Nowa wersja Masterful (UPDATE)

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 07:42

Gore_Obsessed pisze: W tej chwili forum wręcz ZAPIERDALA.
Fakt.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3929
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 08:01

Gore_Obsessed pisze:Podziwiam Cię Olo za cierpliwość. ; )

PS W tej chwili forum wręcz ZAPIERDALA.
oby to nie były tylko chwile.....
albo oby były jak najdłuższe :)
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 978
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 08:05

tomaszm pisze:Rewelacja kurwa. 90% mojej aktywności forumowej sprowadza się do przeglądania forum na sraczu hotelowym. Ja się nawet kurwa zalogować nie potrafię na smartfonie bo mnie wypierdala przy próbie logowania- chuj wie dlaczego. Pozbawiacie mnie w tej chwili możliwości poznawania bieżących znalezisk muzycznych przez tą skurwiałą politykę to świetny pomysł. To nawet nie jest śmieszne- to jest kurwa tragiczne.
Ja tu wrócę silniejszy jak tylko będę miał czas ale to JEST DOKUMENTNIE POpierdolone co tu się opierdala- te forum regularnie odwiedza maks 1000 użytkowników i zwalanie gówna na zatrzęsienie frekwencji to jest kurwa co najmniej nie śmieszne;/
Zainstaluj sobie apkę tapatalk (dziś niedziela więc sklep googla możne być zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i problem z głowy. no chyba, że nie nie potrafisz to japierdole
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 09:58

Stoigniew pisze:PS W tej chwili forum wręcz ZAPIERDALA.
jak nie Masterful
Guilty of being right
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 13:07

o, teraz zapierdala...Olo zablokował czytelnię, dla niezarejestrowanych i śmiga.
Immanis
postuje jak opętany!
Posty: 603
Rejestracja: 26-10-2011, 05:34
Lokalizacja: Rozkraczew

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 13:11

SODOMOUSE pisze:o, teraz zapierdala...Olo zablokował czytelnię, dla niezarejestrowanych i śmiga.
dokładnie,chyba to właśnie pomogło.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 17:04

Immanis pisze:
SODOMOUSE pisze:o, teraz zapierdala...Olo zablokował czytelnię, dla niezarejestrowanych i śmiga.
dokładnie,chyba to właśnie pomogło.
ha, wyobrazcie sobie tylko jak szybko zapierdalało by forum gdyby nawet zarejestrowani użytkownicy na nie nie zaglądali, wtedy to może działało by jak trzeba.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 19:25

Gore_Obsessed pisze:Podziwiam Cię Olo za cierpliwość. ; )

PS W tej chwili forum wręcz ZAPIERDALA.
O właśnie, słowa otuchy tu brakuje i wsparcia dla osoby(/ób), która nie liczy biletów z tej niezyskownej, a bardzo burzliwej, działalności.

Powodzenia, Olo!
535

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 19:28

Rzuca teraz tymi stronami jak psem po szczepieniu. Mam nadzieję, że to chwilowe i już wkrótce wróci do poprzedniej prędkości.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 19:29

Nie wiem, u mnie akurat teraz jest bardziej niż w porządku.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 19:49

zamknąć debili w getcie a oni jeszcze sie ucieszą i podziękują :)
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2040
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 20:49

Nie wiem kogo nazywasz debilem skoro sam nie rozumiesz prostego tłumaczenia. Zapewne nie zdajesz sobie sprawy, ale większa część działań administracyjnych to nie śledzenie kłótni różnych debili, ale walka z botami. Na jednego zalogowanego usera przypadało jakieś 5 botów 'przeglądających' forum jako gość, a każdy taki bot jest w stanie wykonać wielokrotnie więcej operacji w krótkim czasie niż zwykły user. Najpierw wyciąłem dla nich możliwość wyszukiwania, potem wprowadzałem kolejne ograniczenia - niestety niewiele to dało, albo dawało na krótki okres. Teraz testuję jak sprawa wygląda z całkowitym zamknięciem możliwości przeglądania forum dla niezalogowanych. Może potrwa to jeszcze dzień, może dwa tygodnie, a może kurwa rok. Nie wiem. Jak masz z tym problem to zrób sobie koszulkę "forum masterfula jest zjebane bo jest zamknięte" i wyjdź w niej na paradę clownów.
Na razie wygląda na to, że ma to dosyć spory wpływ, ale nie uznaję tego za ostateczne rozwiązanie problemu bo pewne, inne wskaźniki (np. obciążenia procesora) nie wyglądają wciąż najlepiej, ale nie chce mi się teraz wdawać w szczegóły.

Poza tym efekt uboczny - od wczoraj przybyło do tej chwili ok. 40 nowych userów, a do tego rejestracji dokonało ledwie kilka botów. Zazwyczaj proporcje były takie, że fałszywych spamerskich kont powstawało dziennie około 50, a nowe 'prawdziwe' konto przybywało jedno na kilka dni. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ta dynamika nowych, 'prawdziwych' userów jest tylko chwilowa, ale jednak jest to jakiś mały plus tej sytuacji.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
fugazi
w mackach Zła
Posty: 832
Rejestracja: 17-02-2018, 23:11

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

18-02-2018, 21:16

No to jestem jednym z tych 40 rozbójników. Po latach czytania i kilku momentach żeby się zarejestrować, taki prozaiczny powód jak próba przyspieszenia działania forume w końcu mnie do tego zmobilizowało. Nie mam żadnych kont na "soszjal medja" ale żeby kierwa nie poczytać sobie majsterfula to już przesada. Witam zatem serdecznie szanownych forumeowiczów.
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

19-02-2018, 18:04

jest fajnie.
forum śmiga jak wszyscy zapomnieli, że kiedyś śmigało.
już pewnie ze 140 nowych użytkowników przybyło.
nikt nic nie pisze.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

19-02-2018, 18:25

Forum śmiga zacnie więc skończą się pojękiwania polaczków, jeśli zaś ktoś nadal ma ból dupy niechaj wyjmie kij lub wypierdala.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

19-02-2018, 18:27

Ja zaś chcę podziękować tym czterem nowym użytkownikom, którzy napisali mi pmki z informacją, że zarejestrowali się tutaj tylko po to, by czytać moje sarkastyczne komentarze. Z serca was pozdrawiam; wy wiecie kim jesteście i dokąd podążacie. Zacytuję mojego idola Glacę i powiem - respeckt!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

19-02-2018, 18:38

Plastek pisze:Ja zaś chcę podziękować tym czterem nowym użytkownikom, którzy napisali mi pmki z informacją, że zarejestrowali się tutaj tylko po to, by czytać moje sarkastyczne komentarze. Z serca was pozdrawiam; wy wiecie kim jesteście i dokąd podążacie. Zacytuję mojego idola Glacę i powiem - respeckt!
prawdziwe wydarzenie to będzie jak Ci wyślą dziękczynny i jakże słodki poczęstunek ...

Obrazek
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

19-02-2018, 18:41

Bardzo ładny choć szczerze mówiąc ja wolę lizać jaja:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8066
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Nowa wersja Masterful (UPDATE)

19-02-2018, 18:46

Faktycznie ten Tapatalk daję radę na Androidzie. Dzięki Rejwan.
ODPOWIEDZ