Wasze sporty

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sveneld
zaczyna szaleć
Posty: 249
Rejestracja: 18-03-2004, 08:58
Lokalizacja: Wrocław

04-03-2007, 17:46

Kolano to najbardziej skomplikowany staw w organiźmie, kilka więzadeł łąkotki, masa zachyłków torebki stawowej, jest co uszkadzać. A przy tym kolano podlega największym obciążeniom.
Ja przy sportach mniej lub bardziej kontaktowych nie odniosłem żadnych poważnyh urazów, a kolano uszkodziełem w taki sposób, że sam nie wiedziałem, czy się śmiać , czy płakać. Niosąc szafkę z IKEA, tak że przesłaniała mi widok, wjebałem się w otwartą studzienkę wodociągową, z której jakieś szmunce podprowadziły pokrywę, żeby opylić na złom :). Myślałem,że się połamałem, ale rezonans wykazał "tylko " pogruchotaną łąkotkę. Na razie działa, ale ortopeda(ł) jasno powiedział, że jeszcze się spotkamy.
Only dead fish flows with the stream...
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2220
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

08-03-2007, 23:40

Przede wszystkim kosz. Juz od malego lubilem, potem z przerwa...ktorej to teraz bardzo zaluje , ale wrocilo,amatorsko stalym skladem z kumplami pogrywamy.
Czasem jeszcze nozna, czy siatka. Super sie gra w reke,ale zadko chetni sa, wiec konczy sie na karnych, albo jakis rzutach na bramke.
Od czasu do czasu silka, poranne bieganie no i codzienne pompeczki w roznych momentach dnia na uspokojenie ;)

no i sex, bo przeciez ponoc dieta sexowo-keksowa najlepsza ;]
Agony
postuje jak opętany!
Posty: 611
Rejestracja: 07-03-2002, 15:34
Lokalizacja: ZSRE

09-03-2007, 08:34

Wyczynowo trójbój siłowy. Brałem udział w Mistrzostwach Polski Juniorów parę lat temu i kilkukrotnie w mistrzostwach akademickich. Niedługo skończą się moje zobowiązania wobec klubu i będę mógł trenować wyłącznie dla własnej satysfakcji. A wtedy rozpocznę treningi obejmujące także dynamiczne ćwiczenia ciężarowe.
Awatar użytkownika
Wachu
rozkręca się
Posty: 91
Rejestracja: 30-08-2004, 13:58

09-03-2007, 09:59

noga,kosz,siata, do zerwania wiezadla w kolanie, teraz powoli sie biore za bieganie, a z noznej nie zrezygnowalem,ale to dopiero jak wroce nach ojczyzne i zrobie sobie rekonstrukcje wiezadla
długopisyyyyyyyyyy

09-03-2007, 11:06

[quote][i]Wysłane przez Wachu[/i]
noga,kosz,siata, do zerwania wiezadla w kolanie, teraz powoli sie biore za bieganie, a z noznej nie zrezygnowalem,ale to dopiero jak wroce nach ojczyzne i zrobie sobie rekonstrukcje wiezadla [/quote]
no to teraz łąziż z taką kontuzją? przecież jak się zerwie więzadło to chodzić nie można, podobnież noga ucieka na różne strony(wiem z opowiadań) Ja to mam że po wysiłku mnie kolana bolą i robią się na wieczór, bądż po kąpieli zajebiście gorące i czerwone, praktycznie codziennie :/
didi
rozkręca się
Posty: 66
Rejestracja: 28-02-2007, 14:04
Lokalizacja: daleko

09-03-2007, 11:52

jak chodzilam do budy to na tym wfie sie cwiczylo,ba,nawet lubilam i to bardzo.teraz budy brak wiec regularnie nie cwicze-czasem basen,rower,rzadziej siatkowa,kosz czy reczna.z innych sportow to regularnie jak najbardziej wspomniane juz ruchanie i tachanie plecaka pelnego piw na kurwa wysokie,4-te pietro
die of my anger! die of my hate! die in convulsion! die in fucking pain!
Awatar użytkownika
NW.
postuje jak opętany!
Posty: 640
Rejestracja: 11-07-2006, 11:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

09-03-2007, 16:40

musisz rownowazyc piwa z ruchaniem bo inaczej sie roztyjesz
Obrazek
Awatar użytkownika
Wachu
rozkręca się
Posty: 91
Rejestracja: 30-08-2004, 13:58

10-03-2007, 10:25

[quote][i]Wysłane przez długopisyyyyyyyyyy[/i]

no to teraz łąziż z taką kontuzją? [/quote]

laze,nawet po czasie zaczalem grac w noge,ale znow mi ucieklo jak przy skreceniu i tydzien w szpitalu z woda w kolanie lezalem,ale dalej mnie nie operowali, tylko dali mi stabilizator(nie uzywam),teraz czasami lekko czuje ze gdzies sie wymyka jak zle stane,ale daje rade,a w samym bieganiu nie przeszkadza.Ogolnie dziwili sie w szpitalu ze przy takich obrazeniach moge normalnie chodzic(w duzej mierze zawdzieczam to mojemu niemal kulturystycznemu 4-ero glowemu:),ale to dobrze,bo operacja wyklucza cie z zycia na jakies 2-3 miechy,a nie stac mnie bylo wtedyna to. Z drugiej manki slyszalem od dokturki,ze zna pilkarzy z 3 ligi ktorzy pogrywaja z zerwanymi wiazadlami, bo miesnie wszystko utrzymuja,ale to przypadki.
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

10-03-2007, 10:47

kurnik.pl:) a tak naprawde to kiedys kolko szachowe karate (bialy z niebieska belka) i to by bylo na tyle:)
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

10-03-2007, 23:53

[size=90][b]JEBANIE NA DOCHODZENIE[/size]
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
Nesh
zaczyna szaleć
Posty: 112
Rejestracja: 28-01-2006, 15:46
Lokalizacja: L.

11-03-2007, 00:55

moi kochani !
moj ulubiony sport to ostry sex w wagonie towarowym z dwudziestoma zgrabnymi, wysportowanymi, mlodymi sixxxami na weglu !!
KURWA !!! czeg tak malo zajebistych tematow jest na MASTERCIULU ?????
'Kirkebranner - er glimrende'

Anno Serpenti 2K6
Mort
rasowy masterfulowicz
Posty: 3049
Rejestracja: 08-08-2006, 12:48
Lokalizacja: mosh pit

11-03-2007, 01:26

[quote][i]Wysłane przez Husar[/i]
karate (bialy z niebieska belka) [/quote]
byles starszym szeregowym :+),jakie to bylo karate, na pewno nie shotokan bo sam przez kilka lat cwiczylem i tam nie bylo zadnych belek
I AM MORBID
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

11-03-2007, 10:37

kiokushin czy jak to sie tam pisalo.najgorsze w tym sporcie bylo ze nie napierdalales sie ciagle i nie cwiczyles napierdalania tylko wymachiwales rekami w powietrzu i cwiczyles jakiegos katato mnie zniechecilo trzeba bylo sie zapisac na kick boxing za malolata:)
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
esq
postuje jak opętany!
Posty: 650
Rejestracja: 22-05-2004, 20:21
Lokalizacja: Galaktyka Kurwix

11-03-2007, 10:44

ostatnio tylko bilard
Trzeba wezwać pomoc, nadamy sygnał H-U-J alfabetem Downa !
Mort
rasowy masterfulowicz
Posty: 3049
Rejestracja: 08-08-2006, 12:48
Lokalizacja: mosh pit

11-03-2007, 13:30

[quote][i]Wysłane przez Husar[/i]
kiokushin czy jak to sie tam pisalo.najgorsze w tym sporcie bylo ze nie napierdalales sie ciagle i nie cwiczyles napierdalania tylko wymachiwales rekami w powietrzu i cwiczyles jakiegos katato mnie zniechecilo trzeba bylo sie zapisac na kick boxing za malolata:) [/quote]

w karate shotokan trening dzieli sie na rozgrzewke, kihon( czyli walka z powietrzem :+), kata no i kumite - walka z przeciwnikiem, to lubilem najbardziej, wydaje sie ze to esencja karate, ale jednak nie, nie o to w karate chodzi, potem to zrozumialem
I AM MORBID
didi
rozkręca się
Posty: 66
Rejestracja: 28-02-2007, 14:04
Lokalizacja: daleko

11-03-2007, 20:40

[quote][i]Wysłane przez NW.[/i]
musisz rownowazyc piwa z ruchaniem bo inaczej sie roztyjesz [/quote]

wlasnie tak robie
die of my anger! die of my hate! die in convulsion! die in fucking pain!
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

11-03-2007, 22:07

[quote][i]Wysłane przez Mort[/i]
[quote][i]Wysłane przez Husar[/i]
kiokushin czy jak to sie tam pisalo.najgorsze w tym sporcie bylo ze nie napierdalales sie ciagle i nie cwiczyles napierdalania tylko wymachiwales rekami w powietrzu i cwiczyles jakiegos katato mnie zniechecilo trzeba bylo sie zapisac na kick boxing za malolata:) [/quote]

w karate shotokan trening dzieli sie na rozgrzewke, kihon( czyli walka z powietrzem :+), kata no i kumite - walka z przeciwnikiem, to lubilem najbardziej, wydaje sie ze to esencja karate, ale jednak nie, nie o to w karate chodzi, potem to zrozumialem [/quote]


bo zalezy jak kto do tego podchodzi ja do tego podchodzilem tak ze chcialem by mnie nauczyli jak napierdolic kolesiowi zeby on nie napierdolil mi a tam chuja nic z tych rzeczy:(
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
NW.
postuje jak opętany!
Posty: 640
Rejestracja: 11-07-2006, 11:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

12-03-2007, 14:22

[quote][i]Wysłane przez Brzachwo Wój[/i]
[size=90][b]JEBANIE NA DOCHODZENIE[/size] [/quote]

Brzachwo wszyscy juz wiedza ze byles najebany
Obrazek
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

12-03-2007, 19:40

[quote][i]Wysłane przez Husar[/i]


bo zalezy jak kto do tego podchodzi ja do tego podchodzilem tak ze chcialem by mnie nauczyli jak napierdolic kolesiowi zeby on nie napierdolil mi a tam chuja nic z tych rzeczy:( [/quote]

Zajebiste podejści do sztuk walki.Mogłeś się na krav mage albo inny combat zapisać a nie na karate...
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Koval
rozkręca się
Posty: 62
Rejestracja: 05-10-2006, 15:58

12-03-2007, 20:20

Tak na moje to krav maga wogóle nie zasługuje na miano SZTUKI walki. Sztuki walki to nie tylko lanie się po mordzie... A trenował ktoś może sistiemę? Bo słyszałem że ciekawe i chętnie zasięgnąłbym informacji z pierszej ręki ^^
When the sun has died
When the angels are blind
When the fog lies thick
over the palace of God
ODPOWIEDZ