SARS-CoV-2

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SARS-CoV-2

28-04-2021, 13:25

Luzowanie obostrzeń w Polsce - 1 maja

Koniec z regionalizacją – Jednolite zasady bezpieczeństwa w całym kraju: otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne w pięciu regionach;
Sport – uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu, limit maks. 50 osób. Na krytych obiektach sportowych i na basenach dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, maks. 50 proc. obłożenia obiektu;

Luzowanie obostrzeń w Polsce - 4 maja

Edukacja. Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych w całym kraju mają wrócić do nauki stacjonarnej
Galerie handlowe, sklepy budowlane i sklepy meblowe znów otwarte. Obowiązuje limit 1 osoby na 15 m kw. oraz reżim sanitarny
Galerie sztuki i muzea z limitem 1 osoby na 15 m kw. przy zachowaniu reżimu sanitarnego
Miejsca kultu religijnego również będą objęte obostrzeniami w postaci możliwości uczestnictwa w nabożeństwa 1 osoby na 15 m kw.

Luzowanie obostrzeń w Polsce - 8 maja

Hotele wznowią działalność przy maksymalnym obłożeniu na poziomie 50 proc. W obiektach nie będą mogły być otwarte strefy restauracyjne oraz wellness&spa

Luzowanie obostrzeń w Polsce - 15 maja

Maseczki na świeżym powietrzu będą mogły być zniesione, jeżeli wskaźnik zakażeń na 100 tys. osób spadnie poniżej 15.
Gastronomia - częściowe otwarcie barów i restauracji na świeżym powietrzu
Kina i teatry zostaną otwarte jedynie na świeżym powietrzu. Maksymalne obłożenie będzie mogło wynosić do 50 proc. wszystkich dostępnych miejsc
Imprezy okolicznościowe, takie jak wesela i komunie, będzie można organizować na zewnątrz z limitem do 25 osób
Sport. Na obiekty sportowe na świeżym powietrzu wróci publiczność. Trybuny będą mogły być zapełnione maksymalnie w 25 proc.

Luzowanie obostrzeń w Polsce - 29 maja

Edukacja. Powrót wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich do nauki stacjonarnej
Gastronomia. Możliwość otwarcia restauracji i barów wewnątrz budynku przy zachowaniu reżimu sanitarnego i wykorzystaniu maksymalnie 50 proc. miejsc w lokalu
Imprezy okolicznościowe wewnątrz z limitem do 50 osób
Otwarte kina i teatry wewnątrz budynków przy maksymalnie 50 proc. obłożeniu
Sport. Siłownie, kluby fitness, solaria znów otwarte. Kryte obiekty sportowe, w tym baseny, tym razem dla wszystkich, również z obłożeniem 50 proc.
wirus opanowany :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2448
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

28-04-2021, 13:31

Do końca września (:
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

28-04-2021, 14:26

vicotnick pisze:
28-04-2021, 13:31
Do końca września (:
A co będzie we wrześniu? Coś wiesz od Gejtsa? Nie bądź wiśnia, daj info ....
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2448
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

28-04-2021, 14:31

Mam nadzieję, że nic, ale kto ich tam wie, już bredzili coś o czwartej fali
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 07:37

W Australii już większość lig w kosza ma zawieszone mecze. Szybko im się te pełne hale odbiły czkawką :)
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2568
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 09:19

mocny2_3 pisze:
30-04-2021, 07:37
W Australii już większość lig w kosza ma zawieszone mecze. Szybko im się te pełne hale odbiły czkawką :)
Nie ma to jak radość z cudzego nieszczęścia.
Celem życia nie jest przeżycie.
535

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 09:21

mistrzsardu pisze:
30-04-2021, 09:19
mocny2_3 pisze:
30-04-2021, 07:37
W Australii już większość lig w kosza ma zawieszone mecze. Szybko im się te pełne hale odbiły czkawką :)
Nie ma to jak radość z cudzego nieszczęścia.
Plus jeden.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 09:43

mistrzsardu pisze:
30-04-2021, 09:19
mocny2_3 pisze:
30-04-2021, 07:37
W Australii już większość lig w kosza ma zawieszone mecze. Szybko im się te pełne hale odbiły czkawką :)
Nie ma to jak radość z cudzego nieszczęścia.
Jaka radość? :facepalm: kurwa miesiąc temu pisałem, że australia sobie super poradziła z wirusem i jestem pełen podziwu.A to że wpuścili odrazu ludzi na wszystkie hale w kraju i to bez maseczek i jakichkolwiek zasad to akurat słaby pomysł.No i sie przelało.. i nie ciesze sie z tego faktu bo obstawiam koszykówke m.in australie i wkurwia mnie każdy odwołany/przełożony mecz bo sezon sie powoli kończy dla mnie a ja gram tylko kosza

https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-indy ... ji-5081614 :D
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2448
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 10:18

W polszy też już jest, przyleciał z dyplomatami
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 11:29

vicotnick pisze:
30-04-2021, 10:18
W polszy też już jest, przyleciał z dyplomatami
Brawo. Powinni więcej ich sprowadzić. Jak tych ozobów od pakiego na święta kwietniowe. Czarter dla każdego chętnego! Wincyj! Wincyj!
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 19:29

Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 19:33



To ja już się nie dziwię pewnym osobnikom na forumku. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: SARS-CoV-2

30-04-2021, 21:51

ozob pisze:
30-04-2021, 19:33


To ja już się nie dziwię pewnym osobnikom na forumku. (:
no klan dobre źródło wiedzy. mam nadzieję, że nie postrzegasz przestępczości zorganizowanej przez pryzmat Janusza Tracza z Plebanii.
rzułf
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: SARS-CoV-2

01-05-2021, 08:36

Cóż zrobić, jaki ozob, takie źródła wiedzy. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: SARS-CoV-2

01-05-2021, 08:41

nicram pisze:
01-05-2021, 08:36
Cóż zrobić, jaki ozob, takie źródła wiedzy. :-)
Nie pierdol Nikoś. Przecież tak chodziłeś po domu żeby dziecka nie zarazić. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1737
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: SARS-CoV-2

03-05-2021, 23:22

Rodzice na to wychodzi, że poradzili sobie z tym kurewstwem póki co, natomiast skutki uboczne to jedna wielka niewiadoma. Z tego miejsca chciałbym wysłać wielkiego murzyńskiego kutasa w dupę lekarzowi rodzinnemu, bo gdyby stosowali się do jego zaleceń, to na pewno jedno z nich trafiłoby do szpitala. Kurwa. Ponad rok tego kurewstwa a te szmaty przepisują antybiotyki na lewo i prawo i to nawet takie, które mogą zaszkodzić w przypadku niektórych schorzeń, no ale po chuja zaglądać do karty pacjenta jak można jebać coś za co ma się profit. Rodzice chcieli sobie zrobić badania profilaktycznie, to jeszcze ta kurwa miała czelność się zapytać „a po co państwu?!”. Nie dziwi mnie absolutnie, że mamy najwiecej zgonów w Europie, najważniejsze kurwa że Zenek gra w publicznej tv i 500 sztuk chuja wartej waluty wpada na konto co miesiąc.
Podziękowania dla każdego kto raczył odpisać na mojego wcześniejsze posty. Zdrowia w tym zjebanym kraju wam życzę.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Panopticon
w mackach Zła
Posty: 768
Rejestracja: 25-06-2009, 21:33

Re: SARS-CoV-2

04-05-2021, 00:28

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: SARS-CoV-2

06-05-2021, 15:45

Stwierdziłem dzisiaj ostatecznie, że to mój ostatni wpis w tym wesołym wątku.

Podsumowując:


1) Tak kurwa prawie zdechłem na te kurewstwo-takich ludzi wokół mnie jest masa- część nie żyje- jak kośby miał wątpliwości to proszę sobie wygoglować rzecznika prasowego policji-właśnie dostałem smsa odniesienie pogrzebu:(

2) lockdown i niszczenie małych przedsiębiorców to jest kurewstwo najwyższej ligii- trybunał stanu i rozstrzelanie. kurwa mać w biedronce, kauflandzie człowiek na człowieku nie ma zakażeń- ale kurwa ludzi którzy prowadzą skromny biznes gdzie da sie ludzi rozsadzić na 4 stoliki i całkowicie zapanować nad sytuacją- nie kurwa tu nie ma żadnego dialagu- na pewno zakazisz się na basenie ,siłowni i w knajpie ale już nie w kolejce w biedronce gdzie każdy na kazdego herlo- kurwy jebane -WIP

3) Pierdolenie o chorobach współistniejących- moi wszyscy dziadkowie po 80- nawet wirus nie tyknął- ale za to pokolenie3-,40.50 latków na wykończeniu wespoł ze mną- dogorywanie, nikt nie wie jakie skutku uboczne jeszcze ten wirus przyniesie- w moim środowisku opłakane, fatalnie to wygląda

4) Nie mozna się covid zarazić ponownie- głupota powtarzana jak mantra, kurwa ja się ponownie zaraziłem mimo w chuj przeciwciał i zarażałem innych pewnie w tym czasie,jasne kurwa te śmiszne szczepionki. które warunkują przeciwciała na 6 miesięcy- z końcem października wypuścili mnie ze szpitala, badanie ponowne na początku lutego(wklejałem jakby ktoś miał wątpliwości) i zarażałem, chociaż drugie zarażenie było jak splunięcie

5) jak kurwa przy ognisku przy gorzole gadałem ,że chinole(tfu) bedą chcieli uzyskać dominację nad Stanami i Europą to każdy traktował mnie jak wariata- Tomek za dużo ma wlane. Jasne kurwa taki tam wirus wyciekł z laboratorium i i rozkurwił cały świat .Mhmm przypadkowo. Możecie sobie tego posta zapisać jak za 2 lata coś mimochodem wycieknie z laboratorium gdzieś u chinoli i dojdzie do eskalacji to nie byłem szurem co pierdolił po internetach. Na pewno u chinoli totalna dominacja finansowa i uzależnienia innych gospodarek światowych się na tym nie skończy. Pojdą o krok dalej.
Ostatnio zmieniony 06-05-2021, 16:15 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: SARS-CoV-2

06-05-2021, 16:11

"Rewolucję przejdzie wiele narodów na całym świecie, w tym także Kanada i Australia. W trakcie tych strasznych wydarzeń zginie część Anglii. Londyn zostanie zniszczony przez trzęsienie ziemi. Zginą całe miasta i państwa, jak: Dania, Holandia i Portugalia. Jedne lądy zginą, a nowe wyłonią się na oceanach. Położenie geograficzne Ziemi będzie inne. Zmieni się położenie terytorialne dwóch obecnie wielkich mocarstw: Stanów Zjednoczonych i Rosji, które później staną się państwami podrzędnymi. Po strasznej tragedii wojennej nastanie wielki dobrobyt. Ziemia wyda ludziom wszystkie bogactwa, jakie posiada. Ludzie będą żyli dostatnio jak nigdy dotąd. Zapanuje wielka miłość do Boga i do bliźniego. Będzie wielki kult do Serca Pana Jezusa i Matki Najświętszej. Po wojnie zostaną odbudowane m.in. Paryż, Rzym i Madryt. Nad wieloma miastami będą fale wody, a niektóre porosną mchem. W tej wojnie procentowo najmniej zginie ludzi rasy żółtej, bo ich Bóg zachowa jako narzędzie kary dla rasy białej. Rasa biała będzie musiała jeszcze znosić cierpienia od rasy żółtej za to, że biali siebie uważali za lepszych i mądrzejszych. Sami byli panami, a innych mieli za niewolników i znęcali się nad nimi. Dlatego sami staną się niewolnikami. Nastąpi to jednak dopiero później, gdy rasa żółta zaleje cały glob ziemski i będzie panować przez trzy lata i sześć miesięcy [...]. "
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Zablokowany