Zjawiska paranormalne

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ

Jaki jest Twój stosunek do zjawisk paranormalnych

Nie wierzę
38
29%
Wierzę
26
20%
Wierzę i doświadczam/doświadczyłem
21
16%
Jestem pierdolnięty
48
36%
 
Liczba głosów: 133
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:23

Bartosz nie tak, Wyobraź sobie sytuację jak to dawniej bywało ,że siedzimy i pijemy sobie wódkę. Zadajesz mi pytanie- Tomek jak o kurwa jest u ciebie z wiarą? Odpowiadam bez zająknięcia o swoich może wyimaginowanych wierzeniach(a co nie jest w tej strefie wyimaginowane), gdzie moje przekonania nie wchodzą w sprzeczność z moim wzorcem postępowania. Kurwa w chuju się brzydzę ludźmi którzy przywdzierają fałszywą maskę. Zgrywanie cnoty bóstw i udawanie cudownych świętych przy kościelnych urnach w pierwszym rzędzie w kościele -dla mnie masa nie ok. Ja o sobie zawsze mówię ,że jestem spaczony,spierdolony i chyba lepszy nie będę a nie udaje świętego(tym bardziej przy innych), O to chodzi.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 585
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:32

Człowiek mieszka rzut beretem i cale życie myślał, że jedynym miejscem uciech w okolicy jest opuszczony klub go-go w Woźnikach :lol:
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:33

tomaszm pisze:
22-01-2021, 20:23
Bartosz nie tak, Wyobraź sobie sytuację jak to dawniej bywało ,że siedzimy i pijemy sobie wódkę. Zadajesz mi pytanie- Tomek jak o kurwa jest u ciebie z wiarą? Odpowiadam bez zająknięcia o swoich może wyimaginowanych wierzeniach(a co nie jest w tej strefie wyimaginowane), gdzie moje przekonania nie wchodzą w sprzeczność z moim wzorcem postępowania. Kurwa w chuju się brzydzę ludźmi którzy przywdzierają fałszywą maskę. Zgrywanie cnoty bóstw i udawanie cudownych świętych przy kościelnych urnach w pierwszym rzędzie w kościele -dla mnie masa nie ok. Ja o sobie zawsze mówię ,że jestem spaczony,spierdolony i chyba lepszy nie będę a nie udaje świętego(tym bardziej przy innych), O to chodzi.
nadal chuja rozumisz. Zainwestowałeś w byznesu , w którym laska krześcijańka łyka spermu z pałów wielu.
Ty Jej zarzucasz spierdolenie moralne, jednak czerpanie / inwestycja Twoja w ten byznes, znamion patologii nie ma?
O zasady chodzi, a czy Ty czy Ona wierzy w sowy/bożki z mchu, chuja mnie interesuje....TUTAJ jest Twój defekt .
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:36

A może zasady Tomasza nie przeszkadzają mu w czerpaniu zysków z działań ludzi, którzy swoje zasady łamią? Jesli tak to nie widzę tu sprzeczności...
PLASTIK NIE JEST METALEM
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:37

iGrinder pisze:
22-01-2021, 20:32
Człowiek mieszka rzut beretem i cale życie myślał, że jedynym miejscem uciech w okolicy jest opuszczony klub go-go w Woźnikach :lol:
Piszesz o lokalu obok knajpy Karczma u Basieńki:D Dawno nie funkcjonuje ale kiedyś to były historie..:D
Kupię:

Vastum Hole Below
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:39

SODOMOUSE pisze:
22-01-2021, 20:33
tomaszm pisze:
22-01-2021, 20:23
Bartosz nie tak, Wyobraź sobie sytuację jak to dawniej bywało ,że siedzimy i pijemy sobie wódkę. Zadajesz mi pytanie- Tomek jak o kurwa jest u ciebie z wiarą? Odpowiadam bez zająknięcia o swoich może wyimaginowanych wierzeniach(a co nie jest w tej strefie wyimaginowane), gdzie moje przekonania nie wchodzą w sprzeczność z moim wzorcem postępowania. Kurwa w chuju się brzydzę ludźmi którzy przywdzierają fałszywą maskę. Zgrywanie cnoty bóstw i udawanie cudownych świętych przy kościelnych urnach w pierwszym rzędzie w kościele -dla mnie masa nie ok. Ja o sobie zawsze mówię ,że jestem spaczony,spierdolony i chyba lepszy nie będę a nie udaje świętego(tym bardziej przy innych), O to chodzi.
nadal chuja rozumisz. Zainwestowałeś w byznesu , w którym laska krześcijańka łyka spermu z pałów wielu.
Ty Jej zarzucasz spierdolenie moralne, jednak czerpanie / inwestycja Twoja w ten byznes, znamion patologii nie ma?
O zasady chodzi, a czy Ty czy Ona wierzy w sowy/bożki z mchu, chuja mnie interesuje....TUTAJ jest Twój defekt .
Bartosz nie dogadamy się:) Opijemy to zespólnie na jakimś gigu- bez sensu sie spierać na forume:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:42

no liczę, kiedyś, zaś. Następno razo. Jak dożyjemy, w dożynkach życia....
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 20:43

Dożyjemy i sie napijemy. :)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 21:06

bartwa pisze:
22-01-2021, 20:36
A może zasady Tomasza nie przeszkadzają mu w czerpaniu zysków z działań ludzi, którzy swoje zasady łamią? Jesli tak to nie widzę tu sprzeczności...
Przecież to nie musi być żadne łamanie własnych zasad - nie żyjemy w średniowieczu tylko w erze supermarketyzacji religii. Każdy może sobie wybierać to co mu pasuje.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 21:15

Dla mniej obeznanych z tego co pisał Tomasz, to mieszka w Lublińcu. Tam jest szpital psychiatryczny, więzienie i wielki klub swingersów. Takie fluidy tam krążą :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 21:19

Największy zakład psychiatryczny na Śląsku, największy club swingerski w całej Polsce, więzienie dla kobiet o zaostrzonym rygorze i jeden z większych klubów mma:)

https://pl-pl.facebook.com/WarDogsLubliniec

Fakt ,że to są fluidy:)

Tak jeszcze: największy"nielegalny" ośrodek egzorcyzmowania w Polsce i kanwę najbogatszych ludzi na Ślasku. Do tego większość społeczeństwa to mocni poganie święcie przekonani o swoich mrocznych korzeniach. NIeźle jak na 25 tysiecy ludzi. W zyciu bym się stąd nie wyprowadził- kocham te lasy i tych ludzi a że jesteśmy specyficzni to inna historia.
Ostatnio zmieniony 22-01-2021, 21:39 przez tomaszm, łącznie zmieniany 2 razy.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 21:39

słaby risercz rynku

największy, chyba najstarszy, według mojej oceny najlepiej zorganizowany jest jacuzzi club pod gdańskiem. tutaj się nic nie zmieniło od lat. śmiem twierdzić, że jest "na poziomie" tych niemieckich, gdzie sektor takich a nie innych usług jest ciekawie zorganizowany.


swoją drogą taka paplanina w dziwnych miejscach jak i takie artykuły jak ten:

https://spaandmore.pl/wellness/te-miejs ... -w-polsce/

gdzie zresztą też piszą o jc, to jakaś pomyłka. kiedyś to był "podziemie", teraz jak kluby reklamują, pewnie ze względu na konkurencję, pojawiły się dziwne akcje jakie przechodził choćby jc i jeden warszawski też. o przypadkowych ludziach wbijających w te miejsca też warto wspomnieć. generalnie teraz zrobił się syf.
Ostatnio zmieniony 22-01-2021, 21:42 przez Wacław, łącznie zmieniany 1 raz.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 21:40

Tomek a o którym klubie piszesz? Zarzuć line.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 21:44

EDIT: przeklejone z posta powyżej. jacuzzi club pod gdańskiem. baseny, wewnętrzne, zewnętrzne, strefy spa. chyba 3 bary. duży obiekt. piszą o 300 klubowiczach na raz. mi się wydaje, że to bardziej pojemny obiekt.


"
swoją drogą taka paplanina w dziwnych miejscach jak i takie artykuły jak ten:

https://spaandmore.pl/wellness/te-miejs ... -w-polsce/

gdzie zresztą też piszą o jc, to jakaś pomyłka. kiedyś to był "podziemie", teraz jak kluby reklamują, pewnie ze względu na konkurencję, pojawiły się dziwne akcje jakie przechodził choćby jc i jeden warszawski też. o przypadkowych ludziach wbijających w te miejsca też warto wspomnieć. generalnie zrobił się syf.

"

http://jacuzziclub.pl/pl/
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 21:52

Fajnie to wygląda- naprawdę nieźle. A jak z cenami? tak oględnie-nie chodzi mi o bielety tylko o bar... Do przeżycia?
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:01

kilka lat temu pobyt zamykał się w cenie powiedzmy 700-800 *pln na głowę. tak na dwa dni (wieczorem wbijasz, następnego dnia wybijasz). wejście, nocleg, chlanie (najbardziej kosztotwórczy aspekt, oczywiście poza potencjalnym złapaniem hiva, czy hpv-a, choć zasadniczo zasady były/są?). aktualnie nie wiem. kiedyś to był eksluziv, tajne przez poufne. z tego co mam zasłyszane, teraz to wbija każdy kto chce, więc i pewnie po jakimś e-mailu, telefonie można się dowiedzieć jakie stawki są za "bilet", czy nocleg.

generalnie ceny były ustawione pod klienta zagramanicznego, bo było to kiedyś miejsce rozpoznawalne też za granicą. i jak domniemam nic się nie zmieniło. zresztą w tamtych gdańskich rejonach te usługi burdelopodobne jakby jednym z elementów turystyki są. nastawionym min. właśnie na klienta z zagranicznym, niemieckim, czy skandynawskim portfelem.

* pytanie kto ile chce wypić i po co tam wbija. bo się pewnie najebać za te 400-500 pln mogłoby być trudno, tylko bycie najebanym kiedyś było niemile widziane. wbrew obiegowej pewnie opinii takie miejsca to nie żulernia i stąd moja opinia, że było ono dobrze zorganizowane.
Ostatnio zmieniony 22-01-2021, 22:05 przez Wacław, łącznie zmieniany 1 raz.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:04

Kuźwa wyskoczyłbym z Tobą chociaż w celu jakiegoś rekonesansu. Bardzo ciekawy jestem. A dawno się nie widzieliśmy toteż tęsknota mocna. Tak cichaczem...Z Tobą. Przez ten lockdwon zwariuję za moment.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:12

tak jak wcześniej napisałem. z tego co tam do mnie doszło to swingowanie w polsce poszło mocno za kasą i zrobił się tam zasadniczo burdel. za mały rynek, za dużo klubów. łapanie klientów w tym przypadkowych. a kobiety to po agencjach ściągane. kompletne wypaczenie "ideii". sam fakt, że dzwonisz, płacisz blikiem i wbijasz, to już samo w sobie jest czymś co spowodowało, że raczej takich miejsc należałoby unikać.

przyznam się szczerze, że nawet niespecjalnie byłbym zainteresowany weryfikowaniem tych opinii. wiesz, zawsze możesz wysłać jakiegoś kupla. nie dość, że za nie swoją kasę potańczy, popije to i jeszcze porucha. choć tak na marginesie, to dość krzywdząca moim zdaniem jest ta opinia, że tam tylko cuda na kiju się dzieją z zakresu uciech cielesnych. jak organizowali sylwestra to ludzie się po prostu bawili, a wedle zasad swingersów, jak chcesz spółkować tylko ze swoją partnerką to nikt ci nie będzie właził na plecy. jak chcesz klapnąć przy barze to klapiesz i tyle. ale to tak na marginesie.

wracając do meritum sprawy. jest to największy klub w polsce. i o dziwo na poziomie europejskim, co w burdelu zwanym polską jest nie lada wyczynem. szkoda, że na tym jakże dziwnym poletku mamy małe "sukcesiki". które swoja drogą katotaliban też chciał kilka lat temu ujebać. bo wiadomo, jak SEGZ, to tylko przy zgaszonym świetle z księdzem za ołtarzem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:22

Niestety ale tak to wygląda. Reglamentacja klientów musi być- wpuściłbyś każdego Mietka z ulicy to byłaby rozjebunda. To nie wymysł- to wymóg. jakbyś kiedyś przejeżdżał przez Ślaśk to dryndij. Chuj wi kiedy będzie możliwość spotkania face to face w tych szalonych czasach na jakimś koncercie.Przepraszam też za swój wybuch w temacie copvid. Po prostu zmęczony jestem tą sytaucją. Bardzo zmęczony. Daj znać jak będziesz gdzieś w okolicy Tomasz.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Zjawiska paranormalne

22-01-2021, 22:33

ja dla odmiany mam stety/ niestety jedną cechę słonia. nie nie grubą skórę ;-)

ale wiadomiks. czas leczy i takie tam. tzn. będzie dobrze jak śpiewa po queen'owsku pan zalewski:



swoją drogą, do czasu tych koncertów, wszyscy się pozabijają ... w tym na forume.
ODPOWIEDZ