Stare SERIALE

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Anarch777
rozkręca się
Posty: 65
Rejestracja: 28-01-2012, 16:23

Re: Stare SERIALE

31-01-2012, 19:51

Alchemik Sendivius genialny. Niedawno przypomniała go TVP2, leciał około północy.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 11:43

JANOSIK AND ALTERNATYWY 4 KVLT ETERNAL!
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Anarch777
rozkręca się
Posty: 65
Rejestracja: 28-01-2012, 16:23

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 16:38

Chyba nikt jeszcze nie wymienił "07 zgłoś się" :) Nieśmiertelny Porucznik Borewicz, co w każdym odcinku musiał coś zaruchać :)
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 16:59

A pamiętacie taki stary czeski serial, "Przybysze" sie chyba nazywał? W dalekiej przyszłości komputer który rządzi ludzkością obliczył, że w naszą planetę przykurwi asteroida. Nie wiem w czym miało to pomóc, ale czterech śmiałków miało się przenieśćw lata 80-te, aby odnaleźć zaginione zapiski genialnego matematyka... którym okazuje się 10 letni chłopiec który o matematyce wie tyle co kot napłakał, przybysze ni chuja nie wiedzą jak się zachować w tym dziwnym świecie, mają jakieś tam lekcje poglądowe co czym było, np pieniadze, przez co przytrafiają im się kolejne wpadki.... pamieta to ktoś?
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:16

Nasum pisze:A pamiętacie taki stary czeski serial, "Przybysze" sie chyba nazywał? W dalekiej przyszłości komputer który rządzi ludzkością obliczył, że w naszą planetę przykurwi asteroida. Nie wiem w czym miało to pomóc, ale czterech śmiałków miało się przenieśćw lata 80-te, aby odnaleźć zaginione zapiski genialnego matematyka... którym okazuje się 10 letni chłopiec który o matematyce wie tyle co kot napłakał, przybysze ni chuja nie wiedzą jak się zachować w tym dziwnym świecie, mają jakieś tam lekcje poglądowe co czym było, np pieniadze, przez co przytrafiają im się kolejne wpadki.... pamieta to ktoś?
PAMIĘTAM TO tylko że NIC już nie pamiętam jak to leciało. Wiem że miałem po tym koszmary właśnie o nadciągającym armageddonie i totalnej zagładzie świata. Można jakies klipy z tego obejrzeć w sieci?
Pamiętam tylko akcję, jak mieli samochód co podróżował pod ziemią i jadą jadą i wynurzają się - i wjebali się przez podłogę komuś do domu.
Na końcu dziadek z teraźniejszości podstawił drewienko pod ten superkomputer, i ten stwierdził że ludzkość jest uratowana. I nie wiem jaki z tego morał ostatecznie.
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:20

Hehehe, dokładnie - dziadek stwierdził że komputer krzywo stoi i podłożył pod jedną nóżkę drewienko , wszyscy szykowali się na wielkie jeeeeb aż tu nagle komp oznajmia ludziom, że obliczenia były błędne i zakończył odliczanie do armagedonu:)
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:21

KelThuz pisze:
Nasum pisze:A pamiętacie taki stary czeski serial, "Przybysze" sie chyba nazywał? W dalekiej przyszłości komputer który rządzi ludzkością obliczył, że w naszą planetę przykurwi asteroida. Nie wiem w czym miało to pomóc, ale czterech śmiałków miało się przenieśćw lata 80-te, aby odnaleźć zaginione zapiski genialnego matematyka... którym okazuje się 10 letni chłopiec który o matematyce wie tyle co kot napłakał, przybysze ni chuja nie wiedzą jak się zachować w tym dziwnym świecie, mają jakieś tam lekcje poglądowe co czym było, np pieniadze, przez co przytrafiają im się kolejne wpadki.... pamieta to ktoś?
PAMIĘTAM TO tylko że NIC już nie pamiętam jak to leciało. Wiem że miałem po tym koszmary właśnie o nadciągającym armageddonie i totalnej zagładzie świata. Można jakies klipy z tego obejrzeć w sieci?
Pamiętam tylko akcję, jak mieli samochód co podróżował pod ziemią i jadą jadą i wynurzają się - i wjebali się przez podłogę komuś do domu.
Na końcu dziadek z teraźniejszości podstawił drewienko pod ten superkomputer, i ten stwierdził że ludzkość jest uratowana. I nie wiem jaki z tego morał ostatecznie.
;DDDDD
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:23

hehehe, no to grubo
znalazłem parę klipów z tego
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:25

Kelciu, ty masz ten sam problem co korwin - masz zajebiste poglady ale nie umiesz ich sprzedac w tym zjebanym midi gownie na yotube. wez no sie ogarnij i szerz WOLNY RYNEK !! o/
this is a land of wolves now
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:35

535 pisze:To się nazywało "Goście".
http://www.csfd.cz/film/111999-navstevnici/galerie/

faktycznie. Ale serial był fajny, przyznasz chyba rację?
535

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:48

Tak, choć przyznaję także, że ja należałem do "bojówek przeklętego Rumburaka"...
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 17:53

535 pisze:To się nazywało "Goście".
http://www.csfd.cz/film/111999-navstevnici/galerie/
Zajebiste żarcie mieli. Pastylka/pigułka, trochę kremu z tubki i się w tależu dzwine rzeczy robiły, kręciły, mieszały (same!) i na końcu powstawała taka galareta... rewelacja na wypady "na dziko" :D
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
535

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 18:02

Kurwa mać. To po tych czechosłowackich serialach mam taką galaretę pod deklem. Winnetou mówiący po niemiecku i radziecki chłopiec Elektronik też dołożyli swoje. Nie ma się co dziwić, że człowiek pod czterdziestkę dostaje pierdolca, patrzcie na to:

DCI Hunt

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 18:58

Hmmm, może ktoś będzie pamiętał co to było, choć prawie nic nie pamiętam i zostało mi w głowie raptem kilka drobnych szczegółów - młodzieżowy serial s-f produkcji USA lub kanadyjskiej. Była tam jakaś rodzina kosmitów, która na co dzień wyglądała jak ludzie i jeździła takim typowym amerykańskim kombi i jak gdzieś urzędowali to pozostawiali po sobie taki jakby zaschnięty śluz czy coś w ten deseń. Generalnie mieli coś tam na ziemi do załatwienia i miało to jakiś związek z kraterem wulkanu. Leciało na tvp :D:D:D
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 20:50

rozchodzi sie o sitcom czy normalny serial?
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 20:56

Conflagrator pisze:Hmmm, może ktoś będzie pamiętał co to było, choć prawie nic nie pamiętam i zostało mi w głowie raptem kilka drobnych szczegółów - młodzieżowy serial s-f produkcji USA lub kanadyjskiej. Była tam jakaś rodzina kosmitów, która na co dzień wyglądała jak ludzie i jeździła takim typowym amerykańskim kombi i jak gdzieś urzędowali to pozostawiali po sobie taki jakby zaschnięty śluz czy coś w ten deseń. Generalnie mieli coś tam na ziemi do załatwienia i miało to jakiś związek z kraterem wulkanu. Leciało na tvp :D:D:D
To był serial nowozelandzki (kiwi) - UNDER THE MOUNTAIN!


doskonała rzecz
oprócz tego jeszcze Dzieci Syriusza też z Nowej Zelandii, kult.
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2261
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 21:13

A kultowego "Tulipana" ktoś jeszcze pamięta?
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 23:03

tulipana zrobiłem ze dwa tygodnie temu, moc!
a te seriale "młodzieżowe" z nowej zelandii strasznie ryły beret.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
DCI Hunt

Re: Stare SERIALE

02-02-2012, 23:04

KelThuz pisze:
Conflagrator pisze:Hmmm, może ktoś będzie pamiętał co to było, choć prawie nic nie pamiętam i zostało mi w głowie raptem kilka drobnych szczegółów - młodzieżowy serial s-f produkcji USA lub kanadyjskiej. Była tam jakaś rodzina kosmitów, która na co dzień wyglądała jak ludzie i jeździła takim typowym amerykańskim kombi i jak gdzieś urzędowali to pozostawiali po sobie taki jakby zaschnięty śluz czy coś w ten deseń. Generalnie mieli coś tam na ziemi do załatwienia i miało to jakiś związek z kraterem wulkanu. Leciało na tvp :D:D:D
To był serial nowozelandzki (kiwi) - UNDER THE MOUNTAIN!


doskonała rzecz
oprócz tego jeszcze Dzieci Syriusza też z Nowej Zelandii, kult.

Ło kurde, myślałem, że już nigdy się nie dowiem co to było. Dzięki!
ODPOWIEDZ