MALEŃCZUK - The Ant [2018]

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

535

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

11-11-2018, 12:24

Szkoda, że usunięto wystąpienie z Jarocina na którym konkretnie porobiony Maleńczuk daje szkołę gry na gitarze w klasie "dysonans". Podejrzewam, że stan i zakręt na którym się wtedy znajdował, był bardzo pomocny. W ogóle wydawało się, że opuści scenę złożony na cztery we foliowym worku, ale odjebał tam takie "virusy", że ciężko się było po tym pozbierać. Wrzucałem kilka razy ten film, ale poszedł w pizdu. Co do porównań z księciuniem ciemności. Nie ma sensu zestawiać muzyka z krwi i kości z pospolitym cyrkowcem.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

11-11-2018, 16:19

wolff pisze:
[V] pisze:wolf, ale czemu zaraz saksofon to zawodzenie? posłucha utworu com wkleił i zobaczy.

Homo twist badam ,nie wszystko warte uwagi.Taki Matematyk to sraczka jest. Ale z innych projektów np mm i psychodancing - tęczowa swasta wymiata.
Panie, ale ja o tym.

[youtube][/youtube]

Dla mnie mnie on nigdy nie będzie jazzmanem. Wiem, wiem rozgadywał się w wywiadach, że się dopiero uczy lecz mimo tego jakoś mi nie pasuje, trąca sztucznością. Maciek to świetny gitarzysta i tego powinien się trzymać. Swego czasu wspominał, że robi się stary i nie jest np. zdmuchnąć Behemoth. Dla mnie, każda dowolna płyta HT, nawet najsłabsze D, gniecie połowę dyskografii Negrala i reszty wesołków.
Może nie jest tak ekstremanie ale klimat poraża wraz z bardzo ciekawymi tekstami.
Mam więc nadzieję, że się chłopina opamięta i nagra jeszcze kilka sztuk pod szyldem Homo Twist.

Jeśli chodzi o "Matematyk" to w mojej opinii bardzo dobra płyta tyle, że jak w przypadku każdej innej tej kapeli, trzeba przysiąść i poświęcić jej więcej czasu.
Obadaj płyty Pudelsów z Maćkiem, nie zawiedziesz się.
Oczywiście utwór który wkleiłeś to popelina jest,ale jazz for idiots ma mimo wszystko swoje momenty a najnowsza to już zupełnie inna bajka i więcej czadu.Rozumiem jednak,że szanujesz tego człowieka za co innego. Do Matematyka już się chyba nie przekonam,próbowałem całośc kilka razy ale nie trafia to do mnie.

Tak pozamuzycznie, zapytam cie wolfie w temacie napierdalania czy dysponujesz potwierdzonym info ,że ten prawie dwu metrowy jaszczur leje po mordzie jak zawodowiec? ;) Zauważyłem,że gęsto się chwali komu tam nie najebał;))

Przypomniał mi się koncert Pudelsów z Opola,tak z 15 lat temu chyba.Grali na juwenaliach i jak tylko zaczęli poleciało piwo w Maćka. Minęło 10 minut i taka sama sytacja.Było dużo pite i moge się mylić ale chyba pierdolnął mkrofonem i tyle ich widziano.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

11-11-2018, 19:03

Bardzo fajnie też mu wyszła interpretacja słynnej "Inwokacji" Michnikowskiego:

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

12-11-2018, 04:33

[V] pisze: Tak pozamuzycznie, zapytam cie wolfie w temacie napierdalania czy dysponujesz potwierdzonym info ,że ten prawie dwu metrowy jaszczur leje po mordzie jak zawodowiec? ;) Zauważyłem,że gęsto się chwali komu tam nie najebał;))
W czasach gdy ostro konsumował narko chyba nie był w stanie mocno sparować, widywałem go w tamtych czasach i raczej wyglądał na chodzącego truposza niż zawodowego drelicha. Obecnie nie wiem, ale chyba to już nie ten wiek, może jakiś atak słowny gdy fani zmęczą "gwiazdę"
W sumie to co on mówi trzeba podzielić przez sześć. Satanista, kryminalista, żołnierz wolności, ikona krakowskiej ulicy, ćpun ale przede wszystkim dobry muzykant.
Jebać żuli.
535

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

12-11-2018, 06:15

Coś w tym stylu. Prawdopodobnie jak to w życiu. Raz goniliśmy my, a raz gonili oni. Faktem jest, że widywałem go z obitą gębą. Faktem jest, że z wiadomych względów był czas, że nie sprawiał wrażenia osobnika mogącego zrobić komukolwiek krzywdę. Miał raczej problem, żeby utrzymać się na własnych nogach. Faktem jest że prowodyr z niego zawołany. Faktem jest, że w drugiej połowie lat osiemdziesiątych i pierwszej dziewięćdziesiątych, funkcjonując w tak zwanym "mieście", trzeba było na siebie mocno uważać, a umiejętność przylania, przydać się mogła tak samo jak umiejętność spierdalania.
hes
zaczyna szaleć
Posty: 293
Rejestracja: 22-10-2017, 09:27

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

12-11-2018, 11:53

Necropunk pisze:Bardzo fajnie też mu wyszła interpretacja słynnej "Inwokacji" Michnikowskiego:

[youtube][/youtube]

Inna sprawa, że ten duet zaliczył też niezłą kompromitację.

[youtube][/youtube]
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

13-11-2018, 11:40

ha,ha niezła chujnia ;D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

13-11-2018, 15:03

Maleńczuk kiedyś bijać sie umiał, ale too jest więcej romantycznej legendy, niż prawdy. Przed Ex-Pertem z inkwizycji kiedyś spierdalał.
A muzycznie najbardziej chyba cenie go za "Moniti Revan" Homo Twist.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

13-11-2018, 15:29

nie znam niczego Maleńczuka z płyt, tyle co w Tv kiedyś tam widziałem, jak jeszcze czasami oglądałem. Dla mnie taka dosyć specyficzna, ciekawa postać nudnej polskiej sceny rockowej, gdy porównać do Rojka, albo innych.
Może kiedyś posłucham, na emeryturze, albo wcześniej w wolnym czasie.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

13-11-2018, 18:59

https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/a ... ortez.html" onclick="window.open(this.href);return false;

fantastyczny wywiad.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14771
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

13-11-2018, 19:14

Maćka twórczości nie znać... może się zdarzyć. Ale straszny wstyd nie chcieć poznać. Dobry krok. Brawo Ty!

Wladimir ja tiebia ni chuja.
Wladimir ty mienia ni chuja.


Synu

Człowiek z wiekiem...

W szczególe Homo Twist i Pudelsi.

Maciek teraz jest ładny bo se pypcia z twarzy wyciął. Ale jak był brzydki to potrafił przypierdolić:
"Zmarł piękny arkadiusz... i chuj mu na grób!"

______________________________

kiedyś się wkurwił, że rzępoli ambitnie i ma z tego mało kasy a inni wyczyniają jakieś dyrdymały i trzepią miliony. Postanowił z muzyką pod strzechy iść i zrobił Psychodancing. Nie dotarł pod moją strzechę z tym tematem... ale biedy tam nie ma.

Jazz / rock... hmmm... no nie wiem nie wiem.... W nim siedzi Rock'n'roll i to mu najlepiej wychodzi. Ale kto mu broni grać Jazz/Rock? :-)

Dobry tekściarz, rzecz jasna. Nie wiem jak tam jego ojciec, ale on zdecydowanie wyszedł na ludzi a nie drzwiami...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

13-11-2018, 19:30

Necropunk pisze:
COFFIN pisze:
[youtube][/youtube]
Gdyby nie wokal to brzmi jak jakiś outtake z "Paracletus" :D
Trudno zaprzeczyć, że brzmienie robi klimat. To jest wersja live z Titusem na basie z jakiegoś większego koncertu, z tego co pamiętam. Nie wiedzieć czemu, nie mogłem znaleźć tego na yewtubie w pełnej wersji (a była na pewno). Może zbyt późna pora byla:D
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

14-11-2018, 00:23

[V] pisze:
Przypomniał mi się koncert Pudelsów z Opola,tak z 15 lat temu chyba.Grali na juwenaliach i jak tylko zaczęli poleciało piwo w Maćka. Minęło 10 minut i taka sama sytacja.Było dużo pite i moge się mylić ale chyba pierdolnął mkrofonem i tyle ich widziano.
A to czasem nie było jak po incydencie kiedy narkomanskie ścierwo zapytało ,,czy tu jest jeszcze Polska?,,
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

14-11-2018, 00:57

Lubię jego dokonania pod szyldem Homo Twist, Pudelsów też lubię i najczęściej wracam do tej płyty:

Obrazek

Kwestia używek, ekscesów i tego jakim jest człowiekiem nie są dla mnie istotne. Wielu fajnych muzyków to prywatnie dziwolągi, nudni abstynenci, pijoki, ćpuny albo nawet wegetarianie ;)
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

14-11-2018, 01:01

Bardzo lubię. Przydałoby się zakupić w końcu.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

14-11-2018, 01:19

^ Kiedyś kupiłem na MC w empiku a kilka lat temu trafiłem płytę w media markt za grosze. Kawał klimatycznego odlotu.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3558
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

14-11-2018, 12:37

TheDude pisze:Lubię jego dokonania pod szyldem Homo Twist, Pudelsów też lubię i najczęściej wracam do tej płyty:

Obrazek

Kwestia używek, ekscesów i tego jakim jest człowiekiem nie są dla mnie istotne. Wielu fajnych muzyków to prywatnie dziwolągi, nudni abstynenci, pijoki, ćpuny albo nawet wegetarianie ;)
Miałem kiedyś taki pistolet, jak na tej okładce.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

15-11-2018, 21:19

Strzelałeś spod pończochy? Ja miałem takich kilka tylko na kapiszony hyhy
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3558
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

15-11-2018, 21:48

Te na kapiszony to raczej całe czarne były. Też miałem, ale tym PRECYZJA to w domu mogłem strzelać :)
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14771
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: MALEŃCZUK - The Ant [2018]

15-11-2018, 21:54

[youtube][/youtube]
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ