Zjawiska paranormalne

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ

Jaki jest Twój stosunek do zjawisk paranormalnych

Nie wierzę
38
29%
Wierzę
26
20%
Wierzę i doświadczam/doświadczyłem
21
16%
Jestem pierdolnięty
48
36%
 
Liczba głosów: 133
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 585
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:40

Hatefire pisze:
22-01-2021, 21:15
Dla mniej obeznanych z tego co pisał Tomasz, to mieszka w Lublińcu. Tam jest szpital psychiatryczny, więzienie i wielki klub swingersów. Takie fluidy tam krążą :D
Zapomniałeś jeszcze o garnizonie specjalsów :) Miasto po drodze (ze Śląska) na mityczny BLACK SILESIA FESTIVAL. Jak widać, warto zatrzymać się na (he he he) drinka :)
Ostatnio zmieniony 22-01-2021, 22:45 przez iGrinder, łącznie zmieniany 1 raz.
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:44

iGrinder pisze:
22-01-2021, 22:40
Hatefire pisze:
22-01-2021, 21:15
Dla mniej obeznanych z tego co pisał Tomasz, to mieszka w Lublińcu. Tam jest szpital psychiatryczny, więzienie i wielki klub swingersów. Takie fluidy tam krążą :D
Zapomniałeś jeszcze o garnizonie specjalsów :)
Czerwone Berety. Stacjonuje jeszcze u nas masa Amerykanów z jednostek specjalnych- niesamowicie ludzie na poziomie- bez szukania zadym w przeciwieństwie do wojaków z naszej armii.... I Grom -nieregularnie acz bardzo często. Jak jest zadyma w knajpie to co do drugiej sytuacji możesz śmiało podpiąć wojskowych:D I bardzo dobrze ,że jest tyle Amerykańców u nas. Hotele są praktycznie zapchane na full przez chłopaków z armi USA. Bez tego właściciele hotelów by kwiczeli w dobie pandemii.

Przed pandemią było tak jak jeszcze knajpy były otwarte było tak w kanjpie ,że na 90% sasiąd obok był amerykaniniem. Najlepsze motyw jest taki ,że te głupki odpowiedzialne za bezpieczeństwo narodowe cichaczem siedzą i podają jakieś totalne głupoty do prasy a relokacja wojska amerykańskich się u nas odbywa na wsi.Złamanie tajemnicy bezpieczeńśtwa narodowego- przeca każdy kto przez naszą wieś przejeżdża myśli ,że to jest jakieś militarne zbrojenie- żadne kurwa tylko pól wojska stanów zjednoczony Ameryki na zesłaniu w Europie u nas siedzi i myślą ,że to w tajemnicy się utrzyma w dobie FB, Twiterów i innych wynalazków.Banda debili.

https://jwk.wp.mil.pl/pl/


Grinder zobacz mój wpis parę postów wyżej o to chodziło w Woźnikach:D?
Ostatnio zmieniony 22-01-2021, 22:44 przez tomaszm, łącznie zmieniany 10 razy.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 585
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:47

Ten oczywiście.
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:47

iGrinder pisze:
22-01-2021, 22:47
Ten oczywiście.
Hehe kultowe miejsce:D
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4594
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zjawiska paranormalne

23-01-2021, 20:18

moonfire pisze:
21-01-2021, 22:18
vicek pisze:
21-01-2021, 19:52
Pisałem już tu kiedyś o tym na forum . Za młodu często chodziłem na cmentarze.
Raz wybrałem się się z eks 1 listopada w nocy .
Siedzieliśmy na ławce przy grobie , nagle poczułem z jednego miejsca dziwną złowrogą energię , pojawiła się "mgła " a z tej małej mgiełki zmaterializowała się postać .
Bardzo wysoka . Co ciekawe wyglądała jak stereotypowa zjawa (długa czarna szata z kapturem )
Pytałem się dziewczyny czy to też widzi , odpowiedziała że tak.
Potem patrzymy że ta zjawa kradnie kwiaty po jednym z każdego grobu .
Nie będę ukrywał że spokojnie się temu przyglądałem.
Nigdy w życiu tak się nie bałem.
Zaczęliśmy uciekać . Całość zdarzenia może trwała z min.

Nie wiem co mam o tym myśleć , dwoje ludzi widziało to samo także ciężko żeby to były urojenia .

Później chodziłem wiele razy na cmentarze nocami , ale nic już więcej nie zobaczyłem .
Chyba bym się posrał ze strachu. A kilka lat temu podczas słuchania "The Oath" Mercyful Fate usłyszałem dźwięk moich kluczy do mieszkania spadających na blat stołu. Dziwne, bo nie miały skąd spaść, ewentualnie z sufitu, a przez cały czas leżały na stole.

I offtopowe pytanie do Ciebie: dolinki w opisie lokalizacji to osiedle w Gorzowie?
Nie , dolinki to takie miejsce w miejscowości koło Piły .
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4594
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zjawiska paranormalne

23-01-2021, 20:28

Only_True_Believers pisze:
22-01-2021, 08:55
vicek pisze:
21-01-2021, 19:52
Pisałem już tu kiedyś o tym na forum . Za młodu często chodziłem na cmentarze.
Raz wybrałem się się z eks 1 listopada w nocy .
Siedzieliśmy na ławce przy grobie , nagle poczułem z jednego miejsca dziwną złowrogą energię , pojawiła się "mgła " a z tej małej mgiełki zmaterializowała się postać .
Bardzo wysoka . Co ciekawe wyglądała jak stereotypowa zjawa (długa czarna szata z kapturem )
Pytałem się dziewczyny czy to też widzi , odpowiedziała że tak.
Potem patrzymy że ta zjawa kradnie kwiaty po jednym z każdego grobu .
Nie będę ukrywał że spokojnie się temu przyglądałem.
Nigdy w życiu tak się nie bałem.
Zaczęliśmy uciekać . Całość zdarzenia może trwała z min.

Nie wiem co mam o tym myśleć , dwoje ludzi widziało to samo także ciężko żeby to były urojenia .

Później chodziłem wiele razy na cmentarze nocami , ale nic już więcej nie zobaczyłem .


a chuj ja Ci wierze, zajebiście straszna historia. możesz lepiej opisać tę postać?
Raczej nie . To było wiele lat temu ... Trzeba brać pod uwagę też fakt że mój mózg po takim czasie może przekłamywać wizerunek tej postaci.
Twarzy jako takiej nie widziałem. Ale na bank miała szatę czarną z kapturem ...
Nie wiem jaki sens miało to wszystko , być może to była jakaś wizja którą ujrzały dwie osoby .
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Zjawiska paranormalne

23-01-2021, 20:54

vicek pisze:
23-01-2021, 20:18
moonfire pisze:
21-01-2021, 22:18
vicek pisze:
21-01-2021, 19:52
Pisałem już tu kiedyś o tym na forum . Za młodu często chodziłem na cmentarze.
Raz wybrałem się się z eks 1 listopada w nocy .
Siedzieliśmy na ławce przy grobie , nagle poczułem z jednego miejsca dziwną złowrogą energię , pojawiła się "mgła " a z tej małej mgiełki zmaterializowała się postać .
Bardzo wysoka . Co ciekawe wyglądała jak stereotypowa zjawa (długa czarna szata z kapturem )
Pytałem się dziewczyny czy to też widzi , odpowiedziała że tak.
Potem patrzymy że ta zjawa kradnie kwiaty po jednym z każdego grobu .
Nie będę ukrywał że spokojnie się temu przyglądałem.
Nigdy w życiu tak się nie bałem.
Zaczęliśmy uciekać . Całość zdarzenia może trwała z min.

Nie wiem co mam o tym myśleć , dwoje ludzi widziało to samo także ciężko żeby to były urojenia .

Później chodziłem wiele razy na cmentarze nocami , ale nic już więcej nie zobaczyłem .
Chyba bym się posrał ze strachu. A kilka lat temu podczas słuchania "The Oath" Mercyful Fate usłyszałem dźwięk moich kluczy do mieszkania spadających na blat stołu. Dziwne, bo nie miały skąd spaść, ewentualnie z sufitu, a przez cały czas leżały na stole.

I offtopowe pytanie do Ciebie: dolinki w opisie lokalizacji to osiedle w Gorzowie?
Nie, dolinki to takie miejsce w miejscowości koło Piły .
A gdzie?
Bywam w okolicy Piły, do Piły zaglądam latem na lody u Belga.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4594
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zjawiska paranormalne

24-01-2021, 15:44

Medard pisze:
23-01-2021, 20:54
vicek pisze:
23-01-2021, 20:18
moonfire pisze:
21-01-2021, 22:18


Chyba bym się posrał ze strachu. A kilka lat temu podczas słuchania "The Oath" Mercyful Fate usłyszałem dźwięk moich kluczy do mieszkania spadających na blat stołu. Dziwne, bo nie miały skąd spaść, ewentualnie z sufitu, a przez cały czas leżały na stole.

I offtopowe pytanie do Ciebie: dolinki w opisie lokalizacji to osiedle w Gorzowie?
Nie, dolinki to takie miejsce w miejscowości koło Piły .
A gdzie?
Bywam w okolicy Piły, do Piły zaglądam latem na lody u Belga.
Trzcianka
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Zjawiska paranormalne

24-01-2021, 16:04

vicek pisze:
24-01-2021, 15:44
Medard pisze:
23-01-2021, 20:54
vicek pisze:
23-01-2021, 20:18


Nie, dolinki to takie miejsce w miejscowości koło Piły .
A gdzie?
Bywam w okolicy Piły, do Piły zaglądam latem na lody u Belga.
Trzcianka
A to znam, można tam rowerem pojeździć, Świat jest mały :)

Urokliwa miejscowość, jeżdżę czasami do Trzcianki nad któreś z jezior, aleja ryb, pająk na drzewie itp., albo dalej do Wałcza. I we Trzcuance są do kąt rozgrywane szachowe Mistrzostwa Polski w rapidzie.

I oczywiście noteckie z Czarnkowa, mój schorowany już wujas mieszka w Czarnkowie i czasami zaglądam, jak mam po drodze.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4594
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 09:58

Medard pisze:
24-01-2021, 16:04
vicek pisze:
24-01-2021, 15:44
Medard pisze:
23-01-2021, 20:54


A gdzie?
Bywam w okolicy Piły, do Piły zaglądam latem na lody u Belga.
Trzcianka
A to znam, można tam rowerem pojeździć, Świat jest mały :)

Urokliwa miejscowość, jeżdżę czasami do Trzcianki nad któreś z jezior, aleja ryb, pająk na drzewie itp., albo dalej do Wałcza. I we Trzcuance są do kąt rozgrywane szachowe Mistrzostwa Polski w rapidzie.

I oczywiście noteckie z Czarnkowa, mój schorowany już wujas mieszka w Czarnkowie i czasami zaglądam, jak mam po drodze.
No na tym jeziorze(Sarcz) łowie ryby na spinning ,ale żeby coś konkretnego złowić to trzeba godzinami machać wędką.

Piwo Noteckie wspominam bardzo dobrze , ale jakie jest teraz nie wiem bo od kilku lat wcale nie pije .
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 10:00

Noteckie, to obecnie syf. Kilka lat temu się sprzedali i od tego czasu syfy lejo w butle
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 10:13

SODOMOUSE pisze:
25-01-2021, 10:00
Noteckie, to obecnie syf. Kilka lat temu się sprzedali i od tego czasu syfy lejo w butle
Po przyjęciu browaru, od jakiegoś czasu noteckie jest w Lidlu i faktycznie jest gorsze.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 10:21

vicek pisze:
25-01-2021, 09:58
Medard pisze:
24-01-2021, 16:04
vicek pisze:
24-01-2021, 15:44


Trzcianka
A to znam, można tam rowerem pojeździć, Świat jest mały :)

Urokliwa miejscowość, jeżdżę czasami do Trzcianki nad któreś z jezior, aleja ryb, pająk na drzewie itp., albo dalej do Wałcza. I we Trzcuance są do kąt rozgrywane szachowe Mistrzostwa Polski w rapidzie.

I oczywiście noteckie z Czarnkowa, mój schorowany już wujas mieszka w Czarnkowie i czasami zaglądam, jak mam po drodze.
No na tym jeziorze(Sarcz) łowie ryby na spinning ,ale żeby coś konkretnego złowić to trzeba godzinami machać wędką.

Piwo Noteckie wspominam bardzo dobrze , ale jakie jest teraz nie wiem bo od kilku lat wcale nie pije .

Nie wiem, czy kojarzysz historię sprzed kilku lat, gdy w parku obok jeziora Sarcz znaleziono samą ludzką dłoń bez właściciela, chyba nigdy nie namierzyli reszty ciała, a może reszta ciała gdzieś żyje i chodzi :)

Latem bardzo zatłoczone miejsce, wolę to drugie jezioro, gdzie jest tylko knajpka. Sarcz z tym parkiem linowym zrobiło się zbyt popularne.

A najlepiej to pojechać dalej na Drawsko, czy Kalisz. A wyjazd z Trzcianki to tam często i gęsto są wypadki, kilka razy widziałem auta wyciagane z rowu obok Sarcza.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 10:26

Medard pisze:
25-01-2021, 10:21
Nie wiem, czy kojarzysz historię sprzed kilku lat, gdy w parku obok jeziora Sarcz znaleziono samą ludzką dłoń bez właściciela,
Sprawa jest oczywista. To dłoń Szatana, którą ktoś próbował przyjąć wg klasycznej recepty:
A w nocy Szatana przyjąć dłoń,
W piekielnym wirze przeżyć szał,
Pędzić, pędzić wśród ognistych ciał,
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 10:32

Drone pisze:
25-01-2021, 10:26
Medard pisze:
25-01-2021, 10:21
Nie wiem, czy kojarzysz historię sprzed kilku lat, gdy w parku obok jeziora Sarcz znaleziono samą ludzką dłoń bez właściciela,
Sprawa jest oczywista. To dłoń Szatana, którą ktoś próbował przyjąć wg klasycznej recepty:
A w nocy Szatana przyjąć dłoń,
W piekielnym wirze przeżyć szał,
Pędzić, pędzić wśród ognistych ciał,
Pikanterii dodaje fakt, że obok była kiedyś ferma lisów, mniam :)
Może ktoś coś niedojedzone.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 10:53

Medard pisze:
25-01-2021, 10:21
A najlepiej to pojechać dalej na Drawsko
Pojezierze Drawskie to wspaniała sprawa.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8154
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 13:09

To była dłoń Detlaffa. Ale to wampir, więc nic mu się nie stało.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Zjawiska paranormalne

25-01-2021, 18:26

A może dłoń wisielca?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8009
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

27-01-2021, 21:30

Jak przechodziłem okres fascynacji bmetalem jako niespełna 16latek zupełnie odwróciłem się od wszelkich wierzeń. Jedynym co chciałem osiągnąć wówczas to połaczyć sie z siłami ciemności. Po próbie samobójczej. Po prostu nie chciałem żyć. Moi rodzice zafundowali mi koszmar z którego tak naprawdę wychodzę do dzisiaj. Po nieudanej próbie odebrania sobie zycia zatraciłem się totalnie. Wziąłem biblie i różaniec z komunii i spaliłem go na ognisku. W amoku wykrzykiwałem tylko w góre jak boga nienawidzę i że chce się związać z siłami ciemości. Ot zwichrowany nastolatek z ciężkimi przejściami życiowymi.

Następne pare miesięcy to było zawsze budzenie się o 2:58 . Przez parę miesięcy stał nade mną cień ludzkiej postaci. Kompletnie nieruchomo- kurwa byłem za każdym razem tak sparaliżowany strachem,że nie potrafię tego opisać. Nie było ,że jak trwoga to do boga. Nie było. Po prostu chciałem żeby sobie poszedł, mówieniem mu po przebudzeniu-że pozbieram się do kupy, że to nie mój czas .że nie jestem zły -że po prostu jestem wściekły na życie i żeby odszedł, bo tak się go boje. Jebany koszmar trwał parę miesięcy po czym odszedł a jego cień po prostu przeszedł po ścianie w kierunku okna po czym nigdy nie wrócił.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4594
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zjawiska paranormalne

28-01-2021, 22:15

tomaszm pisze:
27-01-2021, 21:30
Jak przechodziłem okres fascynacji bmetalem jako niespełna 16latek zupełnie odwróciłem się od wszelkich wierzeń. Jedynym co chciałem osiągnąć wówczas to połaczyć sie z siłami ciemności. Po próbie samobójczej. Po prostu nie chciałem żyć. Moi rodzice zafundowali mi koszmar z którego tak naprawdę wychodzę do dzisiaj. Po nieudanej próbie odebrania sobie zycia zatraciłem się totalnie. Wziąłem biblie i różaniec z komunii i spaliłem go na ognisku. W amoku wykrzykiwałem tylko w góre jak boga nienawidzę i że chce się związać z siłami ciemości. Ot zwichrowany nastolatek z ciężkimi przejściami życiowymi.

Następne pare miesięcy to było zawsze budzenie się o 2:58 . Przez parę miesięcy stał nade mną cień ludzkiej postaci. Kompletnie nieruchomo- kurwa byłem za każdym razem tak sparaliżowany strachem,że nie potrafię tego opisać. Nie było ,że jak trwoga to do boga. Nie było. Po prostu chciałem żeby sobie poszedł, mówieniem mu po przebudzeniu-że pozbieram się do kupy, że to nie mój czas .że nie jestem zły -że po prostu jestem wściekły na życie i żeby odszedł, bo tak się go boje. Jebany koszmar trwał parę miesięcy po czym odszedł a jego cień po prostu przeszedł po ścianie w kierunku okna po czym nigdy nie wrócił.
Brzmi jak paraliż przysenny. Ponoć dużo ludzi to ma.
ODPOWIEDZ