał się większej ilości widzów, niż podobał

mnie rozjebał akurat
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Nowe seriale

10-10-2017, 15:51

Mnie też się podobał i jeszcze wrócę do niego:) Jak na razie to jeszcze na forume nikt nie narzekał na ten serial :P
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Nowe seriale

10-10-2017, 19:06

strasznie wkurwia mnie niedocenianie obskurnego i ponurego drugiego sezonu True Detective
ja byłem od razu kupiony, gdy tylko zobaczyłem te obrzydliwe miejskie ulice, ciemne bary i obleśne ryje ludzi u władzy
no ale nikogo nie będę przekonywał, ważne że ja przez cały sezon bawiłem się świetnie
Ostatnio zmieniony 10-10-2017, 19:12 przez yossarian84, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

10-10-2017, 19:10

Jeśli drugi sezon był "obskurny i ponury", to pierwszy to najczarniejsza kenoma.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Nowe seriale

10-10-2017, 19:15

pierwszy sezon był mroczny jak skurwysyn mniej więcej do połowy tylko
ODPOWIEDZ