Honor

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Zablokowany
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

22-07-2006, 14:50

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Troche jak w kosciele- bierzesz kawalek tekstu i interpretujesz go aby sie zgadzal z tym co sobie wymysliles.
[/quote]

Robi to na tobie wrażenie, nie ? I śpiewasz wtedy głośno w pierwszym rzędzie, co ? Strasznie śmieszny jesteś jak próbujesz mi dosrać :-)
Zasób twoich słów mnie nie interesuje, ale potwierdza się, że jest niewielki, jeśli masz kłopoty z rozumieniem podstawowych pojęć i dla ciebie każdy znajomy = kumpel. Znajomych mam różnych, i mądrych i głupich, kumpli tylko mądrych. Fanów Szczerskiego tam nie ma, dlatego to bardzo inteligentne towarzystwo. Nie dla wszystkich. Elita, rzekłbym. Coś, czego nie dane ci będzie nigdy doświadczyć.
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
stary

22-07-2006, 15:12

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Wow, ladnie umiesz uogloniac i komentowac zdania wyjete z kontekstu. Troche jak w kosciele- bierzesz kawalek tekstu i interpretujesz go aby sie zgadzal z tym co sobie wymysliles.
Tez mialem plan wielokrotnego cytowania twoich madrosci, ale jako ze wczoraj stwierdzilem ze juz nie chce mi sie tracic na ciebie czasu, wiec powiem tylko ze z twoich ust tez nie padl zaden konkret, same slogany i ogolniki (a czasem i proba (marna zreszta) dojebania sie do kogos, kogo w ogole nie znasz). No i ta chec stylizacji siebie na inteligenta, jestem prawie pod wrazeniem.
O zasob mojego slownictwa nie musisz sie martwic, lepiej pomysl o swoich kumplach, ktorzy mogliby miec z tym klopoty. [/quote]


a twoi kumple to pewnie wszyscy w urugwaju lub paragwaju?
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

22-07-2006, 15:31

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Ja ci wcale nie chce dosrac zalosny czlowieczku, nie wiem skad wysnules ten bledny wniosek. Po prostu cie docenilem, naprawde po mistrzowsku przeinaczasz i przeklamujesz fakty i czyjes wypowiedzi. [/quote]

to wszystko, co jesteś w stanie powiedzieć ? nie pytam cię, co przeinaczyłem, bo nie ma takich rzeczy, więc i nie odpowiesz na to pytanie, jeden z nas dwóch faktycznie jest żałosny i to nie ja

[quote] To w dzisiejszych czasach cenna umiejetnosc. [/quote]

no chyba tobie bliżej do Kurskiego niz mi

[quote] Na taka elite jak ty i twoi inteligentni (wierze bo musze, inteligentni i sie z toba zadaja?- cos tu nie tak) kumple (czy tam znajomi, musisz naprawde juz nie miec sie czego czepic skoro przypierdalasz sie do takich szczegolikow jak semantyka wyrazow bliskoznacznych) to ja sram.[/quote]

o tak, to jest język właściwy dla twojego środowiska, rozwiniesz tylko pojęcie "semantyka wyrazow bliskoznacznych", czy tak tylko chcesz mi zaimponować, nie trudź się, nie dasz rady

[quote]I tym optymistycznym akcentem koncze nasza rozmowe, gdyz juz znizyles mnie do swojego poziomu i teraz zapewne pokonalbys mnie doswiadczeniem.
[/quote]

znasz jeszcze jakieś inne hasła przeczytane w internecie, albo w podręcznikach dla akwizytorów ?
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
valmir
postuje jak opętany!
Posty: 317
Rejestracja: 17-08-2004, 15:32
Lokalizacja: Warszawa

22-07-2006, 21:26

nie wiem co wy, lewaki tam wyzej biadolicie, ale z tym świętym oburzeniem to racja. brzachwo sie najlepiej nakręca :-) ja nie wiem, czy takie przekomarzanie się na FORUM INTERNETOWYM ma dla Ciebie aż tak duze znaczenie?

a co do albumu "urodzony białym", którego kwestie poruszyłem. pierwotny materiał z 94r (bodajże) faktycznie brzmi dosyć (a nawet bardzo) naiwnie i tanio czy też nawet żenująco :) . lecz wersja z 2004 do mnie przemawia, w większości. niektóre utwory mają zajebisty patriotyczny, podniosły charakter (tak, patriotyczny. a czy idzie on w opozycji do niektórych tekstów szczerego mnie już jebie) - ulice grudnia, skrzydła walki, oblicze zbrodni, obcy prad.
controle and abuse
vomit

22-07-2006, 21:57

Ja polecam ściągnąć 2 empetrójki ze strony tego gówna.

[url]http://dhost.info/ulvhel/honor.html[/url]

Najsmieszniejszy jest ten tekst o propagandowym celu owych mp3. Tłumaczą się jakby się wstydzili, że rozpowszechniają swoje utwory... źle, wróć.. swoje twory poprzez internet. Żenada, po prostu jak cała ta mętna idelogia hitlerowsko-himmlerowska.
valmir
postuje jak opętany!
Posty: 317
Rejestracja: 17-08-2004, 15:32
Lokalizacja: Warszawa

22-07-2006, 22:12

utwór "sanhedryn" jest naprawde dobry :)
controle and abuse
stary

22-07-2006, 22:55

jestescie zalosnymi capami .rzygam na was.
stary

22-07-2006, 23:08

sram na to.i na ciebie też pierdolony nazisto.
vomit

23-07-2006, 00:32

[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
pierdolony nazisto. [/quote]

raczej dzieciaczku
Awatar użytkownika
Tokarz
zaczyna szaleć
Posty: 143
Rejestracja: 13-05-2005, 12:10
Lokalizacja: Puławy

23-07-2006, 02:57

no to zapraszam faszystowski cioty na koncercik OBITUARY/SINISTER/GRAVE możemu podyskutować w realu JEBANE CWELW
Jak kto prosze o zgłoszenia na U2U chociaż pwnie prawdziwe faszystowskie cioty gardzą death metalowymi koncertami )-:
***** ***
Awatar użytkownika
rob
w mackach Zła
Posty: 964
Rejestracja: 31-01-2004, 12:54
Lokalizacja: z Piekła

23-07-2006, 09:59

[quote][i]Wysłane przez vomit[/i]
Ja polecam ściągnąć 2 empetrójki ze strony tego gówna.

[url]http://dhost.info/ulvhel/honor.html[/url]

Najsmieszniejszy jest ten tekst o propagandowym celu owych mp3. Tłumaczą się jakby się wstydzili, że rozpowszechniają swoje utwory... źle, wróć.. swoje twory poprzez internet. Żenada, po prostu jak cała ta mętna idelogia hitlerowsko-himmlerowska. [/quote]
syf z gilem
jebać frajerów
Awatar użytkownika
masterful
postuje jak opętany!
Posty: 445
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Kabaty
Kontakt:

23-07-2006, 11:46

dziewczyny nie klocic sie!
Zablokowany