Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Tarpaulin
w mackach Zła
Posty: 694
Rejestracja: 15-04-2009, 16:00

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

19-10-2014, 20:01

No to szykuje się przyjemny event :)
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

20-10-2014, 11:40

Jest oficjalne potwierdzenie:

KSIĘŻYC szykuje płytę, a my szykujemy koncert
Słynna grupa zagra u nas już listopadzie, otwierając tym samym cykl koncertów ODGŁOSY BOCZNIC W LABIRYNCIE.

Kuratorem cyklu jest Wojciech „Wojcek” Czern, założyciel grupy muzycznej ZA SIÓDMĄ GÓRĄ, producent, realizator nagrań, twórca oficyny fonograficznej OBUH (Odgłosy Bocznic Utworzą Harmonię).


https://www.facebook.com/GaleriaLabiryntLublin?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

20-10-2014, 12:38

kenediusze pisze: KSIĘŻYC szykuje płytę, a my szykujemy koncert
Słynna grupa zagra u nas już listopadzie, otwierając tym samym cykl koncertów ODGŁOSY BOCZNIC W LABIRYNCIE.


Cykl, znaczy: będzie coś jeszcze.
Mam cichą nadzieję na Z7G (jakieś koncerty chyba kiedyś grali) lub cokolwiek ze "starego" Obuha. Za nowości podziękuję.
Wuja
postuje jak opętany!
Posty: 394
Rejestracja: 15-10-2012, 21:44

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

20-10-2014, 13:29

Księżyc będzie też grał m.in. ze Starą Rzeką na Energii Dźwięku 13 grudnia 2014 r. we Wrocławiu. -> http://industrialart.eu/energia-dzwieku/2014" onclick="window.open(this.href);return false;
I didn't hear voices. It was a conscious decision on my part.
Tarpaulin
w mackach Zła
Posty: 694
Rejestracja: 15-04-2009, 16:00

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

21-10-2014, 11:04

kenediusze pisze:Jest oficjalne potwierdzenie:

KSIĘŻYC szykuje płytę, a my szykujemy koncert
Słynna grupa zagra u nas już listopadzie, otwierając tym samym cykl koncertów ODGŁOSY BOCZNIC W LABIRYNCIE.

Kuratorem cyklu jest Wojciech „Wojcek” Czern, założyciel grupy muzycznej ZA SIÓDMĄ GÓRĄ, producent, realizator nagrań, twórca oficyny fonograficznej OBUH (Odgłosy Bocznic Utworzą Harmonię).


https://www.facebook.com/GaleriaLabiryntLublin?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;
Bdb. Szykuje sie fajne wydarzenie :)
Życzyłbym sobie zeby Stara rzeka jeszcze w ramach tego cyklu sie objawiła
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

21-10-2014, 18:40

Dobra, ja się stawiam na sto procent w ciemno, nie wiedząc nic o biletach (zresztą wychodzi z mojej duszy lewacka bijacz i po cichu liczę że będzie wstęp wolny, jak to się zwykle w Labiryncie zdarza). Kto chętny na przedksięzycowe walenie w czajnik ten palec pod Budkę
Obrazek
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2218
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

21-10-2014, 19:42

No nie jest to decyzja w ciemno. Będziecie zachwyceni. KSIĘŻYC w Kościele Św. Katarzyny w Krakowie to była bajka, fantastyczna opowiastka, na skraju teatru, folku, snu i magii. Jak to pięknie określili w 2T "Muzyka dla dziewcząt o oczach jak jeziora". Na pewno wybieram się na listopadowy koncert do CSW, płyta w Blackest Ever Black w 2015 - rekordowy powrót, można być dumnym!
Tarpaulin
w mackach Zła
Posty: 694
Rejestracja: 15-04-2009, 16:00

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

21-10-2014, 21:17

streetcleaner pisze:No nie jest to decyzja w ciemno. Będziecie zachwyceni. KSIĘŻYC w Kościele Św. Katarzyny w Krakowie to była bajka, fantastyczna opowiastka, na skraju teatru, folku, snu i magii.
Holender, jaram sie :)
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

21-10-2014, 21:23

Tarpaulin pisze:
streetcleaner pisze:No nie jest to decyzja w ciemno. Będziecie zachwyceni. KSIĘŻYC w Kościele Św. Katarzyny w Krakowie to była bajka, fantastyczna opowiastka, na skraju teatru, folku, snu i magii.
Holender, jaram sie :)
jak wyżej
Grrrówno!
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

21-10-2014, 21:28

kenediusze pisze:Kto chętny na przedksięzycowe walenie w czajnik ten palec pod Budkę
Obrazek

Po powyższej rekomendacji to już nie ma siły, żeby mnie tam nie było.
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2218
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

21-10-2014, 21:39

http://www.dwutygodnik.com/artykul/5494 ... ziora.html" onclick="window.open(this.href);return false;
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

28-10-2014, 11:37

http://labirynt.com/ksiezyc-koncert/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dla tych, którym nie chce się czytać wyekstrahowany i skrócony news główny: CENA BILETÓW: 10 ZŁOTYCH
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

29-10-2014, 14:40

Cena bdb, 2 szt. nabyte.

Niestety pani w kasie nie miała żadnych informacji nt. kolejnych koncertów z tego cyklu:(
Tarpaulin
w mackach Zła
Posty: 694
Rejestracja: 15-04-2009, 16:00

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

29-10-2014, 21:24

Antychróst pisze:Cena bdb, 2 szt. nabyte.

Niestety pani w kasie nie miała żadnych informacji nt. kolejnych koncertów z tego cyklu:(
Właśnie sobie przypomniałem, że zapomniałem jej o to zapytać :)
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

15-11-2014, 21:50

Lubelski koncert był bardzo udany. Trochę śmieszno, trochę straszno, dużo magii i teatru, czyli w sumie wszystko, czego spodziewałem się czytając sprawozdania z wcześniejszych występów grupy.
Uderzył mnie natomiast fakt, że po 20 latach to wszystko brzmiało niemal dokładnie tak, jak na nagraniach.
Niesamowita sprawa.

Przyczepię się jedynie do tego, że wybór miejsca na ten spektakl nie był szczególnie fortunny. IMO strasznie gryzło się ono z charakterem koncertu.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

15-11-2014, 23:46

Antychróst pisze:
Przyczepię się jedynie do tego, że wybór miejsca na ten spektakl nie był szczególnie fortunny. IMO strasznie gryzło się ono z
charakterem koncertu.
Dlaczegóż to?
Białe ściany, czarna piłka, niebieska lampka... widzę w tym komplementarność ;)
Grrrówno!
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

16-11-2014, 09:21

Ja bym ten koncert widział jednak w kościele, jakimś starym, wielkim... albo odwrotnie, w małym, drewniany, wiejskim. Klimat by się dopasowywał.

Koncert był ogólnie bajeczny, bardzo magiczna i bardzo wizyjna muzyka. W sumie większość czasu siedziałem z zamkniętymi oczami, wyciągnęło mnie gdzieś zdecydowanie daleko i właściwie nie mam nic mądrego ani głupiego do powiedzenia. Dzieci siedzące na samym przodzie idealnie wpasowywały się w klimat, były jak element dekoracji :D
Ogromny plus za ogromną liczbę różnych przeszkadzajek, wydających ogromnie dziwne odgłosy, co do niektórych to nie podejrzewałbym, że mogą zostać wykorzystane do generowania dźwięku.

A, gdyby ktoś nie dosłyszał, to panicz Cerny zapowiedział też pod koniec koncertu kolejnego wykonawcę w cyklu koncertów i będzie to GHEDALIA TAZARTES, na którego było tu kiedyś prane, ale chyba niezbyt owocnie.

edit:
jest potwierdzenie na pejsbuku Ghedalii, ale to chyba by już trzeba osobny temat zrobić:
" 19 Dec 2014 PO Lublin Labyrinth Gallery"
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

16-11-2014, 11:47

Może niekoniecznie w kościele, ale np. w teatrze Andersena byłoby wg mnie o wiele lepiej (choć wtedy bilety z pewnością kosztowałyby więcej niż dychę :P ).
Po prostu w takim typowym nowoartystycznym otoczeniu elementy teatralne występu Księżyca, choć bdb, momentami kojarzyły mi się ze sztuką performance'u, którą gardzę.

Fakt, dzieciaczki były, i to w zadziwiająco dużej ilości. Jednak przy bardziej odjechanych utworach ("Zakopana", "Lalka") miny miały nietęgie :D
Tarpaulin
w mackach Zła
Posty: 694
Rejestracja: 15-04-2009, 16:00

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

16-11-2014, 11:49

To był soundtrack do jakiejs dziwnej i strasznej bajki o nieżywej dziewczynce... pod koniec koncertu odpłynąłem totalnie, skończyło się zdecydowanie zbyt szybko. Magia.
Hehe, te kilkuletnie dzieciaki siedzące na pufach faktycznie jak jakaś część dekoracji wygladały :)

Na koniec powiedzieli że nastepny koncert za kolejnych 20 lat... mam nadzieje ze to był żart.
Ostatnio zmieniony 16-11-2014, 20:29 przez Tarpaulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: Obmierzłe Boczniaki Uczuciami Handlują - OBUH Records

16-11-2014, 18:12

Tarpaulin pisze:
Na koniec powiedzieli że nastepny koncert za kolejnych 20 lat... mam nadzieje ze to był żart.
musowo dowcip

właściwie to do tej pory mam nasycenie wrażeń pokoncertowych solidne - ten ostatni numer, który jak podejrzewam jest nowy, strasznie mi głowę osuszył

ogólnie, jestem poruszony prostotą środków i czarodziejskim efektem - upieram się przy tym, że sterylność miejsca działała intrygująco i stwarzała fajny kontrast
Grrrówno!
ODPOWIEDZ