MARILYN MANSON "EAT ME, DRINK ME"

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re:

06-04-2015, 23:00

Skaut pisze:ciężko rozmawiać z fanbojem The Prodigy
No wlasnie, dlatego to nie ma sensu, fanboj widzi to co chce zobaczyc, a nie to co jest.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Re:

06-04-2015, 23:03

HSVV pisze:
Skaut pisze:ciężko rozmawiać z fanbojem The Prodigy, dla którego z kolei TAKI numer:

" onclick="window.open(this.href);return false;

to
HSVV pisze: przemęczenie i zrzędzenie
Nie mam nic do dodania, może poza tym , że ten jeden numer kasuje spokojnie cały nowy wypierd Prodiża.
o, kwintesencja nowej płyty. żyć się odechciewa. pierwszy numer, który wypuścił z nowej płyty i pierwsza moja myśl - "gość kompletnie stracił jaja".
Jezeli 50 letni muzyk ciagle chce udawac 20-latka to jest to po prostu zenujace, i jest to wrecz komiczne, ze nie widzisz tego u Mansona i Prodigy. Manson nie udaje gnojka-buntownika a Prodigy ciagle chce, to jest wlasnie ta roznica, ktorej fanbojstwo nie daje ci zauwazyc.
Nie odrozniasz zenady od klasy, kompletnie ci sie to myli.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

06-04-2015, 23:06

HSVV pisze:
Skaut pisze:ciężko rozmawiać z fanbojem The Prodigy, dla którego z kolei TAKI numer:

" onclick="window.open(this.href);return false;

to
HSVV pisze: przemęczenie i zrzędzenie
Nie mam nic do dodania, może poza tym , że ten jeden numer kasuje spokojnie cały nowy wypierd Prodiża.
o, kwintesencja nowej płyty. żyć się odechciewa. pierwszy numer, który wypuścił z nowej płyty i pierwsza moja myśl - "gość kompletnie stracił jaja".
Nie kumasz Casha kompletnie. Starzeć się trzeba z klasą, czego o Prodiżach powiedzieć nie można. Muzyka to nie tylko srogi napierdol i bity podkręcone do granic.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MARILYN MANSON

06-04-2015, 23:07

ja i bycie "fanbojem" to jedno, ale ty i brak zrozumienia dla faktu, że różni ludzie różnie odbierają daną muzykę to drugie. co cię boli w fakcie, że mnie męczy nowy Manson, a nowy Prodigy daje dokładnie to na co miałem nadzieję przez te 6 lat czekania?
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10836
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: MARILYN MANSON

06-04-2015, 23:09

Obrazek

Fight!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: MARILYN MANSON

06-04-2015, 23:12

HSVV pisze:ja i bycie "fanbojem" to jedno, ale ty i brak zrozumienia dla faktu, że różni ludzie różnie odbierają daną muzykę to drugie. co cię boli w fakcie, że mnie męczy nowy Manson, a nowy Prodigy daje dokładnie to na co miałem nadzieję przez te 6 lat czekania?
Nic mnie kurwa nie boli, przeciez to ty zwyczajnie wlazles tutaj i zaczales udowadniac jak sie myle w moim wczoraj napisanym tekscie, tak jakbym cie kurwa o to conajmniej poprosil.

Gleboko w chuju mam twoje spusty nad hiperplastikowym Prodigy, ktore nawet nie stalo obok conajmniej 4 ich pierwszych plyt, jak i gleboko dalej, ze wymagasz od 50 letniego faceta ciaglego buntu typowego dla nastolatka i gowniarza, widac cierpisz na syndrom tych, ktorzy chcieli by Slayer w kolko nagrywal Reign In Blood A Mayhem De Mysteriis.....doprawdy 6 lat czekac na takiego kloca, nie dziwie, sie, ze mozna dostac pomieszania zmyslow
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

Re: MARILYN MANSON

06-04-2015, 23:14

HSVV pisze:ja i bycie "fanbojem" to jedno, ale ty i brak zrozumienia dla faktu, że różni ludzie różnie odbierają daną muzykę to drugie. co cię boli w fakcie, że mnie męczy nowy Manson, a nowy Prodigy daje dokładnie to na co miałem nadzieję przez te 6 lat czekania?
Ależ mnie nie boli to, że Ciebie męczy nowy Manson, tylko to że pleciesz bzdury, o tu:
HSVV pisze: o, kwintesencja nowej płyty. żyć się odechciewa. pierwszy numer, który wypuścił z nowej płyty i pierwsza moja myśl - "gość kompletnie stracił jaja".
i tu:
HSVV pisze: przemęczenie i zrzędzenie
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: MARILYN MANSON

06-04-2015, 23:16

Hehe, wszyscy się mylicie. Prawda jest bardziej zniuansowana, zarówno jeśli chodzi o THE PRODIGY, jak i o nowego MANSONA, ale to może już jutro :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

06-04-2015, 23:19

zapraszam ;]

viewtopic.php?f=36&t=14946&p=1203364#p1203364" onclick="window.open(this.href);return false;
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: MARILYN MANSON

06-04-2015, 23:20

Triceratops pisze:Nic mnie kurwa nie boli, przeciez to ty zwyczajnie wlazles tutaj i zaczales udowadniac jak sie myle w moim wczoraj napisanym tekscie, tak jakbym cie kurwa o to conajmniej poprosil.

Gleboko w chuju mam twoje spusty nad hiperplastikowym Prodigy, ktore nawet nie stalo obok conajmniej 4 ich pierwszych plyt, jak i gleboko dalej, ze wymagasz od 50 letniego faceta ciaglego buntu typowego dla nastolatka i gowniarza, widac cierpisz na syndrom tych, ktorzy chcieli by Slayer w kolko nagrywal Reign In Blood A Mayhem De Mysteriis.....doprawdy 6 lat czekac na takiego kloca, nie dziwie, sie, ze mozna dostac pomieszania zmyslow
wlazłem w temat na forum, na którym wyraża się swoje opinie na fali zachwytów, które się tutaj regularnie dosyć pojawiają i swoją opinię też wyraziłem. co kurwa udowadniać? napisałem, że mnie męczy ten album bo jest zmęczony i zrzędliwy i nie jest to tylko moja opinia a też kilku fanów, których zam osobiście, a którzy mają na półce płyt mansona w ilości kilkaset, więc to nie jest kwestia moich urojeń i bycia fanbojem innego zespołu, skoro niektórzy fanboje mansona sami dostrzegają że coś jest nie tak. a tobie żyłka pęka i zwieracze spinają bo ktoś miał czelność nowy obiekt twoich zachwytów uznać za męczybulstwo zwykłe? litości. inna sprawa to to, że nie przeszkadza ci np, że na ostatnim albumie duran duran próbowali przywołać klimat nie sprzed 20 lat, a 30? no litości [2].
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: MARILYN MANSON

07-04-2015, 09:49

HSVV pisze:[=napisałem, że mnie męczy ten album bo jest zmęczony i zrzędliwy i nie jest to tylko moja opinia a też kilku fanów, których zam osobiście, a którzy mają na półce płyt mansona w ilości kilkaset
A to sorry wobec tego cofam wszystko co napisalem, przyznaje racje. Z wlascicielami hurtowni plytowych nie ma co dyskutowac, oni zawsze maja racje. Zapytam znajomego wlasciciela hurtowni plyt co soadzi o nowym Prodigy i na tym zbuduje swoje nowe zdanie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Hellion
w mackach Zła
Posty: 781
Rejestracja: 11-08-2012, 22:26

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 00:58

[youtube][/youtube]

Nowy klip
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 08:11

Taki se. Podobnie jak całej płycie ewidentnie brakuje pierwiastka szaleństwa i agresji. Manson ugładzony i ugrzeczniony.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 11:01

^Tak. Mysle ze Mansona nie stac juz na takie szalenstwo jak np na antichrist superstar. na koncertach by z pewnoscia nie wyrobil takiego tempa.
mimo to nowego albumu slucha sie calkiem niezle, duzo bardziej mi sie podoba niz born villain
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 11:09

Patrz co nagrywa/jakie koncert gra Napalm Death czy Cannibal Corpse. Można.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 11:15

Plastek pisze:Patrz co nagrywa/jakie koncert gra Napalm Death czy Cannibal Corpse. Można.
pewnie ze mozna ale co to ma wspolnego z MM? on juz nie czuje takiej muzy, a na koncertach kondycyjnie by nie podołał. roznie sie ludzie starzeja.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 11:26

Jak chcesz to wszystko możesz. Tak powiedział coach w korporacji w której pracował mój kolega.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 11:28

Korporacja Jeronimo-martins?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 18:10

Korporacja Koprofagia.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
dr Kill
postuje jak opętany!
Posty: 615
Rejestracja: 25-10-2011, 23:08

Re: MARILYN MANSON

12-05-2015, 22:57

Plastek pisze:Jak chcesz to wszystko możesz. Tak powiedział coach w korporacji w której pracował mój kolega.
A może on po prostu nie chce. I co teraz? Należy go ganić za to?
ODPOWIEDZ