Księża

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

11-09-2017, 12:24

Strzelać do nich zamiast do łosi i dzików. Pełno ich i roboty dla hunterów na kilka lat. Populacja zakonnic i księży zdecydowanie wyrządza duże szkody i zagraża społeczeństwu.


W. Brytania: śledztwo BBC ujawniło masowy grób dzieci w Szkocji
Obrazek


Catholic Mass Grave Sites of 350,800 Missing Children Found in Ireland, Spain, Canada

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

30-10-2017, 11:53

Obrazek

ĆWICZENIE Z MATEMATYKI
W Polsce mamy ok 870 szpitali. W 812 szpitalach jest kaplica w której szpital zatrudnia średnio dwóch księży. Średnia płaca księdza zatrudnionego przez szpital to 5000 zł/miesięcznie brutto. Ile przeznaczamy w naszym systemie ochrony zdrowia na wynagrodzenia księży w ciągu roku ?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Księża

01-11-2017, 01:14

Za dużo.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
535

Re: Księża

01-11-2017, 05:22

trup pisze:
Sgt. Barnes pisze:Kto tam pisał o szanowaniu Rydza?
http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/jak-z ... wa/rc5cp3r" onclick="window.open(this.href);return false;
Szanuję.
Szacun! Wspaniały biznesmen. Zazdroszczę!
Oczywiście że wspaniały. Bierze za bezcen, a gdyby dobrze policzyć, to właściwie sami mu wpychają i jeszcze dopłacają. Znasz w tym kraju zdolniejszego biznesmena?
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Księża

02-11-2017, 00:12

Ciekawe czy w Piekle z Diabełkiem też udanie pohandluje...
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Księża

09-11-2017, 17:58

W czasie mszy ksiądz mówi "w górę serca", a nie "w górę telefony komórkowe"
http://niezalezna.pl/208050-papiez-msza ... bcie-zdjec" onclick="window.open(this.href);return false;
widze, ze mszy i na koncercie sa podobne problemy z ulomkami smartfonowymi :P
Guilty of being right
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

14-12-2017, 08:37

Obrazek

Sporo z tej listy to taka samokrytyka kleru.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

14-12-2017, 12:09

535 pisze:
trup pisze:
Sgt. Barnes pisze:Kto tam pisał o szanowaniu Rydza?
http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/jak-z ... wa/rc5cp3r" onclick="window.open(this.href);return false;
Szanuję.
Szacun! Wspaniały biznesmen. Zazdroszczę!
Oczywiście że wspaniały. Bierze za bezcen, a gdyby dobrze policzyć, to właściwie sami mu wpychają i jeszcze dopłacają. Znasz w tym kraju zdolniejszego biznesmena?
Ależ skąd. Ustawowo powinni zmienić dla wszystkich wierzących także modlitwę:

Wierzę w jednego Dyrektora, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela Radia co Ma ryja i wszystkich rozmów niedokończonych. I w jedyną słuszną satelitarną Telewizję Trwam przy korycie, która z Ojca Dyrektora jest stworzona przed wszystkimi wiekami. Moher do mohera, przelew do przelewu, dekoder prawdziwy od jednego dystrybutora. Kupiony a nie pożyczony, na pożytek Ojcu. A przez Ojca Dyrektora wszystko się stało. On to dla ...nas moherów i dla naszej emerytury, zstąpił z eteru i za sprawą satelitów stał się dla nas Ojcem Tadeuszem. Włóczony po sądach, również za nas, pod Krajową Radą został osądzony i z windykowany. I wniósł apelację dnia trzeciego. I wstąpił do studia Radia Maryja. I powtórnie będzie judzić wśród żywych i umarłych. A rozmowom niedokończonym nie będzie końca. Wierzę w Radio Maryja i Telewizje Trwam, które od Ojca Dyrektora pochodzą, które z Ojcem Dyrektorem wspólnie odbierają nasze uwielbienie i rentę, które mówi przez Michalkiewiczów i Nowaków. Wierze w jedyny prawdziwy, moherowy, nasz, a nie katolicki, toruński kościół. Słucham tylko jednego Radia od świtu do północy. I oczekuję na listonosza z rentą, która na Radio Maryja wpłacę.

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego,ani kochanków kolegów jego.
10. Ani żadnej kasy która Jego jest.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Księża

14-12-2017, 17:02

trup pisze:Obrazek

Sporo z tej listy to taka samokrytyka kleru.
proste

niby nie mam z nimi nic wspólnego, próbuję zapomnieć, że w ogóle istnieją, ale czytam to i jakoś tak ich nienawidzę, mimo wszystko
535

Re: Księża

14-12-2017, 17:18

Wspaniały fragment. Mam nadzieję, że dobrze się z tym wszyscy czujecie.

[youtube][/youtube]
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Księża

14-12-2017, 17:20

rydzyk bardzo w porządku gość, znakomity biznesmen, człowiek z głową na karku i pewnym sensie nawet satanista.
535

Re: Księża

14-12-2017, 19:37

Fantastyczny człowiek. Mówiąc językiem obecnej polityki, zaorał. Nikt nie potrafi lepiej dojebać rozmodlonemu ludowi i jego wybrańcom. Można powiedzieć, że ojciec dyrektor robi to całym swoim jestestwem. Mina pani premier-wicepremier popychadło, mówi wszystko. Przyjrzyjcie się uważnie. Tak wygląda człowiek, któremu nasrano prosto w gębę.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10359
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Księża

15-12-2017, 14:42

Niech będzie, że tutaj to przekleję:
Tygodnik Powszechny pisze:❝Egzorcyzmowałem kobietę, która przeszła przez ruch Hare Kriszna [...] Pytam: "Kim jesteście", a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą [...]. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: "Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki". Duchy zaczęły krzyczeć: "Nie, nie waż się przynosić kiełbasy" [...] Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego niż kiełbasa, i mówię: "Salceson przynieś". Przyniósł ten salceson. Trzymam figurę Matki Bożej z Guadelupe i powiedziałem: "Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson". Zaczęły jeść, w końcu mówią: "Nie wytrzymamy tego", i wyszły. Tego nas w seminarium nie uczą, żeby salcesonem wyganiać złe duchy, ale praktyka pokazuje, że właśnie przeciwieństwami trzeba walczyć.❞

Fragment książki ks. Michała Olszewskiego SCJ "Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie".

https://www.facebook.com/TygodnikPowsze ... 1015344112

edit: była kiedyś na forume dyskusja o egzorcyzmach? W wynikach wyskoczył i w sumie tylko post Ola, który swego czasu tak określił usuwanie konta Drone'a z wszystkimi postami ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Księża

15-12-2017, 14:57

Kiedyś poznałem trzech spoko księży. Szkoda, że teraz żyje tylko jeden z nich.

Obrazek
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Księża

15-12-2017, 14:59

535 pisze:Wspaniały fragment. Mam nadzieję, że dobrze się z tym wszyscy czujecie.

[youtube][/youtube]
:D:D
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Księża

15-12-2017, 18:58

COFFIN pisze:
535 pisze:Wspaniały fragment. Mam nadzieję, że dobrze się z tym wszyscy czujecie.

[youtube][/youtube]
:D:D
[youtube][/youtube]
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Księża

18-12-2017, 19:34

gazetakrakowska.pl pisze: Jest egzorcystą, wygania z opętanych szatana. To niełatwe zadanie - twiertdzi ks. Maciej Gutmajer.
[...]
Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat.
[...]
Kiedyś pewien chłopak przyprowadził do niego swoją dziewczynę - Annę, studentkę.
[...]
- Od razu rzuciła mi się do gardła. Jednym skokiem - wspomina ks. Gutmajer. Miał wtedy przy sobie relikwię - kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Jana Pawła II w pozłacanym relikwiarzu.
[...]
- Wkładam jej tę relikwię pod głowę i rozlega się wściekły, męski głos: weź tego Janka, weź to białe, zabierz go, śmierdzi! To świętość szatanowi śmierdziała - opowiada ksiądz.
Całość: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/6 ... ,id,t.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wygonił szatana starą skarpetą :-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: Księża

18-12-2017, 19:58

Sybir pisze:Niech będzie, że tutaj to przekleję:
Tygodnik Powszechny pisze:❝Egzorcyzmowałem kobietę, która przeszła przez ruch Hare Kriszna [...] Pytam: "Kim jesteście", a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą [...]. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: "Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki". Duchy zaczęły krzyczeć: "Nie, nie waż się przynosić kiełbasy" [...] Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego niż kiełbasa, i mówię: "Salceson przynieś". Przyniósł ten salceson. Trzymam figurę Matki Bożej z Guadelupe i powiedziałem: "Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson". Zaczęły jeść, w końcu mówią: "Nie wytrzymamy tego", i wyszły. Tego nas w seminarium nie uczą, żeby salcesonem wyganiać złe duchy, ale praktyka pokazuje, że właśnie przeciwieństwami trzeba walczyć.❞

Fragment książki ks. Michała Olszewskiego SCJ "Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie".
Ja mam takiego pomysła, żeby iść do księdza egzorcysty i powiedzieć, że jestem wegetarianinem i abstynentem.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3930
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Księża

02-01-2018, 20:46

kolejne mundrości naszego ukochanego kleru :D

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... zolka3Img2
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14773
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Księża

18-01-2018, 08:33

Wklejka z formularza przygotowanego dla parafii przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego w celu zbadania praktyk niedzielnych Polaków (dominicantes i communicantes) w 2014. Data badania została wyznaczona na niedzielę 19 października.

Asystenci pastoralni

W niektórych krajach w Kościele katolickim w duszpasterstwie parafialnym współpracują z proboszczami profesjonalnie przygotowani i duchowo uformowani asystenci pastoralni. W celu zbadania zapotrzebowania na asystentów pastoralnych w Kościele w Polsce, prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania:

Czym według Księdza powinien się zajmować w parafii asystent pastoralny?
1 Prowadzeniem wspólnot parafialnych
2 Przygotowywaniem liturgii
3 Organizowaniem mediów parafialnych
4 Prowadzeniem katechez parafialnych i kursów przedmałżeńskich
5 Organizowaniem różnych wydarzeń w parafii (np. kulturalnych, sportowych, itp.)
6 Animowaniem działań charytatywnych
7 Zdobywaniem funduszy na działalność parafii
8 Czymś innym, czym? ……………………………………………

Z jakich źródeł powinien być finansowany asystent pastoralny?
1 Przez parafię
2 Przez samorząd (np. jako pracownik gminy, świetlicy, opieki społecznej)
3 Z projektów realizowanych w parafii, na które zdobył finanse (z fundacji, od sponsorów)
4 W ogóle nie powinien być opłacany za swoją posługę

Dlaczego w polskich parafiach nie ma asystentów pastoralnych?
1 Nie ma funduszy na ich opłacenie
2 Nie ma przygotowanych do tego osób
3 Jest obawa, że nie będą właściwie współpracowali z duszpasterzami
4 Nie ma takiej potrzeby
5 Inne powody, jakie? ……………........................................

Jaka jest Księdza opinia na temat obecności asystenta pastoralnego w Księdza parafii?
1 Jest on potrzeby
2 Nie jest on potrzebny
3 Nie mam zdania

Jaki powinien być wiek asystenta pastoralnego?
1 Od 26 do 40 lat
2 Od 41 do 60 lat
3 Od 61 do 75 lat
4 Nie ma to znaczenia

Jakiej płci powinien być asystent pastoralny?
1 Mężczyzna
2 Kobieta
3 Nie ma to znaczenia
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ