DEPECHE MODE

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 00:25

KreatoR pisze:No to sprawdź Pan "Another Journey By Train" w takim razie [B-side z "A Forest"]
Aleś mi zapodał teraz, leci już chyba z 7-8 raz :)
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 00:26

ihasan, 3 zl sie nalezy zgodnie z umowa
woodpecker from space
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 00:27

Triceratops pisze:
przewodnia gitarka jest taka sama jak na znienawidzonym przez ciebie "Bloodflowers", a konkretnie "The loudest sound".
Awatar użytkownika
skoczny
świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 24-12-2010, 11:15

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 00:32

Aron pisze:
skoczny pisze:
Aron pisze:

Ten kawałek od zawsze się prosił żeby go odegrać na pełnej gitarowej kurwie
Tutaj cover Moonspell:
Też niespecjalne to jakoś, a kawałki DM mają zajebisty potencjał w sobie, tylko żaden rockowy czy metalowy zespół nie ma na nie pomysłu... Najbliżej ideału był Rammstein

Pełna zgoda. Najlepszy cover Depeszów.
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 00:38

skoczny pisze:Tutaj cover Moonspell:
Taka sama bida jak cały "Sin/pecado".
Triceratops pisze:ihasan, 3 zl sie nalezy zgodnie z umowa
Szpsedawcyk
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 00:39

skoczny pisze:Pełna zgoda. Najlepszy cover Depeszów.
a ja tam bym powiedzial, ze banalny. mechaniczny, bezduszny, brak tej subtelnej atmosfery, taki z gruba ciosany. choc w oderwaniu od Depeszow (lol) jest ok
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 00:41

skoczny pisze:Tutaj cover Moonspell:
Taka sama bida jak cały "Sin/pecado".
Triceratops pisze:ihasan, 3 zl sie nalezy zgodnie z umowa
Szpsedawcyk
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 03:10

IN YOUR ROOM

bozesz, to co sie dzieje w tym numerze to glowa mola. spalona pustynia, hatmattanowy podmuch i Gahan z kolegami idacy pod prad, pod te potezna sile wiatru. siwe czyste niebo. wspaniale
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: DEPECHE MODE

19-11-2011, 23:12

wspanialy zespol, ktos jeszcze tego slucha??
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 02:11

Mam 4 albumy: Violator, SOFAD, Ultra i PTA. Jak sie nadarzy okazja to zamierzam zakupić Black Celebration.
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5312
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 02:45

Edinazzu pisze:Mam 4 albumy: Violator, SOFAD, Ultra i PTA. Jak sie nadarzy okazja to zamierzam zakupić Black Celebration.

możesz go zakupić ale tak na prawdę nie musisz. Depeche mode jest to co jest na tych płytach co masz. do dziś mnie zastanawia co to był za faux pas z tym Exciter
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 02:59

Jak nadarzy się okazja (czytaj promocja) to sobie dokupię. Nie odczuwam jakiejś tam specjalnej pustki z powodu braku tego albumu ;-). Tak przy okazji co jest nie tak z "Exciter"? Pytam bo nie znam tego albumu.
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 11:13

Maleficio pisze:
Edinazzu pisze:Mam 4 albumy: Violator, SOFAD, Ultra i PTA. Jak sie nadarzy okazja to zamierzam zakupić Black Celebration.
możesz go zakupić ale tak na prawdę nie musisz. Depeche mode jest to co jest na tych płytach co masz.
Nie słuchaj go, on się nie zna. Black Celebration jest jak starszy brat Ultra i o niebo lepsza niż "Music for the masses".
Co do wcześniejszych - nie będę Cię namawiał na kupno którejś z 4 pierwszych, wystarczy w The Singles 81->85 się zaopatrzyć (najlepiej w boxie z singlami 86->98:)
Edinazzu pisze:co jest nie tak z "Exciter"? Pytam bo nie znam tego albumu.
Na tej płycie prawie nie ma grania muzyki, przemyślanych kompozycji, jakieś quazi-interludia większość to zapchajdziury lub ewidentne plagiaty (Personal Jesus słychać w obu singlowych "Dream On" i "Dead of night"!!!). Kupiłem ją w ciemno a tu taki zonk, na pewien czas miałem dość Depeszy w ogóle "dzięki" niej. Paw jednym słowem.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 11:18

1. no gdzie BC a gdzie Ultra ;) nie zestawialbym takze BC z MftM, to zupelnie rozne bieguny, ta druga zawsze wydawala mi sie plyta z refleksyjnym i wywazonym charakterem. BC poza hitami jest negatywem, wciaz z tymi dysonansowymi syntezatorami

2. powaznie nie lubisz Exciter? musze ja ponownie odswiezyc, wszak nie sluchalem z rok czasu, ale pare fajnych kompozycji znam na pamiec

edit: jeszcze do 1. - to ze BC natchnione jest ta czarna energia udowadniaja liczne metalowe/rockowe covery - nawet - hitow z tej plyty
Awatar użytkownika
antek_cryst
postuje jak opętany!
Posty: 571
Rejestracja: 25-02-2011, 23:01
Lokalizacja: stolnica

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 11:35

Głównym problemem excitera jest to, ze wyszedł po "ultra". Po TAKIEJ płycie cokolwiek by nie nagrali, byłoby co najwyżej poprawne.
uważam, że cudownie być pijanym. Nawet chyba lepiej niż oświeconym.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 11:53

ale to w zadnym wypadku nie jest wina Exciter :)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 11:55

KreatoR pisze:Nie słuchaj go, on się nie zna. Black Celebration jest jak starszy brat Ultra i o niebo lepsza niż "Music for the masses".
Jakies zarty, Music For The Masses to najpotezniejszy i najbardziej epicki album Depeche Mode, dumny i monumentalny, najbardziej ponury i bezkompromisowy, a remix Never Let Me Down Again, no ten poczatek z tym cyklopiczno-mastodonicznym miarowym biciem automatu to...och skurcz mnie zlapal znowu jak tego slucham

MEGAMASA
woodpecker from space
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 12:01

byrgh pisze:1. no gdzie BC a gdzie Ultra ;) nie zestawialbym takze BC z MftM, to zupelnie rozne bieguny, ta druga zawsze wydawala mi sie plyta z refleksyjnym i wywazonym charakterem. BC poza hitami jest negatywem, wciaz z tymi dysonansowymi syntezatorami.
Chodzi mi o NASTRÓJ CAŁOŚCI, nie o instrumentarium. Zresztą sam to widzisz:
byrgh pisze:BC natchnione jest ta czarna energia udowadniaja liczne metalowe/rockowe covery - nawet - hitow z tej plyty
"Ultra" nie jest stricte negatywna, jednak ze wszystkich ich dokonań najbliżej jej właśnie do BC.
byrgh pisze:2. powaznie nie lubisz Exciter? musze ja ponownie odswiezyc, wszak nie sluchalem z rok czasu, ale pare fajnych kompozycji znam na pamiec
Nie warto, pod żadnym względem. I nie chodzi o to, że:
antek_cryst pisze:Głównym problemem excitera jest to, ze wyszedł po "ultra". Po TAKIEJ płycie cokolwiek by nie nagrali, byłoby co najwyżej poprawne.
To jest płyta, której po prostu nie powinni nagrać.
Triceratops pisze:
KreatoR pisze:Nie słuchaj go, on się nie zna. Black Celebration jest jak starszy brat Ultra i o niebo lepsza niż "Music for the masses".
Jakies zarty, Music For The Masses to najpotezniejszy i najbardziej epicki album Depeche Mode, dumny i monumentalny, najbardziej ponury i bezkompromisowy, a remix Never Let Me Down Again, no ten poczatek z tym cyklopiczno-mastodonicznym miarowym biciem automatu to...och skurcz mnie zlapal znowu jak tego slucham
Wiem, że to całkiem inne bieguny, trochę niefortunne to moje zestawienie ich razem. Nie napisałem, że jest słaba tylko, że lepsze jest BC. Z czasem MFTM po prostu mi się przejadło - prędzej Violatora włączam.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 12:02



CO SIE TU KURWA DZIEJE POD KONIEC
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: DEPECHE MODE

20-11-2011, 12:03

KreatoR pisze:Wiem, że to całkiem inne bieguny, trochę niefortunne to moje zestawienie ich razem. Nie napisałem, że jest słaba tylko, że lepsze jest BC. Z czasem MFTM po prostu mi się przejadło - prędzej Violatora włączam.
Kwestie przejedzenia nie powinny rzutowac na jakos materialu i jego ocene, bo to sie nie zmienia. Mi sie ostatnio przejadly sledzie, bo wpierdalalem caly miesiac ale nie znaczy, ze sa chujowe. Ja np bez wahania bym wybral Music For The Masses choc sluchalem jej najwiecej i ciagle najwiecej jej slucham.
byrgh pisze:

CO SIE TU KURWA DZIEJE POD KONIEC
serce rosnie jak sie tego slucha :) chocby za ten kawalek ta plyta jest megawielka
Ostatnio zmieniony 20-11-2011, 12:07 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
ODPOWIEDZ