Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

03-09-2017, 20:34

byrgh pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Nawet niezłe, ale za dobór kobiecych aktorek powinno się kogoś zapierdolić.
:D wszędzie właśnie to czytam. ale ogółem, warto? nie jest to tak bezsensownie denne jak Walking Dead?
Na razie zjadłem trzy odcinki i uważam, że warto. Jest młodziutki pedałek co prawda, ale czarnych jakoś mało; poza tym straszne kobiece pasztety grają, nad czym już pomstowałem wyżej. Całość jednak na plus.

EDIT: Przesadziłem, jednak jest sporo czarnych.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14659
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

03-09-2017, 22:36

Obrazek

cdn :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

03-09-2017, 22:38

Kurwa, jestem mocno podekscytowany nadchodzącym finałem Twin Peaks. Dawać te dwa odcinki!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 2060
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

03-09-2017, 22:46

Plastek pisze:Kurwa, jestem mocno podekscytowany nadchodzącym finałem Twin Peaks. Dawać te dwa odcinki!
Najgorsze, że będę musiał czekać do 14 aż mój brat wróci z roboty, bo uznaliśmy że finał należy obejrzeć razem. Tak to korciłoby któregoś do zespoilowania :)
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Nowe seriale

03-09-2017, 23:04

[youtube][/youtube]

Będzie oglądane.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 07:12

Gall pisze:[youtube][/youtube]

Będzie oglądane.
Oby był lepszy niż ta rozmemłana, niestraszna amatorka z pierwszego sezonu.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 07:40

Obejrzałem finał "Twin Peaks". Na razie mam tylko do powiedzenia trzy rzeczy:

1. O kurwa
2. 99% ludzi będzie skrajnie podkurwionych
3. To jest BÓG:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 14:36

"True Detective"

ojapierdole
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 15:15

Heretyk pisze:"True Detective"

ojapierdole
Rozumiem, że to pozytywnie :)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 15:27

zdecydowanie
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 15:37

nowe Narcos obejrzane w dwa dni - bdb!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 15:47

Heretyk pisze:"True Detective"

ojapierdole
Posłuchaj życzliwej rady i daruj sobie drugi sezon.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 15:55

Plastek pisze:
byrgh pisze:
Plastek pisze:Obrazek

Nawet niezłe, ale za dobór kobiecych aktorek powinno się kogoś zapierdolić.
:D wszędzie właśnie to czytam. ale ogółem, warto? nie jest to tak bezsensownie denne jak Walking Dead?
Na razie zjadłem trzy odcinki i uważam, że warto. Jest młodziutki pedałek co prawda, ale czarnych jakoś mało; poza tym straszne kobiece pasztety grają, nad czym już pomstowałem wyżej. Całość jednak na plus.

EDIT: Przesadziłem, jednak jest sporo czarnych.
Nie tylko w ocenie liczebności czarnych przesadziłem, także w ogólnej, pozytywnej ocenie tego serialu. Pierwsze odcinki spoko, ale potem zaczyna się tradycyjna amerykańska karuzela - kochajmy naszą społeczność, ludzka solidarność jest wspaniała, gdy źle się dzieje zaufajmy Bogu. Rzygać się chce. Wspomniany wyżej pedryl poza tym w dalszych odcinkach jedzie w ślinę z kolegą, potem także w rozetę; za rączki też się romantycznie trzymają. Dziękuję za taki serial kurwa jego mać.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 16:21

widziałem wczoraj pilot. już pierwszy odcinek zwiastował kurwskie jechanie po bandzie: politpoprawność, ta zjebana ćpunka, nawiasem bardziej wkurwiająca niż gej, która musi zostać uratowana, te małomiasteczkowe dylematy typu córa dała dupy, (bo) tata pizduś, dziwne i niemalże oskryptowane rodem z MW zachowanie ludzi (debil [oczywiście białas] strzelający we mgle selfie dla żony - po chuj?), amerykańskie odezwy, jakby wypowiadający prawie był Rambo x4 z wpisanym godmode (i znowu ćpunka jako jedyna nadzieja dla świata, ale tak naprawdę to przecież jest tylko zimną suką, co ma wszystko w dupie) itd. bardzo słabe schematy i dyrdymały, które pozbawione motywu Kinga składałyby się na następny nic nie warty serialik dla abonentów cyfry puls czy innego crapu dla biedobogatych z meblami z zamierzchłej epoki :V

i aha - pewnie myślisz zgoła inaczej, ale w tym tle główna bohaterka - Alyssa Sutherland - zrobiła wręcz bardzo dobre wrażenie :D
Ostatnio zmieniony 04-09-2017, 16:23 przez byrgh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 16:22

Heretyk pisze:zdecydowanie
Ja cały pierwszy sezon obejrzałem w dwa dni,zajebisty serial.Drugiego sezonu nie oglądałem i widzę, że dobrze zrobiłem patrząc po komentarzach osób w tym dziale.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 16:26

byrgh pisze: i aha - pewnie myślisz zgoła inaczej, ale w tym tle główna bohaterka - Alyssa Sutherland - zrobiła wręcz bardzo dobre wrażenie :D
Ale fizycznie czy aktorsko bo to dość istotna kwestia:)?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 16:29

December pisze:
Heretyk pisze:zdecydowanie
Ja cały pierwszy sezon obejrzałem w dwa dni,zajebisty serial.Drugiego sezonu nie oglądałem i widzę, że dobrze zrobiłem patrząc po komentarzach osób w tym dziale.
Pierwszy sezon był doskonały. Świetna fabuła, wyjebisty bohater - nietrudno zgadnąć, którego mam na myśli - bardzo dobry, mroczny klimat. Do tego szereg nawiązać do filozofii/literatury/psychologii - jest wszak Thomas Ligotti, jest Robert Chambers, jest Teoria Opanowania Trwogi. W drugim sezonie nie zostało nic z tego; zrobił się przede wszystkim nudny, denny kryminalik jakich wiele.
Swoją drogą pamiętam jak poleciłem pierwszy sezon mojej znajomej. Po obejrzeniu całości gdyśmy rozmawiali o serialu i zeszło na temat Rusta znajoma jebła: "jak on gadał to kurwa jakbym ciebie słuchała":). Do dziś zastanawiam się czy to znaczyło, że jestem spierdolony czy wręcz przeciwnie;)
Ostatnio zmieniony 04-09-2017, 16:38 przez Plastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 16:35

Plastek pisze:
byrgh pisze: i aha - pewnie myślisz zgoła inaczej, ale w tym tle główna bohaterka - Alyssa Sutherland - zrobiła wręcz bardzo dobre wrażenie :D
Ale fizycznie czy aktorsko bo to dość istotna kwestia:)?
filmowo. wizualnie mnie zaintrygowała (stare fascynacje; Jessica Biel, te sprawy), a po chwili, gdy zobaczyłem ją w pełnym świetle, zmyła "zaintrygowane" wrażenie :D tak czy siak, nie przesadzałbym z osądem, ale pod warunkiem, że będzie to jeden z nielicznych sensów w tym serialu (będzie? jest?)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 16:43

byrgh pisze:
Plastek pisze:
byrgh pisze: i aha - pewnie myślisz zgoła inaczej, ale w tym tle główna bohaterka - Alyssa Sutherland - zrobiła wręcz bardzo dobre wrażenie :D
Ale fizycznie czy aktorsko bo to dość istotna kwestia:)?
filmowo. wizualnie mnie zaintrygowała (stare fascynacje; Jessica Biel, te sprawy), a po chwili, gdy zobaczyłem ją w pełnym świetle, zmyła "zaintrygowane" wrażenie :D tak czy siak, nie przesadzałbym z osądem, ale pod warunkiem, że będzie to jeden z nielicznych sensów w tym serialu (będzie? jest?)
W tym serialu nie ma raczej żadnych sensów:) A co do rzeczonej panny, choć na mnie nie zadziałała, to jednak zdaję sobie sprawę, że są takie kobiety, które na pierwszy rzut oka wydają się nawet chujowe, ale potem dostrzega się w nich coś intrygującego. I o to w sumie chodzi, osobiście nie znoszę banału, w każdej kurwa dziedzinie, więc kobieta też musi być intrygująca przede wszystkim. To taka ogólna refleksja.
Dobrze zauważyłeś pizdowatego tatuśka - ten kolo w dalszych odcinkach wręcz przekracza wszelkie normy pizdowatości. Gość to totalny kołek i kolejny powód by omijać ten serial szerokim łukiem. Prawdę mówiąc, od czasów tego pierdolonego, słodkiego harcerzyka Jacka Shepharda z "Lost", niewielu było tak wkurwiających mnie zjebów.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Nowe seriale

04-09-2017, 16:58

Plastek pisze:
December pisze:
Heretyk pisze:zdecydowanie
Ja cały pierwszy sezon obejrzałem w dwa dni,zajebisty serial.Drugiego sezonu nie oglądałem i widzę, że dobrze zrobiłem patrząc po komentarzach osób w tym dziale.
Pierwszy sezon był doskonały. Świetna fabuła, wyjebisty bohater - nietrudno zgadnąć, którego mam na myśli - bardzo dobry, mroczny klimat. Do tego szereg nawiązać do filozofii/literatury/psychologii - jest wszak Thomas Ligotti, jest Robert Chambers, jest Teoria Opanowania Trwogi. W drugim sezonie nie zostało nic z tego; zrobił się przede wszystkim nudny, denny kryminalik jakich wiele.
Swoją drogą pamiętam jak poleciłem pierwszy sezon mojej znajomej. Po obejrzeniu całości gdyśmy rozmawiali o serialu i zeszło na temat Rusta znajoma jebła: "jak on gadał to kurwa jakbym ciebie słuchała":). Do dziś zastanawiam się czy to znaczyło, że jestem spierdolony czy wręcz przeciwnie;)
Matthew McConaughey w roli Rusta - geniusz aktorski.
ODPOWIEDZ