Panowie! Wracajcie!

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Karkasonne

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 19:16

Normalny facet nie rozwiązuje siłowo spraw z przypadkowym bałwanem z forum tylko zajmuje się własnym życiem.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 19:32

Karkasonne pisze:Normalny facet nie rozwiązuje siłowo spraw z przypadkowym bałwanem z forum tylko zajmuje się własnym życiem.
W sensie, że to z życiem bierze się za łby? Ładna myśl.
Karkasonne

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 19:38

Można to tak ująć. W porównaniu z codziennymi zajęciami, rodzina, praca itd kłótnia o światopogląd z przypakowa osoba w necie wydaje się niegodna kiwnięcia palcem, a jednak czasem nas to zajmuje. To fascynujące. Człowiek odchodzi od komputera, Ale wciąż myśli o tym, ze ktoś tam, kogo nigdy nie widział, jest kretynem. Szkoda tej energii
I zdrowia.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 19:39

Pacjent pisze:
Plastek pisze:Ja zawsze się na koncerty przebieram, zazwyczaj mam taki strój:

Obrazek

Czuje się bezpiecznie gdy jestem incognito.
Ale poważnie - jestem pewien, że gdyby ci wszyscy internetowi napierdalacze wiedzieli, że ja to ten i ten konkretny koleś, który sobie tam zazwyczaj spokojnie na koncercie stoi, to 99% z nich zrobiłoby w tył zwrot.
No, ale jak mówisz internety serious business.
Na szczęście jestem znany ze swego prokonsensusowego i antykonfrontacyjnego nastawienia.
Normalny facet gdy chce rozwiązać siłowo konflikt z drugim facetem z forum pisze mu, co najmniej prywatną wiadomość i się umawiają w konkretne miejsce. Cioty szepczą po kątach i niby czają się w grupkach na obiekt swojej nienawiści. Dlatego nie przejmuj się.

PS. Na tym zdjęciu jesteś za ołówkiem? Bo na pierwszym planie widzimy kobietę.
Nie stary, jestem na pierwszym planie, to kamuflaż doskonały:)
Ja się zupełnie nie przejmuję, żyję sobie szczęśliwy i uśmiechnięty. Bywam na koncertach, tu zresztą nawet uprzedzałem na których będę - w styczniu np. na Kaelan Mikla. Jest dobrze, między krzesłem a podłogą wszystko po staremu.
Jak pisałem zresztą, jestem raczej pacyfistycznie nastawiony do ludzi z internetu i gdybym musiał się przemóc i komuś zakurwić, to byłby to dla mnie duży wysiłek i miałbym wtedy pewnie minę podobną do miny Andrzeja "Substancji" Morbida vel Masterfulowego Skawy, gdy ów osobnik ze świecącą czaszką (także zresztą niejednokrotnie grożący mi wpierdolem na koncercie), próbuje wydusić z siebie zdanie z choć jednym przecinkiem.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15989
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 19:42

Karkasonne pisze:Normalny facet nie rozwiązuje siłowo spraw z przypadkowym bałwanem z forum tylko zajmuje się własnym życiem.
Niby tak, ale zupelnie niedawno okazalo sie, ze normalnych facetow tu nie ma zbyt wielu, jak podkrecali temat z wolffem i ustawka.
woodpecker from space
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 19:45

Robię wjazd na chatę za deprecjonowanie wartości master of puppets. Kilku (teraz)bdb kolegów może potwierdzić.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 20:12

Karkasonne pisze:Normalny facet nie rozwiązuje siłowo spraw z przypadkowym bałwanem z forum tylko zajmuje się własnym życiem.
Zatem normalny facet rozwiązuje siłowo sprawy tylko z poważnymi osobnikami spoza forum? :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Karkasonne

Re: Panowie! Wracajcie!

26-12-2017, 20:25

Tak, w zasadzie tak, jeśli są tego warci.
535

Re: Panowie! Wracajcie!

27-12-2017, 05:42

Ja tu widzę, że wam, mili panowie, od tych odżywek, ćwiczeń i napinania bicka przed lustrem, wybija instalacje. Zróbcie se jakąś przecinkę w lesie, albo podkład betonowy. Przejdzie jak ręką odjął.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Panowie! Wracajcie!

27-12-2017, 16:02

mam na sobie koszulkę Master of Puppets. bardzo was wszystkich lubię. idę na spacer po lesie.opierdoliłem pół litra wódki. pozdrawiam serdecznie
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Panowie! Wracajcie!

27-12-2017, 17:27

Lubie to.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Panowie! Wracajcie!

19-02-2018, 19:47

Powiecie w końcu jakie konto ma teraz manieczki?
Yare Yare Daze
Karkasonne

Re: Panowie! Wracajcie!

19-02-2018, 20:21

Nie ma żadnego, komuś się pojebalo jak Ascetic założył drugie konto.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2038
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

19-02-2018, 22:52

potwierdzam, no chyba, że zmienił ip
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Panowie! Wracajcie!

20-02-2018, 06:39

Tak, sam myślałem, że EatMyFuck to manieczki. Zatem apeluję do manieczki, wróć chłopaku!
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: Panowie! Wracajcie!

20-02-2018, 09:02

nicram pisze:Tak, sam myślałem, że EatMyFuck to manieczki. Zatem apeluję do manieczki, wróć chłopaku!
też przez chwilę myślałem, że jestem nim ...-:)
o manieczki
trzeba pytać forumowego uzdrawiacza. tego od ziaren życia, jedzenia 2 razy w roku na święta. kolejna podpowiedź: naszego głównego bimbrownika. on sie chwali, że ma kontakt z manieczki. nie wiem, czy taki realny, czy tylko słyszy głosy ... jego trzeba pytać.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Panowie! Wracajcie!

03-04-2018, 18:22

Chłopaki,

Oto nadszedł dzień w którym opada kurtyna.
Jestem hodowcą mrówek. Czy też raczej byłem, zważywszy na charakter tego posta. Wyobraźcie sobie tedy niewielki pokój, na środku tego pokoju stoi stół, na stole zaś akwarium, w którym mieści się mrówcze królestwo. Lubiłem sobie usiąść z papieroskiem i obserwować życie tych ciekawych organizmów; najbardziej jednak lubiłem coś tam wrzucać: świerszcze truchło, kilka poziomek, czasem także pokrojonego patisona. Obserwacja co takiego się stanie po wrzuceniu takiego podarku, jak będą reagować te intrygujące stworzenia, dawała mi bardzo dużo radości przez te wszystkie lata.
W życiu jednak każdego mężczyzny, także hodowcy mrówek, przychodzi taki czas, że niesiony przez wiatr zapach odległych lądów przestaje być li tylko ciekawostką, a staje się obsesją. Mężczyzna musi wtedy porzucić dotychczasowe życie; naszykować starą lódź, zabrać swój dobytek i wyruszyć na spotkanie osobistej terra incognita.
Dla mnie taki czas właśnie nadszedł.
Nie smućmy się jednak. Pamiętajmy, że po deszczu zawsze przychodzi Słonko.
Wspomnę was czasem, z sympatią naturalnie. Mam nadzieję, że i wy mnie czasem wspomnicie obrzucając jakimś plugawym epitetem.
Długie pożegnania są dla pedałów, powiem zatem tylko - Hailsa!!

Obleśny pedzio, ciota, kłótliwe chamidło, skurwysyn z wodogłowiem, lewacka kurwa, niszczyciel forum, skurwiały Grindejowiec i jebany Kornowiec, kiep bez uczuć oraz pawie oczko, a także lulek czarny, dym spowija ołatrz ofiarny:

Plastuch
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Panowie! Wracajcie!

03-04-2018, 18:27

Tak się boisz tego wpierdolu na koncercie że spierdalasz na zimną i deszczową wyspę na końcu świata?

Poza tym jak z mrówkami to było formikarium nie akwarium ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Karkasonne

Re: Panowie! Wracajcie!

03-04-2018, 18:41

Jest jakiś sposób na utrzymanie kontaktu w razie gdybym, zgodnie z rozmowami, trafił do Torunia lub na Islandię, czy ucinasz kontakt ze wszystkimi obecnymi?
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Panowie! Wracajcie!

03-04-2018, 18:58

będzie mi brakowało "plastkowego słowa".
szkoda.

słowo ode mnie. podmieniam: "jutro" na "dziś". na tą samą okoliczność.


[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 03-04-2018, 19:01 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
ODPOWIEDZ