Panowie! Wracajcie!

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Panowie! Wracajcie!

19-01-2019, 08:51

Triceratops pisze: otrzonsnijcie sie, zwlaszcza Maniek, swiat zapierdala i na nikogo nie czeka.
Przecież sam stawiając forum internetowe takie jak Masterful ponad Facebooka jako lepsze narzędzie do dyskusji podajesz (słuszny) argument, że tu można sobie do wszystkiego wrócić, przetrawić na spokojnie i skomentować/dorzucić trzy grosze/wyrazić swoje zdanie w dogodnym momencie, nawet po dłuższym czasie. Na Facebooku masz tego zapierdalającego świata (z którym zdajesz się nie mieć żadnego problemu) najczystszą esencję. Chyba, że chodziło Ci wyłącznie o obsadę osobową/wszelkie zmiany w obrębie samego Masterfula na przestrzeni lat.

O mnie ta rwąca rzeka - jak o każdego - cały czas się upomina, ale na razie uczepiłem się brzegu i jeszcze desperacko walczę ze słuchawkami karmiącymi mnie muzyką: INCANTATION, MASTER, VENOM, EXCITER, MOTÖRHEAD na uszach, a CD kręcącym się w odtwarzaczu stojącym bezpiecznie na brzegu kilka metrów dalej (z pozdrowieniami dla esta ; ) ).

PS Chciałem tylko przypomnieć, że sedno moich ostatnich wpisów to: "odejście plastka jakąś niepowetowaną stratą dla forum nie jest". Reszta to didaskalia. Żeby się to nam nie rozmyło. : )
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Panowie! Wracajcie!

19-01-2019, 09:20

Dalbym lajka oznaczajac @Manka
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
535

Re: Panowie! Wracajcie!

19-01-2019, 09:59

Gore_Obsessed pisze:
Triceratops pisze: otrzonsnijcie sie, zwlaszcza Maniek, swiat zapierdala i na nikogo nie czeka.
Przecież sam stawiając forum internetowe takie jak Masterful ponad Facebooka jako lepsze narzędzie do dyskusji podajesz (słuszny) argument, że tu można sobie do wszystkiego wrócić....
Dyskutowałbym.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Panowie! Wracajcie!

19-01-2019, 10:15

Zwłaszcza po ostatniej wycince można sobie wrócić...
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10342
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Panowie! Wracajcie!

19-01-2019, 10:17

Możesz sobie wrócić i założyć temat :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Panowie! Wracajcie!

19-01-2019, 13:04

Każdy ma prawo założyć temat o kapeli z VII ligi chińskiej wychwalając ją i reklamując jako świeży oddech na zatęchłej scenie dla wyleniałych dziadów.
Bardzo to słuszne i zacne poczynania zwłaszcza gdy się chce rozruszać forume tyle, że jest również masa fajnej muzy serwowanej przez co bardziej znane, szanowane i z długim stażem zespoły więc być może nie każdy ma czas i ochotę na wertowanie odgrzanych kotletów.
Dlatego też bulwersy, że zakłada się zylion tematów o (podobno) zajebistych kapelach a nikt się nie wypowiada mając nań wyjebane lekko śmieszy.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Panowie! Wracajcie!

22-01-2019, 12:38

Gore_Obsessed pisze:
Triceratops pisze: otrzonsnijcie sie, zwlaszcza Maniek, swiat zapierdala i na nikogo nie czeka.
Przecież sam stawiając forum internetowe takie jak Masterful ponad Facebooka jako lepsze narzędzie do dyskusji podajesz (słuszny) argument, że tu można sobie do wszystkiego wrócić, przetrawić na spokojnie i skomentować/dorzucić trzy grosze/wyrazić swoje zdanie w dogodnym momencie, nawet po dłuższym czasie. Na Facebooku masz tego zapierdalającego świata (z którym zdajesz się nie mieć żadnego problemu) najczystszą esencję. Chyba, że chodziło Ci wyłącznie o obsadę osobową/wszelkie zmiany w obrębie samego Masterfula na przestrzeni lat.
Oczywiscie Manius, wlasnie o to ostatnie. To, ze ziemia sie kreci nie oznacza, ze nam spod nog spierdolila ale ludzie sie wymienili na niej przez pare lat. To juz nie sa ci sami ludzie co kiedys, to teraz zmanierowani fejsbuczkowi dandysi a nie prymitywni metalowcy jakimi kiedys byli. Dzisiaj laza w rurkach i strzyga brody u barberiana wg nowego katalogu modnych brod 2019. Ty lazisz w rurkach i strzyzesz modnie brode?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10342
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Panowie! Wracajcie!

22-01-2019, 13:34

Spróbowałem wyobrazić sobie Mańka u golibrody. Nie udało mi się :S
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 18:11

Siema chłopaki!
Wpadłem na mieszka do kraju i postanowiłem zajrzeć na stare śmieci i zobaczyć co u starych śmieci:) Po pobieżnej lekturze forum spostrzegłem jednak, że wciąż tu jestem i to w kilku osobach! Wiem, że mierzymy innych swoją miarą i niczego więcej niż teorie spiskowe po specjalistach od multikont z dorobkiem czterech czy pięciu tychże, spodziewać się nie mogę. Chłopcy - mnie się udało wami tak manipulować i tak wam zapadłem w serduszka, że po niemalże roku mojej nieobecności wciąż mnie wspominacie i wszędzie mnie widzicie:) A to za sprawą tylko jednego konta, doprawdy nie potrzebuję więcej:) Ale, że lubię jak coś się dzieje - potwierdzam oczywiście, że Rumburak, yossarian czy Triceratops to ja! Mam w dodatku jeszcze kilka kont na tym forum, jestem Legion, albowiem jest nas wielu! Tak naprawdę nie jestem jedynie morbidem - nawet bowiem taki geniusz zła jak ja nie jest w stanie tak przekonywająco odgrywać czterdziestoparoletniego tłuka, który nie wie, że "ów" się odmienia.
Tak czy owak - będę tu dzisiejszego wieczora, postaram się coś skrobnąć, niewykluczone, że zajrzę jeszcze przez ten miesiąc wakacji w parszywym kurwidołku. Gdy za miesiąc znów pocałuje ziemię w Keflaviku to raczej na powrót zniknę stąd (oczywiście będę nadal pisał z jednego z moich 369 pozostałych kont. Zaraz zresztą będę zmieniał IP, przelogowywał się i rozmawiał sam z sobą.
Dajcie buziaka więc i czerpcie na powrót (przez moment) z krynicy mądrości:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 18:24

cześć głupku
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 18:25

Plastek pisze:Siema chłopaki!
Wpadłem na mieszka do kraju i postanowiłem zajrzeć na stare śmieci i zobaczyć co u starych śmieci:) Po pobieżnej lekturze forum spostrzegłem jednak, że wciąż tu jestem i to w kilku osobach! Wiem, że mierzymy innych swoją miarą i niczego więcej niż teorie spiskowe po specjalistach od multikont z dorobkiem czterech czy pięciu tychże, spodziewać się nie mogę. Chłopcy - mnie się udało wami tak manipulować i tak wam zapadłem w serduszka, że po niemalże roku mojej nieobecności wciąż mnie wspominacie i wszędzie mnie widzicie:) A to za sprawą tylko jednego konta, doprawdy nie potrzebuję więcej:) Ale, że lubię jak coś się dzieje - potwierdzam oczywiście, że Rumburak, yossarian czy Triceratops to ja! Mam w dodatku jeszcze kilka kont na tym forum, jestem Legion, albowiem jest nas wielu! Tak naprawdę nie jestem jedynie morbidem - nawet bowiem taki geniusz zła jak ja nie jest w stanie tak przekonywająco odgrywać czterdziestoparoletniego tłuka, który nie wie, że "ów" się odmienia.
Tak czy owak - będę tu dzisiejszego wieczora, postaram się coś skrobnąć, niewykluczone, że zajrzę jeszcze przez ten miesiąc wakacji w parszywym kurwidołku. Gdy za miesiąc znów pocałuje ziemię w Keflaviku to raczej na powrót zniknę stąd (oczywiście będę nadal pisał z jednego z moich 369 pozostałych kont. Zaraz zresztą będę zmieniał IP, przelogowywał się i rozmawiał sam z sobą.
Dajcie buziaka więc i czerpcie na powrót (przez moment) z krynicy mądrości:)
Obrazek
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 18:26

nicram pisze: Obrazek
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 18:34

Joł chłopaki; widzę, że nawet romantyk Lucek tęsknił.
Ech kurwa - temat literacki jak widzę zupełnie padł beze mnie. Coście kurwa zrobili z tym forum????
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 18:50

Plastek pisze:Joł chłopaki; widzę, że nawet romantyk Lucek tęsknił.
Ech kurwa - temat literacki jak widzę zupełnie padł beze mnie. Coście kurwa zrobili z tym forum????
wszyscy maja w dupie czytanie. teraz liczą się inne rzeczy. świat pędzi. z tobą, czy bez -:)

ale ja nie o tym. wpadłeś może rozkręcić jakieś gejowskie party ? pacjent już drży cały z podniecenia. nie zawiedź go -:)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 19:09

Pomyślimy. Pacjenta akurat lubię, jestem więc otwarty (tam gdzie trzeba...)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 19:12

Jak na Islandii, kobiety dają w kakao czy trzeba z nimi chodzić?
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 19:14

Ochoczo dają w czoko. Chociaż powiem ci szczerze, że ja mam trochę problem, bo większość to blondynki, a ja preferuję ciemniejsze.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 19:19

Jakże, toć tylko blondi, zwłaszcza te z dużymi zadami i długimi puchaczami, są słuszne i ciasne. Czy abyś zbyt długo nie moczył kul w przeremblu?
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 19:23

Nie stary, ja wolę ciemniejsze, wysokie i długonogie. Dupiate, cycate i karłowate to nie moja bajka. Kul w przeręblu nie moczyłem, ale jajka w gejzerze gotowałem:) Smacznie, zdrowo i naturalnie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Panowie! Wracajcie!

01-02-2019, 19:24

Szaleństwo!
Prawie jak wspólny wypad z ziomami z dzielni na roraty.
Jebać żuli.
ODPOWIEDZ