Gry online.Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki i zapychadla

Tematy nie koniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Gore_Obsessed, ultravox, Sybir

Re: Gry online.Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki i zapych

Postprzez HSVV » 16-04-2017, 23:36

HSVV napisał(a):Obrazek

święta czas przeprosin, a że dorwałem za grosze na gog.com, to postanowiłem się przeprosić z dwójką Deus Ex.

dzieli bolączkę Mankind Divided, za szybko się kończy (6,5h na główny wątek). tak czy inaczej, nie żałuję czasu poświęconego, mimo, że była momentami wręcz banalnie prosta. za klimat, muzykę (ta ambientowa ścieżka serio mi robi https://www.youtube.com/watch?v=Dmlx42P8TGM ), scenerie i szczątkowe echa oryginału daję okejkę. przyjemna, odprężająca przygodówkę w dystopijnym klimacie. w skali DX bieda trochę, ale poza tą skalą, OK.
Süßer Heavy Metler
HSVV
Weteran forum

Postprzez PureHate » 17-04-2017, 09:22

HSVV napisał(a):
HSVV napisał(a):Obrazek

święta czas przeprosin, a że dorwałem za grosze na gog.com, to postanowiłem się przeprosić z dwójką Deus Ex.

dzieli bolączkę Mankind Divided, za szybko się kończy (6,5h na główny wątek). tak czy inaczej, nie żałuję czasu poświęconego, mimo, że była momentami wręcz banalnie prosta. za klimat, muzykę (ta ambientowa ścieżka serio mi robi https://www.youtube.com/watch?v=Dmlx42P8TGM ), scenerie i szczątkowe echa oryginału daję okejkę. przyjemna, odprężająca przygodówkę w dystopijnym klimacie. w skali DX bieda trochę, ale poza tą skalą, OK.

Zachęciłeś mnie do odpalenia jedynki i chyba zrobię to w wolny weekend majowy.
PureHate
Weteran forum

Postprzez byrgh » 19-04-2017, 13:27

byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez HSVV » 19-04-2017, 16:03

Obrazek

już trzecie podejście robię do tego Anchronox, może tym razem jakoś przeżyję niedogodności i przejdę całość.
Süßer Heavy Metler
HSVV
Weteran forum

Postprzez booshee » 19-04-2017, 19:01

byrgh napisał(a):https://www.cdaction.pl/news-49402

Czekałem na remastera, ale obawiam się że zapierdolą taką cenę zaporową że ręce opadną, 20 euro to minimum :/ tyle nie dam
https://czernie.bandcamp.com + "You better treat your stepmother with respect, Pantera!"
booshee
jesteś trv > 666 postów

Postprzez booshee » 19-04-2017, 19:09

O kurwa! Dostałem się do alphy Escape from Tarkov !!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))) Zadowolon! Ściągane!
https://czernie.bandcamp.com + "You better treat your stepmother with respect, Pantera!"
booshee
jesteś trv > 666 postów

Postprzez tomaszm » 19-04-2017, 20:49

/\/\/\ wyjebicho- dej znać jak, bo wygląda BDB

Chłopcy a ja mam zapytanko, tak se pomyślałem,że z racji tego ,że z czasem u mnie cieniutko ale te dwie godziny po pracy wygospodarowałbym na jakiegoś fpsa ,bo RPG odpada, posznupałem tu i ówdzie i po zobaczeniu tego moda udającego Hexena do Dooma 3 zakochałem się od razu i odżyły wspomnienia.

Zapytanie jest takie- czy ktoś odpalał Doom3 i mody na Windowsie 10 i jeśli tak to jak to technicznie najlepiej przeprowadzić?

We ain't asleep, we rope a dope through the flames
Man, the world gonna ride on what's implied in the name
Run 'em

Mój mail tomaszmm3@o2.pl
tomaszm
Weteran forum

Postprzez booshee » 19-04-2017, 21:26

tomaszm napisał(a):/\/\/\ wyjebicho- dej znać jak, bo wygląda BDB

śledze temat od dawna, wiem czego nie ma a co jest w alphie, zdam pełny raport jutro czy po jutrze. Ściąga się jak balasek po Stoperanie :/ Jeszcze z 40 minut.....:/

ok jest..ruszamy do Tarkova robaki
Obrazek
booshee
jesteś trv > 666 postów

Postprzez booshee » 20-04-2017, 17:36

Escape from Tarkov. Brutal w chuj, zero litości. Atmosfera, dźwięk i grafika (szczerze to jak dla mnie nawet za szczegółowa;) ) 11/10. Co to jest? Na tym etapie udostępniono tylko 3 (albo cztery;)) zamknięte lokacje do tzw. raidów (jest mała i dwie bardzo duże). Wybierasz uzbrojenie ze swojego schowka, wchodzisz w lokacje, i jest to brutal deathmatch z trzema stronami konfliktu bo na jednej mapie naraz jest PvP, PvE i wszystko naraz. Na czym to polega, wchodzisz: szukasz skrzynek, sejfów, szafek, zbierasz loot (ammo, bronie, lunety,celowniki, kamizelki, czapki),najlepsze dobra można pozyskać od zabitej AI i zabitych graczy, jeśli chcesz zatrzymać co się uzbierało trzeba dojść do punktu wyjścia z mapy (dwa/trzy punkty na mapie do których musisz się dostać) i teraz najlepsze: jak umierasz tracisz wszystko i wypierdalać z serwera. Zero litości. Dwie, jedna kula do widzenia. Zostaje tylko to co schowa się do specjalnego przybornika(bardzo małego - karabin chyba nie wejdzie). ADRENALINA. Można grać dwiema stronami konfliktu i tzw. SCAVami. Sesję zacząć albo główną postacią albo SCAVem. Wybierając SCAVa trafia się do drużyny AI i działa z nimi przeciwko graczom, dostając losowe wyposażenie (więc nie ryzykuje się utraty swojego) ale jako SCAV na razie da się grac raz na godzinę (chyba ze zapłaci się rublami ze sprzedaży broni kupcom). Można też grać offline (tryb testowy), tylko przeciwko AI, ale nie da się wynosić broni - do niedawna to było możliwe więc w trybie online biegają kolesie w elitarnym wyposażeniu i koszą noobów. aha jest tez doswiadczenie i umiejetnosci, (mniej się męczysz, dłuższe wstrzymanie oddechu przy celowaniu itd.), dodatkowo można kontrolować kółkiem mychy szybkość poruszania i wysokość kucania. Myślę ze to co jest narazie to może z 20 procent tego co szykują. Genialny pomysł. Kurwa duża sprawa.
booshee
jesteś trv > 666 postów

Postprzez byrgh » 20-04-2017, 18:36

oki, to panna ciśnie w Braida, a ja montuję sobie inhanctowanego Planeskejta. grał już ktoś? nie wkurwia nowymi skórkami jak BG:EE?
byrgh
prof. ds. metalizacji

Postprzez TheDude » 20-04-2017, 20:42

Baldur's Gate - Enhanced Edition mam i gra się spoko (part II też fajnie podrasowana).

Aktualnie pykam w ten oto tytuł:

Obrazek

a jak przejdę to biorę się za to:

Obrazek
"On mówi widowni, że są one "kotki", tam moshes i hujes i szopy horn. Dom jest na sabat. Kk mówi widowni, że nienawidzi ich. Mówi, że " Pieprzyć Cię!" Okresowo, ale idzie mi świetnie"
TheDude
Weteran forum

Postprzez pansiekiera » 21-04-2017, 04:13

TheDude napisał(a):Baldur's Gate - Enhanced Edition mam i gra się spoko (part II też fajnie podrasowana).

Ta sprzedawana obecnie wersja Enhanced jest w polskiej lokacji?
pansiekiera
Nowy na forum

Postprzez Plastek » 21-04-2017, 06:19

pansiekiera napisał(a):
TheDude napisał(a):Baldur's Gate - Enhanced Edition mam i gra się spoko (part II też fajnie podrasowana).

Ta sprzedawana obecnie wersja Enhanced jest w polskiej lokacji?

Z tego co wiem gra została lokowana na prawie magdeburskim.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!!!!!!
Nihil z uśmiechem na twarzy zaczyna bujać głową w górę i dół.
Sutki kraba.
Plastek
prof. ds. metalizacji

Postprzez maciek z klanu » 21-04-2017, 15:07

Jak tam jester grales w persone 5?? Ja nie jestem fanem jrpg ale fabula strasznie mnie wciagnela. Zajebista gra. Wczoraj po 15 h w grze rozjebalem pierwszego bossa.
Adrian696 napisał(a):nie, BURZUM jest emo ;)

Jestem Maciek, szukam klanu.
maciek z klanu
Weteran forum

Postprzez hcpig » 21-04-2017, 18:33

Jestem ROZJEBANY Personą. Najlepsza gra na PS3 wydana zresztą pośmiertnie jak Persona 4 i Raidou Kuzunoha vs King Abaddon na PS2 w 2008 r. Że najlepsza na PS4 to nawet nie muszę wspominać bo to konsola ze słabą biblioteką anyway.

Najbardziej wkurwia mnie brak czasu więc jestem w ciemnej dupie ale kurwa... jaki styl (nawet menusy w tej grze to majstersztyk), jaka muza, no i po raz pierwszy od 2003 roku czyli od premiery Nocturne użyli nowego silnika 3D :)

Jedyne co mnie wkurwia to zbyt długi tutorial i trzymanie z rączkę, no c'mon to jest MegaTen gdzie byle random encounter rzuca Mudo / Hama i byebye. Gdzie te młoty na lamerów i opisy w stylu 'Auto-Rakukaja - automatyczne rzucenie Rakukaja'. Widać że chcieli poszerzyć grono odbiorców ale jak ktoś nie rozumie różnicy pomiędzy Zio a Zionga, Dekaja a Dekunda albo Mabufu, Bufu i Bufudyne to jego problem :)

Zajebiście że podziemia nie są już randomowo generowane. Zajebiście, że te mdłe shadowy robią tylko za placeholdery na ekranie akcji by odzyskać właściwy megatenowy design na ekranie walki. Zajebiście że do psychical/ice/fire/force/electric/death/expel dołączyli guny i nuclear, przynajmniej tyle wyłapałem, zawsze jest ciekawej przy transferze skilli i dywersyfikacji teamu. Super że są sejvpointy w środku podziemi.

Genralnie, Noctrune / Strange Journey / Raidou 2 nie przebite ale duża szansa na przebicie DeSu 1 i 2 oraz Persony 4.

A Pecetowcy niech nie płaczą bo RCP3 już odpala port z PS3, na razie wolno ale postępy są ogromne i za chwilę będzie grane też na blaszakach.
Pies przynosił mu patyki, śmieci, martwe zwierzęta. Profesor trącał, obracał je laską, układał z nich na werandzie ponure hieroglify entropii.
hcpig
Weteran forum

Postprzez HSVV » 22-04-2017, 15:50

ej ziomeczki, nie opierdalać się tylko kupować, bowiem trylogia THIEF, kurwa T H I E F jest do zgarnięcia na gog.com za 2.39 EUR za sztukę, także brać brać brać, bo to WIELKIE gry. The Longest Journey również za 3 EUR z hakiem można w tej chwili kupić. a jak wiadomo stare gry to cudna sprawa, więc stratą wielką byłoby nie skorzystać.
Ostatnio edytowano 22-04-2017, 15:51 przez HSVV, łącznie edytowano 1 raz
Süßer Heavy Metler
HSVV
Weteran forum

Postprzez Pierec » 23-04-2017, 16:42

Obrazek

jedyna gra w którą chce mi się jeszcze grać, i to z wielką przyjemnością. w nic innego od lat nie gram. polecam tę wersję z chess com, jest bdb.
za aborcją. za eutanazją. przeciw narodzinom. przeciw życiu.
Pierec

Postprzez Only_True_Believers » 24-04-2017, 07:12

No to wczoraj skończyłem torment tides of numenera, łącznie było chyba z 30h gry. Co do mojej oceny:

plusy: klimat, wiele zakończeń questów, grafika, muzyka, walka w turach,towarzysze, ilość side questów, rozwój postaci, fabuła.

minusy: za dużo czytania, Fronczewski tylko przez pierwsze 5 minut, za dużo przedmiotów do zbieraniania których nigdy nie użyjemy, kończy się znienacka.

zagrać na pewno warto.

wczoraj jeszcze odpaliłem tę polską grę indie:

Obrazek

wkręciłem się totalnie, jest klimat lat 80, różne możliwości prowadzenia fabuły. Polecam.

Misantrophy so deep in me
Only_True_Believers
Weteran forum

Postprzez brb » 24-04-2017, 21:19

Cały weekend przegrałem w Quake Champions. W sumie z serii Quake została tam tylko nazwa i kilka postaci. W porównaniu z poprzedniczkami gra jest bardzo słaba. Taki Overwartch w satanistycznych klimatach. Pomysł z wprowadzeniem czempionów nietrafiony przez co gra stała się dość "randomowa". NIe wiem czemu Id nie pójdzie śladem Valve (które swoją drogą popełniło mistrzostwo) i nie przeniesie starej, zajebistej gry na nowy engine? Wystarzy dodać do tego skrzynki ze skinami, wpompować trochę kasy w turnieje i mamy kolejną duelową platformę na lata.
brb
Weteran forum

Postprzez tomaszm » 24-04-2017, 21:35

Szkoda. Popykalbym po pracy, bo nic tak zajebiście nie odpręża jak partyjka w fpsa na sieci i spuszczenie komuś wpierdulu lub też jego oberwanie.
We ain't asleep, we rope a dope through the flames
Man, the world gonna ride on what's implied in the name
Run 'em

Mój mail tomaszmm3@o2.pl
tomaszm
Weteran forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim i niczym