Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowe seriale

25-12-2016, 12:10

Dobre to było. Mam tylko nadzieję, że nie będą tego ciągnęli w nieskończoność. W zasadzie dobrze, gdyby na tym się skończyło.

Kelly wiadomo, ale Pablo i jego wela do odstrzału.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowe seriale

25-12-2016, 12:13

Plastek pisze:Obrazek

Nie wiem po kiego chuja to dokończyłem. Jest to rak kurwa nieziemski, nie wiem czy czasem nie najgorsza adaptacja komiksu jaką widziałem. Z samym komiksem zresztą ma wspólnego jedynie tytuł, imiona bohaterów oraz wejście Genesis w Custera. Reszta jest kompletnie zmieniona i to zmieniona w skrajnie spierdolony sposób. Komiks był skrajnie brutalny, chamski, obrazoburczy i nieoprawny politycznie, a przy tym w chuj śmieszy; serial to maksymalnie wygładzone kino familijne, z żartami rodem z "American Pie". Bardzo chciałbym zabić twórców tego balasa..
Megagówno. Nawet na przewijaniu nie byłem w stanie przemęczyć więcej jak 3 odcinki.




BTW za sprawą poniższego dżentelmena THE WALKING DEAD znów da się oglądać. Zajebisty typ. 1 odcinek 7 sezonu zwłaszcza

Obrazek
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14262
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

25-12-2016, 17:07

Obrazek

niezłe i na faktach
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Nowe seriale

25-12-2016, 21:22

Block69 pisze: BTW za sprawą poniższego dżentelmena THE WALKING DEAD znów da się oglądać. Zajebisty typ. 1 odcinek 7 sezonu zwłaszcza

Obrazek
to prawda, Negan mógłby obdarować charyzmą całą tą ekipę płaczków od Ricka - no w końcu coś się dzieje po za mdłą gadką (nie żeby akcja jakoś ruszyła z buta, ale przynajmniej są akcenty i nie ogląda się tego tylko na autopilocie wiedząc czego się spodziewać - czyli niczego).

Co do Preacher to komiksu nie znam, ale oglądając S01 serialu widać, że jest w tym ogromny potencjał ale czuć, że zostało to jak zwykle dla obecnych trendów przypedalone i spłaszczone aby standardy lgbt się zgadzały
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowe seriale

26-12-2016, 00:18

Pewnie go w końcu dojadą, ale niech to będzie jak najpóźniej.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

26-12-2016, 18:30

Drugi sezon Ash vs Evil Dead trochę słabszy niż pierwszy, ale zdecydowanie warto obejrzeć bo:

Obrazek

aktorstwo tej pani STOI na wysokim poziomie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Nowe seriale

26-12-2016, 19:57

To fakt. W drugim sezonie jej postać wyraźnie nabrała rumieńców. Na przykład scena, kiedy Kelly drze łacha z Asha, gdy ten wspomina panią od gimnastyki, zabija :)
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowe seriale

26-12-2016, 20:29

Plastek pisze:Obrazek

Powrót po latach. Ogląda się przyjemnie choć niektóre momenty - np. śpiewająca Uhura czy zajebiste kozaki w jakich popierdalali - są czerstwe.

Ja akurat jadę po całości TNG. Zaliczyłem już komplet DS9 i wrażenia mam pozytywne. Dużo niuansów, gierek i - wbrew pozorom - humoru. Tylko trzeba to dobrze rozplanować w czasie, bo przesyt grozi automatycznym zwrotem i blokadą na amen.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

26-12-2016, 20:31

mad pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Powrót po latach. Ogląda się przyjemnie choć niektóre momenty - np. śpiewająca Uhura czy zajebiste kozaki w jakich popierdalali - są czerstwe.

Ja akurat jadę po całości TNG. Zaliczyłem już komplet DS9 i wrażenia mam pozytywne. Dużo niuansów, gierek i - wbrew pozorom - humoru. Tylko trzeba to dobrze rozplanować w czasie, bo przesyt grozi automatycznym zwrotem i blokadą na amen.
Też mam takie plany, tylko jadę chronologicznie. Fakt faktem, że ilość odcinków może przytłoczyć, ale mężczyzna nie z takimi problemami sobie radzi.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

27-12-2016, 09:55

Obrazek

W porządku, choć problemy tych ludzi nie są moimi problemami.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

01-01-2017, 19:58

Obrazek

Nihilizm, solipsyzm, ekstrapolacja.
Bardzo dobry serial.
Zdecydowanie nie dla fanów Death Like Mass.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

01-01-2017, 20:06

Plastek pisze:
mad pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Powrót po latach. Ogląda się przyjemnie choć niektóre momenty - np. śpiewająca Uhura czy zajebiste kozaki w jakich popierdalali - są czerstwe.

Ja akurat jadę po całości TNG. Zaliczyłem już komplet DS9 i wrażenia mam pozytywne. Dużo niuansów, gierek i - wbrew pozorom - humoru. Tylko trzeba to dobrze rozplanować w czasie, bo przesyt grozi automatycznym zwrotem i blokadą na amen.
Też mam takie plany, tylko jadę chronologicznie. Fakt faktem, że ilość odcinków może przytłoczyć, ale mężczyzna nie z takimi problemami sobie radzi.
thys, choćby ze stulejką pod prysznicem (nie dotyczy metalowców). żywot faceta to nie przelewki; kto choć raz był w życiu mężczyzną, ten wie.

Obrazek

szykuje się uczta rewolwerożerców.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: Nowe seriale

01-01-2017, 23:53

Świetny ten serial jest chętnie bym obejrzał raz jeszcze bo lubię takie "brudne" westerny
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Nowe seriale

04-01-2017, 16:57

Obrazek

Przypominam sobie po paru latach. Korzystając z L4 połknąłem pierwszy sezon w 3 dni. Już po kilkunastu minutach pierwszego odcinka poczułem się, jakby wpadli do mnie w odwiedziny starzy, dobrzy znajomi, których nie widziałem od lat. Wybitny serial.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: Nowe seriale

04-01-2017, 17:04

[youtube][/youtube]Musze sobie odświeżyć ostatnio widziałem pare lat temu
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-01-2017, 20:22

Obrazek

Chuuuuuujnia panie dziadku.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1529
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: Nowe seriale

04-01-2017, 20:51

Self pisze:Obrazek

Przypominam sobie po paru latach. Korzystając z L4 połknąłem pierwszy sezon w 3 dni. Już po kilkunastu minutach pierwszego odcinka poczułem się, jakby wpadli do mnie w odwiedziny starzy, dobrzy znajomi, których nie widziałem od lat. Wybitny serial.
Doskonale się oglądało. Po zajebistym 4, zawiódł mnie trochę jednak ostatni sezon
Należę też do tej garstki, która uważa, że aktor grający Jimma Maknolti'ego był słaby. :)
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Nowe seriale

05-01-2017, 17:44

Wasyl pisze:Należę też do tej garstki, która uważa, że aktor grający Jimma Maknolti'ego był słaby. :)
Ależ czemuż toż?
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

05-01-2017, 20:26

Obrazek

No to jedziem, po 3 odcinkach jest ok.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1529
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: Nowe seriale

05-01-2017, 20:35

Self pisze:
Wasyl pisze:Należę też do tej garstki, która uważa, że aktor grający Jimma Maknolti'ego był słaby. :)
Ależ czemuż toż?
Facet nie umie grać pijanego człeka. Wydawał mi się śmieszny i sztuczny. Taki zmanierowany jakiś. :)
Postać tez napisana trochę od czapy. Niby podciągał czasem akcję, ale rozbił to jakoś niewiarygodnie. Tak jak w jednym z głównych wątków w 5 sezonie (seryjny).
ODPOWIEDZ