Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:06

Żułek pisze:
Plastek pisze: Niestety serial dość mocno cierpiał na deficyt ładnych kobiet, ale odkryciem szkolnego radiowęzła jest dla mnie ta ładna pani:

Obrazek
afe, wyglada jak szczur, zwłaszcza w Taboo, nie mogłem na nią patrzeć tam
No widzisz, wg. mnie najładniejsza z całej "Gry o Tron". A piłki nożnej wręcz nie znoszę:) To są właśnie gusta i guściki:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:08

dobra, w takim razie obejrzę w końcu te Grę o tron, bo zabieram sie za to od wieków i zabrać nie mogę
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:10

Heretyk pisze:dobra, w takim razie obejrzę w końcu te Grę o tron, bo zabieram sie za to od wieków i zabrać nie mogę
Ale uważaj, w jednej ze scen widać zatrzask przy kapocie Sama Tarly ;)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:16

Plastek pisze:Wymagasz realizmu i matematycznej precyzji od fantasy? Smoki też przecież nie istnieją. Podobnie chodzące trupy z niebieskimi oczami.
A u Lyncha u jednej rodziny w salonie pojawia się biały koń.
ot, owczy pęd: każdy psioczy na ten sezon, bo oczekuje realizmu, a nie dostrzega, jaka zjebana telenowela wyprawiała się tam przez parę sezonów. gówno, nie realizmu - lud po prostu chce oper mydlanych.
naiwnym to chyba trzeba być, żeby myśleć, że w trakcie pisania scenariusza dosłownie nikt by nie dostrzegł, jaki tam jest blamaż dojebany, że wszelkie wydarzenia dzieją się poza sensem czasowym ;) ale na całe szczęście są jeszcze widzowie, ci jedyni nadzwyczajni i wyjątkowi, którzy mogą twórców uświadamiać ;)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:20

Jeszcze gorzej jest we "Władcy Pierścieni". Przecież zamiast się pierdolić tysiące kilometrów z tym jebanym pierścionkiem, Gandalf mógł zamachać magicznym pindolem i bum - już pierścień w magmie pływa! Albo wsiąść na orły, zamachać magicznym pindolem i bum - już su w Mordorze:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:27

to coś jak z Indianinem Jonesem, który nieważne czego by nie zrobił, naziści z Arką i tak skończyliby tak samo ;)
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:31

Aż dziwię się Plastek twojej opinii nt. Gry o Tron, znając wyrażaną niechęć do masówy, zważywszy na to, że ten serial to typowy amerykański popcorn. Ot zetną parę łbów w finałach sezonów, aby utrzymać widza w niepewności do startu kolejnej serii i tak się to toczy od 7 lat pod przykrywką bomby marketingowej i kilku zwrotów akcji. Produkt w ładnym opakowaniu, ale pusty w środku, bo w większości tych odcinków zwyczajnie nic się nie dzieje. Z drugiej strony rozumiem, że komuś może się to podobać ale trzeba mieć sporo tolerancji do formy w jakiej jest to podane.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:32

ale nikt przeca nie wynosi tego do roli zbawiciela współczesnego serialu ;)

aha - i wygląd niebieskookich trupiaków to chyba najgorsze i niepoważne gówno, jakie popełniono w grafice filmowej ever ;)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:36

Niechęć do masówy nie musi oznaczać, że tylko w jakichś artystowskich wydumiskach siedzę. Zresztą - materiał wyjściowy: książki - jest doskonały. Tak jak byrgh mówi wyżej - dobrze się przy tym bawiłem, nie żałuję czasu spędzonego na nocnych maratonach, ale życia z posad mi to nie wypierdoliło.
Tak czy srak zaraz biorą się za to gówno:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:37

byrgh pisze:ale nikt przeca nie wynosi tego do roli zbawiciela współczesnego serialu ;)
nikt? mam wrażenie, że wszyscy. 9,5/10 na imdb (chociaż jak dla mnie to ten serwis od zawsze jest mniej wiarygodny od filmwebu) i wszędobylskie zachwyty dają takie wrażenie, które niestety szybko pryska po seansie kilku odcinków
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:54

Biały pisze:
byrgh pisze:ale nikt przeca nie wynosi tego do roli zbawiciela współczesnego serialu ;)
nikt? mam wrażenie, że wszyscy. 9,5/10 na imdb (chociaż jak dla mnie to ten serwis od zawsze jest mniej wiarygodny od filmwebu) i wszędobylskie zachwyty dają takie wrażenie, które niestety szybko pryska po seansie kilku odcinków
tzn. wszyscy, ale w rozumieniu, że kolega czy ktokolwiek tu, czy ja chociażby :D też totalnie nie chwytam tego superhajpu. dla mnie to zawsze był taki smaczny hamburger, jako że nie jadam fast foodu, czyli 5-6/10 i to pod warunkiem, że całość trzyma względnie równy poziom :D jednak pierwszy sezon zwiastował coś dużo lepszego, ale i tak w żadnym wypadku nic wybitnego.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 20:59

A ja skończyłem całość Twin Peaks. Zajebista rzecz!!!
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 21:05

Amy Farrah Fowler pisze:to coś jak z Indianinem Jonesem, który nieważne czego by nie zrobił, naziści z Arką i tak skończyliby tak samo ;)
;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

20-09-2017, 21:07

byrgh pisze:
Biały pisze:
byrgh pisze:ale nikt przeca nie wynosi tego do roli zbawiciela współczesnego serialu ;)
nikt? mam wrażenie, że wszyscy. 9,5/10 na imdb (chociaż jak dla mnie to ten serwis od zawsze jest mniej wiarygodny od filmwebu) i wszędobylskie zachwyty dają takie wrażenie, które niestety szybko pryska po seansie kilku odcinków
tzn. wszyscy, ale w rozumieniu, że kolega czy ktokolwiek tu, czy ja chociażby :D też totalnie nie chwytam tego superhajpu. dla mnie to zawsze był taki smaczny hamburger, jako że nie jadam fast foodu, czyli 5-6/10 i to pod warunkiem, że całość trzyma względnie równy poziom :D jednak pierwszy sezon zwiastował coś dużo lepszego, ale i tak w żadnym wypadku nic wybitnego.
wszyscy, w rozumieniu masowego odbiorcy, wyrażającego opinię/oceny w popularnych serwisach chociażby, bo wiadomo, że nie w kontekście kilku osób, które wypowiedziały się tutaj na forume, gdzie i tak opinie są mocno podzielone.
tutaj mam wrażenie, że produkt już wyprzedził reklamę, chyba że te wszystkie recenzje i opinie ustawiają producenci...
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

21-09-2017, 21:38

Plastek pisze: Obrazek
Nie dałem rady, kurwa co za gówno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

21-09-2017, 22:45

o Scream raczej wszedzie pisza, ze to gowno. za to Scream Queens ma sporo lepsze opinie, ogladal ktos? warto?
Guilty of being right
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowe seriale

22-09-2017, 01:42

Scream obejrzalem dzis po zjarze pierwszy odcinek. Fajny ale ciezko za fabula nadazyc bo skomplikowane wszystko
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

22-09-2017, 08:04

uglak pisze:o Scream raczej wszedzie pisza, ze to gowno. za to Scream Queens ma sporo lepsze opinie, ogladal ktos? warto?
Nic dziwnego, skoro to serial zrobiony przez MTV. Gówno dla tinejdzersów, jebac
Screem Queens też słabizna; z trudem obejrzałem jeden sezon. Ta sama grupa docelowa - nastolatki kochające dowcipy polegające na pierdnięciu w klasie. Bomba.

Tymczasem nakurwiam:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 314
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: Nowe seriale

22-09-2017, 14:26

^i jak? dobre to to?
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

22-09-2017, 15:54

Komiks zdecydowanie lepszy. Da się obejrzeć, ale prawdę mówiąc rzygam już tymi małymi miasteczkami, gdzie każdy kocha bozię, do kościółka ochoczo popierdala, wszyscy się wspierają w trudnych momentach, a sąsiadom zanoszą ciasto. Tutaj tak to wygląda. No i główny bohater mocno wkurwiający.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ