Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 14:01

TheDude pisze:^ Najpierw odśwież sobie cały starszy materiał spod szyldu Twin Peaks a następnie nowe odcinki i będziesz już ładnie crazy :)
Spoko, znam to wszystko na pamięć. Jestem jebnięty na punkcie Lyncha, dlatego jestem tak podekscytowany że w tym nowym odcinku umieścił wszystko, co czyni wg mnie jego filmy wyjątkowymi.
Z mniej znanych rzeczy sprawdźcie "Babcię", a kto z was nie oglądał "Mulholland Drive", niechaj jak najszybciej nadrobi. Zobaczycie ile jest wspólnych punktów pomiędzy tym arcydziełem a nowym sezonem.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 14:07

^ Alright ! Danke.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

24-05-2017, 19:46

[youtube][/youtube]

już niedługo ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

24-05-2017, 19:48

Kurwa, zawsze ilekroć widzę tę blond karlicę to womituję dalej jak widzę.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3516
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Nowe seriale

25-05-2017, 13:48

coś na razie do mnie nie trafia nowy Twin Peaks ale nie czekałem podekscytowany wmawiając sobie ze musi być zajebiście. może to się zmieni, może odszczekam. chwilowo tak sobie a stare postacie w nowej odslonie..heheh. jaranie się bo to, kurwa panie, Lynch zostawiam wiadomo komu. Fargo trzecia seria ,w polowie sezonu, duzo słabiej niż dwie poprzednie. zapowiadało sie ciekawiej.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

26-05-2017, 08:50

Obrazek

Cisnę. Muzyka w czołówce jest jedną z najbardziej spierdolonych rzeczy jakich doświadczyłem w całym życiu.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

26-05-2017, 09:18

trailer nie zachwyca
Guilty of being right
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

26-05-2017, 09:47

Żułek pisze:[youtube][/youtube]

już niedługo ;)
urosło to do tak nieznośnego wszechobecnego i wszechogarniającego kultu, że odlajkowałem pejdże na fejsbuniu, bo znowu powoli nie szło już wejść na tablicę i nie ujrzeć wpisu pod wpisem. dziwne, że ten status kultowy osiągnęło dopiero wtedy, kiedy zaczęło się tam odjebywać srogie tarło. to znaczy, mnie to nie dziwi.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Nowe seriale

26-05-2017, 09:56

Żułek pisze:[youtube][/youtube]

już niedługo ;)
jedyny serial z kilkoma sezonami za sobą, na który czekam
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 313
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: Nowe seriale

27-05-2017, 19:50

nowe Twin Peaks ogromnie pozytywnie mnie zaskoczyło. obawiałem się kału, mimo, że to jednak Lynch, ale po ostatnim X-files... no w każdym razie jest co najmniej zajebiście. nie ma odgrzewania, jest tylko i aż kontynuacja, nowe wątki i nowe elementy. jak ktoś już zauważył, bardziej to Lynchowskie niż stricte Twin Peaks. dużo nawiązań (znikająca postać z celi to nie ten brudas zza winkla z Mullholand przypadkiem?). widać, że w pierwszych odcinkach jest rozplątywana sztaluga na cały sezon, czy też rozstawiane są dekoracje mówiąc teatralnie. momentami totalna jazda po bandzie, absurd i surralizm. dużo smaczków. typowo Lynchowski humor. jestem w chuj na tak.

a Amerykańscy Bogowie po 4 odcinkach też całkiem spoko, trochę komiksowy styl, fajna realizacja, trochę zmian w fabule, ale ogólnie to jest nieżle. co prawda w pierwszych 2 odcinkach odnosiłem wrażenie, że strasznie się im śpieszy i montażysta narzucił za duże tempo ale potem już zwalnia do normy i jest ok. 4 odcinek najlepszy, Emily Browning bdb. cudów na razie nie ma, ale jest spoko.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

27-05-2017, 20:37

Nikt z lynchomaniaków tego nie wychwycił, ale podczas kolejnego oglądania najnowszych odcinków Twin Peaks zauważyłem, że w kwaterze głównej FBI na ścianie wisi portret Kafki. Piękny "myk".
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

27-05-2017, 20:42

Plastek pisze:Nikt z lynchomaniaków tego nie wychwycił, ale podczas kolejnego oglądania najnowszych odcinków Twin Peaks zauważyłem, że w kwaterze głównej FBI na ścianie wisi portret Kafki. Piękny "myk".
z pewnością jeden na dziesięciu wie, a to optymistyczny scenariusz, że w ogóle był ktoś taki, jak Kafka ;)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

27-05-2017, 20:45

Polaczki na przykład nie wiedzą jak wyglądał Miłosz więc to wielce prawdopodobne:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

27-05-2017, 21:00

jednakowoż nie przeceniałbym tym samym innych narodowości ;)
wiesz dobrze przeca, że Lyncha oglądają i idioci, i idioci. ci pierwsi chrzanią, że gówno, zaorać, botak, bo nie da się dotknąć i racjonalnie wytłumaczyć wszystkiego kroczek po kroczku, najlepiej za rączkę, drudzy - snują teorie, których sami nie rozumieją i co nie trzyma się w ogóle kupy i nie dotyczy często nawet samych filmów ;)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

29-05-2017, 08:52

Plastek pisze:Obrazek

Cisnę. Muzyka w czołówce jest jedną z najbardziej spierdolonych rzeczy jakich doświadczyłem w całym życiu.
Co za gówno, ja pierdolę! Najgorszy serial z tego uniwersum, a ta pierdolona muzyka z czołówki doprowadza mnie do białej gorączki. Dokończę, bo nie lubię niedokończonych spraw, ale odradzam jak skurwysyn oglądanie tego klocka.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

29-05-2017, 09:50

Obrazek

niezly klimat, wizualnie bardzo ladny, ale do bolu amerykanski, wszystko uproszczone, przewidywalne, czysciutkie
Guilty of being right
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

29-05-2017, 19:41

Plastek pisze:Nikt z lynchomaniaków tego nie wychwycił, ale podczas kolejnego oglądania najnowszych odcinków Twin Peaks zauważyłem, że w kwaterze głównej FBI na ścianie wisi portret Kafki. Piękny "myk".
Ja dostrzegłem ale teraz i tak mi już nikt nie uwierzy :(
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

29-05-2017, 22:08

DST pisze:
Plastek pisze:Nikt z lynchomaniaków tego nie wychwycił, ale podczas kolejnego oglądania najnowszych odcinków Twin Peaks zauważyłem, że w kwaterze głównej FBI na ścianie wisi portret Kafki. Piękny "myk".
Ja dostrzegłem ale teraz i tak mi już nikt nie uwierzy :(
Rzuca się w oczy momentalnie.

Obejrzałem dzisiaj dokument o DL,the art life.I to jest kurwa doskonała rzecz.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1400
Rejestracja: 28-12-2012, 19:41

Re: Nowe seriale

30-05-2017, 16:16

Nowy sezon House of Cards wylądował.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

30-05-2017, 18:13

Netflix ujawnił oficjalny opis serialu o Wiedźminie oparty na cyklu książek fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Produkcja, pod angielskim tytułem "The Witcher" zrealizowana będzie na podstawie ośmiu tomów "Sagi o wiedźminie". - W serialu niekonwencjonalna rodzina jednoczy się, by walczyć o prawdę w niebezpiecznym świecie - czytamy w opisie na stronie Netfliksa.
Założę się, że Geralt będzie ze swoim mężem Jaskrem wychowywać syna.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ