GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

03-04-2016, 21:05

hcpig pisze:
kenediusze pisze: dzięki internetowi i ogólnemu eklektyzmowi zniknęły warunki pozwalające zaistnieć zespołom które porywają za sobą miliony
Doskonale ujęte, to również zabiło subkultury btw.
Twój post wyrwany z kontekstu dowodzi, że internet wniósł więcej dobrego niż złego :D poza tym, to nie lubię takiego postmodernistycznego bełkotu
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

03-04-2016, 21:10

Tzo? Wyjaśnij się.
Yare Yare Daze
Karkasonne

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

03-04-2016, 23:35

hcpig pisze:
Buahahahahahaha, ale fakt to nie jest płyta dla 'fana ciężkiego grania' tylko wysmakowany pop. Czekaj, czy to nie Ty pisałeś o ojcach crossoveru Nuklear Asfalt że to jakaśtam nic nie znacząca 3 liga? :)
Hellion pisze:A co z Antichrist Superstar, albo Downward Spiral? To nie są wielkie płyty rocka?
No raczej, tak samo np. jedynka Korna powodująca nu-metalowy potop czyl płyty Tool, nawet jeżeli przeceniane.
Gadaj z dupą to cię obsra. Ja o rock n'rollu, o chaosie, ruchaniu itd a ty o wysmakowanym popie. O Nuclear Assault nie pamiętam żebym coś takiego pisał. Musiałbyś znaleźć. Ale w sumie mógłbym napisać, ale traktowałbym ich wtedy w kategorii thrash metalu, bo o crossover prawie nic nie wiem tak naprawdę, lubię za to mocno "When Freedom Dies".

Downward Spiral? Nie potrafię powiedzieć w sumie, ale nijak nie pasuje mi to co pamiętam do chaosu, dragów itd a raczej do cięcia się w smutku. Ale może źle to pamiętam? Poza tym - to była pewna świeżość, a nie podsumowanie epoki.

Antichrist Superstar? Również rozpoczęcie czegoś nowego, a nie podsumowanie.
Karkasonne

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

03-04-2016, 23:38

Wasyl pisze:Panowie. A takie zespóły jak The Cult, Audioslave, Soundgarden, Faith No More itd.
The Cult i Faith no more wydali najlepsze płyty chyba wcześniej, czy nie?

Audioslave? Która ich płyta siłą rażenia jest porównywalna do Appetite?

Soundgarden to kolejny zespół który rozpoczyna coś nowego, co nazywało się grunge.
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

03-04-2016, 23:47

Karkasonne pisze: Downward Spiral? Nie potrafię powiedzieć w sumie, ale nijak nie pasuje mi to co pamiętam do chaosu, dragów itd a raczej do cięcia się w smutku. Ale może źle to pamiętam?
Raczej źle; na tym albumie jest mnóstwo bardzo brutalnej autoagresji, takiego emo które prowadzi właśnie do dragów, chaosu i totalnego rozpierdolu ciągnącego otoczenie - wraz ze sobą - na dno. Czyli do wszystkiego tylko nie do cięcia się w smutku. ideologicznie - jeśli to słowo tu pasuje - jest to 100% punk rock, a więc, bunt, a więc rocknroll jak należy.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Karkasonne

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 08:55

W sumie to skończy się ta dyskusja tak że dostanę całkiem niezłą listę płyt do uzupełnienia edukacji hehe. Dzięki.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 09:04

No dzisiaj to rano mnie w tvn24 jakas pinda prowadzaca zabila. Gadaja, ze Gunsi sie schodza po raz pierwszy od ilustam lat, ten koles co prowadzi teraz za Kuzniara pyta te blondyne czy ona zna Gunsow, a ona, ze no przeciez jasne, ze tak, ze to lata mlodosci i kto w ogole Gunsow nie zna. Koles wiec ja pyta jaki kawalek najbardziej zapamietala czy cos podobnego a ta, ze aktualnie zadnego tytulu nie pamieta....... no kurwa, nie wiem czy to juz zaawansowny Alzheimer czy po prostu brak mozgu.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 11:30

Triceratops pisze:No dzisiaj to rano mnie w tvn24 jakas pinda prowadzaca zabila. Gadaja, ze Gunsi sie schodza po raz pierwszy od ilustam lat, ten koles co prowadzi teraz za Kuzniara pyta te blondyne czy ona zna Gunsow, a ona, ze no przeciez jasne, ze tak, ze to lata mlodosci i kto w ogole Gunsow nie zna. Koles wiec ja pyta jaki kawalek najbardziej zapamietala czy cos podobnego a ta, ze aktualnie zadnego tytulu nie pamieta....... no kurwa, nie wiem czy to juz zaawansowny Alzheimer czy po prostu brak mozgu.
to pewnie jedna z tych:
-A jakiej muzyki pani słucha?
-Rockowej, popu...mocniejszej.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 11:58

Prawdopodobnie, taka typowa celebrytka z tvn, produkt dzisiejszych czasow, nie znam nazwisk tych prezenterow, tvn24 wlaczam zeby widziec zegar. Zeby nie wymienic jakiegos chocby Don't Cry czy November Rain, ktore tluklo do znudzenia MTV to trzeba byc uposledem. Ale powiedziec, ze sie zna trzeba, na tym w koncu polega celebryctwo.
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 12:04

To tak samo jak spytasz kogoś jakiej słucha muzyki i odpowiada że każdej. No to pytasz czy metalu też, albo muzyki poważnej, to odpowiada że co to, to nie... Zna Gunsów, lata młodości, kult, srult, pierwszy pocałunek przy ich pościelówie, ale nie przychodza jej do głowy w tej chwili żadne tytuły....Żenada.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 12:06

za duzo wymagacie od celebrytów ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 12:19

Żułek pisze:za duzo wymagacie od celebrytów ;)

Złe myślenie. Za dużo wymagamy....a właśnie, że od ludzi którzy dumnie nazywani są czasem sami przez siebie dziennikarzami, prezenterami, czy też prowadzącymi program wymagam inteligencji, błyskotliwości i wiedzy. Nie oczekuję że będą omnibusami, ale skoro mówi że coś zna, lubi, tak jak w tym przypadku gdy chodzi o muzykę, to zakładam że może powiedzieć o tym coś więcej, że temat zna troszkę bardziej, niż pobieżnie. Każdy może powiedzieć że coś zna, błysnąć przed publiką jaki to on nie jest obyty, jaki och i ach, zostać mianowanym do jakichś tele kamer czy innego gówna, a w rzeczywistości to zwykły pacan nie mający o rzeczach o których tak ładnie się wypowiada wiekszego pojęcia.

Celebryci to rzeczywiście grupa ludzi, którzy tak prawdę powiedziawszy nie wiem jakim cudem sa na topie. Zamiast imponować wiedzą, talentem, umiejętnościami, to błyszczą sianem w głowie i słomą w butach.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 12:40

najgorsze jest to ze wiekszość celebrytów nazywa się dziennikarzami i wlasnie stąd sa takie kwiatki jak z Gunsami
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 21:32

Karkasonne pisze: Gadaj z dupą to cię obsra. Ja o rock n'rollu, o chaosie, ruchaniu itd a ty o wysmakowanym popie.
Karkasonne pisze:Kurde, niedługo co drugi zespół thrashowy który zaczynał w latach 80. okaże się bogami.

Nie po prostu śmiać mi się chce że piszesz że 'Outside' Bowiego jest nieważna bo jej nie znasz i nie kojarzysz kto nagrał :)

A 'Reign In Blood' to nie monument bo pan Mietek spod budki ją średnio kojarzy :)

Cytat o Nuklearach, jednym z najbardziej wpływowych zespołów thrashowych też niszczy :)


Karkasonne pisze: Downward Spiral? Nie potrafię powiedzieć w sumie, ale nijak nie pasuje mi to co pamiętam do chaosu, dragów itd a raczej do cięcia się w smutku.
To źle pamiętasz :) Wiecej w tym patorockendrola niż w kiczowatym G'n'R.

Także kolego, do nauki i dokształcać się w temacie hmm... absolutnych podstaw? :)
Nasum pisze:To tak samo jak spytasz kogoś jakiej słucha muzyki i odpowiada że każdej.
Ew. 'tego co mi się podoba'. Wiadomo że niby racja ale w 99% masz do czynienia z każulem pałujacym sie radiową sraką czyli muzycznym barbarzyńcą. Występuje w formie kwalifikowanej gdy żądny jest tzw. 'dobrej muzyki' - wtedy sępi godzinami przed radiem by posłuchać zarzynanych przez lat na śmierć szlagierów Queen, Bee Gees, Led Zeppelin etc. Oczywiście zna po 3 kawałki tych kapel na krzyż.
Yare Yare Daze
Karkasonne

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

04-04-2016, 21:53

hcpig pisze: Nie po prostu śmiać mi się chce że piszesz że 'Outside' Bowiego jest nieważna bo jej nie znasz i nie kojarzysz kto nagrał :)

A 'Reign In Blood' to nie monument bo pan Mietek spod budki ją średnio kojarzy :)

Cytat o Nuklearach, jednym z najbardziej wpływowych zespołów thrashowych też niszczy :)

To źle pamiętasz :) Wiecej w tym patorockendrola niż w kiczowatym G'n'R.

Także kolego, do nauki i dokształcać się w temacie hmm... absolutnych podstaw? :)
Nie napisałem, że jest nieważna, napisałem że jej nie znam, i nie jest to nic dziwnego bo gadaliśmy o rocku a nie o popie. Możesz również pośmiać się z nieznajomości Milesa Davisa, pewnie ma wielkie płyty, ale hard rocka to z nich nie czyni. Inna sprawa, że kiedyś słuchałem wszystkich płyt Bowiego - tylko, że mnie to granie zwyczajnie nie jara, jak leci to się wyłączam, organizm nie reaguje, tyle.

Nawet jeśli pomijamy podstawową kwestię o której już mówiłem x razy, czyli - Bowie nagrywał swoje największe płyty kiedy indziej.

A jeśli Nuclear Assault jest jednym z najbardziej wpływowych zespołów thrashowych, to Slayer, Metallica, Megadeth, Exodus, Kreator i Venom nie wiem gdzie umiejscowić.

"Dokształcać się" nie zamierzam - słucham tego co mi się podoba, resztę tylko odsłuchuję. Nuclear Assault słuchałem swego czasu trochę, ale widocznie nie zaczepili się w umyśle wystarczająco mocno.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

05-04-2016, 10:11

Jester, ty z tym Bowiem serio tak nie wyskakuj, bo to smieszne, jest tak jak pisze Karkasonne, Bowiego przez wiekszosc czasu, wiekszosc ludzi miala kompletnie w dupie, tak dla przyklad w Gdansku bodajze musial odwolac koncert, bo nawet biletow nie sprzedal, no gdzie byli ci fani? Hype na Bowiego jest dopiero teraz, no od 2 ostatnich plyt, wczesniej podniecali sie nimi wylacznie fani, milosnicy i inni fascynaci jego muzyki. Czasy kiedy Bowie zmienial swiadomosc globalnie na poziomie powiedzmy Appetite For Destruction to czasy Ziggy'ego Stardusta, czyli fhuj dawno.
woodpecker from space
535

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

05-04-2016, 10:17

Zapomniałeś o wąsatych Januszach wychowanych na radiowej "Trójce"... Nic mnie tak ostatnio nie wkurwia jak spusty duetu Stelmach-Baron.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

05-04-2016, 10:21

Trojka to generalnie przesadza whuj z tym Bowiem, jakis kurwa cykl nawet puscili "Bowie co sie zowie" i napierdalaja tego Lazarusa na okgaglo. A, ze w tyre slucham Trojki caly czas to wiem, ze skala problemu jest dosc niepokojaca. W kazdym razie wczesniej takiego kociokwiku na temat Bowiego nie bylo, a teraz to kazdy kurwa sie podnieca Bowiem, jeszcze 5 lat temu jego plyty na allegro mozna bylo po zlotowce skupywac.
woodpecker from space
535

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

05-04-2016, 10:34

Niedawno miałem nieprzyjemność słuchać fragmentu podsumowania-głosowania na utwór wszech czasów w wykonaniu Bowiego, według słuchaczy trójki. Ilość ejakulatu i wiadra wazeliny oraz taniej refleksji w przerwach między utworami przekroczyła wszystkie możliwe granice, a przecież kilku wprowadzeń do wspomnianego wyżej cyklu miałem okazję wysłuchać, więc teoretycznie powinienem być przygotowany na każdy cios.
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2245
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy [200?]

05-04-2016, 10:52

[youtube][/youtube]
ODPOWIEDZ