Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
dcd
postuje jak opętany!
Posty: 321
Rejestracja: 25-02-2018, 21:00
Lokalizacja: eastern discomfort

Re: Księża

11-10-2018, 21:43

Nie wiem skąd masz takie info, ale z tego co się orientuję to jest jeden. A i z tym były cyrki.
Chyba, że piszesz o tajnych kompletach gdzieś w piwnicy... ;)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

11-10-2018, 21:49

O, nawet wiecej, niz moje "chyba"
Wg Wikipedii oraz według Islamskiej Fundacji, w Czechach funkcjonują dwa meczety: w Brnie i w Pradze. Według organizacji IVCRN ich liczba wynosi 9.
http://siedzewczechach.blogspot.com/201 ... skiej.html" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Księża

11-10-2018, 22:01

Ołówkiiiii pisze:
trup pisze: Jezus wpisany w drogowy znak zakazu - 120 tys. zł grzywny
ILE??? :o
To ile by było za to co się w black metalu wyprawia? :D
Dużo, ale dostosowali zapewne do budżetu NIE. Behe mogłoby dostać podobnie, ale już jacyś podziemni grajkowie na pewno nie. Że wyrok wątpliwy, to inna sprawa.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

11-10-2018, 22:44

Heretyk pisze:
Medard pisze:Niedługo będą zastąpieni przez imamów, mułłów i ajatollahów.
To wtedy będziemy się nabijać z tych pojebów, proste.
Wtedy za takie coś będziesz siedział w pace, w najlepszym razie.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3577
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Księża

12-10-2018, 00:38

Jakie to jest zjebane pierdolenie: chodź do kościółka i wierz w bozię, bo jak nie to przyjdą muzułmany i ci utną łeb.
dobry kościół to kościół spalony
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Księża

12-10-2018, 01:03

A kto tak niby powiedział? Bo zjebanym pierdoleniem to jest poruszanie tematu księży na forum metalowym, bo tylko po to, by ssać se wzajemnie siurki. Można se być niewierzącym, antychrześcijańsko zatwardziałym wojownikiem i inne takie, ale jak niektórym ślepy, bezmyślny fanatyzm rodem z antyfrondy rzuca się na rozum i pieprzy w każdym poście o tym samym, przerzucając się tylko kolejnymi niusami z generatora ateisty, to ten zdroworozsądkowy wojownik też w końcu zrzyga się od tego zawistnego ujadania. Co to za kolejna kretyńska moda na wjeżdżanie na Kościół, od kiedy aż tak was bolą losy tych zgwałconych dzieci? No bo chyba nie chodzi o pieniactwo dla pieniactwa, co :)

Gdzie ta wasza słynna, lewicowa tolerancja?

Ile wy macie lat?
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Księża

12-10-2018, 01:20

byrgh pisze:A kto tak niby powiedział? Bo zjebanym pierdoleniem to jest poruszanie tematu księży na forum metalowym, bo tylko po to, by ssać se wzajemnie siurki. Można se być niewierzącym, antychrześcijańsko zatwardziałym wojownikiem i inne takie, ale jak niektórym ślepy, bezmyślny fanatyzm rodem z antyfrondy rzuca się na rozum i pieprzy w każdym poście o tym samym, przerzucając się tylko kolejnymi niusami z generatora ateisty, to ten zdroworozsądkowy wojownik też w końcu zrzyga się od tego zawistnego ujadania. Co to za kolejna kretyńska moda na wjeżdżanie na Kościół, od kiedy aż tak was bolą losy tych zgwałconych dzieci? No bo chyba nie chodzi o pieniactwo dla pieniactwa, co :)

Gdzie ta wasza słynna, lewicowa tolerancja?

Ile wy macie lat?
Medard tak niby powiedział. Wprawdzie nie zaznaczył tego jasno i wyraźnie, ale skoro w nawiązaniu do wypowiedzi Heretyka (i cytując jego post) stworzył taką oto całość:
kler trzeba niszczyć w każdy możliwy sposób -> niedługo będą zastąpieni przez imamów, mułłów i ajatollahów
to nie będzie wielkim błędem stworzenie z tego zdania na gruncie logiki: jeśli będziemy niszczyć kler, to zostanie zastąpiony przez imamów etc. Być może nie to miał na myśli, może uściślić. Jeśli to miał na myśli, a sądzę, że tak, to według mnie jest to zdanie fałszywe. Co do całej reszty, nie chce mnie się ;)
.
.
.
.
Nie boli Cię los zgwałconych dzieci? Są jakieś granice zła...
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Księża

12-10-2018, 02:36

Boli mnie właśnie los zgwałconych dzieci. Zgwałconych, ale nie zgwałconych przez księży, tylko przez wszystkich: księży, prawników, sprzedawców, lekarzy, patoli, i nie tylko dzieci. Tutaj nigdy nie wspominano o problemie gwałtów, jako problemie chorób pedofilskich, tylko jako problemie kleru. Nie przesadziłby mówiąc, że ponad 90% newsów traktujących o tej chorobie, dotyczy właśnie księży. Wiadomo, że dla ateistów wniosek będzie prosty: bo głównie księża gwałcą. Ale to jest niestety niemożliwe tak samo, jak wg Ciebie nieprawdą jest, że jedna wiara zastępuje drugą.
"Równie marginalnym" problemem jest terroryzm, o którym gdy się już wspomina, to wyłącznie w kontekście zjawiska, nie ogniska problemu. Jak na martwiących się o losy innych ludzi, nie widzę tu zbyt wielu ujadających na ten problem. I znowu, wniosek jest prosty: bo ataki terrorystyczne w Europie to mit. Ziew.

A Medard moim zdaniem napisał jednoznacznie, o co mu chodziło, zresztą chwilę potem rozwinął tamtą myśl. Dzik strasznie to spłycił po prostu i moje pytanie dotyczyło głównie tamtego spłyconego zdania. Chodzi o szukanie dziury w całym i nadmuchiwanie nowej mody "wroga publicznego nr 1" do rangi być albo nie być, podczas gdy obok już tylko stoją i czekają, aby zapiąć nas w dupę :)
Ale już tak jakoś jest, że inność (LGBT), tolerancja (LGBT), wolność (LGBT i KOD) idzie w parze z bojkotem naszej religii i żadnej innej. I tak jest, że religia jest fundamentem każdej cywilizacji, czy się to komuś podoba, czy nie. Ci, którzy w swojej wierze byli najsłabsi, dzisiaj jeszcze nie kończą, ale słabo przędą (Niemcy, UK, Skandynawia, Estonia, Chiny).

Powtarzałem wielokrotnie, że nie mam nic przeciwko tym, którzy nie przepadają za klerem, bo sam jestem nań obojętny. Chodzi wyłącznie, i przynajmniej, o zachowanie pozorów równowagi i normalności, bo walenie z serii newsów nt. kolejnych odpałów Kościoła, który się nieporadnie broni przed atakiem domorosłych ateistów i niedouczonych dziennikarzynów, do niczego sensownego nie prowadzi, a tylko ujawnia prawdziwy obraz postującego takie rewelacje.
Wręcz obawiam się o zdrowie nieszczęśników po wyłączeniu forum na amen. Boję się zarówno o ich zdrowie, jak i ludzi z ich otoczenia zasrywanych newsami z pierwszej ręki.
535

Re: Księża

12-10-2018, 06:21

Zapomniałeś pan o jednym istotnym drobiazgu. Otóż księża, jak żadna inna grupa zawodowa, rości sobie wręcz boskie prawo do stania na straży moralności w każdej dziedzinie, a sfera seksualności, mam wrażenie, jest tutaj jedną z tych ważniejszych. Mimo iż oficjalnie seks przecież dla nich osobiście, nie istnieje. Dlatego też mości łotsonie z tej strony najwdzięczniej i najłatwiej im przypierdolić. Dodatkowo z racji obowiązków krzewienia wiary oraz udzielania sakramentów , a także jak mniemam, braku normalnych kontaktów międzyludzkich, lgną do dzieci jak muchy do gówna. Prócz nauczycieli i lekarzy, którzy , co warto zaznaczyć, nie składają z gruntu fałszywych ślubów czystości, są w grupie ryzyka i należy o tym trąbić, tępiąc to ścierwo bez litości.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Księża

12-10-2018, 07:53

Ja tylko miałem na myśli, że jest duże ryzyko, że jedna grupa duchownych zostanie zastąpiona przez inną.
Nawet bardziej reakcyjną.

Nie bronię polskiego kleru, niech sam się broni wyczyszczeniem z patologii swojego grajdołka.

Ogólnie, to jest mi prawie obojętne w co kto wierzy, może to być chrześcijaństwo, pogaństwo albo Slayer.
Ale napisałem "prawie", bo różne bywają stopnie głupoty i jak ktoś wierzy w Odyna, to trochę współczuję.

Myślę raczej o tym w jakim świecie będę za 20 lub 30 lat. Czy córka będzie musiała chodzić w burce?
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

12-10-2018, 08:27

Obrazek

tak będzie u nas za 20 lat...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Księża

12-10-2018, 08:28

ja tam z tym "niszczeniem" kleru oczywiście trochę żartowałem, bo jak miałbym ich niszczyć i po co tak właściwie? :D nienawiść dawno mi przeszła, obecnie oni dla mnie praktycznie nie istnieją i niech może tak zostanie. oczywiście nóż mi się w kieszeni otwiera kiedy słyszę o aferach pedofilskich, jakichś przekrętach finansowych itd ale to chyba tak, jak każdemu normalnemu człowiekowi? zasadniczo mam większe problemy w życiu.

a jakieś "straszenie" ajatollahami? zlitujcie się
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

12-10-2018, 09:07

Medard pisze:
Heretyk pisze:
Medard pisze:Niedługo będą zastąpieni przez imamów, mułłów i ajatollahów.
To wtedy będziemy się nabijać z tych pojebów, proste.
Wtedy za takie coś będziesz siedział w pace, w najlepszym razie.
Za nabijanie sie z islamu w pace? Dobre sobie, skonczy z ucietym lbem albo mu jakis fanatyk sprzeda kose,

I to co Medard pisze o tym zastapieniu jednych przez innych to prawda. Natura nie znosi pustki, kazda nisza zostaje od razu zagospodarowana. Religie byly, sa i beda, ateizm jak to juz zostalo ustalone w oddzielnym watku to nerwica natrectw XXI wieku i dosc specyficzna religia, bo rozni sie od innych tym, ze ci wszyscy wymuskani dandysi nie maja wartosci za ktore umra, w odroznieniu od innych fanatykow religijnych, a szczegolnie tych islamskich. Wiec nawet z tych powodow warto trzymac ten bufor w postaci KK, oczywiscie pozbawic ich tej wladzy, finansow itp., ale utrzymac korzenie jak najbardziej. W Niemczech proces zastepowania idzie pelna para, koscioly w meczety, jak komus przeszkadzal ksiadz, to teraz nie ma prawa przeszkadzac mulla nawolujacy codziennie do modlitwy.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

12-10-2018, 09:58

Triceratops pisze:No o co chodzi, 25 lat temu mieli jeden meczet w Brnie, teraz maja ich chyba 7 a muzulmanie stanowia juz 0,1% spoleczenstwa, wiecej niz u nas. Spokojnie, powoli, islamisci robia swoje, ich ulubione powiedzenie na temat ekspansji to "wy mierzycie czas w godzinach my w latach".
Takze tego.....
Spokojnie, przyjądą Pakistańce i obywatele Bangladeszu, których aktualny rząd po cichu sprowadza to przegonimy Czechów ;).

Umożliwienie tej ekspansji to nie jest głównie kwestia tego, że społeczeństwo się laicyzuje a w pierwszej kolejności zwyczajnej sytuacji ekonomicznej i decyzji politycznych. Kraje zachodnie same ściągneły sobie ten problem na głowę najpierw wpuszając do kraju rzeszę ludzi z innego kręgu kulturowego jako tanią siłę roboczą, której potrzebowały a potem pozwoliły im na ściągnięcie rodzin, które są obecnie utrzymywane z wyjątkowo hojnego socjalu co tylko pogorszyło i tak ich bardzo trudną asymilację.

Jedyna ochrona przed zawłaszczeniem kraju przez jakąkolwiek grupę wyznaniową to faktyczny rozdział kościoła / kościołów od państwa, usunięcie religii z przestrzeni publicznej i ogólnie pojęte państwo prawa, które nie faworyzuje żadnej z tych grup. I znowu głównym szkodnikiem jest tutaj rząd PiSu, który z wymiaru sprawiedliwości robi sobie kurwę.

Przypominam również, że ogromna większość konwertytów na islam to wcześniejsi wyznawcy innych religii monoteistycznych zatem to oni są potencjalnie głównym zagrożeniem ;).
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

12-10-2018, 10:16

Nerwowy pisze:Jedyna ochrona przed zawłaszczeniem kraju przez jakąkolwiek grupę wyznaniową to faktyczny rozdział kościoła / kościołów od państwa, usunięcie religii z przestrzeni publicznej i ogólnie pojęte państwo prawa, które nie faworyzuje żadnej z tych grup. I znowu głównym szkodnikiem jest tutaj rząd PiSu, który z wymiaru sprawiedliwości robi sobie kurwę.
Wiesz, tylko te twoje bezsensowne rojenia islamisci maja gleboko w dupie, bo wg nich wszystko jest wlasnoscia Allaha, i predzej czy pozniej demokratycznymi metodami jak w Szwecji, Danii czy UK przejma wladze i zaprowadza swoje prawa, a wtedy popiskiwanie na forum metalowym tylko ci pozostanie. Dlatego jestem za obecnoscia KK w przestrzeni publicznej i nie rozdzielania tych bytow.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

12-10-2018, 10:20

Triceratops pisze:
Nerwowy pisze:Jedyna ochrona przed zawłaszczeniem kraju przez jakąkolwiek grupę wyznaniową to faktyczny rozdział kościoła / kościołów od państwa, usunięcie religii z przestrzeni publicznej i ogólnie pojęte państwo prawa, które nie faworyzuje żadnej z tych grup. I znowu głównym szkodnikiem jest tutaj rząd PiSu, który z wymiaru sprawiedliwości robi sobie kurwę.
Wiesz, tylko te twoje bezsensowne rojenia islamisci maja gleboko w dupie, bo wg nich wszystko jest wlasnoscia Allaha, i predzej czy pozniej demokratycznymi metodami jak w Szwecji, Danii czy UK przejma wladze i zaprowadza swoje prawa, a wtedy popiskiwanie na forum metalowym tylko ci pozostanie. Dlatego jestem za obecnoscia KK w przestrzeni publicznej i nie rozdzielania tych bytow.
No i właśnie w tym rzecz, że w państwie prawa takie coś nie miałoby miejsca, ale w przypadku państw zachodnich źle pojmowana, lewicowa tolerancja doprowadziła do uprzywilejowania jednej grupy kosztem innych.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

12-10-2018, 10:52

To zadne uprzywilejowanie tylko wlasnie panstwo tego "prawa". Metodami legalnymi zdobyli wiekszosc w gminach i samorzadach, bo sie plenia jak bakterie. Wprowadza sie bezrobotny w Szwecji, bierze 4 zony, kazda dostaje za darmo chalupe i plodzi dzieci. Za chwile jest 31 dzieci, w nastepnym pokoleniu x5-8 i oni pojda glosowac. A potem zgodnie z prawem tego "panstwa prawa" moga ustanowic swoje. Kwestia czasu kiedy sie dobiora do parlamentu i wtedy zmienia prawo.
Tylko matol tego nie zrozumie, ze oni dzialaja jak owady, roj, zaprogramowani na jeden imperatyw, zapisany w Hadisach a liczenie na ich litosc czy tzw. "ludzkie uczucia" to srogie niedojebanie umyslowe. Ostatnio pisali, ze Holandia znika i za paredziesiat lat bedzie 100% muzulmanska. Panstwo prawa, nie?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Księża

12-10-2018, 10:53

byrgh pisze:Boli mnie właśnie los zgwałconych dzieci. Zgwałconych, ale nie zgwałconych przez księży, tylko przez wszystkich: księży, prawników, sprzedawców, lekarzy, patoli, i nie tylko dzieci. Tutaj nigdy nie wspominano o problemie gwałtów, jako problemie chorób pedofilskich, tylko jako problemie kleru. Nie przesadziłby mówiąc, że ponad 90% newsów traktujących o tej chorobie, dotyczy właśnie księży. Wiadomo, że dla ateistów wniosek będzie prosty: bo głównie księża gwałcą. Ale to jest niestety niemożliwe tak samo, jak wg Ciebie nieprawdą jest, że jedna wiara zastępuje drugą.
A nie zastanowiłeś się nigdy, dlaczego tak jest? To nie lekarze i sprzedawcy, a jedynie księża mogli liczyć na wręcz systemowe wsparcie, żeby tylko sprawcy nie ukarać. Wsparcie, w którym do pewnego momentu brał udział nie tylko KK, ale i organy państwa. Czy tylko księża gwałcą? Nie, oczywiście że nie. Czy mamy jakieś statystyki, które by nam odpowiedziały na pytanie: czy liczba czynów o charakterze pedofilskim, popełnionych przez księży, jest proporcjonalna do ich liczebności w całej populacji? Ja osobiście podejrzewam, że jest wyższa, niż by wynikało z tak prostego rachunku. To nie jest wniosek ateisty, tylko człowieka świadomego, że jeśli jakaś grupa zawodowa może liczyć w tej kwestii na bezkarność, to chętniej i łatwiej będzie gwałcić/molestować. Ile przypadków zamieciono pod dywan? Ile zaklasyfikowano jako "ciumkanie" i bioenergoterapię? Inni sprawcy nie mogli na to liczyć, i choćby dlatego teraz cały gniew skupia się na klerze. A że my tu w większości kleru nie lubimy także z innych powodów, to jest chyba jasne, że będzie jazda. Dopisz to, co napisał kolega 535 o moralności, i mamy komplet.

Reszty Twojego posta nie skomentuję, bo jest mocno ideolo, a ja nie czuję potrzeby prowadzenia tej rozmowy. Przy czym pisanie z pozycji mieszkańca Polski, że Chiny, Niemcy czy Skandynawia cienko przędą jest, cóż, dość... odważne, żeby nie powiedzieć karkołomne. Pod każdym względem.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

12-10-2018, 11:15

Triceratops pisze:To zadne uprzywilejowanie tylko wlasnie panstwo tego "prawa". Metodami legalnymi zdobyli wiekszosc w gminach i samorzadach, bo sie plenia jak bakterie. Wprowadza sie bezrobotny w Szwecji, bierze 4 zony, kazda dostaje za darmo chalupe i plodzi dzieci. Za chwile jest 31 dzieci, w nastepnym pokoleniu x5-8 i oni pojda glosowac. A potem zgodnie z prawem tego "panstwa prawa" moga ustanowic swoje. Kwestia czasu kiedy sie dobiora do parlamentu i wtedy zmienia prawo.
Tylko matol tego nie zrozumie, ze oni dzialaja jak owady, roj, zaprogramowani na jeden imperatyw, zapisany w Hadisach a liczenie na ich litosc czy tzw "ludzkie uczucia" to srobie niedojbanie umyslowe. Ostatnio pisali, ze Holandia znika i za paredziesiat lat bedzie 100% muzulmanska. Panstwo prawa, nie?
Państwo prawa ma to do siebie, że wszystkich obywateli traktuje równo. Tutaj to nie ma miejsca, bo w obawie o oskarżenia o rasism, muzułmanom pozwala się na dużo, dużo więcej niż by to wynikało z przepisów. Znane są przypadki gdzie władze państw zachodnich tuszowały ewidentne sprawy kryminalne i pozwalały sprawcom ciężkich przestępstw pozostać bezkarnymi. Zatem gówno a nie państwo prawa.

Tak samo socjal - jeśli komuś z samej tylko racji przynależności do pewnej grupy etnicznej, posiadanej liczby potomstwa, braku wykształcenia i kwalifikacji należą się środki i dobra na które każdy inny obywatel musiałby sam ciężko zapracować to to też nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością i praworządnością.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Księża

12-10-2018, 11:32

Nerwowy pisze:Państwo prawa ma to do siebie, że wszystkich obywateli traktuje równo. Tutaj to nie ma miejsca, bo w obawie o oskarżenia o rasism, muzułmanom pozwala się na dużo, dużo więcej niż by to wynikało z przepisów. Znane są przypadki gdzie władze państw zachodnich tuszowały ewidentne sprawy kryminalne i pozwalały sprawcom ciężkich przestępstw pozostać bezkarnymi. Zatem gówno a nie państwo prawa.
No ale to prawo ktos musi napisac, wiec jak juz muzulmanie zdobeda wiekszosc w spolecznosci, osiedlu, gminie (Luton sie klania), sejmiku, parlamencie to je napisza i ciagle bedzie to panstwo prawa. A, ze prawo bedzie rowne dla wszystkich pod warunkiem, ze beda wyznawac Allaha to juz inna sprawa. Pedalow beda zrzucac z baszty i kamieniowac, wszystko zgodnie z prawem, ale szariatu. Jest taka stara polska ksiazka napisana jeszcze w latach 80 bodajze, przez polke "W niewoli algierskiego prawa". Napisana tak dawno, ze zadna lewacka propaganda nie nazwie jej, ze wynika z fali niecheci imigrantom. Ksiazka ryje beret konkretnie i swietnie pokazuje mechanizmy dzialania muzulman. Pomagala lasce szmaconej przez meza i cala rodzine, bo jej wspolczula. Ale wystarczylo jedno skinienie jej sadystycznego meza zeby ja zwyzywala od szmat i naplula w ryj. Zero slrupulow i ludzkich odruchow.
Cytat z ksiazki: "Gdy byłam maltretowana ,poniżana i krzywdzona,wyłam nieraz z bezsilności i przysięgłam sobie,że wykrzyczę kiedyś światu swój bunt przeciw niesprawiedliwości i deptaniu elementarnych praw człowieka -w majestacie algierskiego prawa!"
woodpecker from space
ODPOWIEDZ