Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 11:14

może i widzę różnicę, ale postanowiłem wyjebać cały ten syf po kolei, jak leci. nie mam czasu na analizowanie kto jest zły, a kto gorszy.

jeśli chodzi o kary, bany i tego typu rzeczy to już jest w rękach Ola i Anala, na pewno nie w moich

a jak coś nie pasuje, to proponuję się do nich zwrócić. na pewno zareagują
535

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 11:59

Mi nie pasuje cenzura otwartego forum, bez względu na to co, kto i o kim pisze. Wpadłeś i zupełnie bez sensu wykosiłeś pół wątku, bo miałeś taki kaprys. Strasznie słabe.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 12:03

no to powtarzam, napisz pm do ola i się poskarż, bo jak będę miał znowu taki "kaprys" i uznam, że ktoś zasrał totalnie jakiś temat (nawet tak nieistotny jak "co teraz pijecie") zapewne znów to wykasuję
535

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 12:09

To jaki jest sens pisania tutaj czegokolwiek? Może weź w wolnej chwili, opublikuj listę tematów wygodnych i drugą listę słów, których w tych tematach można używać?
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 12:15

nie dramatyzuj. 99,9% tego co spłodzicie zostawię w spokoju. możesz byc pewien
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 12:23

535 pisze:Mi nie pasuje cenzura otwartego forum, bez względu na to co, kto i o kim pisze. Wpadłeś i zupełnie bez sensu wykosiłeś pół wątku, bo miałeś taki kaprys. Strasznie słabe.
Popieram postulat kolegi. Żenującą chujnią jest dokonywanie terminacji na esencji "trudnych spraw" forume.
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
535

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 12:26

Heretyk pisze:nie dramatyzuj. 99,9% tego co spłodzicie zostawię w spokoju. możesz byc pewien
Jeżeli ktokolwiek dramatyzuje na tym forum, to z pewnością jesteś w czołówce, a często kilka metrów przed peletonem. Wczoraj potwierdziłeś to po raz kolejny. Człowiek dorosły, który zna swą wartość, nie powinien przejmować się, gdy widzi dzieci burzące sobie piaskowe babki. Nie chcę myśleć, że to jest jakaś misja, związana z powierzonym stanowiskiem i idącym za tym zaufaniem administratorów.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 12:38

Anthropophagus pisze: Popieram postulat kolegi. Żenującą chujnią jest dokonywanie terminacji na esencji "trudnych spraw" forume.
A ile masz lat żeby jarać się czytaniem ścieku? 'Marzyłem żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi'...
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 13:05

Ale kto tu pisze o jaraniu się czytaniem ścieku? Ja tu raczej o cenzorskich zapędach...
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 13:55

535 pisze:Przyznam się, że trochę zirytowała mnie wczorajsza akcja Heretyka, właściwie miałem mu nawrzucać od najgorszych, ale wymieniliśmy kilka prywatnych wiadomości i się rozmyśliłem. Tak, czy owak jeszcze raz apeluję o podjęcie męskich decyzji i jeżeli to potrzebne wprowadzenie kar, zawieszeń, banów w miejsce radosnej cenzury.

I jeszcze słowo do naszego moderatora z cenzorskim zacięciem. Pytam się jeszcze raz, czy naprawdę nie widzisz różnicy między tym co wypisuję ja, a co jest łaskaw serwować imć wołek? Czy faktycznie uważasz, że obrzucam naszego umięśnionego przyjaciela, wyzwiskami? Czy będziesz usuwał takie wpisy jak ten poniższy w obronie mojego "dobrego imienia" i w imię "normalności" na forum? Tu masz jeden z przykładów. Co zamierzasz z tym robić?
535 pisze:
wolff pisze:O kurwa, ten syficzny frajerzyna znowu coś pierdzi?
Niemożliwe, wypunktować kurwę w jednym temacie to przyjdzie i płacze w kolejnym.
Teraz w głowie siusaki, pewnie już zrobiony lub żona się rozebrała :)

Jebać żuli.
Dalej w transie, zaczynam się wstydzić, że chodzimy tymi samymi ulicami. Zaczynam się martwić, byś się nie zadławił swą własną plwociną.
Faktycznie, masz do tego pewną rękę:
Tytuł: NP: czyli czego teraz sluchacie... (małe okładki!!) v.2
535 pisze:
byrgh pisze:Jak mogłeś. Zaraz będą tu dwie strony o zajebistości (lub nie, o czym dalej) garów i atmosfery na tej płycie i 2/3 postów 535, ale temat rozrośnie się do stron pięciu, czego powodem będzie fakt, że ktoś uważa inaczej i tak w koło macieju. Wielokrotnie przerabiane w wypadku takich albumów ;)
Nie wiem po chuj szczekasz w moim kierunku? Miałeś szansę milczeć, ale jak zwykle zrobiłeś z siebie idiotę. Wklej jakiegoś murzyńskiego trębacza, strzel se gumą od majtek, dodaj jak bardzo jesteś ekskluzywny i nie cierpisz brudasów, a potem rozejdźmy się w pokoju. Każdy do swojej sypialni. Ja na piętro do swej ciepłej małżonki pod kołderkę , a ty do kartonu przy lodówce pana który zezwolił ci na krótki pobyt w swoim lokum. Myślę, że to uczciwe rozwiązanie. Bez kilku stron i niepotrzebnych waśni. Miłych snów.
535 pisze:
byrgh pisze:No i paczcie tego klienta: ja bez żadnych podtekstów, jeno czysty realizm, a ten już zdążył mnie wielokrotnie obrazić. I co, dalej nie rozumiecie dlaczego stereotypowy metal to fakt? ;)

Znowu piwerko weszło zbyt mocno?

Ale dobra. Jebać żulów.

Jebiesz swojego starego? Nieładnie tak pisać o swoim ojcu, nawet jeżeli zbłądził. Nie wstyd ci choć trochę? Z drugiej strony zupełnie mnie to nie dziwi. Oficjalnie kreacja na wymuskanego inteligenta, a nieoficjalnie brak szacunku do rodziców. Dwulicowość dość typowa dla krainy cebulą płynącej.
...skoro już donosimy. Ty naprawdę jesteś zwykłym cymbałem, a sądziłem, że tylko sfrustrowanym, byłym pijaczkiem. Więc mówiąc po twojemu, zawrzyj już w końcu ten swój spsiały pysk i nie sraj, bo naprawdę cholernie słabe są te twoje akcje, jeśliś jeszcze nie zdążył tego zauważyć :)

Z szacuneczkiem.

I bez odbioru.
535

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 16:39

A nie nie koleżko, ty możesz wypierdalać bez owijania w papier toaletowy.

edit
Nawiasem mówiąc jesteś byrdziu tępym cwelem. Przecież wyraźnie apeluję, by nie usuwać żadnych treści, a jeżeli są one tak skandaliczne karać chłostą i banować. Mam tutaj na myśli także siebie. Zamiast mi usuwać owoc mojej ciężkiej pracy, dwanaście dni paki. Więc jeżeli w twej marnej łepetynie ubzdurało się, że mój apel to forma donosu, to składam ów "donos" także na siebie. Masz tyle wyobraźni, by to "ogarnąć", jak to teraz modnie mówicie?
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 17:37

haha właśnie 535 został zaorany. Swoją drogą donosić i płakać na tak banalne sprawy może tylko sfrustrowany pijaczek (och przepraszam, betoniarz pije tylko mineralną). Widać doskonale jak gubi się w tych swoich pierdnięciach robiąc z siebie idiotę.
Jeszcze wczoraj coś sapał w moją stronę a teraz kreuje się na oofiarę niczym zbity kundel.
Totalny upadek, dorosły typ robiący za kapusia i płaczka, pogardzam.
Jebać żuli.
535

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 17:38

Jest i mój ulubieniec mięśniaczek. Napinanie cycuszków do lustereczka już dzisiaj było?
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 18:18

cóż mógł uczynić knypek heretyk skoro taki przykład płynie od samych ojców założycieli ? to ich wina, one demoralizują ludzi, sodoma i gomoria
535

Re: Ostrzezenia/Bany

27-05-2018, 18:19

Lucek pisze:cóż mógł uczynić knypek heretyk skoro taki przykład płynie od samych ojców założycieli ? to ich wina, one demoralizują ludzi, sodoma i gomoria
Sedno sprawy.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

29-05-2018, 16:29

o boże . postanowiłem sobie odpocząć parę dni od forum, wracam i co? dalej to samo. jakoś olo ani anal nie interweniują, więc chyba ma być jak jest... a płacze jakichś degeneratów typu lucek? może spuśćmy na to zasłonę litości i milczenia
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Ostrzezenia/Bany

29-05-2018, 16:35

głuptak heretyk jak zwykle błędna ocena sytuacji
<ziew>
do budy.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

29-05-2018, 16:36

tez cię pozdrawiam pijaku i życzę trzeźwości. to całkiem ciekawy stan
535

Re: Ostrzezenia/Bany

29-05-2018, 17:02

Ręce opadają. Napisz słowo prawdy toś pijak, alkoholik oraz degenerat, a pewnie jeszcze złodziej.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

29-05-2018, 17:10

no dokładnie. mnie też opadły. a "prawda"? ja jebię, nie zaczynajmy nowej dyskusji
ODPOWIEDZ