Ostatnio oglądane filmy v.2

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

20-11-2017, 07:25

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

20-11-2017, 08:37

Obrazek
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

20-11-2017, 13:24

Obrazek

Jedno, dla czego warto zobaczyć ten film, to sceny pożogi, jaką potwór sieje w Tokio - czegoś takiego jeszcze nie było (wrażenie robi nie tylko sama apokalipsa, ale też nowe bronie, jakimi dysponuje Godzilla). Cała reszta to irytująca, przegadana padaka; o wyglądzie stwora w pierwszej fazie rozwoju litościwie nie wspomnę.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 08:35

Obrazek

Zainteresowałem się tematem ze względu na rolę Petera Dinklage'a i dobrze się stało, gdyż Rememory to bardzo dobry detektywistyczny thriller s-f z motywem "maszyny wspomnień" (hard s-f i futuryzm to to jednak raczej nie jest) w tle. Jest parę błędów logicznych, ale klimat i parę interesujących zwrotów robi tu całą robotę - ogląda się świetnie, miłe zaskoczenie.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 08:38

Obrazek
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 08:47

Plagueis pisze:Obrazek

Zainteresowałem się tematem ze względu na rolę Petera Dinklage'a i dobrze się stało, gdyż Rememory to bardzo dobry detektywistyczny thriller s-f z motywem "maszyny wspomnień" (hard s-f i futuryzm to to jednak raczej nie jest) w tle. Jest parę błędów logicznych, ale klimat i parę interesujących zwrotów robi tu całą robotę - ogląda się świetnie, miłe zaskoczenie.
Dinklage to dobry gość jest, poza wiadomo jaką rolą, zagrał w kilku fajnych filmach. Jeśli nie oglądałeś to polecam:

Obrazek
Samotnik Fin (Peter Dinklage) to karzeł zafascynowany wszystkim co jest związane z kolejnictwem - pociągami, torami i dworcami. Po śmierci właściciela sklepu z kolejkami dla dzieci - swego szefa - dziedziczy po nim małą, opuszczoną stację w zachodnim New Jersey. Miasteczko Newfoundland to dziura tak zapadła, że przyjazd Fina, ku jego przerażeniu, staje się ogromnym wydarzeniem dla jego mieszkańców. Nowy nabytek miał być dla niego oazą spokoju, pustelnią o której zawsze marzył. Tymczasem, przypadek sprawia, że zaprzyjaźnia się z równie jak on samotną malarką Olivią (Patricia Clarkson), oraz rozwrzeszczanym, spragnionym towarzystwa sprzedawcą hot - dogów - Joe (Bobby Cannavale).
Dobry film.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 09:05

Obrazek
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 09:06

Znam, znam - znakomity. I zarazem chyba najlepsza rola Petera.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 14:58

Żułek pisze:Obrazek

nic ciekawego

ale plusik za Slayera ;)
Chujowy ,bo nie było Muminków.

Czytanie Twoich postów to jest kurwa nieprzebrana krynica mądrości:)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostatnio oglądane filmy

21-11-2017, 15:01

SODOMOUSE pisze:zestaw na najbliższe dni
Obrazek
Bartosz tyle gówna zapodajesz czasem na który zwyczajnie szkoda czasu. Zapodaj sobie(ściągnij ,bo z dostępnością jest różnie) lepiej klasykę gatunku. Oczywiście wyłącz Plazmę i Martwe Zło.

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 15:47

tomaszm pisze:
Żułek pisze:Obrazek

nic ciekawego

ale plusik za Slayera ;)
Chujowy ,bo nie było Muminków.

Czytanie Twoich postów to jest kurwa nieprzebrana krynica mądrości:)
co poradzić, taki dar :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 16:29

A tak serio oglądasz te wszytkie bajki i filmy animowane wraz z potomstwem czy po prostu lubisz?:) Byłbyś wymarzonym ojcem dla każdego dziecka.:) Ja jak muszę to oglądać z pociechą to zawsze muszę pierdolnąć z setę żeby dotrwać do końca:)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 17:11

Bardzo rzadko ogladam bajki, ale gdybym musial walnac do nich sete to ogladniecie komedii powstalej po 2000r. prawie zawsze konczylo by sie zgonem;-)
Guilty of being right
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 17:24

a ja uważam, że do bajek (ale bardziej pasuje tu słowo 'animacja') trzeba dorosnąć. w porównaniu do horrorów, które tu częstokroć postujemy, te baje to szczyty wysublimowania intelektualnego, humor najwyższych lotów.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 17:27

byrgh pisze:a ja uważam, że do bajek (ale bardziej pasuje tu słowo 'animacja') trzeba dorosnąć. w porównaniu do horrorów, które tu częstokroć postujemy, te baje to szczyty wysublimowania intelektualnego, humor najwyższych lotów.
No jak, przecież Babaduki, Get Outy, It Comes at Nighty to bardzo wyrafinowane horrory; tylko wyrobieni krytycy z nalanym ryjem sączący łiski docenią takie obrazy.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 17:37

uglak pisze:Bardzo rzadko ogladam bajki, ale gdybym musial walnac do nich sete to ogladniecie komedii powstalej po 2000r. prawie zawsze konczylo by sie zgonem;-)
Ja powiem tak- te starsze produkcje Disneya bardzo trzymają poziom ale humor tych współczesnych produkcji naszpikowanych przepastnymi efektami i przesłaniem rodem z budki z piwem nie łapię. Jestem bardzo sentymentalny i bardzo lubię wracać do produkcji własnej młodości. Ostatnio odświeżyłem Guliwera i ta animacja nic się nie zestarzała, jest zupełnie kapitalna a klimat sączy się z ekranu. Na święta nie wyobrażam sobie żeby młodej nie zaszczepiać Mickey's Christmas Carol .

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Czy trzeba cos wiecej dodawać;)

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 20:00

limity w DVD? a jakże, bywają, zielonym zaznaczyłem numerację....Argento, mistrsz...załączam Opera - Terror at the opera + SALO: 120
Dni Sodomy

Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 20:05

tomaszm pisze:A tak serio oglądasz te wszytkie bajki i filmy animowane wraz z potomstwem czy po prostu lubisz?:) Byłbyś wymarzonym ojcem dla każdego dziecka.:)
potomstwa nie mam bo uważam że na świecie jest wystarczająco dużo zjebów :P
więc wychodzi na że lubie bajki ;) ale oczywiście nie wszystkie lubie i nie wszystkie ogladam
jak coś mnie zaciekawi albo złapie coś przypadkiem w tv bo obejrze

swoją drogą wiadomo że kaczki rządzą
[youtube][/youtube]

Duck Tales uuuuuuuuuuuuu :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Ostatnio oglądane filmy

21-11-2017, 20:20

tomaszm pisze:
SODOMOUSE pisze: Bartosz tyle gówna zapodajesz czasem na który zwyczajnie szkoda czasu. Zapodaj sobie(ściągnij ,bo z dostępnością jest różnie) lepiej klasykę gatunku. Oczywiście wyłącz Plazmę i Martwe Zło.
Tomku, spoko. Od klasyki horrorów,zaczynałem zbierać DVD, mam wszystko co jest za nią uważane , mam ponad 3 tys filmów, z czego
8o% to mroczne kino...
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

21-11-2017, 20:25

Żułek pisze:
tomaszm pisze:A tak serio oglądasz te wszytkie bajki i filmy animowane wraz z potomstwem czy po prostu lubisz?:) Byłbyś wymarzonym ojcem dla każdego dziecka.:)
potomstwa nie mam bo uważam że na świecie jest wystarczająco dużo zjebów :P
więc wychodzi na że lubie bajki ;) ale oczywiście nie wszystkie lubie i nie wszystkie ogladam
jak coś mnie zaciekawi albo złapie coś przypadkiem w tv bo obejrze

swoją drogą wiadomo że kaczki rządzą
[youtube][/youtube]

Duck Tales uuuuuuuuuuuuu :P
w sumie śmiechłem :D

a propos "swoją drogą", gadaliśmy o tym ostatnio w temacie o komiksach. parę dni temu zdarłem sobie paczkę komiksów Donalda i przeleciałem pobieżnie pierwszy polski numer (1996 rok!) i jakie to jest mądre (a ekwilibrystyka pojęciowa taka, że aż ciężko uwierzyć, że to czasopismo dla dzieci; może dzisiejsza młodzież po prostu głupia?) i jakże aktualne! ;)
ODPOWIEDZ