Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

27-11-2017, 12:04

Block69 pisze:
Heretyk pisze:serio ten Narcos taki dobry? zabieram się od roku i zawsze znajdę coś, teoretycznie, lepszego do obejrzenia
Ciężko o coś lepszego.
no to spoko. sprawdzę w najbliższym czasie
Plastek pisze:Obrazek

Obejrzałem. W sumie nic specjalnego. Natomiast ona (czy też Oona) bardzo sympatyczna:

Obrazek
mam nadzieję, że się to rozkręci w następnym sezonie, bo potencjał jest
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14555
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

27-11-2017, 13:33

Plastek pisze:Natomiast ona (czy też Oona) bardzo sympatyczna:

Obrazek
najbardziej irytująca postać w serialu :P taki szczurzy ryj momentami ma :P

z Narcos mi nie po drodze jakoś
Netflix ogłosił, że po ponad miesięcznej przerwie 8 grudnia zostaną wznowione zdjęcia do szóstego sezonu "House of Cards".
Serwis streamingowy uciął tym samym plotki, jakoby finałowa seria miała nie dojść nigdy do skutku. Na razie nie wiadomo, jak scenarzyści zamierzają rozwiązać problem zniknięcia z "House of Cards" prezydenta Franka Underwooda. Możliwe, że bohater zostanie uśmiercony, a fabuła skupi się na poczynaniach jego żony Claire Underwood (Robin Wright).
za jakiś miesiąc zaczynam ogladać ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

27-11-2017, 17:09

Żułek pisze:
Plastek pisze:Natomiast ona (czy też Oona) bardzo sympatyczna:

Obrazek
najbardziej irytująca postać w serialu :P taki szczurzy ryj momentami ma :P
Tak wiem, już przy okazji "Gry o Tron", gdzie też zwróciła moją uwagę swoją urodą, wspominałeś o jej szczurzej fizjonomii:)
Mnie się w każdym razie podoba:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

27-11-2017, 18:39

Obrazek

Jadę jeszcze raz i ponownie jestem rozjebany na proszek. Doskonała rzecz. Bawi mnie konfuzja fanów poprzednich dwóch sezonów. Lyncha pewnie też, skoro tak pięknie dokurwił w pełni autorską, niepokojąca wizją. Trzeci sezon jest jak dobry anal - zrazu odrzuca, potem zachwyca. Świetne dialogi, doskonały scenariusz, obezwładniający klimat; surrealizm jednocześnie intrygujący i atrakcyjny jak Chrysta Bell. Kocham Lyncha, kocham anal z pięknymi kobietami, kocham trzeci sezon "Twin Peaks".
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Nowe seriale

27-11-2017, 20:41

Biały pisze:pod względem dynamiki akcji, trzymania w napięciu ten trzeci sezon był dopięty do tego poziomu, że oglądało się to jak kilkugodzinny film akcji bez momentu przymuły ale to też może wynikać ze skondensowania jednej historii do jednego sezonu, a nie dwóch jak w przypadku Pabla. Teraz przynajmniej wiadomo, że można spodziewać się wiele po kolejnych sezonach.

wczoraj zarwalem noc zeby skonczyc 3 sezon i w pelni sie zgadzam: mimo braku glownego bohatera bardzo dobre kino akcji. sceny z oblawy naprawde trzymaly w napieciu.
natomiast z tego co mi wiadomo nie bedzie nastepnych sezonow narcos. kontynuacja watku karteli meksykanskich z juarez to serial el chapo, ale slyszalem ze to juz nie ten poziom co narcos.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3690
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Nowe seriale

27-11-2017, 21:44

Plastek pisze:Obrazek

Jadę jeszcze raz i ponownie jestem rozjebany na proszek. Doskonała rzecz. Bawi mnie konfuzja fanów poprzednich dwóch sezonów. Lyncha pewnie też, skoro tak pięknie dokurwił w pełni autorską, niepokojąca wizją. Trzeci sezon jest jak dobry anal - zrazu odrzuca, potem zachwyca. Świetne dialogi, doskonały scenariusz, obezwładniający klimat; surrealizm jednocześnie intrygujący i atrakcyjny jak Chrysta Bell. Kocham Lyncha, kocham anal z pięknymi kobietami, kocham trzeci sezon "Twin Peaks".
Dobrze napisane.
Trzeci sezon znakomity. Inne seriale przy Twin Peaks to jakieś pierdoły.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Nowe seriale

28-11-2017, 07:31

Biały pisze:Narcos bardzo dobry, warto zobaczyć. Po zakończeniu 2 sezonów i zamknięciu historii Escobara obawiałem się, że temat się wyczerpał i ten kolejny sezon będzie odcinaniem kuponów ale nic bardziej mylnego. S03 okazał się najlepszym, rewelacyjny pod względem rozrywkowym, taki dreszczowiec, że wciągasz nosem od początku do końca.
Podpiszę się pod tym - miałem obawy, że lepiej nie będzie, a tymczasem trzeci sezon faktycznie przebił dwa poprzednie. Świetnie się to oglądało.

Tymczasem 6 odcinek The Walking Dead; oglądam już chyba tylko z przyzwyczajenia...
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowe seriale

28-11-2017, 09:39

Obrazek

dawno się tak nie wymęczyłem. prawie 3/4 odcinków wymagała częstego użycia przycisku szybkiego przewijania do przodu. jak ktoś czuje się na siłach przyjąć 13 odcinkowy dramat familijny z nutką Punishera w tle to polecam
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

30-11-2017, 11:21

Obrazek

Co to się odpierdala w trzecim sezonie! Miazga.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
swetrwser
postuje jak opętany!
Posty: 448
Rejestracja: 24-09-2015, 18:47

Re: Nowe seriale

30-11-2017, 22:26

Plastek pisze:Obrazek

Co to się odpierdala w trzecim sezonie! Miazga.
Już chciałem pisać, że chybaś na głowę upadł, bo ten sezon jest nudny w chuj i dałem radę obejrzeć jedynie 3 odcinki.
Ale teraz sobie wróciłem i oglądam piąty i faktycznie zajebali grubo. Dla tego jednego odcinka warto było się przemęczyć.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Nowe seriale

30-11-2017, 22:35

Block69 pisze:Obrazek

dawno się tak nie wymęczyłem. prawie 3/4 odcinków wymagała częstego użycia przycisku szybkiego przewijania do przodu. jak ktoś czuje się na siłach przyjąć 13 odcinkowy dramat familijny z nutką Punishera w tle to polecam
właśnie zacząłem oglądać i też takie wrażenie odnoszę. ilość tych reminiscencji rodzinnych momentów kompletnie kasuje klimat skurwysyństwa i jest ich więcej niż tego potrzeba.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

01-12-2017, 21:03

Obrazek

Zaczynam jebanko, niby chwalą.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 00:36

skończyłem tego Punishera i trochę zwracam honor. im bliżej końca tym intensywniej, a scena z przeciąganiem mordy Jigsawa po szkle - mega. faktem jest jednak, że trochę przesadzili z familijnym dramatem.

przypomniałem sobie o Defenders i zaczynam właśnie, ale tak naprawdę z jednego powodu, ponieważ ani Jessica, ani Luke mnie nie interesują, a tym powodem jest Elektra. byłem totalnie oczarowany jej prezencją w drugim sezonie Daredevil i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1371
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 01:47

[quote="HSVV"]skończyłem tego Punishera i trochę zwracam honor. im bliżej końca tym intensywniej, a scena z przeciąganiem mordy Jigsawa po szkle - mega. faktem jest jednak, że trochę przesadzili z familijnym dramatem.


chuja tam przesadzili Punisher zajebisty.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 08:37

"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10457
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 08:39

Tym bardziej, że w dodatkach do drugiego sezonu twórcy mówili o jeszcze jednym-dwóch sezonach.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 15:25

Plastek pisze:Obrazek

Zaczynam jebanko, niby chwalą.
podziel się później wrażeniami
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 18:50

Heretyk pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Zaczynam jebanko, niby chwalą.
podziel się później wrażeniami
Bardzo dobry serial! Obejrzałem trzy odcinki i mam dwa skojarzenia. Po pierwsze - "Stranger Things"; mamy tu tajemnicze zniknięcie, jest wątek science - fiction. Dalej: urzekają mnie w "Dark" realia - obskurne, brązowe meblościanki z lat 80; ludzie, którzy są brzydcy nawet, gdy chcą wyglądać modnie; jakiś taki mrok w sercach i smutek na twarzach członków małej społeczności położonej w bezpośrednim sąsiedztwie elektrowni atomowej i tajemniczych jaskiń; to wszystko kojarzy mi się ze świetną, czeską "Pustiną".
Warto oglądać; świetny "jesienny" seans. Europa po raz kolejny wygrała z cukierkami zza wielkiej wody.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3690
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 19:52

A to nie jest niemiecki? Niemcy też potrafią w seriale?
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

02-12-2017, 19:54

Jest i potrafią.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ