Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

17-03-2017, 13:34

Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowe seriale

17-03-2017, 15:40

Zacząłem jednak orange is the new black. Zobaczymy :)
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: Nowe seriale

17-03-2017, 18:08

Obrazek
będzie pięknie
Hello darkness, my old friend
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

21-03-2017, 10:43

Obrazek

O ja jebie jakie to słabe. Dawno takiej spierdoliny nie oglądałem!
Aktor grający główną rolę to, poza tym, że jebane drewno nie aktor, także nieźle spierdolony, obrażalski pindol. Pięknie przyjął falę słusznej krytyki tego zjebanego serialu. No, ale czego się spodziewać po takim karle jak nie kompleksów i pedałkowatego mazania się?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

21-03-2017, 13:30

Amerykanie odetchnęli z ulgą. Najpopularniejszy obecnie serial telewizyjny nie zniknie z anteny. CBS Entertaiment i Warner Bros. Television podpisali kontrakt na dwa kolejne sezony "Teorii wielkiego podrywu".

Przedłużenie serialu do dwunastego sezonu było możliwe po tym, jak jego gwiazdy – Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg i Kunal Nayyar – podpisały nowe kontrakty. Każde z nich otrzyma w okolicach miliona dolarów za występ w jednym odcinku.

Na razie pod znakiem zapytania stoi przyszłość Melissy Rauch i Mayim Bialik. Obie aktorki dołączył do serialu w trzecim sezonie, a od czwartego funkcjonują jako postaci drugoplanowe. Każda z nich zarabia ok. 175 tysięcy dolarów za odcinek. Jednak od ósmego sezonu grane przez nie bohaterki są już postaciami pierwszoplanowymi i i obie panie chcą być tak traktowane. Ponoć podpisanie nowych kontraktów z nimi jest bliskie. Każda z nich będzie zarabiać około 500 tysięcy dolarów za odcinek.

Każdy z nowych sezonów "Teorii wielkiego podrywu" kosztować będzie w okolicach 240 milionów dolarów, czyli 10 milionów za odcinek. Jednak serial wciąż bije rekordy oglądalności. Ostatni sezon jest najchętniej oglądanym serialem w telewizji i może pochwalić się widownią przekraczającą 19 milionów. Co jeszcze bardziej zaskakuje, większość z widzów decyduje się oglądać "Teorię wielkiego podrywu" wtedy, kiedy jest nadawany, a tylko 5 milionów nagrywa odcinki i ogląda je później.
jupi :P

chyba ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
RottinG
rozkręca się
Posty: 60
Rejestracja: 28-08-2015, 16:51
Lokalizacja: Ełk

Re: Nowe seriale

21-03-2017, 20:37

Nie rozumiem... znaczy się nie ogarniam tego tematu z kasą. 10 mln za odcinek z tego połowa dla aktorów... no ale to nie moja dupa. Lubie ten serial od początku i cieszę się, że będzie nadal. Oby nie zdupczył się bo ile to lat można jeszcze trzepać :)
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5304
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Nowe seriale

22-03-2017, 07:56

Obrazek
i finisz - kurwa, to było mocne, aż nie chce się wierzyć, co ten typ odpierdalał...
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
kalafjor
rozkręca się
Posty: 36
Rejestracja: 30-01-2015, 10:50

Re: Nowe seriale

22-03-2017, 08:02

Sgt. Barnes pisze:Obrazek
i finisz - kurwa, to było mocne, aż nie chce się wierzyć, co ten typ odpierdalał...
w scenie w barze, przy ogłaszaniu śmierci Pawła, kuflami stukają się prawdziwi agenci Pena i Murphy
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3155
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Nowe seriale

22-03-2017, 08:31

kalafjor pisze:
Sgt. Barnes pisze:Obrazek
i finisz - kurwa, to było mocne, aż nie chce się wierzyć, co ten typ odpierdalał...
w scenie w barze, przy ogłaszaniu śmierci Pawła, kuflami stukają się prawdziwi agenci Pena i Murphy
Wolno się rozkręcał ale potem pozamiatał. Zajebisty serial.

tutaj macie wywiad z prawdziwym Peną:

https://naekranie.pl/artykuly/narcos-ja ... gentem-dea" onclick="window.open(this.href);return false;
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowe seriale

26-03-2017, 16:30

" onclick="window.open(this.href);return false;

Jaki ten serial jest nakurwiator :D
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

28-03-2017, 11:41

Entertainment Weekly donosi, że trwają prace nad trzecim sezonem "Detektywa". Twórca serii Nic Pizzolatto napisał scenariusze do co najmniej dwóch nowych odcinków.

W przygotowanie fabuły zaangażowany został również nagrodzony Emmy David Milch. W jego CV znajdziecie m.in. "Nowojorskich gliniarzy" i "Deadwood".

Stacja nie dała jeszcze oficjalnie zielonego światła dla realizacji trzeciej serii. W ubiegłym roku szef HBO Casey Bloys zapewniał jednak, że uważa "Detektywa" za wartościową markę i z chęcią doprowadzi do jego kontynuacji.
nie wiem czy to dobrze, jak ma to wygladać jak 2 sezon to ja podziękuje
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

28-03-2017, 12:13

Prawda, drugi sezon to koszmarne gówno. Mam więc nadzieję, że trzeci nie powstanie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1421
Rejestracja: 28-12-2012, 19:41

Re: Nowe seriale

28-03-2017, 16:09

Nowy Broadchurch bdb. Co prawda najebali nowych postaci, dali nową sprawę, ale dalej jest to małomiasteczkowy, dramat kryminalny, tutaj nic się nie zmieniło. Czekam na finisz i jestem ciekawy, czy pójdą w formułę znaną z pierwszych dwóch sezonów, czy nie będzie sequela w sądzie.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3553
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Nowe seriale

28-03-2017, 21:22

Plastek pisze:Prawda, drugi sezon to koszmarne gówno. Mam więc nadzieję, że trzeci nie powstanie.
a ja tam chętnie ocenię jak obejrzę, niech robią. gorszy niż drugi chyba być nie może:)
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5304
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Nowe seriale

30-03-2017, 20:20

Obrazek
nowy sezon już jest.
Obrazek
nowy sezon: 19.04.17.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

30-03-2017, 20:28

byłby ktoś tak miły i zrobił mi jakąś krótką listę najlepszych (czy tam ulubionych) seriali z ostatnich lat? tematyka dowolna. o ile na filmach znam się nieźle, tak w tym temacie jestem kompletnie zielony, a nie chce mi się przeglądać całego wątku

z góry dzięki
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9670
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

30-03-2017, 20:41

podaj chociaz gatunki albo jakie Tobie sie podobaja, bo dobrych seriali jest naprawde sporo
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

30-03-2017, 22:31

Heretyk pisze:byłby ktoś tak miły i zrobił mi jakąś krótką listę najlepszych (czy tam ulubionych) seriali z ostatnich lat? tematyka dowolna. o ile na filmach znam się nieźle, tak w tym temacie jestem kompletnie zielony, a nie chce mi się przeglądać całego wątku

z góry dzięki
w sumie to możesz sobie wejść na jakąś topkę na filmwebie/imdb i lecieć po kolei, ew. po gatunkach, które cię interesują najbardziej, bo w końcu seriale >>>>>>>>>> filmy i to odtylulat, więc ciężko się nadziać na coś chujowego...
z takich topowych rzeczy co mogę polecić to:
Ray Donovan
Fargo
Narcos
Breaking Bad
House of Cards
True Detective

parę komediowych by pewnie doszło i ogólnie bardziej zagłębiając się w temat poszczególnych gatunków jest tego masa i większość tego co oglądam to przynajmniej db+, ale to już jest szukanie typowo pod gusta więc to co wymieniłem to taka podstawa i wysokobudżetówka, oczywiście na najwyższym poziomie
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Nowe seriale

31-03-2017, 09:55

Heretyk pisze:byłby ktoś tak miły i zrobił mi jakąś krótką listę najlepszych (czy tam ulubionych) seriali z ostatnich lat? tematyka dowolna. o ile na filmach znam się nieźle, tak w tym temacie jestem kompletnie zielony, a nie chce mi się przeglądać całego wątku

z góry dzięki
po mojej stronie jeden typ:

"Mentalista"

no, może dwa:

"Criminal Minds"

.
13.04.2024
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

31-03-2017, 13:55

dobra, zaczynam powoli coś tam sobie sprawdzać. ale nie wiedziałem, że tego jest aż tak dużo. jakaś masakra
ODPOWIEDZ