Masa mode ON ;)

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Masa mode ON ;)

13-12-2017, 17:19

Najważniejsze są proporcje (wygląd całości) zaś dojebany na sterydach "kwadrat" po kilku wymianach zalewa się potem i gaśnie.
Swoją drogą trzeba mieć najebane by priorytetem był np. bic-50-55cm zwłaszcza przy niskim wzroście i tępym wyrazie twarzy.
Trening owszem ale połączony z najprostrzą choćby techniką walki, to jest idealny mix.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Masa mode ON ;)

13-12-2017, 18:02

wolff pisze: Swoją drogą trzeba mieć najebane by priorytetem był np. bic-50-55cm zwłaszcza przy niskim wzroście i tępym wyrazie twarzy.
Przecież właśnie 99% tych koksujących troglodytów to są właśnie kurduple, którzy kompleks niższości próbują zamaskować rozbudowanym bicem. I chuj, że potem wygląda taki karakan jak chuj na kaczych łapach z telewizorem pod każdą pachą.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
535

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 17:50

Panowie, mam taką sprawę. Kurdupel - karakan, to się od jakiego wzrostu zaczyna? Pytam, bo planuję w nowym roku, po raz pierwszy w życiu, zapisać się na siłownię i przybić trochę muły. Nie chciałbym czegoś spierdolić.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 18:39

Kwestia dość elastyczna, czasem mijając osobę uświadamiasz sobie jak ten knypek musi być nieszczęśliwy z powodu swego nikczemnego wzrostu. Cóż, życie bywa smutne.
Jebać żuli.
535

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 19:28

No nie wiem. Wydaje mi się, że to, czy ktoś jest szczęśliwy czy nie, w ogóle nie ma nic wspólnego ze wzrostem. Z tego co zauważyłem, to raczej "wysocy" użytkownicy tego forum (prawdopodobnie wysocy), mają z tym parametrem jakiś niezupełnie jasny, przynajmniej dla mnie, problem. Ja mam przykładowo 169 centymetrów. Mam świadomość, że szału nie ma (stąd też moje obawy, wyrażone w pytaniu o siłownię), ale nie sądzę bym był nieszczęśliwy.
Wuja
postuje jak opętany!
Posty: 395
Rejestracja: 15-10-2012, 21:44

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 19:32

Punkt widzenia zależy - nomen omen - od punktu siedzenia.

Sam nie narzekam na ten przykład na swój status materialny ale przypuszczam, że gdybym zasmakował milionów to patrzyłbym na tego siebie z przeszłości (czyli aktualnego) z politowaniem. :D
I didn't hear voices. It was a conscious decision on my part.
535

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 19:49

Podobno z góry widać lepiej. Z tym, że miliony można zarobić, ukraść, albo wygrać. Urosnąć będzie ciężko.
Karkasonne

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 20:04

535 pisze:No nie wiem. Wydaje mi się, że to, czy ktoś jest szczęśliwy czy nie, w ogóle nie ma nic wspólnego ze wzrostem. Z tego co zauważyłem, to raczej "wysocy" użytkownicy tego forum (prawdopodobnie wysocy), mają z tym parametrem jakiś niezupełnie jasny, przynajmniej dla mnie, problem. Ja mam przykładowo 169 centymetrów. Mam świadomość, że szału nie ma (stąd też moje obawy, wyrażone w pytaniu o siłownię), ale nie sądzę bym był nieszczęśliwy.
To będzie problem tylko jeśli uznasz to za problem. Humprey Bogart miał 173 cm a był jednym z największych twardzieli w historii kina. Bruce Lee był jeszcze niższy. Twój wzrost nie definiuje charakteru, a ten jest najważniejszy.
535

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 20:16

Słusznie. Bruce Dickinson, Ronnie James Dio, Dani Filth, Adam Nergal Barberian,... Przykłady można mnożyć.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:12

Co ja kurwa czytam, teraz wzrost sie liczy? Boski Bruce Lee mial tylko 171. Im ktos wyzszy tym gorzej z punktu widzienia biologii.
Wzrost o niczym nie swiadczy, ja tam bym sie przejmowal bardziej "wzrostem intelektualnym"
woodpecker from space
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:18

Kto nie jest wysoki nie jest mężczyzna. Myślałem że to oczywiste
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:26

Ja myslalem, ze jak ktos nie robi w martwym 200kg ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10341
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:27

A jaki to jest wysoki?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 970
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:29

>1,85m - standard na Tinderze jak chcesz poruchać
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:30

Na tinderze ruchaja tylko desperaci.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 970
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:32

desperaci nie ruchają

swoją drogą ciekawy eksperyment: http://redpillersi.pl/kobiety-kochaja-w ... eta-placi/" onclick="window.open(this.href);return false; ale w sumie nihil novi ;)
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 21:40

535 pisze:No nie wiem. Wydaje mi się, że to, czy ktoś jest szczęśliwy czy nie, w ogóle nie ma nic wspólnego ze wzrostem. Z tego co zauważyłem, to raczej "wysocy" użytkownicy tego forum (prawdopodobnie wysocy), mają z tym parametrem jakiś niezupełnie jasny, przynajmniej dla mnie, problem. Ja mam przykładowo 169 centymetrów. Mam świadomość, że szału nie ma (stąd też moje obawy, wyrażone w pytaniu o siłownię), ale nie sądzę bym był nieszczęśliwy.
Wspomniałem o nieszczęściu gdyż mam wrażenie ze usilnie starasz się zainteresować forum swym wzrostem co jakiś czas o nim wspominając, bardzo to dziwne swoja drogą (kompleks i chęć podzielenia się tym?) ale chuj z tym właściwie.
Szczerze to nie wiem jak obecnie przedstawia się temat z siłowniami (bywam "od święta") choć może w końcu się skuszę propozycją znajomej instruktorki i wbiję chociaż na basen przy Bonarce, skosztuje wielkiego świata, zjem modny baton i polansuję się w moich odblaskowych Pumach, kto wie :)
Siłownię często odwiedzałem i intensywnie tam ćwiczyłem jeszcze w czasach gdy na starej dobrej Juvenii można było śmigać rowerem miedzy atlasami, zimową porą zamarzała woda w prysznicach a większość ćwiczących wywodziła się spośród emerytów którzy przy okazji niejednego młodego potrafili naprostować.
Na początek warto odwiedzić, oswoić się ze sprzętem, zagadać w temacie ale i tak najlepiej zainwestować we własne klamoty.
Ja ćwiczę od lat własnym sprzętem i bardzo sobie chwalę. Cisza, spokój, koncentracja, czasem muzyczka w tle. Robisz konkretne treningi, bierzesz prysznic potem szama i dzida na dynię pod kołdrę. Wbrew pozorom nie potrzebujesz dużo miejsca.

Jeśli nie przywalisz za bardzo w szerz to możesz wykuć ciekawą sylwetkę nawet jeśliś mały, zresztą jebać to i tak nie masz wpływu na wzrost więc szkoda lamentować.
Ja mam 188 i dobrze mi z tym, w chuju to mam czy komuś podoba się moja anatomia czy nie, ćwiczę bo to lubię i sprawia mi przyjemność nie będę więc pytał i prosił o pozwolenie. Ćwiczą niepełnosprawni, starzy więc krasnale też mogą.
Jebać żuli.
535

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 22:08

wolff pisze:
535 pisze:No nie wiem. Wydaje mi się, że to, czy ktoś jest szczęśliwy czy nie, w ogóle nie ma nic wspólnego ze wzrostem. Z tego co zauważyłem, to raczej "wysocy" użytkownicy tego forum (prawdopodobnie wysocy), mają z tym parametrem jakiś niezupełnie jasny, przynajmniej dla mnie, problem. Ja mam przykładowo 169 centymetrów. Mam świadomość, że szału nie ma (stąd też moje obawy, wyrażone w pytaniu o siłownię), ale nie sądzę bym był nieszczęśliwy.
Wspomniałem o nieszczęściu gdyż mam wrażenie ze usilnie starasz się zainteresować forum swym wzrostem co jakiś czas o nim wspominając, bardzo to dziwne swoja drogą (kompleks i chęć podzielenia się tym?) ale chuj z tym właściwie.
Ależ skąd panie szanowny. Usilnie, to ja się pragnę dowiedzieć od naszego eksperta w tych sprawach, jakie znaczenie ma wzrost, gdyż cyklicznie o nim właśnie wspomina. Moje skromne centymetry służą tutaj jedynie za przykład, punkt odniesienia.

edit:
188? Kawał chłopa. Ja żeby trochę zniwelować różnicę, stosuję koturny. Jest ryzyko podkręcenia kostki, ale przynajmniej nie wytykają mnie palcami.
Karkasonne

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 22:43

wolff pisze: Wspomniałem o nieszczęściu gdyż mam wrażenie ze usilnie starasz się zainteresować forum swym wzrostem co jakiś czas o nim wspominając, bardzo to dziwne swoja drogą (kompleks i chęć podzielenia się tym?) ale chuj z tym właściwie.
Prawdę mówiąc to też to zauważyłem. To znaczy... Nie rozumiem po co tak często o tym wspominać. Wzrost jest jaki jest, nie możesz go zmienić, więc po co drążyć temat. Można za to zmienić wiele innych rzeczy - sylwetkę, charakter (w jakimś stopniu), zadbanie o dobre ciuchy itd.
535

Re: Masa mode ON ;)

14-12-2017, 22:55

Karkasonne pisze:
wolff pisze: Wspomniałem o nieszczęściu gdyż mam wrażenie ze usilnie starasz się zainteresować forum swym wzrostem co jakiś czas o nim wspominając, bardzo to dziwne swoja drogą (kompleks i chęć podzielenia się tym?) ale chuj z tym właściwie.
Prawdę mówiąc to też to zauważyłem. To znaczy... Nie rozumiem po co tak często o tym wspominać. Wzrost jest jaki jest, nie możesz go zmienić, więc po co drążyć temat. Można za to zmienić wiele innych rzeczy - sylwetkę, charakter (w jakimś stopniu), zadbanie o dobre ciuchy itd.
Świetnie! Punkt! Szkoda tylko, że nie zauważyłeś kontekstu i momentów, gdy pojawia się ta kwestia.

No to jak jest z tym wzrostem? Ważny jest w muzykowaniu i w życiu w ogóle, czy kompletnie nie ma znaczenia? Czy wysocy muzycy tworzą procentowo "lepsze" dźwięki, a może dłuższe i przez to bardziej atrakcyjne? Poza tym nie zgadzam się, ze wzrostu nie można zmienić. Wspomniany koturn, kombinacja garderoby, plus fikuśny kapelutek, najlepiej z piórkiem i sylwetka rośnie w oczach. W przypadku sesji zdjęciowych, to już w ogóle można zrobić cuda.
ODPOWIEDZ