Wasze sporty

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Wasze sporty

21-11-2017, 17:26

tomaszm pisze:Pobiłem swój życiowy rekord. Kolega(wykładowca na AWFie katowickim) założył się ze mną kto w przeciągu 2 godzin zrobi wiecej długości na basenie hotelowym. Ja 284 długości, kolega 254. Kobieta z strefy SPA która obserwowała naszą rywalizacje nie potrafiła uwierzyć "co za kurwa dwa debile" Byłem kompletnie wycieńczony po tym pływackim maratonie co nie zmienia faktu ,że jestem w życiowej formie. Kocham pływać. Kraul i delfin wyłącznie.
jeśli to prawda, to szacun. kiedyś pierdolnąłem w dobrym (jak mi się zdaje) tempie 50 długości i myślałem, że umrę ;)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8016
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wasze sporty

21-11-2017, 17:54

Heretyk pisze:
tomaszm pisze:Pobiłem swój życiowy rekord. Kolega(wykładowca na AWFie katowickim) założył się ze mną kto w przeciągu 2 godzin zrobi wiecej długości na basenie hotelowym. Ja 284 długości, kolega 254. Kobieta z strefy SPA która obserwowała naszą rywalizacje nie potrafiła uwierzyć "co za kurwa dwa debile" Byłem kompletnie wycieńczony po tym pływackim maratonie co nie zmienia faktu ,że jestem w życiowej formie. Kocham pływać. Kraul i delfin wyłącznie.
jeśli to prawda, to szacun. kiedyś pierdolnąłem w dobrym (jak mi się zdaje) tempie 50 długości i myślałem, że umrę ;)
Całe życie pływam:) Basen, naturalne zbiorniki, większość polskich jezior przepłynąłem wpław. Zawsze reprezentowałem szkoły do których uczęszczałem na krajowych zawodach. Podejmuje się każdego wyzwania i w każdej chwili :) Życia bez pływania sobie nie wyobrażam. To nie wytrzymałosc decyduje o takich wynikach tylko technika. Większość ludzi pływając kraulem zwyczajnie się męczy, bo technika kuleje. Aspekty wytrzymałościowe włączają mi sie po paru kilometrach. To są wypracowane lata. Kocham pływać bezgranicznie. Woda mnie uspokaja i mógłbym tu elaborat napisać jak wodę kocham i ile czasu w niej spędziłem:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Wasze sporty

21-11-2017, 18:26

a, czyli właciwie z profesjonalistą rozmawiam. wszystko jasne. ja tylko od czasu do czasu pływam
Karkasonne

Re: Wasze sporty

21-11-2017, 18:40

Gratki. Ja nawet pływać nie umiem:)
Karkasonne

Re: Wasze sporty

09-12-2017, 21:11

Właśnie udało mi się to, na co pracowałem ponad rok; zacząłem robić pompeczki w listopadzie 2016. Przed chwilą udało mi się zrobić 100 w jednej serii. I nawet miałem jeszcze trochę pary żeby kilka zrobić. Na moją dietę składały się:

- filmy ,,Conan Barbarzyńca", ,,Conan Niszczyciel" oraz ,,Wejście Smoka" oraz seria ,,Expendables"
- płyty Manowar
- książki o Conanie
- masło orzechowe

Następny przystanek: pompeczki z obciążeniem w kamizelce 10 kg.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wasze sporty

16-01-2018, 14:34

Byla niedawno dyskusja, ze to zamach na swietosc i kazdy trener to potwierdzi.
Chronic Cardio = Skinny Fat
http://www.strengthsensei.com/is-cardio ... kinny-fat/" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 815
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: Wasze sporty

19-03-2018, 23:09

Jak już wspominałem wracam do sportów.......
Oczywiście podstawa to bieganie.
Jednak ponad 30 lat gram w tenisa stołowego. Było trochę przerwy, ale wracam do treningów. Co prawda to już końcówka sezonu, nie mam licencji, nie zagram w lidze, ale to i nawet dobrze.
Zamówiłem okładziny, którymi grałem ostatnio. Zajebiście mi pasują. Nie będę eksperymentował z nowościami...

Obrazek

Nowa wersja okładziny 5Q Sound z ulepszoną gumą wierzchnią. Zwiększony parametr rotacji czyni ją jedną z najbardziej rotacyjnych okłądzin na rynku. Wyprodukowana w technologii SPI Advanced (Speed Effect Inside). Posiada miękki podkład o stopniu twardości 37,5. Dzięki bardzo przyczepnej i elstycznej gumie zewnętrznej osiągnięto rotację większą o ok. 10% w stosunku do okładziny 5Q. Przeznaczona do ofensywnej i wszechstronnej gry na kleju wodnym, opartej o rotacyjne uderzenia topspinowe.
Tempo 107
Rotacja 119
Kontrola 88
Twardość podkładu 37,5
Grubość podkładu:
BH 1,9mm
FH 2,1mm

Po pierwszym treningu po tak długie przerwie na pewno nie ruszę ręką, ale i tak nie mogę się doczekać:)
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: Wasze sporty

20-03-2018, 07:37

Półmaraton marzanny pyknięty w tę niedzielę w czasie 1:22:39 przy arktycznym mrozie. Jeśli za miesiąc w maratonie nie złamię trójki to nie wypiję ani grama do końca roku w ramach pokuty :)
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 670
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: Wasze sporty

20-03-2018, 10:47

Wyglada na calkem niezly wynik. Ja zazwyczaj plywam 2km w godzine, chociaz zaznaczyc trzeba, ze od maja do wrzesnia niemalze codziennie, co tez daje w kosc. Mysle, ze ze tym roku moge sobie to wydluzyc o kilkaset metrow. No ale zakladajac, ze basen mial 25 metrow, to szacunek, bo 7km w dwie godziny ja bym nie szaffnal. Mocne.

tomaszm pisze:
Heretyk pisze:
tomaszm pisze:Pobiłem swój życiowy rekord. Kolega(wykładowca na AWFie katowickim) założył się ze mną kto w przeciągu 2 godzin zrobi wiecej długości na basenie hotelowym. Ja 284 długości, kolega 254. Kobieta z strefy SPA która obserwowała naszą rywalizacje nie potrafiła uwierzyć "co za kurwa dwa debile" Byłem kompletnie wycieńczony po tym pływackim maratonie co nie zmienia faktu ,że jestem w życiowej formie. Kocham pływać. Kraul i delfin wyłącznie.
jeśli to prawda, to szacun. kiedyś pierdolnąłem w dobrym (jak mi się zdaje) tempie 50 długości i myślałem, że umrę ;)
Całe życie pływam:) Basen, naturalne zbiorniki, większość polskich jezior przepłynąłem wpław. Zawsze reprezentowałem szkoły do których uczęszczałem na krajowych zawodach. Podejmuje się każdego wyzwania i w każdej chwili :) Życia bez pływania sobie nie wyobrażam. To nie wytrzymałosc decyduje o takich wynikach tylko technika. Większość ludzi pływając kraulem zwyczajnie się męczy, bo technika kuleje. Aspekty wytrzymałościowe włączają mi sie po paru kilometrach. To są wypracowane lata. Kocham pływać bezgranicznie. Woda mnie uspokaja i mógłbym tu elaborat napisać jak wodę kocham i ile czasu w niej spędziłem:)
Awatar użytkownika
pogodancer
weteran forumowych bitew
Posty: 1540
Rejestracja: 13-03-2009, 14:26

Re: Wasze sporty

24-03-2018, 17:43

W końcu zakupiłem sobie szosę i dzisiaj pierwszy raz się brykłem tak delikatnie, bez szaleństw, żeby się troche przyzwyczaić do sprzętu. Jednak jest spora różnica jak się przesiada ze zwykłego treka, ze 2 raz byłby taki dzwon że chuj. Nic to, w tym roku jest założenie żeby było ostro jeżdżone, plan to 3500km minimum, ale zobaczymy jak z czasem itp
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: Wasze sporty

24-03-2018, 18:09

pogodancer pisze:W końcu zakupiłem sobie szosę i dzisiaj pierwszy raz się brykłem tak delikatnie, bez szaleństw, żeby się troche przyzwyczaić do sprzętu. Jednak jest spora różnica jak się przesiada ze zwykłego treka, ze 2 raz byłby taki dzwon że chuj. Nic to, w tym roku jest założenie żeby było ostro jeżdżone, plan to 3500km minimum, ale zobaczymy jak z czasem itp
Na dzień dobry zainwestuj w dobry skafander z wyściółką na dupę :) Rok temu przez nieuwagę spaliłem żelazkiem gąbkę w moim kombinezonie, w którym tydzień wcześniej pyknąłem Iron Mana. Jako, że kupno nowego na tamtą chwilę nie wchodziło w grę, na weekendowy wyjazd całodniowy założyłem marketową gąbkę - prowizorkę i myślę, że dużo bardziej przyjemny byłby zjazd tyłkiem po nieheblowanej desce, niżeli jazda w tym ustrojstwie. Przez następne parę dni chodziłem sławnym krokiem Johna Wayne'a...

Co za maszynę dokładnie ustrzeliłeś?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wasze sporty

30-03-2018, 11:49

SATYROS pisze:Jak już wspominałem wracam do sportów.......
Oczywiście podstawa to bieganie.
Jednak ponad 30 lat gram w tenisa stołowego. Było trochę przerwy, ale wracam do treningów. Co prawda to już końcówka sezonu, nie mam licencji, nie zagram w lidze, ale to i nawet dobrze.
Zamówiłem okładziny, którymi grałem ostatnio. Zajebiście mi pasują. Nie będę eksperymentował z nowościami...

Obrazek

Nowa wersja okładziny 5Q Sound z ulepszoną gumą wierzchnią. Zwiększony parametr rotacji czyni ją jedną z najbardziej rotacyjnych okłądzin na rynku. Wyprodukowana w technologii SPI Advanced (Speed Effect Inside). Posiada miękki podkład o stopniu twardości 37,5. Dzięki bardzo przyczepnej i elstycznej gumie zewnętrznej osiągnięto rotację większą o ok. 10% w stosunku do okładziny 5Q. Przeznaczona do ofensywnej i wszechstronnej gry na kleju wodnym, opartej o rotacyjne uderzenia topspinowe.
Tempo 107
Rotacja 119
Kontrola 88
Twardość podkładu 37,5
Grubość podkładu:
BH 1,9mm
FH 2,1mm

Po pierwszym treningu po tak długie przerwie na pewno nie ruszę ręką, ale i tak nie mogę się doczekać:)
Mi te tibhary nowe nie pasują kompletnie, tak samo ta najnowsza seria mx-p. Tibhar dla mnie skończył się na Torpedo, które i tak były sporo słabsze niż kultowe Rapidy. U mnie teraz na fh od kilku sezonów rakza 7 (tańszy odpowiednik genialnej tenergy 05) a na bh andro rasant beat, ale to na nowy sezon zmienię na nowego srivera. Tak z ciekawości w której lidze Pan grał?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
pogodancer
weteran forumowych bitew
Posty: 1540
Rejestracja: 13-03-2009, 14:26

Re: Wasze sporty

07-04-2018, 15:42

Dzisiaj z kumplem przyjebaliśmy 110 km na rowerach w jakieś 4,5h, zupełnie bez żadnego przygotowania, ot tak z partyzanta, w tym ok. 60km centralnie pod wiatr momentami ściągający łeb z patyka, boli mnie dosłownie wszystko, łącznie z włosami i paznokciami

Obrazek
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wasze sporty

07-04-2018, 21:51

[quote="pogodancer"][/quote]
no ładnie nakulaliście kilometrosów. Jednak, po szosie i na takim sprzęcie, zobaczysz, zrobisz więcej, po aktywnym sezonie.
Ja napierdalam raczej lasami, po piaskowych , leśnych drogach w większości i przez taki sobotni dzionek, wiosenno-letni, bywa , że
pokonam 13o km. Najlepiej samemu, kontemplując mistycyzm natury, z muzyką mp3 na uszach...Każda pora roku , w lesie daje inne doznania, ten szelest liści, zapachy, wiatr na twarzy, ptaki, jesienią cicho, gdy ich brak....... Odczucia, zabierane z tych miejsc, to narkotyk,
ukazujący nicość żywota, przemijanie, odwieczne pytania, z którymi nietęgie głowy, od wieków nie poradziły sobie z odpowiedzią. Nie miewam stanów przemęczenia, bo rowerem codziennie się poruszam, jako środek transportu....przynajmniej, więcej jest do wyjebania na płyty...:) Jednak, ten świat, nie do ogarnięcia jest.....to piękno przyrody, odczuwane podczas takiego kontaktu, z drugiej strony,
barbarzyństwo człowieka , które oglądam codziennie. W internetach, chociażby na stronie bestgore, te brazylijskie porachunki ,
egzekucje, zajebywanie ludzi nożami, maczetami, łamanie rąk, strzelanie w łeb.....Ludzkość do wyjebania generalnie z tej planety.
Obrazek
Obrazek
Karkasonne

Re: Wasze sporty

19-04-2018, 19:47

Powoli wracam do stanu używalności po 3 miesiącach. I to na pełnej, bo czuję dość siły - tylko dzisiaj zrobiłem 2 zestawy na brzuch, podciąganie 16-10-10-10-10, na rowerze do pracy zrobiłem 25km i jeszcze pójdę pobiegać interwały:) teraz dopiero rozumiem, jak bardzo dobre samopoczucie jest utrzymywane przez ruch i ćwiczenie.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Wasze sporty

10-10-2018, 22:29

Nie wiedziałem gdzie zamieścic, więc leci tutaj:

Obrazek

Stosował ktosik? Dobre to jest? W ogóle Swanson to nie jest jakieś rasowe badziewie, nakręcające biznes dr. Swansona czy coś w tym rodzaju?
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wasze sporty

13-05-2019, 19:45

zainteresowań , hobby, mam sporo w życiu. Jednym z nich, od nastolatka, to rowery. Enduro/MTB/DH. Na ten sezon, będę katował
Scott Genius 940. Piąty rower obecnie w mojej stajni. Doskonale uzupełnia klasę typowego Enduro i wbija się pomiędzy sprzęt downhill
a freeride. I pierwszy z kołami 29".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wasze sporty

13-05-2019, 21:47

Wygląda zajebiście. Sam rozglądam się za jakimś rowerem i z ciekawości ile takie cudo?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wasze sporty

11-07-2019, 20:13

Ło kurwa, w tym roweru, ta regulacja poziomu sztycy podsiodłowej, z poziomu kierownicy, to jest moc! motz.
Wszelkie podjazdy, zjazdy, gdy tak istotne jest ułożenie ciężaru ciała, dupy, na tych podjazdowych/zjazdowych górkach, to jest
najważniejszy aspekt tego rowerowego fanu. Wiele ram już zdewastowałem, w swojej życiowej agonii, ale to co tutaj się dzieje, geometrycznie, skokowo, przyczepność, zakręty, to jest inny wymiar. Kocham ten downhillowy sport (teraz bardziej z racji wieku
enduro). Ale po Byczyna Silesian, lubię też jeziorne eskapady bez wioseł, w napotkancyh w trzcinach, środkach transportu:)
Obrazek
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 511
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: Wasze sporty

11-07-2019, 20:49

robisz zjazdy w espedach? :)
ODPOWIEDZ