Przyszłość forum

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Przyszłość forum

Czas głosowania minął 15-10-2018, 20:11

1. Zamykamy forum, Masterful działa jako webzine.
21
15%
2. Zamykamy forum, Masterful działa jako webzine, Tworzycie sobie grupę na fb.
13
9%
3. Nie zamykamy forum - ale to Wy pokrywacie koszt jego utrzymania, 125 zł miesięcznie. Zrzuta co miesiąc by pokryć ten koszt. Pewnie koło 5 zeta/user
108
76%
 
Liczba głosów: 142
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10460
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:28

Ascetic pisze:a z tymi multikontami to jak rozumiem, że jak zapłacę za kilka kont to będę mógł dalej bezkarnie kręcić bekę ;-) podoba mi się ;-)
Przecież i tak wszyscy wiedzą, że to Ty :D
COFFIN pisze:Nie oszukujmy się, piątka to żadna kasa, a za tyle nigdzie nie poznam tony dżezu, który chuj mnie interesuje:]
:D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
rmk
postuje jak opętany!
Posty: 369
Rejestracja: 11-01-2014, 23:05
Kontakt:

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:29

Jakoś się tak u mnie przyjęło, że jak robię coś przy kompie to gdzieś w tle mam odpalone forume, więc jestem za opcją nr 3.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:30

Hatefire pisze:
pr0metheus pisze:O roczna składkę na forume? :)
Dobra jak przetrwa, ta formuła przez 6 miesięcy od daty pierwszej składki, to płacę za ciebie roczną składkę i przyznaję, że jestem debilem. Jak nie, to nie będzie na co wpłacać, więc wybulisz na jakiś cel charytatywny tą kwotę. Jak przyjmie się inna koncepcja, to no contest :-)
cel charytatywny? tfu, w zyciu!

zartuje, umowa stoi
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3695
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:32

Wasyl pisze:
Kilgore pisze:
nicram pisze:Jestem w stanie te 5 zł dawać. Tak jak napisał Hatefire, MM to moja jedyna forma istnienia w internecie. Tutejsze polecanki stanowią dla mnie dużą wartość, bo sam nie mam czasu szperać.
+1 najlepiej z opcją za rok z góry
Tak
dobry kościół to kościół spalony
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16378
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:34

Sybir pisze:
Ascetic pisze:a z tymi multikontami to jak rozumiem, że jak zapłacę za kilka kont to będę mógł dalej bezkarnie kręcić bekę ;-) podoba mi się ;-)
Przecież i tak wszyscy wiedzą, że to Ty :D
sranie w banie ;-) zawsze mnie denuncjujesz ;-) taka jest prawda ;-)

^dobra. nie czas i nie miejsce ;-)


macie/ mamy misiaki dedlajn do 15.10. się określać się.
.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:39

Ascetic pisze:
[V] pisze:za nic nie będę płacił,chyba,że ktoś wyliże czache dżordża majkela.

think twice ;-)

gdzie Ty będziesz chopaku promował swojego Najwyższego, czy tam Najgrubszego .... pomyśl ... no gdzie ?
nigdzie,zdechnę razem z forume:)


Nie chcę płacić bo nie dzieje się tu nic istotnego wartego płacenia,po prostu forum jak i webzine stało się miejscem mało wyrafinowej rozrywki. jest wesoło i przyjemnie ale nie na tyle aby wyłożyć talary i nie chodzi o kase ale o zasady.

Jak publikowałem tu kilka swoich wywiadów to nie wołałem żeby ludzie rzucali groszem a przecież to jest mój prywatny czas i nomen omen dośc ciekawe rozmowy które x ludzi tam sobie czyta z piwem w reku nie? W każdym razie to jest mój wkład ,jeśli wtedy nie było opcji zrzuty a teraz mam płacic za emocjonujace walki na forum to dziekuje,postoje.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16378
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:41

Lucek pisze:istnienie forum ma jakikolwiek sens tylko w takiej formie jak funkcjonowało przez lata, jezeli bedzie płatne to szybko zrobi sie z tego tuba propagandowa kilku kolesi a nie forum, tak więc to koniec.
niestety też w tym jest trochę racji.
ja zapłacę, ale pisać nie będę.
więc luz.
.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:43

Elitarne forko sie stanie hehe, lubie takie forka
woodpecker from space
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:48

Jeżeli na szali jest brak forum (przeniesienie do grupy na FB, na którym konta nie mam jest dla mnie tożsame) lub składka, to poproszę numer konta.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16378
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:49

ps. niedługo 1% będą polaczki płacić donacyjnie. może to jest tak na przyszłość opcja. taką dalszą. bo doraźnie to wiadomo co i jak.

nie wiem, jak to od strony prawnej to wygląda, ale może to jest jakaś opcja na talary. po huj płacić na jakieś kundle z których i tak będzie karma dla innych kundli?

tak sobie głośno - długofalowo - kombinuję.
.
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:51

Kiedyś pamiętam też już była chyba podobna akcja. Była zrzuta i jakoś się udało to utrzymać. W każdym razie szkoda, że zmierza to w tym kierunku.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8088
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:55

Ascetic pisze:
nie wiem, jak to od strony prawnej to wygląda, ale może to jest jakaś opcja na talary. po huj płacić na jakieś kundle z których i tak będzie karma dla innych kundli?

tak sobie głośno - długofalowo - kombinuję.
KRS itd. Musi być organizacja pożytku publicznego, żeby oddać procent z podatku. W sumie:D
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:57

22 glosy za placeniem kilka chwil po zalozeniu tematu. rzeczywiscie , formula forum sie chyba wyczerpala:)
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8088
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 21:58

Nawet, gdyby na koniec więcej było przeciwko, to jebać to:-) Niech zostanie te kilkadziesiąt osób i po temacie.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 22:00

Na Gejdolinie taki sam temat zawisl tez gdzies z pol roku temu, inne przeszly w stan uspienia, albo maly ruch jak stare Powermetal. Ale dzis to specyfika forow, wiadomo wiekszosc podludzi ma smartfony i fejsbuka. Ale powiadam wam zaprawde, ze fora choc umieraja to ich dusze sa wieczne i mimo, ze pozornie przegrywaja to jednak zwycieza. Rowniez dlatego, ze fejsbuk to gowno dla niedojebow i narzedzie szpiegowskie.
woodpecker from space
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16378
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 22:03

COFFIN pisze:
Ascetic pisze:
nie wiem, jak to od strony prawnej to wygląda, ale może to jest jakaś opcja na talary. po huj płacić na jakieś kundle z których i tak będzie karma dla innych kundli?

tak sobie głośno - długofalowo - kombinuję.
KRS itd. Musi być organizacja pożytku publicznego, żeby oddać procent z podatku. W sumie:D
dlatego pisałem, że to w czasie rozłożone. zgody MSWiA (chyba), plus rejestracja w sądzie. pewnie z pół roku zejdzie.
a pożytek publiczny w huj ;-) jak tylu przekoszonych zawodników oderwie się wieczorem od kompa to aż strach pomyśleć co się zacznie dziać na dzielni. lizanie czaszek to mały pikuś jest ;-)
.
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 818
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 22:03

Jestem za płaceniem oraz za otwartą formułą forum.
Komu zależy to zapłaci.
Ślizgaczy będzie pewnie większość. Jednak to Polska i taki folklor.
W razie czego jestem w stanie sam utrzymać ten bajzel:)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10223
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 22:04

pr0metheus pisze:22 glosy za placeniem kilka chwil po zalozeniu tematu. rzeczywiscie , formula forum sie chyba wyczerpala:)
To że ktoś se kliknął niezobowiązująco na sondę i nawet w pierwszym odruchu wpłaci nie znaczy, że będzie tak konsekwentnie robił, w dłuższym okresie. Doświadczenie uczy inaczej. Jak każdy pesymista oczywiście ucieszę się jak nie będę miał racji, bo będzie to znaczyć, ze coś poszło dobrze :-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10460
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 22:07

[V] pisze:W każdym razie to jest mój wkład ,jeśli wtedy nie było opcji zrzuty a teraz mam płacic za emocjonujace walki na forum to dziekuje,postoje.
Prawda.
Triceratops pisze:Ale powiadam wam zaprawde, ze fora choc umieraja to ich dusze sa wieczne i mimo, ze pozornie przegrywaja to jednak zwycieza. Rowniez dlatego, ze fejsbuk to gowno dla niedojebow i narzedzie szpiegowskie.
I też prawda.

Dla mnie wybór jest oczywisty, Koledzy. Opcja kol. SATYROS mi się podoba.
Ostatnio zmieniony 09-10-2018, 22:08 przez Sybir, łącznie zmieniany 1 raz.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Przyszłość forum

09-10-2018, 22:08

Hatefire pisze:
pr0metheus pisze:22 glosy za placeniem kilka chwil po zalozeniu tematu. rzeczywiscie , formula forum sie chyba wyczerpala:)
To że ktoś se kliknął niezobowiązująco na sondę i nawet w pierwszym odruchu wpłaci nie znaczy, że będzie tak konsekwentnie robił, w dłuższym okresie.

dlatego dalej jestem za formula zamknieta forum. ale jak wiekszosc widzi to inaczej, nie ma problemu
niech to miejsce niebawem zniknie
ODPOWIEDZ