Soma Process

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fag Slayer
rozkręca się
Posty: 69
Rejestracja: 14-04-2004, 20:18
Lokalizacja: Kielce

Soma Process

19-05-2010, 20:18

Hah ale jaja jeszcze nie wyjebaliscie mojego profilu ;P No wiec kope lat i takie tam ale zagladnalem tu w konkretnym celu. W pelni wladz umyslowych itp itd oraz znajac "profil" forum chcialbym przedstawic Wam moja kapele. Jest to mlody sklad, na tzw dorobku (a w ogole to chyba jeszcze nawet nie heh). Dobra koniec pierdolenia, sluchajta.

http://www.myspace.com/somaprocess

PS Dziala tu jeszcze MaxDisgruntled? Jemu mogloby sie nawet spodobac hehe.
If you hold your head still I will milk the cow
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2412
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: Soma Process

19-05-2010, 21:21

Nie działa, docinki na temat jego karnacji chyba dały mu w kość.
"Illuminous Events" przesłuchałem, wejście bardzo fajne, zwrotka mi się nie podoba, reszta raczej fajnie ;). I mam wrażenie że się tak kończy bez jakiegoś pomysłu, ale powiedzmy że wasz styl to nie moja kategoria wagowa.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Soma Process

20-05-2010, 14:37

Uważam, że podstawą dla młodej kapeli jest dojebanie takim matexem, że gumki w bryczesach pękają. Najlepiej na okładce jebnąć np. podobieństwo częstochowskiej samozadowalającej się krucyfiksem. W ogóle powoływanie się na postacie powszechnie znane i lubiane to strzał w dychę. Widzę, że jesteście z Kielc, więc sugeruję wspólny split z Sorcerer albo Warraha. Kelthuz mówi, że ma dryg do podziemnego marketingu i w ogóle już na nim zęby zjadł, więc dupy w troki i zabiegać o względy Pana Połaci Ziem Świętokrzyskich. Death to poseurs! Sława Korwin! Niech żyje libertalianizm! Chuj w dupę socjalistom!
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Fag Slayer
rozkręca się
Posty: 69
Rejestracja: 14-04-2004, 20:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Soma Process

20-05-2010, 22:31

Blackult pisze:I mam wrażenie że się tak kończy bez jakiegoś pomysłu, ale powiedzmy że wasz styl to nie moja kategoria wagowa.
Eeeeetam miał się kończyć jak kawałki Immortal na 'Pure Holocaust', jebut toporem i gotowe hehe
Lykantrop pisze:Uważam, że podstawą dla młodej kapeli jest dojebanie takim matexem, że gumki w bryczesach pękają.

To jak? Nie pękło nic??? Kurwaaaa meeeeeen weź może głośniej czy coś ;p Narraha!
If you hold your head still I will milk the cow
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: Soma Process

20-02-2011, 16:22

megadobre gówno, dziwne, że olano ciepłym moczem na tym forum muzycznych masturbatorów!
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: Soma Process

20-02-2011, 16:33

a moja kategoria wagowa to jest jak najbardziej, i bardzo mi sie podoba. tylko prosze nie wrzucac mnie z tego powodu do jednego worka z semitą nademną :D jest bardzo dobrze, podrzuce znajomym.

PM
do not make equal what is unequal
ODPOWIEDZ