Moderacja na forum

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Czy chciałbyś, żeby forum było w jakikolwiek sposób moderowane

Marzy mi się ustrój totalitarny i cenzura na forum
18
18%
Chciałbym, żeby forum było moderowane według jasno ustalonych zasad
47
46%
Idealnie by było, gdyby każdy mógł bez ograniczeń sposób pisać na każdy temat, bez żadnej moderacji
37
36%
 
Liczba głosów: 102
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:25

hcpig pisze:
ultravox pisze:Tak jak się spodziewałem w sondzie zwycięża póki co opcja "c", więc tego co widzisz w tym i kilku innych tematach pragnie większość :D
Hmmm a może to przeszkadza tylko nielicznym a większość forumowiczów lubi czytać takie rzeczy? Coś jak target Super Expressu albo Faktu.
Myślę, że to ten sam target, z nielicznymi wyjątkami.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:31

Gore_Obsessed pisze:Jak sobie lata temu popijałem przed kompem ze słuchawkami na uszach to literówki potrafiłem poprawiać. Dzisiaj sporadycznie kasuję zdublowane posty i łączę zdublowane tematy (nie pamiętam kiedy ostatnio).
jesli narzekasz na brak roboty to pousuwaj z nazw tematow w viewforum.php?f=13" onclick="window.open(this.href);return false; tytuly plyt i lata. tematy sa ogolne o zespolach, a nieraz w nazwie placze sie tytul jakiejs losowej plyty z ich dyskografii (ktora wydali akurat 7 lat temu kiedy powstal temat) - moze to jakas nerwica natrectw, ale mnie to drazni ;-)
Ostatnio zmieniony 23-06-2019, 10:31 przez uglak, łącznie zmieniany 1 raz.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:31

Sybir pisze:@Triceratops: Ostatni ban dostał pod choinkę łońskiego roku. Wg logu był dzisiaj na forume o godzinie 01:01. Nie dziękuj.
@byrgh: Nie jestem zwolennikiem twardego kursu, tylko poruszania się w pewnych określonych ramach samokontroli, żeby nie tracić czasu i talentów na jakieś płonne roz(g)rywki.
a do ciebie kiedy dotrze, że nie jesteś tutaj aby regularnie podpierdalać, kto i kiedy się logował? pisze poważnie.
zastanawiam się równie poważnie jak z tym wrześniem będzie bo zaczynaja różne sprawy przybierać zgoła dziwny obrót.

sobie teraz przemyśl co zapisane zostało a i łaskawie zorganizuj co masz zorganizować. i bez checheszków. bo ta metoda się nie sprawdza już.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15988
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:37

Sybir pisze:@Triceratops: Ostatni ban dostał pod choinkę łońskiego roku. Wg logu był dzisiaj na forume o godzinie 01:01. Nie dziękuj.
Dzieki doktorze zaglada, na ciebie mozna zawsze liczyc. O wlasnie do takich dzialan jest stworzony moderator, pomoc, poinformowac, poprawic literowke, tudzierz ortografa ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10335
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:38

@Wacław: To akurat może każdy sprawdzić, o ile nie zastrzegłeś tej opcji :P
@Triceratops: SŁUŻĘ.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:42

Triceratops pisze:
Sybir pisze:Kol. bullet, wolnego czasu nie wystarczyłoby mi, żeby ten cały gnój przerzucić z obory na kupę, czyli wątek do tego wydzielony. Do kasowania też mam podejście podobne do prezentowanego przez starszych użytkowników (vide 535 czy Triceratops). Uważam jednak, że selektywne bany mogą czasem pomóc - nie dożywotnie, ale tymczasowe, i to tylko w pewnych, określonych sytuacjach stosowane. Takie będzie forume, jakie jego użytkowników chowanie :D
No wlasnie, co z Luckiem? Chyba nie dostal selektywnego banana?

W temacie widze piekna pyskowke, i jako pewna przypowiesc opowiem tutaj taka historie, ze jeden gosc uderzal do drugiego z zapytaniem, "jak mozesz funkcjonowac w ramach jednego forum z tym zjebem i nie znienawidzic sie". Pytany opdpowiedzial, ze to przeciez kurwa tylko forum i jak mozna kogos nienawidziec tylko z powodu takiego, ze ktos wyrazil zgola odmienna opinie. Niestety taka postawa to tutaj rzadkosc. Co do pytanego usera i zjeba z historii to mozna latwo zgadnac kto to.
ten jak zawsze na około. nic wprost. a taki najebany dzik podobno. tak dwóch - tak, dwóch opisało bimbrownika. taktyka, czy jednak braki w polocie? pewnie taktyka bo
przecież oczytany. a jak nie oczytany to przynajmniej wie jak okładki z netu przekleić. zawsze coś. wracając do początku wywodu. się odważ bo zaczynam podejrzewać, że mnie tych dwóch tylko wkręcało.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15988
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:46

Sybir pisze:@Triceratops: SŁUŻĘ.
Dzieki doktorze, dobry z ciebie czlowiek, z checia bym cie poczestowal moim bimbrem. Dobry bimber jest dla dobrych ludzi.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:51

hcpig pisze:
ultravox pisze:Tak jak się spodziewałem w sondzie zwycięża póki co opcja "c", więc tego co widzisz w tym i kilku innych tematach pragnie większość :D
Hmmm a może to przeszkadza tylko nielicznym a większość forumowiczów lubi czytać takie rzeczy? Coś jak target Super Expressu albo Faktu.
lepszy se niż ten wyważony ton nudziarzy spod znaku szachów i gustu obiektywnego. jak dla mnie. już nawet wariaci którzy co chwile proszą o rozejm lepsi. bo wariat to przynajmniej nieprzewidywalny. na pigułach tak, bez pigul inaczej. a co napisze masele to od razu wiadomo. od lat to samo. pakernia. masele. bimber. okładki książek, które mu plastekkkk podesłał. i tak bez końca. tylko szachista lepszy.

forum metalowe z topicem dla szachistów -:) kurwa co jeszcze -:)
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 10:59

Lord Gorloj pisze:Ale widzę, że teraz wszedłeś w fazę bycia poważnym userem który dystansuje się od hehe szczeniactwa.
jak już ci przejdzie to możesz się zrewanżować i mnie demaskować. Mi szukanie informacji o tobie dostarcza znakomitej rozrywki, czuję się jak Herlock Szolmes, ale niektóre rzeczy które zostawiałeś w Internecie to jest już taka żenada, że wstyd mi to czytać i tu przeklejać. Znaj mą łaskę, bo mogłem zabić.
I znowu? Jesteś o tyle pocieszny, że w mojej mieścinie są przynajmniej trzy osoby o tym nazwisku, jedną z nich znam osobiście. Informacji na mój temat więc nie znajdziesz, nie licząc tamtego forum, bo nigdzie i nigdy pod tym pseudonimem (nawet nie autorskim) się specjalnie nie udzielałem, że o nazwisku nie wspomnę, więc jeśli dalej chcesz fantazjować, jaki to dziki content wynalazłeś, powodzenia.

IMHO żałośniejsze jest to, że przekopujesz internet w poszukiwaniu brudów na mój temat, a musi to być naprawdę ciężka praca, skoro sam nawet nie sięgam do tego pamięcią. Ale skoro tyle o mnie wiesz, a nie chcesz tego ujawniać, podziel się tym chociażby na PM, chętnie się dowiem, co mówi o mnie internet. A nuż ktoś się pode mnie podszywa? :3 A jak faktycznie trafisz, to posypię głowę popiołem i zamknę mordę, na amen.
Natomiast a propos lustracji, ja nie jestem jakiś zjebany, żeby uganiać się za jakimś randomem z netu i w dodatku pisać o tym innym. Są jakieś zasady, bez względu na to, jakim idiotą się jest. Sam się zresztą ładnie podsumowałeś i jeżeli nie honor, to to jest wystarczający powód, by cię olać :)

Aha, i ja zawsze byłem i jestem zdystansowany od hehe-szczeniactwa. Ale parafrazując ładny post kogoś z poprzedniej strony, zwykły zjadacz schabowego i sympatyk wódy tego nie zrozumie :) A że gówno rozumiecie, o oświeceni, udowadniacie na każdym kroku :)
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:04

i jeszcze jedna złota myśl. jak zostaniecie z wklejankami płyt, które na getmetal każdy ułom może znaleźć, to będzie forum równoważników zdań. i uwielbianych tutaj skrótów typu: b.d. lub n.b.d. głupie tępe huje. tego wam nieserdecznie życzę. a i może jeszcze linków do naczass albo innych konfederatów czy jak oni się tam nazywają.

i nawet was Lord Gieroj ze swoim zajebistym flow nie uratuje -:) tępe huje -;)
Ostatnio zmieniony 23-06-2019, 11:06 przez Wacław, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:05

Wacław pisze:
hcpig pisze:
ultravox pisze:Tak jak się spodziewałem w sondzie zwycięża póki co opcja "c", więc tego co widzisz w tym i kilku innych tematach pragnie większość :D
Hmmm a może to przeszkadza tylko nielicznym a większość forumowiczów lubi czytać takie rzeczy? Coś jak target Super Expressu albo Faktu.
lepszy se niż ten wyważony ton nudziarzy spod znaku szachów i gustu obiektywnego. jak dla mnie. już nawet wariaci którzy co chwile proszą o rozejm lepsi. bo wariat to przynajmniej nieprzewidywalny. na pigułach tak, bez pigul inaczej. a co napisze masele to od razu wiadomo. od lat to samo. pakernia. masele. bimber. okładki książek, które mu plastekkkk podesłał. i tak bez końca. tylko szachista lepszy.

forum metalowe z topicem dla szachistów -:) kurwa co jeszcze -:)
A co niby gorsze w szachach od tematów o podróżach, górach, piciu czy jedzeniu?
Albo grach.
Hej, napisz jeszcze, że po co ktokolwiek miałby grać na jakimś instrumencie.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:08

po wczorajszej nocnej burzy, dzis zaczyna przewazac opcja nr2. juz chuj z black metalem, ale dokad zmierza forume?:)
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:09

Ić sobie. jak zaczynam pisać z tobą to mi się udziela to powolniactwo.

to jest kurwa zaraźliwe.

znasz Powolniaka ? tego z uk? jak nie znasz to sprzedam ci płyty abyś zapoznał się ze swoim pierwowzorem. będziesz w szoku. taka zbieżność.

poza tym nie porównuj hedonisrycznych przyjemności jak najebanie się, czy żarcie jak świnia z ujebanymi mankietami koszuli do jakichś kurwa intelektualnych rozrywek. rozumiem, że taki jest teraz metal. wyżej sra niż może ale .... książki, dramaty hiszpańsko - portugalskie, muzyka kwantowa ... ić pan w huj
Ostatnio zmieniony 23-06-2019, 11:27 przez Wacław, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:10

pr0metheus pisze:po wczorajszej nocnej burzy, dzis zaczyna przewazac opcja nr2. juz chuj z black metalem, ale dokad zmierza forume?:)
do domu seniora z darmowa herbatka z imbierem i partia szachów
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:13

tu i tak sami starzy ludzie wiec to naturalna kolej rzeczy
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:15

pr0metheus pisze:tu i tak sami starzy ludzie wiec to naturalna kolej rzeczy
wypraszam sobie. ja się nie czuje. a metryka .... jebać metrykę
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 669
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:16

Wacław pisze:
hcpig pisze:
ultravox pisze:Tak jak się spodziewałem w sondzie zwycięża póki co opcja "c", więc tego co widzisz w tym i kilku innych tematach pragnie większość :D
Hmmm a może to przeszkadza tylko nielicznym a większość forumowiczów lubi czytać takie rzeczy? Coś jak target Super Expressu albo Faktu.
lepszy se niż ten wyważony ton nudziarzy spod znaku szachów i gustu obiektywnego. jak dla mnie. już nawet wariaci którzy co chwile proszą o rozejm lepsi. bo wariat to przynajmniej nieprzewidywalny. na pigułach tak, bez pigul inaczej. a co napisze masele to od razu wiadomo. od lat to samo. pakernia. masele. bimber. okładki książek, które mu plastekkkk podesłał. i tak bez końca. tylko szachista lepszy.

forum metalowe z topicem dla szachistów -:) kurwa co jeszcze -:)
Pisanie o szachach >>> sranie o niczym.
Szachy są spoko.
Z całym szacunkiem Wacuś, ale sam zalewasz forum niedającą się czytać gnojówką. No ja niby też, ale ja mam tylko 80 postów. Pisanie z sensem jest ok, bez względu na temat.
Największą zaletą dawnego masterfula było to, że dało się tu zarówno obrzucać gnojem, jak i rozmawiać na poziomie o zaskakująco wielu rzeczach. Dlaczego by i nie o szachach?
byrgh pisze:I znowu? Jesteś o tyle pocieszny, że w mojej mieścinie są przynajmniej trzy osoby o tym nazwisku, jedną z nich znam osobiście. Informacji na mój temat więc nie znajdziesz, nie licząc tamtego forum, bo nigdzie i nigdy pod tym pseudonimem (nawet nie autorskim) się specjalnie nie udzielałem, że o nazwisku nie wspomnę, więc jeśli dalej chcesz fantazjować, jaki to dziki content wynalazłeś, powodzenia.
No już nie zmyślaj, nikt ci nie uwierzy.
Btw 12 czerwca miałeś 28 urodziny, zapomniałem złożyć życzeń. Najlepszego.
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:20

pierdol się lordzie.
miały być szachy a tak będzie ssanie kiełbachy.

a i wywód dot szachów masz wyżej. w edycji posta.

i jeszcze jedno. podrabiasz „styl” a później piszesz, że hujowy ? tez jesteś na dwóch biegunach swojego ja? może teraz siedzisz na obiedzie w tym samym zakładzie z ulubionym naszym koleszkooom?

a może to próba „niezaleznosci”

zapomnij o tym. jesteś po tej albo drugiej stronie. tu jest jak w pierdlu. jestes z bialasami albo czarnuchami.
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 669
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:32

Wacław pisze: tu jest jak w pierdlu. jestes z bialasami albo czarnuchami.
A jeśli jestem mulatem i mam skórę koloru kakało?
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
535

Re: Moderacja na forum

23-06-2019, 11:34

Jestem pod dużym wrażeniem ostatnich wydarzeń na forum. Widzę, że świetnie sobie radzicie dziewczynki.
ODPOWIEDZ