Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Księża

14-03-2021, 22:02

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Księża

15-03-2021, 11:07

Galus z Depo są już w otwartym konflikcie. Filmik z policją zniszczył mi umysł. Czatachowa i ich działalnosć sekciarska to najlepsze co się wydarzyło na smutnej jak pizda mapie katolskiej. Kibicuje Czatachowej. Hailsa.



"Przymuszają mnie do nieposłuszeństwa prawu kościelnemu" - i like it
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

18-03-2021, 11:29

Kolejny 3 459 odosobniony przypadek
tvn2.pl pisze:Ksiądz gwałcił 12-letnią Mariannę i ją okaleczał, a działo się to regularnie przez półtora roku - wspomina obecnie 19-letnia ofiara. Marianna wciąż czeka na efekty działań prokuratury. Ksiądz pozostaje na wolności i dziewczyna boi się, że może krzywdzić kolejne dziecko.

Unika miejsc, które kojarzą się z tym, co przeszła. Widok, zapach wystarczą, by miała poczucie, że umiera. Dziś, choć jeszcze anonimowo, chce się zmierzyć z krzywdą - tą sprzed kilku lat i tą dzisiejszą. - To wszystko zaczęło się w 2013 roku. Ja miałam wtedy 12 lat, jak poszłam na kółko biblijne - tak swoją historię rozpoczyna Marianna, ofiara księdza pedofila. Po pewnym czasie prowadzący zajęcia w małopolskiej parafii ksiądz prosił, by dziewczynka zostawała, przepisywała mu kazania, a potem - żeby się rozbierała. - Musiałam się rozebrać, tak jak już wcześniej bywało, i po prostu wziął mnie i posadził jakby na sobie - opowiada Marianna. I tak co piątek, przez półtora roku, ksiądz gwałcił dziewczynkę. Mówił, że tylko do tego ona się nadaje, i groził, że ją zabije. Bała się i wstydziła powiedzieć komukolwiek, także o tym, że ciął ją po plecach i w okolicach miejsc intymnych. - Brał taki nożyk, po prostu kazał mi się położyć. I tak jeździł po ciele, dopóki nie przeciął. (...) Już wolałam ten nóż, bo to przynajmniej nie sprawiało, że czułam się taka okropnie brudna po prostu, tak strasznie się wstydziłam - wyznaje Marianna. "Uważaj tam na siebie, bo ładna jesteś" Spacer z psem nad stawem mógł ukoić ból, ale ksiądz i tam ją znalazł. Zrobił to, co zwykle. - Chciałam się rzucić pod ciężarówkę wtedy. (...) Życie uratował mi ktoś, po kim nikt by się nigdy tego nie spodziewał, bo był to człowiek, który spędził lata w więzieniu i to była pierwsza osoba, której ja o tym powiedziałam - wspomina Marianna. Ta osoba namawiała Mariannę, by o wszystkim powiedziała mamie. Wkrótce tak się stało. Choć dziewczyna wskazała księdza jako sprawcę jednego gwałtu, prokuratura w Miechowie umorzyła sprawę. - Usłyszałam od jednej z pań, które siedziały na sali i mnie przesłuchiwały: uważaj tam na siebie, bo ładna jesteś - wspomina Marianna.

Dlatego Marianna studiuje prawo - by żadne dziecko nie było tak przesłuchiwane. Gdy osiągnęła pełnoletność, ponownie zawiadomiła miechowską prokuraturę. - Zobaczyłem dziewczynę, która, zamiast znaleźć sprawiedliwość, cierpi. Cierpi za długo - mówi Artur Nowak, prawnik i pełnomocnik Marianny. Złożył w prokuraturze wniosek w czerwcu 2020 roku. Ksiądz działa już w innej, świętokrzyskiej parafii. - Ona po prostu boi się, że ten człowiek jest bezkarny i dalej funkcjonuje, i dalej może po prostu robić to samo. Gdzie ona ma iść z tym? Idzie do prokuratury, prosi państwo o pomoc - mówi Nowak. W ciągu dziewięciu miesięcy przesłuchano tylko kilka osób, które wskazała, i ją samą - przez dziewięć godzin. - To było coś strasznego. Przez większość tego czasu ja byłam po prostu atakowana pytaniami, sugerowano kolejny raz, że być może ja gdzieś tam na przykład świadczyłam usługi - opowiada Marianna. "Ja się pierwszy raz spotykam z taką przewlekłością" Pełnomocnik składał skargi na prokurator Wiolettę Jędrychowską-Jaros, która prowadzi śledztwo. Kilka lat temu podpisała się pod umorzeniem. - Ja się pierwszy raz spotykam z taką przewlekłością. (...) Dla mnie to jest odwrócenie po prostu pewnych ról, dlatego że prokurator powinien stać przy pokrzywdzonym - mówi pełnomocnik. "Fakty" TVN próbowały zapytać prokurator Jędrychowską-Jaros, dlaczego tak się dzieje. Wysłała do nas pracownicę prokuratury, która odesłała nas do rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Krakowie. W oświadczeniu Prokuratury Okręgowej w Krakowie czytamy, że konieczne było przedłużenie śledztwa do 23 maja 2021 roku. Co do agresywnego sposobu przesłuchania dziewczyny - że prokurator ma prawo zadawać pytania "niezależnie od tego, czy udzielenie na nie odpowiedzi jest dla świadka wygodne czy też nie". - Nie mogę spać spokojnie, myśląc o tym, że on być może teraz niszczy życie jakiemuś innemu dziecku, któremu może udałoby się wskoczyć pod tego tira - wyznaje Marianna.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

18-03-2021, 11:55

Tutaj kolejna sprawa. Widać ofensywa lewactwa mająca na celu zniszczenie biednego kościółka trwa w najlepsze :(

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... 1-mln.html

Po dziewięciu latach wykorzystywania, w listopadzie 2012 roku, postanowił opowiedzieć o swojej krzywdzie biskupowi toruńskiemu Andrzejowi Suskiemu. Ten jednak nie zawiadomił o sprawie prokuratury, a sąd biskupi, który został powołany w tej sprawie po zgłoszeniu, uniewinnił Jarosława P. "Ksiądz został uniewinniony, jak napisano w wyroku: 'W imię Pańskie. Amen'

hehe amen
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

18-03-2021, 14:25

Kolejna sprawa wypłynęła. W diecezji opolskiej, żeby dostać awans trzeba było dać się wyruchać biskupowi :-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Księża

18-03-2021, 14:28

Myślałem, że to tam normalne
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Księża

18-03-2021, 14:29

Czyli zdrowe, słowiańskie zasady, tyle że w wersji lgbt. Odetchnąłem z ulgą.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

18-03-2021, 14:50

Wersja LGBT im nie pasuje, bo tam są ludzie, którzy lubią takie zabawy i nie trzeba ich od tego przymuszać.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Księża

18-03-2021, 14:53

Tak, jedna wersja tajna, druga jawna. Nie mogą się lubić. Niech wojują.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

18-03-2021, 15:04

mocny2_3 pisze:
14-03-2021, 22:02
Słuszna reakcja. Nieco wulgarna, ale cudownie trafna. I to o tym, że za 20 lat cała ta wiara wypierdoli stąd jest bardzo krzepiące.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

18-03-2021, 15:09

woodpecker from space
535

Re: Księża

18-03-2021, 15:14

Hatefire pisze:
18-03-2021, 14:25
Kolejna sprawa wypłynęła. W diecezji opolskiej, żeby dostać awans trzeba było dać się wyruchać biskupowi :-)
Co prawda najgorsi są murarze, ale nigdy nie słyszałem, by brygada przechodząca na wyższe piętro uprzednio musiała dać się wyruchać w kanciapie kierownika.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

18-03-2021, 15:23

Obciag czy popuszczenie zada
za awans czy egzamin bylo juz modne pol wieku temu, Ten ksiadz polskokatolicki, ktorego znalem i umarl na jesieni, kiedys przy wodeczce sie przelamal i opowiedzial dlaczego odszedl z KRK. To juz bylo za czasow Wyszynskiego, bo wtedy rektorem czy dziekanem jego uczelni byl Wyszynski
woodpecker from space
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

18-03-2021, 16:08

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Księża

18-03-2021, 23:07

Triceratops pisze:
26-02-2021, 08:32
Prodi pisze:
01-02-2021, 16:01
Triceratops pisze:
01-02-2021, 15:57


To byla fajna edycja, jak zaczal Dezerter to jebnal kurewsko rzesisty, cieply deszcz co w ten upal wydalo sie wrecz blogoslawienstwem
W Żelebsku jest zawsze zajebiście, tylko kiedy się uda powrócić w te piękne okoliczności przyrody mając na uwadze to co się wyrabia dookoła od niemal roku :cry: Nie jestem optymistą co do 2021go ...Niestety.
Tak se przypomnialem, to pisze, ze w ubiegla sobote w przereblu, w okolicach 16 spotkalem organizatora. Okazuje sie, ze punki to juz nie brudasy i tez sie mocza. Pogadalismy chwile i mowil, ze jednak kombinuja zeby sie to odbylo. Nie ma na razie opcji, ze nie bedzie, i robia wszystko zeby sie odbylo. Jak cos sie zmieni da znac.
Z innej manki, uderzyl niedawno do mnie z zapytaniem kolo spod Katowic chyba, wystawia sie od pierwszej edycji ze swoim straganem, plyty, kasety, koszulki itp, i pytal o skombinowanie noclegu, wiec cos moze byc na rzeczy, bo na miejscu to juz wszystkie miejsca zaklepane.
Ee, jak pank i miewa kontakt z wodą to nie pank pewnie ino farbowaniec jakiś, kolejny biznesmen na punkach zarabiający (hyhy).
Co do zamiarów organizatorów i ich determinacji... Hmm... Na niewiele się to zda jak Morawiecki i jego świta przypierdolą Lokdaun ver. 4 w czerwcu i zapewniam Cię - riot riotem, ale wyżej chuja nie podskoczy nikt. Za duża to jest impreza obecnie by się nie wydało, że gdzieś tam w lesie jest ze tysiąc osób na festiwalu.
Co do typa pytającego o nocleg to stawiam na Woła z NNNW, on zawsze przyjeżdża ze swoim staffem.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

19-03-2021, 12:04

Un zarabia na panstwowym ;) A tam gdzie sie moczymy woda czarna jak kawa, wiec dla punka w sam raz.
Wola nie znam, ten to bzyku czy jak mu tam, rozne uztywane nosniki zaraz za wejsciem zazwyczaj.
Moze sie uda, kto wie. Niedaleko w Zamosciu w Laserach bawi sie 500 osob co w wekend na dyskotece, policja stoi grzecznie przed brama ale nic nie robi, wiec nadzieja jest, ze wyjdzie. Jebac rzond i ich slugusow
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

20-03-2021, 09:34

wyborcza.pl pisze: Watykan oznajmił, że związki jednopłciowe są grzechem. Jednocześnie ma zbijać kasę na "Rocketmanie", biografii homoseksualnego artysty; filmie, którego produkcję, jak się okazuje, dofinansował. Nagłośnił to Elton John.
W grudniu 2019 roku włoski dziennik "Corriere della Serra" podał, że Watykan przeznaczył ponad 4 mln euro na produkcję "Rocketmana" i "Men in Black: International". W biografię Eltona Johna zainwestowano około miliona euro z tej sumy.
Według tygodnika "L’Espresso" kardynał (Giovanni Angelo Becciu) w okresie działalności w Sekretariacie Stanu "przekierował całą kasę watykańską" do biznesmena Enrica Crassa z Credit Suisse, szwajcarskiego banku inwestycyjnego. Ten z kolei kierował pieniądze do spółek, którymi sam zarządzał. Inwestował w nieruchomości czy marki wód mineralnych. Później pieniądze wracały do kas watykańskich, ale – jak podaje "L’Espresso" – przynosząc skromne profity. Inwestycje zaczęły więc budzić podejrzenia.
Duża część pieniędzy, którą otrzymywał Crasso, wędrowała do zarządzanego przez biznesmena Funduszu Centurion z siedzibą na Malcie. To właśnie ten fundusz miał zainwestować w film o Eltonie Johnie.
Grzech grzechem, ale pecunia non olet :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

22-03-2021, 10:16

Ofiary zakonnika ujawniają. "Gwałcił i wykrzykiwał na cały głos grzechy"

– Jedną z dziewczyn brutalnie i często gwałcił. Wpadał do ciasnego pomieszczenia, podduszał ją, gwałcił i wykrzykiwał na cały głos grzechy innych ludzi ze wspólnoty. Oskarżał ją, że grzeszą, bo ona nie jest wierna Bogu. Albo potrafił zgwałcić którąś na ołtarzu w bocznej kaplicy kościoła – mówią w rozmowie z Arturem Nowakiem ofiary ojca Pawła, dominikanina, który dopuszczał się nadużyć w latach 1996–2000.

W oświadczeniu z 7 marca 2021 r. wrocławscy dominikanie przeprosili za nadużycia, do których dochodziło w latach 1996–2000 w duszpasterstwie akademickim, a których dopuszczać się miał ojciec Paweł

– Wiedział o mnie kompletnie wszystko. Nakłaniał mnie do spekulacji, kto mógł mnie „zarazić” złym duchem, kto na mnie źle patrzył, kto mnie dotykał. Spowiedź potrafiła trwać 2–3 godziny. Odwoływał się do Boga. Mówił, że mogę oddać ten swój ciężar panu Bogu – opowiada jedna z wykorzystanych osób

W 2000 r. o całym zdarzeniu miał dowiedzieć się ówczesny prowincjał dominikanów o. Maciej Zięba. – Tu chciałabym uciąć spekulacje, czy o. Maciej Zięba wiedział o wszystkim, czy nie. Zdecydowanie wiedział. A nasze listy, spisane przez nas własnoręcznie od 2000 r. są w archiwum – zapewnia ofiara ojca Pawła

Oprawca kontynuował jednak swoją działalność. – Pod koniec 2019 r. jedna z ofiar natrafiła na działalność Pawła w internecie. Napisała list do obecnego prowincjała. Odpowiedź prowincjała nie była lakoniczna, natomiast wpisywała się w nurt myśli „wszystko jest załatwione”. Czas pokazał że jest zupełnie inaczej – opowiada zraniona

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: Księża

22-03-2021, 10:31

Ej, no przecież przeprosił. Czy to nie wystarczy? Czemu musisz ciagle prześladować tych biednych katolików?
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
535

Re: Księża

22-03-2021, 10:36

trup pisze:
22-03-2021, 10:16
Ofiary zakonnika ujawniają. "Gwałcił i wykrzykiwał na cały głos grzechy"

– Jedną z dziewczyn brutalnie i często gwałcił. Wpadał do ciasnego pomieszczenia, podduszał ją, gwałcił i wykrzykiwał na cały głos grzechy innych ludzi ze wspólnoty. Oskarżał ją, że grzeszą, bo ona nie jest wierna Bogu. Albo potrafił zgwałcić którąś na ołtarzu w bocznej kaplicy kościoła – mówią w rozmowie z Arturem Nowakiem ofiary ojca Pawła, dominikanina, który dopuszczał się nadużyć w latach 1996–2000.

W oświadczeniu z 7 marca 2021 r. wrocławscy dominikanie przeprosili za nadużycia, do których dochodziło w latach 1996–2000 w duszpasterstwie akademickim, a których dopuszczać się miał ojciec Paweł

– Wiedział o mnie kompletnie wszystko. Nakłaniał mnie do spekulacji, kto mógł mnie „zarazić” złym duchem, kto na mnie źle patrzył, kto mnie dotykał. Spowiedź potrafiła trwać 2–3 godziny. Odwoływał się do Boga. Mówił, że mogę oddać ten swój ciężar panu Bogu – opowiada jedna z wykorzystanych osób

W 2000 r. o całym zdarzeniu miał dowiedzieć się ówczesny prowincjał dominikanów o. Maciej Zięba. – Tu chciałabym uciąć spekulacje, czy o. Maciej Zięba wiedział o wszystkim, czy nie. Zdecydowanie wiedział. A nasze listy, spisane przez nas własnoręcznie od 2000 r. są w archiwum – zapewnia ofiara ojca Pawła

Oprawca kontynuował jednak swoją działalność. – Pod koniec 2019 r. jedna z ofiar natrafiła na działalność Pawła w internecie. Napisała list do obecnego prowincjała. Odpowiedź prowincjała nie była lakoniczna, natomiast wpisywała się w nurt myśli „wszystko jest załatwione”. Czas pokazał że jest zupełnie inaczej – opowiada zraniona

Obrazek
Przypomnij proszę, kto przez całe osiem lat większościowych rządów czapkował kościółkowi i nie zrobił NIC w sprawie tej przestępczej organizacji?
ODPOWIEDZ