co teraz pijecie?

Tematy nie koniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Gore_Obsessed, ultravox, Sybir

Re: co teraz pijecie?

Postprzez Sybir » 19-05-2017, 18:32

kenediusze napisał(a):Z kobietami to nigdy nie wiadomo, niby większość "może mniej", ale są i takie zawodniczki że walą równo z facetami i nie widać, żeby je brało mocniej mimo postury. Są też takie co mają kaca po jednym piwie. Różnie bywa.

Taki przykład - koleżanka, której litraż wynosił 0.25l piwa. Jeśli chodziło o mocniejsze alkohole, to czasami wystarczyła woń korka/zakrętki. Tak to bywa z polimorfizmem genetycznym dehydrogenazy alkoholowej ;) Inna rzecz, że znam osobiście zawodniczki-chucherka, z którymi piło się równo i nikt nie odstawał od peletonu.
death is very permanent
Sybir
Weteran forum

Postprzez kenediusze » 19-05-2017, 18:35

No, no, tak jest. Znałem kiedyś dziewczynę która potrafiła wywalić siedem browarów i jeszcze bywała chętna na dobitkę w formie wódy, a ważyła na oko z 50 kilogramów. Z drugiej strony, moja osobista kobieta ostatnio pół dnia zdychała po dwóch Perłach. Nie ma reguły.
Pewnie każdy zna takie przypadki.

Chociaż, z facetami też tak się zdarza, ostatecznie nie każdy łoi co weekend do oporu i są tacy, co po czterech piwach są już w trybie "ułaha rowery dwa", o krok od ciemności wiekuistej. Na ogół jednak tolerancja na alkohol u mężczyzn jest wyższa, to ma rzeczywiście jakieś biologiczne podłoże?
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
kenediusze
Weteran forum

Postprzez mothra » 19-05-2017, 18:41

Sybir napisał(a):Mothruniu, nie mam pojęcia - ale Ty taka chudzinka jesteś, że kto to może wiedzieć, jaką masz "wydolność"?

Grunt to nie mieszać i nie pić piwa. Na mocniejsze trunki reaguje zdecydowanie dużo lepiej : )
mothra
Weteran forum

Postprzez Bless this tongue » 19-05-2017, 18:44

Sybir napisał(a):
kenediusze napisał(a):ZInna rzecz, że znam osobiście zawodniczki-chucherka, z którymi piło się równo i nikt nie odstawał od peletonu.

az mi przypomniales taka jedna znajoma z dawniejszych czasow... ciezka impreza, morze wody przelane. Na zewnątrz już szarówa, ja z kumplem zgonujemy na kanapie, a ta podbija (chciala rowno zadnej kolejki nie opuszczajac) i strzela po gebach wciskajac 5 dych w lape drac sie zeby jeszcze biec po jedna. A 'normalnie' mila i kulturalna.. polonistka :D
Bless this tongue

Postprzez Sybir » 19-05-2017, 18:47

mothra napisał(a):
Sybir napisał(a):Mothruniu, nie mam pojęcia - ale Ty taka chudzinka jesteś, że kto to może wiedzieć, jaką masz "wydolność"?

Grunt to nie mieszać i nie pić piwa. Na mocniejsze trunki reaguje zdecydowanie dużo lepiej : )

To oczywiste.

@kenediusze: akurat na studiach tego nie wykładają, ale pewnie ma to związek z tym, że przeciętny facet jest większy i więcej trenuje, stąd i lepsze osiąga wyniki. Wszak trening czyni mistrza (choć nie polecam przechodzenia z amatorstwa na zawodowstwo).
death is very permanent
Sybir
Weteran forum

Postprzez Self » 19-05-2017, 19:49

kenediusze napisał(a):Chociaż, z facetami też tak się zdarza, ostatecznie nie każdy łoi co weekend do oporu i są tacy, co po czterech piwach są już w trybie "ułaha rowery dwa", o krok od ciemności wiekuistej. Na ogół jednak tolerancja na alkohol u mężczyzn jest wyższa, to ma rzeczywiście jakieś biologiczne podłoże?

No więc właśnie chciałem dodać na twoją uwagę o paniach, że faceci też potrafią być nie lepsi. Znałem takiego zawodnika, który już po dwóch piwach czuł nieznośną lekkość bytu. Z drugiej jednak strony jest on pół-Azjatą, więc geny mu nie ułatwiają zadania. :D
Self
Weteran forum

Postprzez Jimmy Boyle » 19-05-2017, 20:47

Obrazek
i rano budzę się bez kaca
Jimmy Boyle
Weteran forum

Postprzez uglak » 19-05-2017, 21:51

genialna etykieta i calkiem niezle piwo

Obrazek
uglak
Weteran forum

Postprzez kenediusze » 20-05-2017, 00:32

Leszek Kostuj FTW

Piw z jego grafikami jest więcej
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
kenediusze
Weteran forum

Postprzez tomaszm » 20-05-2017, 07:36

Wczoraj zabiło mnie 0,5 litra na grillu co rzadko mi się zdarza ale w przeciągu trzech dni przepracowałem 45 godzin a zrobiłem ponad 2.000 km samochodem więc jestem zmęczony w chuj. Piłem

wspaniała jak zawsze
Obrazek
We ain't asleep, we rope a dope through the flames
Man, the world gonna ride on what's implied in the name
Run 'em

Mój mail tomaszmm3@o2.pl
tomaszm
Weteran forum

Postprzez Sybir » 20-05-2017, 09:33

tomaszm napisał(a):w przeciągu trzech dni przepracowałem 45 godzin

Phi, też mi wyczyn :D Choć z tymi przejechanymi 2k to słabo.
Kawę sobie wypiłem, parzoną, żeby jakoś dojechać do domu na autopilocie. Może pomoże.
death is very permanent
Sybir
Weteran forum

Postprzez tomaszm » 20-05-2017, 09:40

650 kilometrów dziennie słabo po naszych wiecznie w remontach drogach? do tego spotkania z klientami na trasie. Man 5 rano pobudka, 6 śniadanie w hotelu, a o 7 już w trasie. Zjazd do hotelu najwcześniej na 21. Z Lublińca do Sanoka, Tomaszowa Lubelskiego przez Lublin łącznie z Toruniem i Rawą mazowiecką. Jeszcze dochodze do siebie bo mnie dupa boli od siedzenia w samochodzie.

Ok do Rzeszowa jest autostrada ,tak samo do Torunia ale blok wschodni i okolice Sanoka są przejebane. Tam są same wahadła , bo ciągle remonty.
Run 'em

Mój mail tomaszmm3@o2.pl
tomaszm
Weteran forum

Postprzez Sybir » 20-05-2017, 09:44

Przecież co innego miałem na myśli, i wynika to nawet z mojego posta ;) Natomiast sam wynik godzinowy (45h/3 dni) to jakoś nie robi na mnie wrażenia. Co innego te kilometry za kółkiem, to już nbdb.
death is very permanent
Sybir
Weteran forum

Postprzez tomaszm » 20-05-2017, 09:46

Ale jak tak jestem w pracy 24/h ,bo wariaci dzwonią nawet w niedzielę a cześć klientów mi się uaktywnia w sobotę na wieczór jak popiją i muszą pogadać:D
Run 'em

Mój mail tomaszmm3@o2.pl
tomaszm
Weteran forum

Postprzez Sybir » 20-05-2017, 09:55

Mało jest takich osób? ;) Rozumiem, że Ty wtedy - w sobotę wieczorem - też musisz? Uroki indywidualnej działalności gospodarczej, najwidoczniej.
death is very permanent
Sybir
Weteran forum

Postprzez tomaszm » 20-05-2017, 09:58

Tak to wygląda, o częsci klientów wiem więcej o nich jak oni sami o sobie. Ludzie całe historie życia opowiadają. Kto z kim sypia, kto kogo w chuja zrobił itd. Psychoterapia telefoniczna. Duża cześć osób uważa ,że niedziela to świetny dzień na telefon i odbycie rozmowy. Takie czasy.
Run 'em

Mój mail tomaszmm3@o2.pl
tomaszm
Weteran forum

Postprzez Sybir » 20-05-2017, 10:03

Myślę, że gdybym był w takiej sytuacji zawodowej, szybko nauczyłbym się wyłączać telefon przynajmniej na jeden dzień w tygodniu. Na szczęście, z pracy nikt do mnie zazwyczaj po godzinach nie dzwoni, a w prywacie nie robię (a przynajmniej nie zarobkowo).
death is very permanent
Sybir
Weteran forum

Postprzez tomaszm » 20-05-2017, 10:05

Nie mogę tego zrobić ,bo jeszcze mi klient spierdoli do konkurencji. Po 16 mam przekierowanie z centrali na telefon komórkowy więc i tak wszystkie telefony po tej godzinie trafiają do mnie. Jak jestem na wakacjach albo na koncercie to wtedy przekierowanie rozmów jest na kolegę z pracy.

Zresztą moja ksywka zawodowa" Hiena" nie wzięła sie znikąd. Tak parę heheszkowych kolegów ma mnie zapisanego w telefonie:D
Ostatnio edytowano 20-05-2017, 10:12 przez tomaszm, łącznie edytowano 1 raz
Run 'em

Mój mail tomaszmm3@o2.pl
tomaszm
Weteran forum

Postprzez BOLEK » 20-05-2017, 10:08

Obrazek
kilka przed meczem po meczu do oporu
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
BOLEK
Weteran forum

Postprzez mothra » 20-05-2017, 11:23

Sybir napisał(a):
tomaszm napisał(a):w przeciągu trzech dni przepracowałem 45 godzin

Phi, też mi wyczyn :D Choć z tymi przejechanymi 2k to słabo.
Kawę sobie wypiłem, parzoną, żeby jakoś dojechać do domu na autopilocie. Może pomoże.

45h w trzy dni to u mnie norma akurat. Idzie się przyzwyczaić, nie ma co narzekać! : ))
mothra
Weteran forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim i niczym