Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
Słuchawki kupuję..
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
Morbid Marcin
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1438
- Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
- Lokalizacja: warszawa
Re: Słuchawki kupuję..
Dobra rada, Wuju!
A tak serio, dlatego chcę tego rodzaju sluchawki, by było słychać otoczenie, w tym tira, który chciałby zrobić jesień średniowiecza z wiadomo czego. Głównie zasuwam po miescie, więc przyroda i jej dzwięki średnio kuszące.
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
http://www.discogs.com/seller/morbidmarcin?limit=50 NOWE RARY SIĘ CZAJĄ....
- Olo
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2384
- Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: Słuchawki kupuję..
Nie wiem Major Zagłoba, czy dokonałeś już wyboru, ale jako, że rozważałeś Soundcore Liberty Pro to ze swojej strony, po dłuższym okresie użytkowania i pierwszym, entuzjastycznym odbiorze ich jakości odradzam jednak te słuchawki - każda z trzech par, które kupiłem w różnym okresie dla różnych osób w rodzinie jest już niezdatna do użytku. Powtarzający się objaw to zanik dźwięku w co najmniej jednej ze słuchawek. Wszelkie resetowanie do ustawień fabrycznych, reinstall oprogramowania - nic nie pomagało. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tą marką i sposób na ich rezurekcję to będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą. Okres gwarancyjny na każdą parę już minął.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
- Major Zagłoba
- postuje jak opętany!
- Posty: 569
- Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
- Lokalizacja: Zaolzie
- Kontakt:
Re: Słuchawki kupuję..
Jeszcze nie kupiłem, wyjazd wakacyjny zjadł trochę budżetuOlo pisze: ↑30-05-2026, 14:10Nie wiem Major Zagłoba, czy dokonałeś już wyboru, ale jako, że rozważałeś Soundcore Liberty Pro to ze swojej strony, po dłuższym okresie użytkowania i pierwszym, entuzjastycznym odbiorze ich jakości odradzam jednak te słuchawki - każda z trzech par, które kupiłem w różnym okresie dla różnych osób w rodzinie jest już niezdatna do użytku. Powtarzający się objaw to zanik dźwięku w co najmniej jednej ze słuchawek. Wszelkie resetowanie do ustawień fabrycznych, reinstall oprogramowania - nic nie pomagało. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tą marką i sposób na ich rezurekcję to będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą. Okres gwarancyjny na każdą parę już minął.
-
mocny2_3
- zahartowany metalizator
- Posty: 3755
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:00
Re: Słuchawki kupuję..
Mam SOUNDPEATS H3 do sprzedania w stanie w zasadzie idealnym.Leżą nie używane bo jednak twsy nie dla mnie, wole po kablu.Jak coś to pisać to wrzuce na olx albo allegro.Cene dam dobrą
-
Elhaz_77
- w mackach Zła
- Posty: 832
- Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: Słuchawki kupuję..
Jeśli któryś z kolegów potrzebuje zajebistych do ciężkich brzmień, ale nie tylko, zamkniętych słuchawek nausznych to poniżej super okazja:
https://www.headphone-outlet.com/shop/p ... eadphones/
Mam pierwszą wersję tych słuchawek i w metalu to jest sztos!
https://www.headphone-outlet.com/shop/p ... eadphones/
Mam pierwszą wersję tych słuchawek i w metalu to jest sztos!
- Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12103
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
Re: Słuchawki kupuję..
Całkiem fajne. Myślałem ostatnio o finalach DX3000CL - miałeś może do czynienia z tą serią?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
-
Elhaz_77
- w mackach Zła
- Posty: 832
- Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: Słuchawki kupuję..
Nie znam tej serii. Nie słuchałem żadnych słuchawek Final. Wklejone przeze mnie Ultrasy są zajebiste. Wyprzedaż stanów magazynowych, która ma potrwać nie dłużej niż 14 dni. 7 kabli w zestawie no i to zejście z ceny. Jest wiele dobrych słuchawek na rynku, ale te szczególnie dobrze radzą sobie z ostrym łojeniem.


