MARILYN MANSON "EAT ME, DRINK ME"

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: MARILYN MANSON

08-11-2016, 19:45

Nie rozumiem, co to jest shemale?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: MARILYN MANSON

08-11-2016, 19:48

Plastek pisze:Nie rozumiem, co to jest shemale?
Tia Carrere.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: MARILYN MANSON

08-11-2016, 19:49

I Manson wydaje ci się do niej podobny?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: MARILYN MANSON

08-11-2016, 19:52

w takim razie 99% polek to shemale.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: MARILYN MANSON

08-11-2016, 19:55

byrgh pisze:w takim razie 99% polek to shemale.
To akurat prawda, polki są kurewsko paskudne.
Pewnie zaraz mi tu wyjedziesz z rudymi żyrafami:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: MARILYN MANSON

08-11-2016, 20:03

ale ja się zgadzam co do polek i do niej zresztą też, piłem do komentarza Ramonotha, nie wiedziałem jaki masz stosunek do tej pani ;)
a do rudych nic nie mam, poza tym byłem kiedyś z rudą i nie mój typ po prostu, tyle ;]
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: MARILYN MANSON

28-01-2017, 12:29

Jaram się jak dziecko. Słyszę niezła elektronikę.

[youtube][/youtube]

Czuję że to w końcu od lat bedzie długo wyczekiwane przez fanów pierdolnięcie i bezbożny ejakulat.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re:

28-01-2017, 12:50

Anthropophagus pisze:"Portrait Of An American Family" 8/10 ("Cake And Sodomy", "Lunchbox", "Dope Hat", "Dogma" i ponad wszystko genialny "Get Your Gunn", bardzo lubię, pierwsze kroki Antychrysta Supergwiazdy to bardzo ciekawy okres, mocno przećpana płyta)

"Smells Like Children" 7/10 (Do tego materiału mam duży sentyment bo od tego zacząłem się pałować przy MM, mocno pokurwiona płyta, schizolski klimat, ciekawe aranże kawałków z 1 LP + naćpane przerywniki + kilka coverów (genialnych!, "Sweet Dreams (Are Made Of This)", "I Put A Spell On You" i "Rock 'n Roll Nigger" rządzą!)

"Antichrist Superstar" 10/10 (Komentarz zbędny, jedna z najlepszych płyt wszechczasów; genialna muzyka, genialy wokal, genialne liryki, genialne zdjęcia i genialny koncept, jak to Maria mówi: Antichrist Superstar >>>>> prawie wszystko co słyszałem)

"Mechanical Animals" 10/10 (Tym razem ćpamy razem z Davidem grube syntetyki, same hity, podobnie jak poprzednio genialne wszystko z góry na dół choć płyta całkowicie inna od poprzedniej, uwielbiam)

"The Last Tour On Earth" 10/10 (Nie chce mi się szerzej pisać dlatego ograniczę się do tego: ZAJEBISTY KONCERT! :) I zajebista "Astonishing Panorama Of The Endtimes" !! Bonusowa płyta też spoko :)

"Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)" 9/10 (Świetny jak to Longinus określił "wisielczy klimat", kompozycyjnie bardzo mocny materiał, zajebiście lubię)

"The Golden Age Of Grotesque" 8,5/10 (Na początku trochę marudziłem ale mi przeszło :)

"EAT ME, DRINK ME" ?/10 (Jakieś 2 minuty temu skończyłem pierwszy uroczysty odsłuch, słychać że rozstał się z kobietą i jak Block69 słusznie zauważył słychać również granie z przełomu lat 70' i 80'. Wchodzi bardzo płynnie i przyjemnie, nie wiem czy tego oczekiwałem ale podoba mi się.)
Siedzisz w mojej głowie. Z tym, że American family za ten narkotykowy feelingi i aktualność przesłania
daje 9/10. Eat me , drink me ma parę hiciorów ale całościowo zamula.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Re:

28-01-2017, 13:42

tomaszm pisze:
Anthropophagus pisze:"Portrait Of An American Family" 8/10 ("Cake And Sodomy", "Lunchbox", "Dope Hat", "Dogma" i ponad wszystko genialny "Get Your Gunn", bardzo lubię, pierwsze kroki Antychrysta Supergwiazdy to bardzo ciekawy okres, mocno przećpana płyta)

"Smells Like Children" 7/10 (Do tego materiału mam duży sentyment bo od tego zacząłem się pałować przy MM, mocno pokurwiona płyta, schizolski klimat, ciekawe aranże kawałków z 1 LP + naćpane przerywniki + kilka coverów (genialnych!, "Sweet Dreams (Are Made Of This)", "I Put A Spell On You" i "Rock 'n Roll Nigger" rządzą!)

"Antichrist Superstar" 10/10 (Komentarz zbędny, jedna z najlepszych płyt wszechczasów; genialna muzyka, genialy wokal, genialne liryki, genialne zdjęcia i genialny koncept, jak to Maria mówi: Antichrist Superstar >>>>> prawie wszystko co słyszałem)

"Mechanical Animals" 10/10 (Tym razem ćpamy razem z Davidem grube syntetyki, same hity, podobnie jak poprzednio genialne wszystko z góry na dół choć płyta całkowicie inna od poprzedniej, uwielbiam)

"The Last Tour On Earth" 10/10 (Nie chce mi się szerzej pisać dlatego ograniczę się do tego: ZAJEBISTY KONCERT! :) I zajebista "Astonishing Panorama Of The Endtimes" !! Bonusowa płyta też spoko :)

"Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)" 9/10 (Świetny jak to Longinus określił "wisielczy klimat", kompozycyjnie bardzo mocny materiał, zajebiście lubię)

"The Golden Age Of Grotesque" 8,5/10 (Na początku trochę marudziłem ale mi przeszło :)

"EAT ME, DRINK ME" ?/10 (Jakieś 2 minuty temu skończyłem pierwszy uroczysty odsłuch, słychać że rozstał się z kobietą i jak Block69 słusznie zauważył słychać również granie z przełomu lat 70' i 80'. Wchodzi bardzo płynnie i przyjemnie, nie wiem czy tego oczekiwałem ale podoba mi się.)
Siedzisz w mojej głowie. Z tym, że American family za ten narkotykowy feelingi i aktualność przesłania
daje 9/10. Eat me , drink me ma parę hiciorów ale całościowo zamula.
Hehe Tomaszu coś m/w podobnego miałem Ci odpisać właśnie w "NP." widząc posta o MM pod, którym mógłbym się podpisać nawet chujem! No z perspektywy czasu to zjebałem, debiut 9/10, "Smells.." 8,5/10, "Eat Me.." gdzieś 7,5/10 reszta bez zmian oczywiście. Muszę w końcu uzupełnić dyskografię o 3 ostatnie płyty, choć to bardziej z obowiązku. Trylogia Antichrist/Mechanical/Holy Wood to jest absolut, który w dużym stopniu mnie wychował, mogę swoje spierdolenie w jakiś sposób przerzucić na barki Brian'a, z kolei on swoje na barki tego skurwiałego zgniłego świata więc dochodzimy tu do punktu, w którym okazuje się, że koło jest okrągłe i się toczy - wychodzi na to, że i ze mną i z Brian'em i z tym skurwiałym światem jest wszystko w najlepszym porządku :D
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: MARILYN MANSON

28-01-2017, 15:00

Absolutna racja. Ja pierdole , jak szalony szukam teraz The Last Tour On Earth, którą uważam za jedną z najlepszych koncertówek na tej smutnej planecie i nie ma . Wszędzie szukam i pewnie gdzieś przejebałem ,bo regularnie zapodawałem przy różnych okazjach. Jestem jednak udup.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: MARILYN MANSON

28-01-2017, 15:49

Oj to współczuję;) Bez dwóch zdań jedna z najlepszych koncertówek jakie kiedykolwiek się ukazały! W zasadzie to chyba najlepsza :) Zaraz za nią Live In Leipzig, GG Allin - Anti-Social Personality Disorder i koncertówka Undinism wydana jako split tape ze Squash Bowels ;) No i najlepszy psy-trance live-set wszechczasów:

[youtube][/youtube]

Do tego nie można zapomnieć o:
Body Count - Live In L.A.
Life Of Agony - River Runs Again - Live 2003
Napalm Death - Live Corruption
;)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: MARILYN MANSON

28-01-2017, 17:48

Jest tak:
Mechanical Animals > Holy Wood >>>> 9.5 / 10 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Antichrist Superstar >>>> 9/10
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MARILYN MANSON

28-01-2017, 17:57

jest tak: Apple Of Sodom >>> Antichrist > Portrait. reszta bez różnicy, może być dowolna kolejność.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: MARILYN MANSON

28-01-2017, 18:28

tomaszm pisze:[youtube][/youtube]
koran niech tak podrze :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: MARILYN MANSON

28-01-2017, 21:43

Pewnie jakby jego celem była cywilizacja bliskiego wschodu darłby koran. Biorąc pod uwagę fakt, że jego twórczość zawsze atakowała podwaliny cywilizacji zachodu czyli judeo-chrześcijaństwo nikt się dziwić nie powinien, że drze biblię akurat, nawet polski żyd nie powinien być zaskoczony tym faktem :D
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2245
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: MARILYN MANSON

30-01-2017, 07:10

Coś cicho jest wokół nowej płyty. Za dwa tygodnie premiera a tu ani singla ani nawet okładki nie ma (chyba że przeoczyłem).
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 750
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: MARILYN MANSON

14-02-2017, 16:41

Dzisiaj rzekoma premiera Say10, a płyty ani widu ani słychu. Pan Manson chyba tym razem w chuja poleciał:-\
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2245
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: MARILYN MANSON "EAT ME, DRINK ME"

14-02-2017, 17:05

Liczę na singiel chociaż, dzień się jeszcze nie skończył.
Awatar użytkownika
antiself
starszy świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 05-11-2014, 20:45

Re: MARILYN MANSON

15-02-2017, 20:03

Hellion pisze:Dzisiaj rzekoma premiera Say10, a płyty ani widu ani słychu. Pan Manson chyba tym razem w chuja poleciał:-\
Płyta była przesunięta na czerwiec a później na październik, jeszcze trochę trzeba czekać.
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2245
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: MARILYN MANSON

16-02-2017, 11:46

antiself pisze:Płyta była przesunięta na czerwiec a później na październik, jeszcze trochę trzeba czekać.
Skąd wiesz? Jakieś źródło?
ODPOWIEDZ