Przy muzyce o sporcie

Tematy nie koniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Gore_Obsessed, ultravox, Sybir

Re: Przy muzyce o sporcie

Postprzez Lukass » 17-05-2017, 21:59

Ascetic napisał(a):
Lukass napisał(a):He he, bez obaw, nigdy się nie napinałem z powodu bandy kolesi biegających za skórzanym workiem, tak więc żadnej kosy nie będzie :D Patrząc na mecze, które zostały, to albo Śląsk, albo Arka spadnie, a piątkowy mecz wskaże z dużym prawdopodobieństwem, kto to będzie. Grupa mistrzowska to jakiś kosmos: słaba Lechia kilka dni temu męczyła się z Koroną, żeby dzisiaj totalnie zlać Jagiellonię. Nie rozumiem tej ligi.

rzeczywiście nielogiczne. może jak zawsze jeden kupił, drugi sprzedał. buk w tle?

a co do spadkowiczów. niestety tak to wygląda jak piszesz.
no nic. kibicujemy w piątek. każdy komu innemu ;-)

No wiadomo, myśli o ustawianiu przechodzą przez głowę. Dlatego - zupełnie wyjątkowo - wkurwiam się, jak ktoś wypomina Arce przeszłość korupcyjną. Była? Oczywiście, że była, ale i kara była. Większości klubów/piłkarzy/trenerów/sędziów włos z głowy za to nie spadł, i już nigdy nie spadnie. A wyniki w e-klapie czasami aż krzyczą: zróbcie śledztwo!

W piąteczek piweczko (nawet akurat przypadkiem mam urlop, można sobie pohulać) i popaczę na meczyk. Niestety, mam dziwne wrażenie, że będę nadużywał staropolskiego słowa KURWA.
Lukass
Weteran forum

Postprzez dzik » 18-05-2017, 09:35

Żułek napisał(a):
Real wygrał zaległy mecz i do mistrza potrzebuje tylko 1 punkcik :(

Muy bien!!!
dzik

Postprzez Ascetic » 19-05-2017, 18:34

dobra, na to wygląda, że Śląsk się wyratował
4:1 w 75 min, elegancko
zielone drążki i inne magiczne przedmioty
Ascetic
Weteran forum

Postprzez Lukass » 19-05-2017, 23:15

Ascetic napisał(a):dobra, na to wygląda, że Śląsk się wyratował
4:1 w 75 min, elegancko

Bleeeh, z taką grą to Arka na spadek zasługuje. Straszne, co zaczęli robić po pół godziny meczu... Jeszcze dwa meczyki, ale szanse na utrzymanie są już bardziej matematyczne, niż realne.
Lukass
Weteran forum

Postprzez Plastek » 20-05-2017, 08:55

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics: (130:86) i 2-0 dla Cavs. Pozamiatane. Od początku sezonu powtarzałem, że obecna forma Celtics to przypadek.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!!!!!!
Nihil z uśmiechem na twarzy zaczyna bujać głową w górę i dół.
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez dzik » 20-05-2017, 10:47

Plastek napisał(a):Cleveland Cavaliers - Boston Celtics: (130:86) i 2-0 dla Cavs. Pozamiatane. Od początku sezonu powtarzałem, że obecna forma Celtics to przypadek.

Cały ten sezon i play-offy to tak naprawdę zaledwie wstęp do pojedynku Golden State - Cleveland.
dzik

Postprzez Plastek » 20-05-2017, 12:09

dzik napisał(a):
Plastek napisał(a):Cleveland Cavaliers - Boston Celtics: (130:86) i 2-0 dla Cavs. Pozamiatane. Od początku sezonu powtarzałem, że obecna forma Celtics to przypadek.

Cały ten sezon i play-offy to tak naprawdę zaledwie wstęp do pojedynku Golden State - Cleveland.

Czyli tak jak poprzednie dwa sezony;)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez Wuja » 20-05-2017, 13:06

53 wygrane w sezonie zasadniczym to żaden przypadek tylko eksplozja formy Isaiaha Thomasa i wpływ na drużynę Ala Horforda.
Druga kwestia, że dla Lebrona James i Cavaliers gra zaczyna się dopiero w playoffs. Gość jest nie do zdarcia, 14-sty sezon a on gra najlepszy basket w swoim życiu.
Coś czuję, że w finale Cavs rozjadą GSW jak walec żabę.
I didn't hear voices. It was a conscious decision on my part.
Wuja

Postprzez Plastek » 20-05-2017, 13:55

Wuja napisał(a):

53 wygrane w sezonie zasadniczym to żaden przypadek tylko eksplozja formy Isaiaha Thomasa i wpływ na drużynę Ala Horforda.

Jak ta eksplozja formy i wpływ na drużynę działają w normalnych, meczowych warunkach, nie zaś w luźnych meczach sezonu regularnego, możemy właśnie obserwować.
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez Wuja » 20-05-2017, 15:33

Obawiam się, że podobnie można by napisać o każdym zespole z którym z którym fazie playoff mierzyłyby się maszynki z Cleveland bądź Oakland.
Na Boston jeszcze przyjdzie czas.
I didn't hear voices. It was a conscious decision on my part.
Wuja

Postprzez Żułek » 20-05-2017, 16:33

Borussia Dortmund wydymała polaczków :/ Aubameyang strzelił 2 gole (w tym karniaka) i został królem strzelców (31 goli), Lewy niestety się zaciął :( natomiast trener załatwił Piszczka który nie wyrównał rekordu (249 mecze) Waldocha w liczbie meczów w Bundeslidze :/

3 raz z rzędu w barażach nie zagra Hamburg (nigdy nie spadli) który wygrał decydujący mecz 2:1 z Wilkami, tak wiec Błaszczykowski będzie miał okazje sięgnąć dna :P

fajnie Boston dostał wpierdol od LeBrona :P tak trzymać :D
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Żułek
Weteran forum

Postprzez Plastek » 20-05-2017, 18:51

Wuja napisał(a):Obawiam się, że podobnie można by napisać o każdym zespole z którym z którym fazie playoff mierzyłyby się maszynki z Cleveland bądź Oakland.
Na Boston jeszcze przyjdzie czas.

Możliwe, kibicowałem kiedyś Bostonowi, ale to było w czasach kiedy grał tam Antoine Walker więc 20 lat temu; kto to dziś pamięta?

Tymczasem pojawiły się nominacje:

Most Valuable Player: Russell Westbrook, James Harden, Kawhi Leonard

Defensive Player of the Year: Kawhi Leonard, Draymond Green, Rudy Gobert

Coach of the Year: Erik Spoelstra, Gregg Popovich, Mike D’Antoni

Rookie of the Year: Joel Embiid, Dario Saric, Malcolm Brogdon

Most Improved Player: Nikola Jokic, Giannis Antetokounmpo, Rudy Gobert

Sixth Man of the Year: Eric Gordon, Lou Williams, Andre Iguodala

Coach of the Year to chyba jakiś żart. Pop chyba tylko z rozpędu; Spoelstra też srogi strzał - nic nie osiągnął w tym sezonie. Gdzie Brad Stevens?? Gdzie Quin Snyder??
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez dzik » 20-05-2017, 19:30

Plastek napisał(a):
Możliwe, kibicowałem kiedyś Bostonowi, ale to było w czasach kiedy grał tam Antoine Walker więc 20 lat temu; kto to dziś pamięta?

Ja. Miałem nawet kartę z nim.
dzik

Postprzez Plastek » 20-05-2017, 19:31

dzik napisał(a):
Plastek napisał(a):

Ja też, zresztą do dziś zbieram karty.
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez Biały » 20-05-2017, 19:40

co do Spoelstry to może teraz po sezonie dla niezorientowanej osoby to wygląda w kategorii "what da fuck?" ale jeżeli ktoś uważnie śledził sezon Miami to wie, że Spo odwalił kawał dobrej roboty. Pierwszą połowę RS zaczęli z bilansem 11-30 i mówiło się już tylko o tankowaniu i przebudowie, by w drugiej części zanotować rekordowy comeback i bić się do ostatniego meczu o play-offy. Szkoda, że ostatecznie się to nie udało, bo należało im się po tym trudzie, który włożyli i grze na maksa do samego końca.
A to, że tak słabo zaczęli to wina ogromnych problemów z kontuzjami, które nękały ich przez cały sezon i w zasadzie mieli problem aby wystawić jedną piątkę starterów dłużej niż tydzień... więc dla mnie bardzo adekwatna kandydatura
Spurs pierwszy sezon bez Duncana i druga drużyna ligi pod względem bilansu, cały czas czołówka ligi i bardzo umiejętnie budowane klocki mimo, że wielcy liderzy odchodzą i się starzeją, nie ma mowy tutaj o żadnym tankowaniu i przebudowie, i myślę że póki Pop będzie tam trenerem zawsze będą w topce i jak dla mnie może tę nagrodę dostawać co roku.
Pewnie D’Antoni ją dostanie, ale playoffy miał słabe i w sumie to będzie taki meh jak w przypadku MVP, gdzie śmiesznie będzie wyglądała ta statuetka w rękach Westbrooka/Hardena, kiedy patrzy się na to co obecnie wyrabia w PO Lebron i ogólnie wszyscy wiedzą kto jest da real MVP...
Biały
Weteran forum

Postprzez Plastek » 20-05-2017, 19:47

Dobrze mówisz, ale jak dla mnie jednak o wiele bardziej na nominację zasługują Stevens i Snyder. Dziwię się tym bardziej, że nominowano właśnie Spo, skoro za oceanem jest takie ciśnienie na playoffs. Tej dwójce zaś udało się wprowadzić drużyny do playoffs, czego Spo ostatecznie nie zrobił.
Sutki kraba.
Plastek
Weteran forum

Postprzez Biały » 20-05-2017, 19:59

Ja tam się nie dziwię braku nominacji dla Stevensa i Snydera, wszak to jest USA i NBA jest rozrywką na poziomie kolorowej prasy, i to nagłówki budują narrację, więc trąbienie przez tydzień po sezonie o Miami i ich heroicznej postawie po all-star game, czy choćby jeszcze przed startem PO jaki to świetny zespół ma Houston i ich szanse na pokonanie GSW w finale są 50/50, kreują te nagrody.
Mało kogo obchodzi jakaś banda zadaniowców wokół lidera-karła w Bostnonie, czy jakiś team w Utah (a gdzie oni w ogóle grają? zapyta kibic z NY...)
Biały
Weteran forum

Postprzez Żułek » 20-05-2017, 21:42

dzik napisał(a):
Plastek napisał(a):

ja ma karte Dino Radja :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Żułek
Weteran forum

Postprzez 535 » 20-05-2017, 23:44

Żułek napisał(a):
dzik napisał(a):
Plastek napisał(a):

ja ma karte Dino Radja :)

A myśmy z kolegami z osiedla ładowali dżabary.
535
scaarph level achieved

Postprzez Oki » 21-05-2017, 18:19

ciekawe czy L już dziś zapewni sobie mistrzostwo
Oki
Weteran forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim i niczym