Słuchawki kupuję..

Dział techniczny - problemy, preferencje, porady.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1438
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Słuchawki kupuję..

30-05-2026, 13:07

Dobra rada, Wuju! ;) A tak serio, dlatego chcę tego rodzaju sluchawki, by było słychać otoczenie, w tym tira, który chciałby zrobić jesień średniowiecza z wiadomo czego. Głównie zasuwam po miescie, więc przyroda i jej dzwięki średnio kuszące.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2384
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Słuchawki kupuję..

30-05-2026, 14:10

Nie wiem Major Zagłoba, czy dokonałeś już wyboru, ale jako, że rozważałeś Soundcore Liberty Pro to ze swojej strony, po dłuższym okresie użytkowania i pierwszym, entuzjastycznym odbiorze ich jakości odradzam jednak te słuchawki - każda z trzech par, które kupiłem w różnym okresie dla różnych osób w rodzinie jest już niezdatna do użytku. Powtarzający się objaw to zanik dźwięku w co najmniej jednej ze słuchawek. Wszelkie resetowanie do ustawień fabrycznych, reinstall oprogramowania - nic nie pomagało. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tą marką i sposób na ich rezurekcję to będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą. Okres gwarancyjny na każdą parę już minął.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 569
Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:

Re: Słuchawki kupuję..

30-05-2026, 21:52

Olo pisze:
30-05-2026, 14:10
Nie wiem Major Zagłoba, czy dokonałeś już wyboru, ale jako, że rozważałeś Soundcore Liberty Pro to ze swojej strony, po dłuższym okresie użytkowania i pierwszym, entuzjastycznym odbiorze ich jakości odradzam jednak te słuchawki - każda z trzech par, które kupiłem w różnym okresie dla różnych osób w rodzinie jest już niezdatna do użytku. Powtarzający się objaw to zanik dźwięku w co najmniej jednej ze słuchawek. Wszelkie resetowanie do ustawień fabrycznych, reinstall oprogramowania - nic nie pomagało. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tą marką i sposób na ich rezurekcję to będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą. Okres gwarancyjny na każdą parę już minął.
Jeszcze nie kupiłem, wyjazd wakacyjny zjadł trochę budżetu :( ale dzięki za info.
mocny2_3
zahartowany metalizator
Posty: 3755
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Słuchawki kupuję..

02-06-2026, 15:28

Mam SOUNDPEATS H3 do sprzedania w stanie w zasadzie idealnym.Leżą nie używane bo jednak twsy nie dla mnie, wole po kablu.Jak coś to pisać to wrzuce na olx albo allegro.Cene dam dobrą
Elhaz_77
w mackach Zła
Posty: 832
Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Słuchawki kupuję..

22-06-2026, 12:27

Jeśli któryś z kolegów potrzebuje zajebistych do ciężkich brzmień, ale nie tylko, zamkniętych słuchawek nausznych to poniżej super okazja:
https://www.headphone-outlet.com/shop/p ... eadphones/
Mam pierwszą wersję tych słuchawek i w metalu to jest sztos!
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12103
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Słuchawki kupuję..

22-06-2026, 12:31

Całkiem fajne. Myślałem ostatnio o finalach DX3000CL - miałeś może do czynienia z tą serią?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Elhaz_77
w mackach Zła
Posty: 832
Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Słuchawki kupuję..

22-06-2026, 13:41

Nie znam tej serii. Nie słuchałem żadnych słuchawek Final. Wklejone przeze mnie Ultrasy są zajebiste. Wyprzedaż stanów magazynowych, która ma potrwać nie dłużej niż 14 dni. 7 kabli w zestawie no i to zejście z ceny. Jest wiele dobrych słuchawek na rynku, ale te szczególnie dobrze radzą sobie z ostrym łojeniem.
ODPOWIEDZ