Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

22-05-2017, 21:29

http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/ ... ks-opinie/
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14268
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

22-05-2017, 22:35

Plastek pisze:Nowy "Twin Peaks" jest ZAJEBISTY!!
jak se kiedyś przypomne stary (w wieku 10 lat podobał mi sie) to może wezwe się na nowy
póki co leje na to ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

22-05-2017, 22:39

Stary to ja sobie przypominam raz w roku. Polecam to rozwiązanie:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14268
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

22-05-2017, 22:43

kiedyś to zrobie :)
mam tylko nadzieje że nie wyjdzie mi to bokiem ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

22-05-2017, 22:46

nowy TWIN PEAKS to zniszczenie. Od początku gęsty klimat ,las tajemnic i absurdów.Podziwiam bezkompromisową postawę Davida.Strasznie się jaram.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Sodomix
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 12-04-2007, 14:42

Re: Nowe seriale

22-05-2017, 23:21

Plastek pisze:http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/ ... ks-opinie/
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Mam nadzieję, że do końca sezonu będzie jeszcze bardziej wykręcony klimat, zero kompromisów i pogmatwana fabuła żeby latami ludzie rozkminiali. A tacy "znawcy" niech spierdalają oglądać seriale, które szanują widza i mają "kul tłisty" - straszny świat :)
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 651
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 01:02

Twin Peaks. Środkowy palec Lyncha. GENIALNE. Jest wszystko. To już nawet nie jest Twin Peaks :] David Lynch mistrzem Polski. Tak teraz kładę się spać i aż mi się micha cieszy, jak próbuje sobie poskładać co widziałem przez ostatnie 4 godziny. No rozjebali...
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 07:15

Prawdę mówiąc nie miałem wątpliwości, że nowy Twin Peaks rozjebie. Biorąc pod uwagę bezkompromisową postawę Lyncha przez te wszystkie lata było wiadome, że i tym razem rozkurwi. Obejrzałem te 4 odcinki wczoraj, dziś mam zamiar obejrzeć znowu. I wiem, że tak jak stary odświeżam co roku, tak samo będzie z tym nowym. Widziałem, że często ten nowy Twin Peaks ludzie porównują nawet do Eraserhead czy Zagubionej Autostrady. Coś jest na rzeczy albowiem liczba wykręconych, surrealistycznych zdarzeń jest olbrzymia i skutecznie niszczy podludzi oczekujących jasnej fabuły dla spierdolonych mas. Hawk, Lucy, Andy, Ben, Jerry (wygląda jak menel;) - to są dokładnie te same postaci co w starym Twin Peaks. Zajebiste, intrygujące, zabawne. Smutno się zrobiło gdy zobaczyłem Pieńkową Damę; Sarah Palmer też srogo wygląda. James z kolei wygląda jakby miał raka. Nie ma się zresztą co jebać, rozdrabniać i czytać jakichś skurwiałych wynurzeń umysłowo ograniczonych korkoli jak ta którą wkleiłem wyżej. Serial dopiero co wystartował, ale spokojnie można i przede wszystkim trzeba powiedzieć, że Lynch to geniusz i po raz kolejny pokazał kto tu rządzi. Trudno doprawdy o lepsze pożegnanie z reżyserskim fachem niż ten serial. I choć życzyłbym sobie by David robił i robił jeszcze filmy, z drugiej strony ciesze się, że w tak bezkompromisowy i piękny sposób, totalnie na swoich warunkach i na przekór dzisiejszym tendencjom pauperyzującym kino do granic możliwości, Lynch się pożegnał.

Obrazek

Po raz kolejny chylę czoła.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 651
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 08:13

+w chuj

Bezlitosny jest ten nowy sezon. Świat Twin Peaks w remixie Eraserhead, Autostrady, Inland.... Dawno nic mi tak dobrze nie zrobiło a tu jeszcze tyle odcinków się szykuje. Cały czas mi chodzi po głowie.

Obrazek
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 08:21

Mnie też, szczególnie "ewolucja ramienia":

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 09:23

czuję się dość podekscytowany po tych opiniach :)
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1935
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 10:44

booshee pisze:+w chuj

Bezlitosny jest ten nowy sezon. Świat Twin Peaks w remixie Eraserhead, Autostrady, Inland.... Dawno nic mi tak dobrze nie zrobiło a tu jeszcze tyle odcinków się szykuje. Cały czas mi chodzi po głowie.

Obrazek
Dla mnie to przede wszystkim kolizja Twin Peaks z wszechświatem mojego ulubionego Mulholland Drive - pojawia się nawet aktor z tego filmu przy biurku w Las Vegas. Ten sam klimat z tym oświetleniem, wąskimi hotelowymi korytarzami itd. niektóre sceny wyglądają jak rozwinięcie tematów z Mulholland Drive albo ich wariacje. Czyli lepiej być nie mogło. Jestem na razie po jednym odcinku, ale klimat mnie przytłoczył. Nie ma drugiego takiego reżysera.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 10:45

Wczoraj w nocy puściłem i rozjebało mnie doszczętnie. Strzał jak jak pierdolelele !!!! Lynch dał radę.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 12:26

Plastek pisze:Widziałem, że często ten nowy Twin Peaks ludzie porównują nawet do Eraserhead czy Zagubionej Autostrady. Coś jest na rzeczy albowiem liczba wykręconych, surrealistycznych zdarzeń jest olbrzymia i skutecznie niszczy podludzi oczekujących jasnej fabuły dla spierdolonych mas.
Na to właśnie liczyłem! Ostatni odcinek drugiego sezonu był chyba drogowskazem.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14268
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 12:41

no dobra wszyscy tak chwalą wiec troche pomyślałem (nie za dużo bo od tego głowa boli) i jak zlewać to zlewać ale skoro stary Twin Peaks wisi na torrentach więc przynajmniej warto skorzystać z okazji i się wcześniej przygotować na przypominanie ;)
tylko znalazłem jeszcze film Twin Peaks: Fire Walk with Me i jakoś nie bardzo to kojarze, ponoć to prequel
warto to ogladać ?
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 12:52

warto, ale dopiero po oryginalnym serialu
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14268
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 12:55

po ? a nie przed ?
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 13:13

Żułek pisze:po ? a nie przed ?
tak, po. bezdyskusyjnie.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1935
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 13:18

Żułek pisze:no dobra wszyscy tak chwalą wiec troche pomyślałem (nie za dużo bo od tego głowa boli) i jak zlewać to zlewać ale skoro stary Twin Peaks wisi na torrentach więc przynajmniej warto skorzystać z okazji i się wcześniej przygotować na przypominanie ;)
tylko znalazłem jeszcze film Twin Peaks: Fire Walk with Me i jakoś nie bardzo to kojarze, ponoć to prequel
warto to ogladać ?
TAK! Lasowanie mózgu na najwyższym poziomie. Niesamowity klimat i wysoki stopień surrealizmu. Sceny z Davidem Bowie chyba nigdy nie zapomnę, bo była tak pogięta.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

23-05-2017, 13:55

^ Najpierw odśwież sobie cały starszy materiał spod szyldu Twin Peaks a następnie nowe odcinki i będziesz już ładnie crazy :)
ODPOWIEDZ