Newsy filmowe

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Newsy filmowe

26-01-2012, 21:34

Takie tam, nie każdy przegląda codziennie serwisy filmowe ;)

Na początek news sprzed jakiegoś tygodnia, za Stopklatką:
Nadchodzący sequel "Niezniszczalnych" będzie miał obniżoną granicę wieku do PG-13. A to za sprawą Chucka Norrisa .
Informacje o nowym limicie wieku ujawnił sam Norris, który niedawno gościł w naszym kraju by nakręcić spoty reklamowe dla znanego banku. W jednym z udzielonych podczas pobytu w Polsce wywiadów aktor stwierdził:

Gdy poproszono mnie abym zagrał w serialu "Strażnik Teksasu" miałem nieco inne spojrzenie na ten serial niż jego twórcy. Powiedziałem, że w tej formie tego nie zrobię. Jeżeli nie będzie to zgodne z podstawowymi wartościami to nie wystąpię w tym serialu. I to samo odnosi się do filmu. W "Niezniszczalnych 2" było wiele wulgarnych dialogów, przez które wielu młodych ludzi nie mogłoby tego filmu obejrzeć. A ja nie robię takich filmów. Nie gram też w takich serialach. Powiedziałem więc, że jeśli wulgaryzmy nie zostaną usunięte z dialogów to nie zagram w tym filmie. Producenci zgodzili się ze mną i dzięki temu film jest dozwolony od lat 13 więc dzieciaki mogą go zobaczyć.

Co za koleś :D Ciekawe, czy krwi też nie będzie ;) Jedynka była durna, ale był rozpierdol i dało się to oglądać, a teraz... :D
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Newsy filmowe

26-01-2012, 21:36

jeszcze jasia fasolę niech wezmą Obrazek
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Newsy filmowe

26-01-2012, 22:06

witchfinder pisze:Takie tam, nie każdy przegląda codziennie serwisy filmowe ;)

Na początek news sprzed jakiegoś tygodnia, za Stopklatką:
Nadchodzący sequel "Niezniszczalnych" będzie miał obniżoną granicę wieku do PG-13. A to za sprawą Chucka Norrisa .
Informacje o nowym limicie wieku ujawnił sam Norris, który niedawno gościł w naszym kraju by nakręcić spoty reklamowe dla znanego banku. W jednym z udzielonych podczas pobytu w Polsce wywiadów aktor stwierdził:

Gdy poproszono mnie abym zagrał w serialu "Strażnik Teksasu" miałem nieco inne spojrzenie na ten serial niż jego twórcy. Powiedziałem, że w tej formie tego nie zrobię. Jeżeli nie będzie to zgodne z podstawowymi wartościami to nie wystąpię w tym serialu. I to samo odnosi się do filmu. W "Niezniszczalnych 2" było wiele wulgarnych dialogów, przez które wielu młodych ludzi nie mogłoby tego filmu obejrzeć. A ja nie robię takich filmów. Nie gram też w takich serialach. Powiedziałem więc, że jeśli wulgaryzmy nie zostaną usunięte z dialogów to nie zagram w tym filmie. Producenci zgodzili się ze mną i dzięki temu film jest dozwolony od lat 13 więc dzieciaki mogą go zobaczyć.

Co za koleś :D Ciekawe, czy krwi też nie będzie ;) Jedynka była durna, ale był rozpierdol i dało się to oglądać, a teraz... :D
Zaczynam zalowac, ze dostal propozycje zagrania w tym filmie. Jaka fabula, btw? Beda sie napierdalac z Teletubisiami? Krew w jedynce byla CGI, wiec pewnie i tutaj bedzie to kwestia post-production.

Moze zle pamietam, ale dzieciaki za moich czasow (czyli wcale nie az tak dawno temu) oczekiwaly od tego typu filmow m.in. wlasnie krwi i wulgaryzmow. I, oczywiscie, przerysowanej przemocy. W takim ukladzie taki np ER bedzie bardziej krwawy, a przeciez nie o to chyba chodzi. Myle sie?
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Newsy filmowe

26-01-2012, 22:18

0ms pisze:

Moze zle pamietam, ale dzieciaki za moich czasow (czyli wcale nie az tak dawno temu) oczekiwaly od tego typu filmow m.in. wlasnie krwi i wulgaryzmow. I, oczywiscie, przerysowanej przemocy. W takim ukladzie taki np ER bedzie bardziej krwawy, a przeciez nie o to chyba chodzi. Myle sie?
Child-worship, co sie dziwić. Nadeszło ze Stanów i przyjmuje sie u nas. Jak czasami wstaje rano i widzę tematy o dzieciach w jakimś DzienDobry tefałen czy innym gównie to az włosy dęba stają. Kurteczki, szczepioneczki, puszczanie mozarta płodom, ochrona przed niewłaściwymi treściami i chuje muje na kiju. Teraz dziecko już nie może wyjśc ponapierdalac się w błocie z kolegami pod blokiem bo mogło by zostać narażone na 13 milionów bakterii, niewłaściwe słownictwo i nieporządane zachowania społeczne. Rzygac mi się chcę jak na to patrzę.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Re: Newsy filmowe

30-01-2012, 00:22

Coroczna porcja rzeczy amerykańskich rzeczy "Must Watch", czyli nagrody z Sundance:
Najlepszy film fabularny:
"Beasts of the Southern Wild", reż, Benh Zeitlin

Film dokumentalny:
"The House I Live In", reż. Eugene Jarecki

Nagroda specjalna jury za fabułę:
"Ai Weiwie: Never Sorry", reż. Alison Klayman

Nagroda publiczności:
"The Surrogate", reż. Ben Lewin

Reżyseria:
Ava DuVernay - "Middle of Nowhere"

Scenariusz:
Richard Pena - "Young and Wild"

Pełna lista: http://www.sundance.org/press-center/re ... al-awards/
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
Awatar użytkownika
pieczara
świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 05-03-2010, 18:53

Re: Newsy filmowe

05-02-2012, 22:45

witchfinder pisze:Takie tam, nie każdy przegląda codziennie serwisy filmowe ;)

Na początek news sprzed jakiegoś tygodnia, za Stopklatką:
Nadchodzący sequel "Niezniszczalnych" będzie miał obniżoną granicę wieku do PG-13. A to za sprawą Chucka Norrisa .
Informacje o nowym limicie wieku ujawnił sam Norris, który niedawno gościł w naszym kraju by nakręcić spoty reklamowe dla znanego banku. W jednym z udzielonych podczas pobytu w Polsce wywiadów aktor stwierdził:

Gdy poproszono mnie abym zagrał w serialu "Strażnik Teksasu" miałem nieco inne spojrzenie na ten serial niż jego twórcy. Powiedziałem, że w tej formie tego nie zrobię. Jeżeli nie będzie to zgodne z podstawowymi wartościami to nie wystąpię w tym serialu. I to samo odnosi się do filmu. W "Niezniszczalnych 2" było wiele wulgarnych dialogów, przez które wielu młodych ludzi nie mogłoby tego filmu obejrzeć. A ja nie robię takich filmów. Nie gram też w takich serialach. Powiedziałem więc, że jeśli wulgaryzmy nie zostaną usunięte z dialogów to nie zagram w tym filmie. Producenci zgodzili się ze mną i dzięki temu film jest dozwolony od lat 13 więc dzieciaki mogą go zobaczyć.

Co za koleś :D Ciekawe, czy krwi też nie będzie ;) Jedynka była durna, ale był rozpierdol i dało się to oglądać, a teraz... :D
nic tylko wyczekiwac wersji plytowej z dopiskiem....."uncensored":]


btw. odnosnie newsow, to Bruce'a Campbell'a zastapi jakas kobita, w zapowiadanym na przyszly rok sequelu ED
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Re: Newsy filmowe

24-03-2012, 11:20

stopklatka.pl pisze:Stacja FX planuje realizację serialu, który będzie adaptacją filmu braci Coen z 1996 roku zatytułowanego "Fargo" . Wśród producentów jest MGM Television.

Źródła podają, że rozmowy są na bardzo wczesnym etapie i nie ma żadnej pewności, że dojdzie do porozumienia w tej sprawie. Nie wiadomo też, czy pomysł na telewizyjne "Fargo" jest już gotowy, czy tylko w planach.

MGM było do niedawna na skraju bankructwa i teraz wykorzystując swoje filmowe zasoby próbuje na nowo wzbudzić zainteresowanie starszymi tytułami.

"Fargo" przyniosło braciom Coen Oscara za scenariusz. W filmie sprzedawca samochodów postanawia zaaranżować porwanie swojej żony by wymusić na bogatym teściu duży okup. Do tego celu wynajmuje dwóch nie do końca normalnych oprychów. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Marge Gunderson będąca w bardzo zaawansowanej ciąży. Frances McDormand za swoją rolę otrzymała Oscara.
Może być ciekawe.
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Newsy filmowe

28-03-2012, 07:49



nowy Cronenberg, czyli... Pattison enters the void :DDDDD
czuje MOC
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Newsy filmowe

28-03-2012, 09:54

Bydzie zajebiste.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
kocurejro
postuje jak opętany!
Posty: 381
Rejestracja: 29-01-2006, 21:43
Lokalizacja: Sto(L)ica/Progresja

Re: Newsy filmowe

05-04-2012, 13:38

Obrazek
Awatar użytkownika
kocurejro
postuje jak opętany!
Posty: 381
Rejestracja: 29-01-2006, 21:43
Lokalizacja: Sto(L)ica/Progresja

Re: Newsy filmowe

05-04-2012, 13:42



aaaaaaaaaaaaaaaa :D
Obrazek
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Newsy filmowe

06-04-2012, 15:46

No i mnie kurwa ubiegłeś. Własnie miałem wkleic link do tego trailera. Ten horror podobno oparty jest na faktach autentycznych, znanych każdemu, kto choć raz cierpiał na rozstrój żołądka.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2218
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

Re: Newsy filmowe

23-05-2012, 00:37

Polecam fragment (na yt jest całość) konferencji prasowej z Cannes - Autorzy filmu "Lawless" ; m.in. Nick Cave, Tom Hardy, John Hillcoat. Mistrzowskie pytania jak i mistrzowskie odpowiedzi. Poza tym mocno czekam na sam film ;)

http://www.filmweb.pl/video/wideo_relac ... ncji-28148
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Newsy filmowe

23-05-2012, 18:29

podobno mają robić rimejka highlandera a propozycję głównej roli dostał ten ciota reynolds. następny film do nieoglądania nadchodzi.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Newsy filmowe

23-05-2012, 19:14

Neuromancer

http://thetyee.ca/ArtsAndCulture/2012/0 ... cer-Movie/

Duzo belkotu, szczegolnie na temat gry, a po Splice nie bardzo wierze, ze cokolwiek dobrego z tego wyjdzie. No ale cos sie chyba dzieje. Ktorys raz z kolei
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Newsy filmowe

26-05-2012, 12:45

pieczara pisze:
witchfinder pisze:Takie tam, nie każdy przegląda codziennie serwisy filmowe ;)

Na początek news sprzed jakiegoś tygodnia, za Stopklatką:
Nadchodzący sequel "Niezniszczalnych" będzie miał obniżoną granicę wieku do PG-13. A to za sprawą Chucka Norrisa .
Informacje o nowym limicie wieku ujawnił sam Norris, który niedawno gościł w naszym kraju by nakręcić spoty reklamowe dla znanego banku. W jednym z udzielonych podczas pobytu w Polsce wywiadów aktor stwierdził:

Gdy poproszono mnie abym zagrał w serialu "Strażnik Teksasu" miałem nieco inne spojrzenie na ten serial niż jego twórcy. Powiedziałem, że w tej formie tego nie zrobię. Jeżeli nie będzie to zgodne z podstawowymi wartościami to nie wystąpię w tym serialu. I to samo odnosi się do filmu. W "Niezniszczalnych 2" było wiele wulgarnych dialogów, przez które wielu młodych ludzi nie mogłoby tego filmu obejrzeć. A ja nie robię takich filmów. Nie gram też w takich serialach. Powiedziałem więc, że jeśli wulgaryzmy nie zostaną usunięte z dialogów to nie zagram w tym filmie. Producenci zgodzili się ze mną i dzięki temu film jest dozwolony od lat 13 więc dzieciaki mogą go zobaczyć.

Co za koleś :D Ciekawe, czy krwi też nie będzie ;) Jedynka była durna, ale był rozpierdol i dało się to oglądać, a teraz... :D
nic tylko wyczekiwac wersji plytowej z dopiskiem....."uncensored":]


btw. odnosnie newsow, to Bruce'a Campbell'a zastapi jakas kobita, w zapowiadanym na przyszly rok sequelu ED
to ja srał te evil dead w takim razie
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Newsy filmowe

26-05-2012, 12:48

Evil Dead = Bruce Campbell

I tyle w temacie
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Newsy filmowe

26-05-2012, 12:53

To będzie kolejna część Evil Dead czy jakiś remake?
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: Newsy filmowe

26-05-2012, 12:57

Sequel. W pierwszych kilku minutach Ash ma przejsc operacje zmiany plci, a scena ma byc podobno niezwykle realistyczna. Rated PG
ODPOWIEDZ